Posiadamy

297 produkty

Antyperspiranty w sprayu

Najlepszy antyperspirant w sprayu to taki produkt, który jest przede wszystkim skuteczny w swoim działaniu. Celem oraz skutkiem stosowania wspomnianego kosmetyku, jest w końcu walka z nadmiernym wydzielaniem potu. Życie bez tego elementu ludzkiej fizjologii dla wielu osób byłoby niewątpliwie spełnieniem marzeń. Nikt nie powinien jednak zapomnieć o ważnych funkcjach, które spełnia pot. Przede wszystkim odpowiada on za termoregulację organizmu i chroni go przed przegrzaniem. Wydzielany przez gruczoły odprowadza z ciała ciepło, co skutkuje jego ogólnym ochłodzeniem. Dzięki temu osoba, znajdująca się w wysokiej temperaturze otoczenia, podczas aktywności fizycznej lub w czasie choroby - czuje się po prostu lepiej. Pot ma także pewne znaczenie w procesie oczyszczania organizmu ze zbędnych metabolitów. Wraz z nieprzyjemną wydzieliną z ciała usuwane są bowiem szkodliwe substancje oraz toksyny. Dba on również o prawidłowy poziom nawilżenia skóry. W swoim składzie posiada niemal samą wodę, która pomaga w utrzymaniu dobrej kondycji tego największego organu ludzkiego ciała. Nie ulega jednak wątpliwości, że mimo swoich niezbędnych funkcji, stanowi on problem dla wielu osób. Pojawiające się na koszulce mokre plamy, a także nieprzyjemny zapach stanowi bowiem niewątpliwy powód do wstydu. W ograniczeniu wydzielania potu pomóc może wysokiej jakości antyperspirant bez aluminium w sprayu, w kulce lub sztyfcie.

Yves Saint Laurent L'Homme...

Yves Saint Laurent L'Homme Dezodorant W...

Cena 120,91 zł

Jean Paul Gaultier La Male...

Jean Paul Gaultier La Male Dezodorant W...

Cena 114,57 zł

Yves Saint Laurent La Nuit...

Yves Saint Laurent La Nuit De L'Homme...

Cena 114,44 zł

Paco Rabanne Pure XS Men...

Paco Rabanne Pure XS Men Dezodorant W...

Cena 110,77 zł

Exclamation Dezodorant Wild...

Exclamation Dezodorant Wild Musk 150ML

Cena 13,74 zł

STR8 Red Code Dezodorant W...

STR8 Red Code Dezodorant W Sprayu Dla...

Cena 9,54 zł

Axe Africa Dezodorant W...

Axe Africa Dezodorant W Aerozolu 150 Ml

Cena 8,99 zł

Axe You Antyperspirant W...

Axe You Antyperspirant W Sprayu Dla...

Cena 8,99 zł

Axe Excite Dezodorant W...

Axe Excite Dezodorant W Sprayu 150ML

Cena 8,99 zł

Axe Gold Dezodorant W...

Axe Gold Dezodorant W Sprayu Męski 150ML

Cena 8,99 zł

Axe Gold Temp Dezodorant W...

Axe Gold Temp Dezodorant W Sprayu 150ML

Cena 8,99 zł

STR8 Ahead Dezodorant W...

STR8 Ahead Dezodorant W Sprayu Dla...

Cena 8,88 zł

STR8 Live True Dezodorant W...

STR8 Live True Dezodorant W Sprayu Dla...

Cena 8,84 zł

Nivea Black&White Invisible...

Nivea Black&White Invisible Pure...

Cena 8,70 zł

Nivea Men Fresh Active...

Nivea Men Fresh Active Antyperspirant W...

Cena 8,25 zł

Nivea Black&white Invisible...

Nivea Black&white Invisible Fresh...

Cena 8,25 zł

Nivea Pearl & Beauty...

Nivea Pearl & Beauty Antyperspirant w...

Cena 8,25 zł

Nivea Men Dry Impact...

Nivea Men Dry Impact Antyperspirant W...

Cena 8,25 zł

Nivea Dry Fresh...

Nivea Dry Fresh Antyperspirant W Sprayu...

Cena 8,25 zł

Nivea Men Black&White...

Nivea Men Black&White Invisible Fresh...

Cena 8,25 zł

Nivea Stress Protect...

Nivea Stress Protect Antyperspirant W...

Cena 8,25 zł

Nivea Men Dry Fresh...

Nivea Men Dry Fresh Antyperspirant W...

Cena 8,25 zł

Nivea Antyperspirant Fresh...

Nivea Antyperspirant Fresh Rose Spray...

Cena 8,25 zł

Nivea Men Antyperspirant W...

Nivea Men Antyperspirant W Sprayu Fresh...

Cena 8,25 zł

Nivea Men Antyperspirant W...

Nivea Men Antyperspirant W Sprayu...

Cena 8,25 zł

Nivea Antyperspirant W...

Nivea Antyperspirant W Sprayu Fresh...

Cena 8,25 zł

Sprawdź Antyperspiranty w sprayu w sklepie kozackadrogeria.pl

Pot wydzielany jest przez gruczoły potowe za pomocą umieszczonych na niemal całym ciele porów. Każdy taki gruczoł posiada kanalik, przez który odprowadzana jest omawiana wydzielina. Zadaniem antyperspirantów jest zatem zwężenie lub zablokowanie tych kanalików, co z kolei gwarantuje ograniczenie wstydliwego problemu, jakim jest nadmierne pocenie. Na rynku dostępnych jest wiele środków i kosmetyków o różnorodnym działaniu. Każda osoba powinna zatem dobrać produkt zgodny z własnymi potrzebami. Dla niektórych będzie to przyjemny zapach, dla innych łatwość w aplikacji, a dla jeszcze kolejnych sama forma produktu. W drogeriach znaleźć można maskujący zapach dezodorant, osuszający skórę sztyft lub antyperspirant bez aluminium w sprayu. Pierwszy z wymienionych ma za zadanie neutralizować odór powstały w wyniku pocenia, sam w sobie nie wpływa jednak na ilość wydalanej wydzieliny. Drugi stanowi wybór osób, które nie zgadzają się na jakąkolwiek wilgoć. Znajdujący się w składzie sztyftu talk gwarantuje bowiem pełne osuszenie skóry. Wiele osób uważa jednak za najlepszy antyperspirant w sprayu. Prostota aplikacji, możliwość wykorzystania jednego produktu przez kilka osób oraz brak zabrudzeń na odzieży to główne zalety omawianego produktu.

Wydajny antyperspirant bez aluminium w sprayu

Sole aluminium do niedawna stanowiły podstawowy składnik każdego antyperspirantu w sprayu. Wokół tej substancji narosło sporo kontrowersji oraz opinii wskazujących na to, że ma ona szkodliwy wpływ na zdrowie. Mimo że nigdy nie zostało to potwierdzone, to coraz bardziej świadomi użytkownicy, zaczęli wybierać inne środki. Nie umknęło to oczywiście uwadze producentów kosmetyków, którzy w odpowiedzi na potrzeby swoich konsumentów, wprowadzili środki o bardziej naturalnym składzie. Każdy klient drogerii bez trudu odnajdzie teraz skuteczny antyperspirant bez aluminium w sprayu. Dla wielu osób bardzo frustrujące jest częste uzupełnianie kosmetycznych zapasów. Już znalezienie idealnego produktu, który pomaga w uporaniu się z problemem stanowi nie lada wyzwanie. Gdy w końcu się to udaje, dobre wrażenie może zostać zatarte przez nieekonomiczny charakter kosmetyku. Użytkownikom trudno jest pogodzić się z koniecznością nieustannego zakupu nowych antyperspirantów. Najlepszy antyperspirant w sprayu to zatem taki, który nie tylko cechuje się skutecznym działaniem ograniczającym wydzielanie potu, ale także dużą wydajnością. Dopiero taki środek w pełni odpowiada na wszystkie potrzeby konsumentów.