Posiadamy

245 produkty

Antyperspiranty w sprayu

Najlepszy antyperspirant w sprayu to taki produkt, który jest przede wszystkim skuteczny w swoim działaniu. Celem oraz skutkiem stosowania wspomnianego kosmetyku, jest w końcu walka z nadmiernym wydzielaniem potu. Życie bez tego elementu ludzkiej fizjologii dla wielu osób byłoby niewątpliwie spełnieniem marzeń. Nikt nie powinien jednak zapomnieć o ważnych funkcjach, które spełnia pot. Przede wszystkim odpowiada on za termoregulację organizmu i chroni go przed przegrzaniem. Wydzielany przez gruczoły odprowadza z ciała ciepło, co skutkuje jego ogólnym ochłodzeniem. Dzięki temu osoba, znajdująca się w wysokiej temperaturze otoczenia, podczas aktywności fizycznej lub w czasie choroby - czuje się po prostu lepiej. Pot ma także pewne znaczenie w procesie oczyszczania organizmu ze zbędnych metabolitów. Wraz z nieprzyjemną wydzieliną z ciała usuwane są bowiem szkodliwe substancje oraz toksyny. Dba on również o prawidłowy poziom nawilżenia skóry. W swoim składzie posiada niemal samą wodę, która pomaga w utrzymaniu dobrej kondycji tego największego organu ludzkiego ciała. Nie ulega jednak wątpliwości, że mimo swoich niezbędnych funkcji, stanowi on problem dla wielu osób. Pojawiające się na koszulce mokre plamy, a także nieprzyjemny zapach stanowi bowiem niewątpliwy powód do wstydu. W ograniczeniu wydzielania potu pomóc może wysokiej jakości antyperspirant bez aluminium w sprayu, w kulce lub sztyfcie.

Exclamation Dezodorant Wild...

Exclamation Dezodorant Wild Musk 150ML

Cena 13,74 zł

Nivea Dry Fresh...

Nivea Dry Fresh Antyperspirant W Sprayu...

Cena 10,48 zł

Nivea Men Antyperspirant W...

Nivea Men Antyperspirant W Sprayu Fresh...

Cena 10,48 zł

STR8 All Sports...

STR8 All Sports Antyperspirant W Sprayu...

Cena 9,90 zł

Dove Invisible Care...

Dove Invisible Care Antyperspirant w...

Cena 9,85 zł

STR8 Ahead Dezodorant W...

STR8 Ahead Dezodorant W Sprayu Dla...

Cena 9,72 zł

STR8 Live True Dezodorant W...

STR8 Live True Dezodorant W Sprayu Dla...

Cena 9,68 zł

STR8 Red Code Dezodorant W...

STR8 Red Code Dezodorant W Sprayu Dla...

Cena 9,54 zł

Axe Marine Antyperspirant W...

Axe Marine Antyperspirant W Sprayu Dla...

Cena 8,92 zł

Axe Gold Dezodorant W...

Axe Gold Dezodorant W Aerozolu Dla...

Cena 8,79 zł

Nivea Black&White Invisible...

Nivea Black&White Invisible Pure...

Cena 8,70 zł

STR8 Xtra Power...

STR8 Xtra Power Antyperspirant W Sprayu...

Cena 8,55 zł

Nivea Stress Protect...

Nivea Stress Protect Antyperspirant W...

Cena 8,18 zł

Nivea Black&white Invisible...

Nivea Black&white Invisible Fresh...

Cena 8,18 zł

Nivea Men Black&White...

Nivea Men Black&White Invisible Fresh...

Cena 8,15 zł

Adidas Ice Dive...

Adidas Ice Dive Antyperspirant W Sprayu...

Cena 7,99 zł

Adidas Victory League...

Adidas Victory League Antyperspirant W...

Cena 7,99 zł

Adidas Dynamic Pulse...

Adidas Dynamic Pulse Antyperspirant W...

Cena 7,99 zł

Adidas Champions League...

Adidas Champions League Victory Edition...

Cena 7,99 zł

Nivea Men Dry Fresh...

Nivea Men Dry Fresh Antyperspirant W...

Cena 7,96 zł

FA Men Xtreme Invisible...

FA Men Xtreme Invisible Fresh...

Cena 7,91 zł

Nivea Invisible Pure...

Nivea Invisible Pure Antyperspirant W...

Cena 7,82 zł

Rexona Antyperspirant W...

Rexona Antyperspirant W Sprayu Biorythm...

Cena 7,79 zł

Rexona Men Torcedor...

Rexona Men Torcedor Fanatico...

Cena 7,79 zł

Rexona Antyperspirant W...

Rexona Antyperspirant W Sprayu Shower...

Cena 7,79 zł

Rexona Active Protection +...

Rexona Active Protection + Fresh...

Cena 7,79 zł

Rexona Active Morning...

Rexona Active Morning Antyperspirant W...

Cena 7,79 zł

Garnier Mineral Action...

Garnier Mineral Action Control...

Cena 7,75 zł

Sprawdź Antyperspiranty w sprayu w sklepie kozackadrogeria.pl

Pot wydzielany jest przez gruczoły potowe za pomocą umieszczonych na niemal całym ciele porów. Każdy taki gruczoł posiada kanalik, przez który odprowadzana jest omawiana wydzielina. Zadaniem antyperspirantów jest zatem zwężenie lub zablokowanie tych kanalików, co z kolei gwarantuje ograniczenie wstydliwego problemu, jakim jest nadmierne pocenie. Na rynku dostępnych jest wiele środków i kosmetyków o różnorodnym działaniu. Każda osoba powinna zatem dobrać produkt zgodny z własnymi potrzebami. Dla niektórych będzie to przyjemny zapach, dla innych łatwość w aplikacji, a dla jeszcze kolejnych sama forma produktu. W drogeriach znaleźć można maskujący zapach dezodorant, osuszający skórę sztyft lub antyperspirant bez aluminium w sprayu. Pierwszy z wymienionych ma za zadanie neutralizować odór powstały w wyniku pocenia, sam w sobie nie wpływa jednak na ilość wydalanej wydzieliny. Drugi stanowi wybór osób, które nie zgadzają się na jakąkolwiek wilgoć. Znajdujący się w składzie sztyftu talk gwarantuje bowiem pełne osuszenie skóry. Wiele osób uważa jednak za najlepszy antyperspirant w sprayu. Prostota aplikacji, możliwość wykorzystania jednego produktu przez kilka osób oraz brak zabrudzeń na odzieży to główne zalety omawianego produktu.

Wydajny antyperspirant bez aluminium w sprayu

Sole aluminium do niedawna stanowiły podstawowy składnik każdego antyperspirantu w sprayu. Wokół tej substancji narosło sporo kontrowersji oraz opinii wskazujących na to, że ma ona szkodliwy wpływ na zdrowie. Mimo że nigdy nie zostało to potwierdzone, to coraz bardziej świadomi użytkownicy, zaczęli wybierać inne środki. Nie umknęło to oczywiście uwadze producentów kosmetyków, którzy w odpowiedzi na potrzeby swoich konsumentów, wprowadzili środki o bardziej naturalnym składzie. Każdy klient drogerii bez trudu odnajdzie teraz skuteczny antyperspirant bez aluminium w sprayu. Dla wielu osób bardzo frustrujące jest częste uzupełnianie kosmetycznych zapasów. Już znalezienie idealnego produktu, który pomaga w uporaniu się z problemem stanowi nie lada wyzwanie. Gdy w końcu się to udaje, dobre wrażenie może zostać zatarte przez nieekonomiczny charakter kosmetyku. Użytkownikom trudno jest pogodzić się z koniecznością nieustannego zakupu nowych antyperspirantów. Najlepszy antyperspirant w sprayu to zatem taki, który nie tylko cechuje się skutecznym działaniem ograniczającym wydzielanie potu, ale także dużą wydajnością. Dopiero taki środek w pełni odpowiada na wszystkie potrzeby konsumentów.