Posiadamy

21 produkty

Preparaty na owady i gryzonie

Sezon wakacyjny sprzyja wielogodzinnemu przesiadywaniu na świeżym powietrzu. Niestety, błogi relaks jest bardzo często zakłócony przez rozmaite owady, zwłaszcza komary, osy czy muchy. Utrudniają one normalne funkcjonowanie, zarówno w trakcie wypoczynku na tarasie w ogrodzie, jak i w sytuacji, gdy dostaną się do wnętrza domu. Z tego względu, warto zwrócić uwagę na profesjonalne preparaty na owady, które skutecznie i szybko odstraszają szkodniki. W ofercie sklepu kozackadrogeria.pl znajdują się rozmaite środki, dedykowane do zwalczania różnych gatunków owadów. Dostępne są w formie elektrofumigatorów z wkładami lub z płynem, spray-u, zawieszek czy kompaktowych płytek. Oferowane środki na owady zapewniają natychmiastowe i skuteczne działanie, a przy tym odznaczają się bezproblemowym sposobem użycia. Ich zastosowanie stanowi skuteczny sposób na przywrócenie komfortu w domu, jak i wielogodzinne przesiadywanie na świeżym powietrzu w trakcie lata.

Bros Elektro + płyn na...

Bros Elektro + płyn na muchy, komary i...

Cena 23,31 zł

Bros Płyn do elektro na...

Bros Płyn do elektro na muchy komary i...

Cena 15,78 zł

Bros Elektro + wkłady na...

Bros Elektro + wkłady na komary do 120...

Cena 15,29 zł

Bros Płytka na owady

Bros Płytka na owady

Cena 11,46 zł

Bros Muchospray na muchy i...

Bros Muchospray na muchy i komary 400ml

Cena 8,88 zł

Bros Anty Osa na osy i...

Bros Anty Osa na osy i szerszenie 300ml

Cena 8,42 zł

Bros Granulat na mysz i...

Bros Granulat na mysz i szczury 250g

Cena 8,20 zł

Bros Wkłady do elektro na...

Bros Wkłady do elektro na komary dla...

Cena 7,33 zł

Bros Ziarno na myszy i...

Bros Ziarno na myszy i szczury 300g

Cena 5,83 zł

Bros Kulki na mole...

Bros Kulki na mole Lawendowe 20 sztuk

Cena 4,27 zł

Bros Kulki na mole 20sztuk

Bros Kulki na mole 20sztuk

Cena 4,27 zł

Bros Kulki na mole kwiatowy...

Bros Kulki na mole kwiatowy 20 sztuk

Cena 4,08 zł

Bros Granulat na myszy i...

Bros Granulat na myszy i szczury 90g

Cena 3,53 zł

Bros Zawieszka na mole...

Bros Zawieszka na mole Lawendowa

Cena 3,36 zł

Bros Zawieszka na mole...

Bros Zawieszka na mole Kwiat Pomarańczy

Cena 3,36 zł

Bros Zawieszka na mole Cedrowa

Bros Zawieszka na mole Cedrowa

Cena 3,24 zł

Bros Wkłady do elektro na...

Bros Wkłady do elektro na komary 30 sztuk

Cena 6,56 zł

W ofercie sklepu kozackadrogeria.pl znajdują się również wysoce skuteczne środki na gryzonie, które wraz z końcem lata masowo pojawiają się w m.in. piwnicach i spiżarniach, pozostawiając po sobie niemałe szkody. Asortyment obejmuje preparaty, które okażą się nieocenionym sprzymierzeńcem w walce z tymi szkodnikami. W ofercie znalazły się rozmaite środki na gryzonie, których stosowanie nie stanowi ryzyka dla mieszkańców czy zwierząt domowych. Potwierdzeniem wysokiej jakości wszystkich dostępnych preparatów są nazwy uznanych i sprawdzonych marek, takich jak BROS.

Preparaty na owady i gryzonie w sklepie kozackadrogeria.pl

Skuteczna ochrona przed komarami wymaga zakupu odpowiednich preparatów, które chronią domowników przed bolesnymi ukąszeniami, zwłaszcza w trakcie snu. W tym przypadku, warto wyposażyć się w środki na owady, które odznaczają się dużym zasięgiem działania. Doskonałym wyborem są elektrofumigatory, dostępne z wkładami lub z płynem, które skutecznie odstraszają komary, zapewniając tym samym spokój na całą noc. To innowacyjne rozwiązanie zawiera specjalną substancję czynną, dzięki czemu działa nawet przy otwartych oknach i włączonym świetle. Dodatkowo, tego typu środki na owady mogą pracować przez kilkanaście godzin, zabezpieczając pomieszczenia o powierzchni nawet do 20 m2. Okażą się niezawodnym rozwiązaniem, zwłaszcza jeśli w domu przebywają małe dzieci. Na stronie sklepu kozackadrogeria.pl można również kupić spray na owady, który sprawdzi się jako ochrona przed rozmaitymi szkodnikami na świeżym powietrzu.

Nie tylko komary, osy czy muszki owocowe mogą przysporzyć wiele kłopotów domownikom. Równie problematyczne jest pojawienie się moli spożywczych lub ubraniowych. W celu ich zwalczenia, warto sięgać po specjalne preparaty na owady, dostępne w formie płytek, zawieszek czy kulek. Pierwsze rozwiązanie okaże się niezawodne w przypadku szkodników, które pojawiły się w spiżarniach kuchennych. Płytka stopniowo uwalnia specjalną substancję, która skutecznie dociera do latających moli. Z kolei zapachowe kulki i zawieszki wyeliminują jaja, larwy i mole w szafie z ubraniami.

W asortymencie sklepu kozackadrogeria.pl znajdują się również innowacyjne środki na gryzonie, dostępne w formie granulatu lub ziarna. Skutecznie zwabiają szkodniki, ponieważ w smaku przypominają zboże. Jednocześnie ich formuła została opracowana tak, aby nie zagrażać bezpieczeństwu zwierząt domowych czy ludzi.

Skuteczny spray na owady - który wybrać?

Spray na owady to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych form walki z osami, szerszeniami, komarami czy innymi insektami. Dostępne na stronie kozackadrogeria.pl preparaty dedykowane są do zwalczania określonych rodzajów szkodników, dzięki czemu dopasowanie odpowiedniego rozwiązania nie powinno sprawiać żadnego problemu. Wybierając spray na owady, warto również sprawdzić jego skład oraz sposób użycia. Spryskiwacz w formie gaśnicy, ze względu na wysokie ciśnienie, umożliwia rozprowadzenie środka z dużej odległości, z kolei w formie klasycznego aerozolu pozwala na rozpylenie preparatu w łatwo dostępnych miejscach.