BIAŁY JELEŃ

Biały Jeleń Kosmetyki

Biały Jeleń to kultowa, polska marka, za którą stoi firma Pollena Ostrzeszów. Wysokiej jakości kosmetyki oraz środki czystości sygnowane wizerunkiem rogatego zwierzęcia są hipoalergiczne, więc okazują się odpowiednie dla alergików, dzieci, osób starszych oraz właścicieli wymagającej skóry. Ich receptura opiera się wyłącznie na bezpiecznych składnikach, co powoduje, że każdy może z nich korzystać bez najmniejszych obaw. Mieszanki uwzględniają przede wszystkim naturalne mydło, które sprawia, że efektywna pielęgnacja ciała jest prawdziwą przyjemnością. Nienachalne nuty zapachowe charakteryzujące produkty marki Biały Jeleń podkreślają atrakcyjność dla osób doceniających delikatność doznań sensorycznych.

Biały Jeleń Proszek do...

Biały Jeleń Proszek do prania Biel 1,5kg

Cena 23,96 zł

Biały Jeleń Hipoalergiczny...

Biały Jeleń Hipoalergiczny Proszek Do...

Cena 23,96 zł

Biały Jeleń Płyn Do Prania...

Biały Jeleń Płyn Do Prania Tkanin...

Cena 11,83 zł

Biały Jeleń Koncentrat Do...

Biały Jeleń Koncentrat Do Płukania 1L

Cena 11,09 zł

Biały Jeleń Ocet Jabłkowy...

Biały Jeleń Ocet Jabłkowy Szampon 350ml

Cena 8,47 zł

Biały Jeleń Bawełna Szampon...

Biały Jeleń Bawełna Szampon 350ml

Cena 8,47 zł

Biały Jeleń Chlorofil...

Biały Jeleń Chlorofil Szampon 350ml

Cena 8,47 zł

Biały Jeleń Babka...

Biały Jeleń Babka Lancetowata, Dzika...

Cena 7,40 zł

Biały Jeleń Kalina, Melisa...

Biały Jeleń Kalina, Melisa Żel Pod...

Cena 7,40 zł

Biały Jeleń Hipoalergiczny...

Biały Jeleń Hipoalergiczny Szampon Z...

Cena 7,36 zł

Biały Jeleń Proszek do...

Biały Jeleń Proszek do prania Biel 500g

Cena 7,12 zł

Biały Jeleń Kozie mleko...

Biały Jeleń Kozie mleko Szampon 350ml

Cena 7,12 zł

Biały Jeleń Hipoalergiczny...

Biały Jeleń Hipoalergiczny Żel Pod...

Cena 7,07 zł

Biały Jeleń Proszek do...

Biały Jeleń Proszek do prania Kolor 500g

Cena 6,90 zł

Biały Jeleń Mydło W Płynie...

Biały Jeleń Mydło W Płynie 500ml

Cena 6,62 zł

Biały Jeleń Mydło W Płynie...

Biały Jeleń Mydło W Płynie Premium...

Cena 6,24 zł

Biały Jeleń Mydło w płynie...

Biały Jeleń Mydło w płynie premium...

Cena 6,24 zł

Biały Jeleń Mydło Naturalne...

Biały Jeleń Mydło Naturalne 150g

Cena 4,92 zł

Biały Jeleń Mydło W Płynie...

Biały Jeleń Mydło W Płynie Premium...

Cena 6,24 zł

Preparaty takie jak szare mydło Biały Jeleń budują swoją pozycję na rynku kosmetycznym od 1921 roku. Blisko sto lat ciągłego doskonalenia, a także tworzenia produktów skrojonych pod oczekiwania ludzi zaowocowało dużą popularnością przedsiębiorstwa, a także faktem, że cieszy się ono zaufaniem klientów. Systematyczna praca pozwala na nieustanne poszerzanie asortymentu, który liczy aktualnie około kilkudziesięciu zróżnicowanych specyfików do mycia oraz pielęgnacji. Należą do nich różnorodne szampony, żele pod prysznic, płyny do mycia naczyń, Biały Jeleń mydło w płynie, płyny micelarne, nawilżające kremy do twarzy, koncentraty do płukania, płyny do prania, sole do stóp, kremy do rąk, żele do higieny intymnej i wiele innych.

Mydła Biały Jeleń w sklepie kozackadrogeria.pl

Szare mydło Biały Jeleń to zdecydowanie najbardziej rozpoznawalny produkt koncernu z województwa wielkopolskiego. Solidna kostka opatrzona grafiką zwierzaka jest używana w polskich domach od wielu lat. Jego zalety nie ograniczają się jednak do właściwości czyszczących. Usprawnia bowiem działanie płaszcza lipidowego skóry, nawilża i wygładza naskórek. Dostępne są opcje z dodatkiem bzu, koziego mleka czy lnu. Żaden składnik nie trafia do mieszanki bez powodu. Niektóre oferują przyjemny zapach, a inne wpływają pozytywnie na efektywność użytkowania bądź funkcjonalność. Dzięki temu szare mydło biały Jeleń jest częstym wyborem Polaków.

Opatrzony marką Biały Jeleń szampon zachwyca korzystnym stosunkiem ceny do jakości. Stanowi doskonały wybór dla osób o dużych wymaganiach względem tego rodzaju kosmetyków, ponieważ jest w pełni bezpieczny dla zdrowia. Przyjemne doznania zapachowe gwarantują produkty z domieszką czystej bawełny, orzecha włoskiego, octu jabłkowego bądź naturalnego chlorofilu. Substancje dodawane do szamponów tej marki są niecodzienne, co pozwala wyróżnić się produktom. Do ich dodatkowych atutów zaliczają się właściwości ułatwiające rozczesywanie, nabłyszczające, regenerujące, wzmacniające, a także poprawiające kondycję włosów. Atrakcyjność asortymentu ze sklepu Biały Jeleń sprawia, że ludzie chętnie sięgają po te kosmetyki, a ich wysoka jakość zapewnia satysfakcję z zakupu.

Kosmetyki Biały Jeleń do higieny intymnej

Efektywna i staranna pielęgnacja własnego ciała wymaga korzystania z różnorodnych preparatów. Kosmetyki do higieny intymnej Biały Jeleń zdecydowanie wygrywają w swojej kategorii, więc warto podjąć decyzję o ich zakupie. Są delikatne i hipoalergiczne, co należy uznać za ich ogromną zaletę. Flagowy produkt z tej linii wzbogacono o aloes, dzięki czemu zmniejsza ryzyko występowania infekcji oraz korzystnie wpływa na błony śluzowe. Żel do higieny intymnej ma fizjologiczne pH i łagodne substancje myjące. Nie należy zatem obawiać się podrażnień lub dyskomfortu towarzyszących użytkowaniu. Wspomaga przy tym odbudowę naturalnej mikroflory, regenerując jednocześnie uszkodzony naskórek. Regularne korzystanie z tego specyfiku zapewnia nieopisany komfort każdego dnia.

Sygnowany marką Biały Jeleń sklep odniósł niekwestionowany, ogólnopolski sukces. Potwierdzeniem tej tezy jest nieustannie rosnąca liczba oferowanych przez firmę z Ostrzeszowa preparatów. Za popularnością produktów z wizerunkiem rogacza stoi staranność wykonania, a także selekcjonowanie składników najwyższej jakości. Priorytetem przedsiębiorstwa jest tworzenie kosmetyków i środków czystości dla wymagających. Każdy, komu zależy na wspieraniu lokalnego biznesu, powinien zapoznać się z ofertą Białego Jelenia.