Filtruj według

Marka

Marka

Pojemność

Pojemność

Cena

Cena

  • Zakres ceny:

    6,00 zł - 15,00 zł

Posiadamy

36 produkty

Antyperspiranty w sztyfcie

Antyperspiranty w sztyfcie, kulce czy sprayu to kosmetyki codziennego użytku, które pomagają w utrzymaniu higieny osobistej. Mają one bowiem za zadanie zmniejszać ilość produkowanego przez człowieka potu, a co za tym idzie - ograniczać nieestetyczne plamy oraz wywołany przez niego nieprzyjemny zapach. Co ciekawe - pot to naturalna wydzielina gruczołów łojowych, która składa się głównie z wody i cechuje się bezwonnością. Dopiero żyjące na skórze człowieka bakterie, a w zasadzie wydalana przez nie substancja, odpowiada za nieprzyjemny zapach, z którym boryka się tak wiele osób. Przyczyną wzmożonego wydzielania potu może być wysoka temperatura otoczenia lub aktywność fizyczna. Jest to całkowicie naturalne, ponieważ gruczoły potowe odpowiadają za termoregulację organizmu. Większy problem pojawia się w sytuacji, gdy za nadmierną potliwość odpowiada stres, nieprawidłowa dieta, nadwaga lub problemy hormonalne. Niestety sam prysznic może okazać się niewystarczający, a osoba ze wspomnianym problemem powinna sięgnąć także po dobrej jakości antyperspirant w sztyfcie.

Gillette Power Rush...

Gillette Power Rush Antyperspirant W...

Cena 14,22 zł

Gillette Antyperspirant W...

Gillette Antyperspirant W Sztyfcie High...

Cena 9,50 zł

Gillette Antyperspirant W...

Gillette Antyperspirant W Sztyfcie Cool...

Cena 9,48 zł

Nivea Men Antyperspirant W...

Nivea Men Antyperspirant W Sztyfcie...

Cena 7,87 zł

Nivea Black&White Invisible...

Nivea Black&White Invisible Clear...

Cena 7,86 zł

Rexona Antyperspirant W...

Rexona Antyperspirant W Sztyfcie Dla...

Cena 7,79 zł

Dove Original 48H...

Dove Original 48H Antyperspirant W...

Cena 7,79 zł

Rexona Antyperspirant W...

Rexona Antyperspirant W Sztyfcie Active...

Cena 7,79 zł

Dove Original 48H...

Dove Original 48H Antyperspirant Dla...

Cena 7,68 zł

Nivea Dry Comfort Plus...

Nivea Dry Comfort Plus Antyperspirant w...

Cena 7,58 zł

Dove Invisible Care 48H...

Dove Invisible Care 48H Floral Touch...

Cena 7,22 zł

  • Nowy
FA MEN Xtreme Power+...

FA MEN Xtreme Power+ Antyperspirant W...

Cena 7,16 zł

FA Invisible Fresh Lily Of...

FA Invisible Fresh Lily Of The Valley...

Cena 7,07 zł

FA Men Sport Citrus Fresh...

FA Men Sport Citrus Fresh Dezodorant W...

Cena 7,07 zł

Nivea Fresh Natural...

Nivea Fresh Natural Antyperspirant W...

Cena 8,78 zł

Nivea Protect&Care...

Nivea Protect&Care Antyperspirant w...

Cena 8,31 zł

Nivea Men Invisible Black &...

Nivea Men Invisible Black & White...

Cena 8,29 zł

Nivea Men Fresh Active...

Nivea Men Fresh Active Antyperspirant W...

Cena 8,29 zł

Nivea Invisible Black &...

Nivea Invisible Black & White Clear...

Cena 8,29 zł

Nivea Protect & Care...

Nivea Protect & Care Antyperspirant W...

Cena 8,29 zł

Nivea Men Dezodorant W...

Nivea Men Dezodorant W Sztyfcie Silver...

Cena 7,71 zł

Sprawdź Antyperspiranty w sztyfcie w sklepie kozackadrogeria.pl

Każda osoba, która zastanawia się nad tym, jaki wybrać produkt dla siebie, powinna najpierw zapoznać się z jego działaniem. Antyperspirant w sztyfcie czy dezodorant w sprayu to dwa zupełnie różne produkty. Pierwszy z nich rzadko kiedy w swoim składzie ma alkohol, a jego zadaniem jest zwężanie i blokowanie kanałów gruczołów łojowych. Celem stosowania antyperspirantu jest zatem ograniczenie wydzielania potu i walka z problemem od podstaw. Skład dezodorantu natomiast opiera się głównie na alkoholu, który zabija żyjące na skórze bakterie i neutralizuje nieprzyjemny zapach. Działanie tego produktu jest zatem doraźne oraz wymaga od użytkownika regularności. Właśnie dlatego amerykańska Agencja Żywności i Leków klasyfikuje antyperspiranty jako leki, natomiast dezodoranty jako kosmetyki. Niezależnie od tego, każda osoba powinna dobierać produkt zgodnie z własnymi potrzebami i preferencjami.

Na rynku drogeryjnym znaleźć można wiele środków pielęgnacyjnych, które pomagają w walce z nadmiernym wydzielaniem potu. Osoba, która decyduje się na dany typ produktu, musi także wybrać jego formę. W sklepach i aptekach znaleźć można antyperspiranty w sztyfcie, kulce, kremie lub sprayu. Jednymi z najpopularniejszych z nich, szczególnie na rynku zachodnim, są te w formie sztyftu. W jego składzie znajduje się talk, który jak wiadomo, ma bardzo dobre właściwości osuszające. Podobnie działa nałożony na skórę, a to stanowi jego niewątpliwy atut, ma on w końcu za zadanie zwalczać wilgoć oraz pot. Użytkownik takiego produktu nie musi czekać na jego wchłonięcie - może bez obaw zakładać koszulkę na suche ciało.

Doskonały antyperspirant w sztyfcie

Wśród szerokiego wyboru środków zwalczających nadmierne pocenie znaleźć można antyperspiranty w sztyfcie cechujące się zarówno różnorodnymi kompozycjami zapachowymi, jak i te bezwonne. Te pierwsze kierowane są do osób, dla których poczucie odświeżenia oraz czystości łączy się z intensywną, przyjemną wonią. Te drugie z kolei stworzone zostały dla tych konsumentów, którzy nie chcą mieszać zapachów swoich kosmetyków lub mają skłonność do alergii i uczuleń.

W ofercie drogerii znaleźć można kosmetyki - które, mimo iż produkowane są przez różne firmy, wykazują podobne cechy i należą do zbliżonych kategorii. Wśród wielu antyperspirantów w sztyfcie wyróżniają się te z serii black&white, które nie pozostawiają nieestetycznych plam na odzieży. Jest to szczególnie ważne w przypadku ciemnych ubrań, które w kontakcie z talkowym produktem łatwo można ubrudzić. Inną powtarzającą się kategorią są kosmetyki z serii sport, stworzone dla osób bardzo aktywnych oraz tych, których ilość potu wydzielanego w ciągu dnia jest nieco wyższa od przeciętnej. Natomiast antyperspiranty w sztyfcie o właściwościach pielęgnacyjnych gwarantują użytkownikom dodatkowe zalety, takie jak nawilżenie skóry oraz ukojenie podrażnień. W zależności od własnych preferencji oraz wymagań skóry konsument może zatem wybrać produkt doskonały dla siebie.