Posiadamy

677 produkty

Czyszczenie i pielęgnacja domu i mieszkania

Każde pomieszczenie w domu wymaga odpowiedniego czyszczenia i pielęgnacji. Regularne dbanie o rozmaite powszechnie wpływa nie tylko na codzienny komfort mieszkańców, ale przekłada się jednocześnie na żywotność mebli czy sprzętów. Z tego powodu, warto sięgać po wysoce skuteczne płyny do czyszczenia, które dostępne są na stronie sklepu kozackadrogeria.pl. Bogaty asortyment obejmuje preparaty dedykowane do pielęgnacji rozmaitych pomieszczeń czy rodzajów powierzchni. W rezultacie można z łatwością znaleźć płyny do czyszczenia okien, dywanów, drewna, marmuru, terakoty, linoleum czy stali itp. Dodatkowo, oferta obejmuje preparaty, które okażą się skutecznym wsparciem w zapobieganiu powstawania kamienia czy w eliminowaniu rozmaitych przebarwień i osadów.

Vileda Easy Ultramat Turbo...

Vileda Easy Ultramat Turbo Mop Obrotowy

Cena 174,72 zł

Vileda Ultramax Mop Płaski...

Vileda Ultramax Mop Płaski I Kij

Cena 64,94 zł

Bros Microbec Bio Bakterie...

Bros Microbec Bio Bakterie Do Eko Szamb...

Cena 49,99 zł

Bros Microbec Ultra Tabs...

Bros Microbec Ultra Tabs Tabletki Do...

Cena 32,99 zł

Vileda Ultramax Ultramat...

Vileda Ultramax Ultramat Wkład Do Mopa

Cena 26,24 zł

Voigt VC340 Parkiet Błysk...

Voigt VC340 Parkiet Błysk Środek Do...

Cena 25,99 zł

Voigt Grundpur VC150...

Voigt Grundpur VC150 Koncentar Do...

Cena 21,68 zł

BRAIT Premium patyczki...

BRAIT Premium patyczki zapachowe Night...

Cena 21,00 zł

Brait Pachnące Patyczki...

Brait Pachnące Patyczki Secret Love 100ML

Cena 20,71 zł

Voigt Panelin VC300...

Voigt Panelin VC300 Koncentrat Do Mycia...

Cena 19,99 zł

Barwa Perfect House Leather...

Barwa Perfect House Leather Mleczko Do...

Cena 19,66 zł

Window Plus Płyn Do Mycia...

Window Plus Płyn Do Mycia Szyb Zapas...

Cena 18,99 zł

Voigt Nano Orange VC241...

Voigt Nano Orange VC241 Zapachowy...

Cena 17,63 zł

Voigt Nano Cherry VC241C...

Voigt Nano Cherry VC241C Koncentrat Do...

Cena 17,58 zł

Zielko Pasta Czyszcząca 500g

Zielko Pasta Czyszcząca 500g

Cena 17,42 zł

Voigt Kampur VC225...

Voigt Kampur VC225 Koncentrat Do Mycia...

Cena 16,99 zł

Glade By Brise One Touch...

Glade By Brise One Touch Mini Spray...

Cena 16,83 zł

Voigt Meblin VC245...

Voigt Meblin VC245 Koncentrat Do Mycia...

Cena 15,99 zł

Plak Preparat Do...

Plak Preparat Do Nabłyszczania I...

Cena 14,96 zł

Zielko Płyn Do Szyb I...

Zielko Płyn Do Szyb I Luster 500ml

Cena 14,22 zł

Sidolux KH-7 Odtłuszczacz W...

Sidolux KH-7 Odtłuszczacz W Sprayu Do...

Cena 14,03 zł

Dywanlux Antyalergiczny...

Dywanlux Antyalergiczny Środek Do...

Cena 13,99 zł

Dywanlux Antyalergiczny...

Dywanlux Antyalergiczny Środek Do...

Cena 13,99 zł

Zielko Płyn Do Kuchni 500ml

Zielko Płyn Do Kuchni 500ml

Cena 13,99 zł

Zielko Płyn Uniwersalny 500ml

Zielko Płyn Uniwersalny 500ml

Cena 13,58 zł

ProElite Office...

ProElite Office Shine&Protect Płyn Do...

Cena 13,28 zł

Na stronie sklepu kozackadrogeria.pl można z łatwością znaleźć odświeżacz powietrza, który pozbędzie się uciążliwych zapachów pochodzących z łazienki, kuchni, a także docierających z zewnątrz przez otwarte okna. Bogata wybór wyjątkowych kompozycji zapachowych sprawi, że w danym pomieszczeniu zagości kwiatowa, leśna, orientalna czy orzeźwiająca atmosfera. W ofercie można znaleźć również wkłady do elektrycznych odświeżaczy powietrza, pochodzące od uznanych na rynku marek.

Najlepszy domowy odświeżacz powietrza

O komforcie przebywania w danym pomieszczeniu przesądza nie tylko jego wystrój, ale i zapach. Wiele czynników może spowodować, że zostanie on zakłócony m.in. opary z gotowania, śmieci w koszu, dym z papierosów czy zwierzęta domowe. Z tego powodu warto zainwestować w porządny odświeżacz powietrza, który pozwoli wyeliminować nieprzyjemne wrażenie zapachowe i jednocześnie wykreuje niepowtarzalną atmosferę w danym pomieszczeniu. Wszystko za sprawą wyjątkowych kompozycji aromatów, zainspirowanych bogactwem natury z całego świata.

Aby we wnętrzach zawsze królował piękny zapach, warto zdecydować się na zakup automatycznego odświeżacza powietrza. Na stronie sklepu kozackadrogeria.pl dostępny jest bogaty wybór wkładów do tych urządzeń, dzięki czemu przez cały rok można cieszyć się różnorodnymi aromatami np. rozmaitych gatunków kwiatów, morskiej bryzy, leśnych drzew czy egzotycznych owoców. Za jej pośrednictwem można również kupić elektryczny odświeżacz do powietrza od uznanych marek m.in. Air Wick, który znajdzie zastosowanie w każdym typie pomieszczeń np. kuchni, salonie czy łazience.

Niezawodne płyny do czyszczenia tylko w kozackadrogeria.pl

Czysty i schludny dom jest najlepszą wizytówką w oczach gości, a zarazem kluczem do codziennego komfortu jego mieszkańców. Regularna pielęgnacja rozmaitych powierzchni nie byłaby jednak możliwa, gdyby nie zakup określonych środków. Na stronie kozackadrogeria.pl można znaleźć płyny do czyszczenia wszelkich pomieszczeń, a także rodzajów mebli i sprzętów. Dzięki ich użyciu sprzątanie przyniesie pożądane efekty w krótkim czasie.

Oferta obejmuje profesjonalne płyny do czyszczenia podłóg, okien, urządzeń ceramicznych, sprzętów kuchennych i wielu innych. Ze względu na to, że dostępne są w ergonomicznych butelkach z wygodnym aplikatorem, codzienne porządki okażą się wyjątkowo komfortowe. Ponadto, odznaczają się przyjemnym zapachem, co dodatkowo może zachęcić do regularnego czyszczenia rozmaitych powierzchni.

Na stronie kozackadrogeria.pl można znaleźć bogatą ofertę środków i preparatów pochodzących od cenionych na rynku marek. Asortyment sprosta również oczekiwaniom osób, które poszukują produktów w pełni bezpiecznych dla środowiska. Obejmuje on bowiem rozmaite płyny do czyszczenia, których receptura oparta została na składnikach naturalnego pochodzenia np. kwasku cytrynowego. Zaliczane do tej grupy preparaty są w pełni biodegradowalne, a przy tym zachwycają skutecznym działaniem. Naturalne płyny do czyszczenia dostępne są także w rozmaitych nutach zapachowych m.in. melona, owoców leśnych, liściach bambusa czy zielonej herbaty W rezultacie dana powierzchnia zachwycać będzie nie tylko nieskazitelnym i schludnym wyglądem, ale także pięknym zapachem.