Posiadamy

77 produkty

Środki higieny osobistej

Środki do higieny osobistej mają ogromne znaczenie, szczególnie w ostatnim czasie. Pozwalają one na pozbycie się zanieczyszczeń z dłoni, jednocześnie je nawilżając i minimalizując wysuszające działanie alkoholu. Wiele z nich to także maseczki i rękawiczki wykorzystywane w przestrzeniach publicznych, gdzie każdego dnia przebywają tysiące osób. Takie preparaty skutecznie radzą sobie z wirusami, pozwalając na uchronienie zdrowia swojego i innych. Wiele dostępnych środków higieny osobistej występuje również w niestandardowych formach, na przykład o zapachu truskawek czy ze składnikami pielęgnującymi dłonie. W naszym asortymencie znajdziesz produkty, które pozwalają na zachowanie czystości bez względu na okoliczności.

DEX-FAST Antybakteryjny Żel...

DEX-FAST Antybakteryjny Żel Do Rąk 1L

Cena 28,19 zł

Antybakteryjne Mydło W Żelu 5L

Antybakteryjne Mydło W Żelu 5L

Cena 21,38 zł

Hand Sanitizer Płyn...

Hand Sanitizer Płyn Antybakteryjny 60ml

Cena 14,99 zł

Bielenda Expert czystej...

Bielenda Expert czystej skóry Mydło...

Cena 10,86 zł

Dermo Pharma Truskawkowy...

Dermo Pharma Truskawkowy Antybakteryjny...

Cena 9,99 zł

Baron Antybakteryjne Mydło...

Baron Antybakteryjne Mydło W Płynie 5L

Cena 9,90 zł

Chlapu Chlap Antybakteryjny...

Chlapu Chlap Antybakteryjny Żel...

Cena 6,15 zł

Carex Strawberry Laces...

Carex Strawberry Laces Antybakteryjne...

Cena 5,46 zł

ROSA Mydło antybakteryjne w...

ROSA Mydło antybakteryjne w płynie...

Cena 4,55 zł

Achem Antybakteryjne Mydło...

Achem Antybakteryjne Mydło W Płynie...

Cena 4,29 zł

Achem Antybakteryjne mydło...

Achem Antybakteryjne mydło w płynie...

Cena 3,79 zł

Rosa Antybakteryjne Mydło W...

Rosa Antybakteryjne Mydło W Płynie...

Cena 3,75 zł

Rosa Antybakteryjne Mydło W...

Rosa Antybakteryjne Mydło W Płynie...

Cena 3,36 zł

Rękawice Lateksowe M 100 Sztuk

Rękawice Lateksowe M 100 Sztuk

Cena 79,72 zł

Rękawiczki Lateksowe S 100...

Rękawiczki Lateksowe S 100 Sztuk

Cena 79,72 zł

Carex Aloe Vera...

Carex Aloe Vera Antybakteryjne mydło w...

Cena 18,99 zł

Carex Original...

Carex Original Antybakteryjne mydło w...

Cena 18,99 zł

Carex Strawberry Laces...

Carex Strawberry Laces Antybakteryjne...

Cena 15,99 zł

Cif Power&Shine Spray...

Cif Power&Shine Spray antybakteryjny 750ml

Cena 13,65 zł

Głównym zadaniem maseczek, rękawiczek czy żelów antybakteryjnych jest uchronienie Ciebie i innych przed wirusami i bakteriami zawartymi w ślinie lub wydychanym powietrzu. Poszczególne produkty do higieny osobistej mają różne zastosowania. Wiele z nich sprawdzi się doskonale w sytuacji, gdy przebywasz w miejscu publicznym i nie chcesz, by na Twoich dłoniach gromadziły się bakterie. Inne natomiast znajdują swoje zastosowanie również w warunkach domowych czy w podróży. Jeśli chodzi o płyny do dezynfekcji, wiele z nich zawiera składniki, których zadaniem jest dbanie o kondycję skóry, chroniąc ją przed wysuszaniem. Mowa tu między innymi o glicerynie czy wyciągu z aloesu.

Środki higieny osobistej w sklepie kozackadrogeria.pl

Środki higieny osobistej dostępne w naszym sklepie internetowym występują w wielu wariantach. Znajdziesz u nas zarówno żele i płyny do dezynfekcji, które skutecznie usuwają zabrudzenia z rąk bez użycia wody, jak i mydła. Oprócz preparatów tego typu dysponujemy też jednorazowymi maseczkami i rękawiczkami lateksowymi. Takie produkty sprawdzą się nie tylko w trakcie pandemii, lecz także podczas codziennych czynności czy pracy w gabinecie kosmetycznym – na przykład podczas spiłowywania hybrydy lub żelu, kiedy to w powietrzu unosi się pył. Wygodnym rozwiązaniem jest też antybakteryjny papier toaletowy, który można zabrać ze sobą w dowolne miejsce, czy chusteczki do dezynfekcji dłoni. W naszym asortymencie znajdziesz m.in. takie środki do higieny osobistej, jak:

  • OnlyBio Silver Med Care+ - nawilżający żel do dezynfekcji z dodatkiem aloesu, srebra i gliceryny. Zabija grzyby, bakterie i wirusy nawet po odparowaniu alkoholu. Pielęgnuje dłonie, zabezpieczając je przed wysuszaniem.
  • Dermo Pharma ananasowy antybakteryjny żel do rąk – żel do higieny rąk z witaminą E, ekstraktem z aloesu i gliceryną o zapachu ananasa. Produkt występuje też w wersji truskawkowej i arbuzowej.
  • Chlapu Chlap żel antybakteryjny truskawkowy – żel antybakteryjny dla dzieci z witaminą E i gliceryną o zapachu truskawki. Preparat jest dostępny również w wersji ananasowej i arbuzowej.
  • Perfecta antybakteryjne mydło w płynie – mydło z gliceryną nawilżające, łagodzące podrażnienia i zapobiegające wysuszaniu skóry. Produkt dezynfekuje i myje.
  • Maseczka First jednorazowa niebieska – maseczka z trzech warstw zaciskana na nosie z filtrem melt blown. Obejmuje gumowe taśmy pozwalające na dopasowanie produktu do kształtu i wielkości twarzy.
  • Master rękawiczki nitrylowe bezpudrowe – jednorazowe rękawiczki do celów specjalnych, bezpudrowe, niejałowe. Opakowanie obejmuje 100 sztuk.

Środki higieny osobistej dostępne w naszej drogerii nie tylko usuwają zanieczyszczenia i mikroorganizmy ze skóry, lecz także pozwalają na chronienie innych osób przed zarazkami. Występują one w wielu wariantach, również takich, które zostały stworzone z myślą o dzieciach. Wiele z nich sprawdzi się np. w sytuacji, gdy chcesz zjeść kanapkę podczas pobytu w miejscu, gdzie nie ma dostępu do wody i mydła. Inne natomiast chronią dłonie podczas pracy ze szkodliwymi substancjami czy dotykania ogólnodostępnych powierzchni.

W naszej drogerii internetowej znajdziesz też wiele innych produktów o różnych zastosowaniach. Zapoznaj się z dostępnymi akcesoriami i kosmetykami. Zapraszamy!