ALWAYS

Podpaski Always

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek kobiecych produktów higienicznych jest Always. Należy do globalnej grupy i światowego lidera w produkcji tych artykułów: Procter & Gamble Company. Brand został wprowadzony na rynek w 1983 roku. Marka jest sprzedawana pod różnymi nazwami: Always, Whisper, Lines, Orkid, Ausonia oraz Evax.

Always Ultra Night Podpaski...

Always Ultra Night Podpaski Ze...

Cena 5,55 zł

Always Ultra Standard...

Always Ultra Standard Podpaski 12 Sztuk

Cena 5,12 zł

Always Ultra Normal...

Always Ultra Normal Podpaski Ze...

Cena 4,99 zł

Always Podpaski Classic...

Always Podpaski Classic Standard 10szt

Cena 3,57 zł

Always Classic Normal...

Always Classic Normal Podpaski Ze...

Cena 3,55 zł

Always Classic Long...

Always Classic Long Podpaski Ze...

Cena 3,48 zł

Always Classic Night...

Always Classic Night Podpaski Ze...

Cena 3,43 zł

Always Ultra Night Podpaski...

Always Ultra Night Podpaski Ze...

Cena 9,18 zł

Always Ultra Sensitive...

Always Ultra Sensitive Normal Plus Duo...

Cena 8,64 zł

Always Ultra Sensitive...

Always Ultra Sensitive Normal Plus Duo...

Cena 7,25 zł

Always zapewnia każdej kobiecie najlepszą ochronę na każdy dzień - zwłaszcza w okresie menstruacji. “Te dni” nie muszą jednak kojarzyć się z dyskomfortem, wystarczy zainwestować w Always.

Always sklep oferuje w swoim asortymencie podpaski w różnych rozmiarach oraz formach. Zakupy w tym miejscu będą czystą przyjemnością dla każdej przedstawicielki płci pięknej. Przy każdym produkcie znajduje się jego szczegółowy opis, który z pewnością ułatwi dokonanie najlepszego wyboru. Always to gwarancja jakości, korzystnych cen oraz wygody użytkowania.

Podpaski Always w sklepie kozackadrogeria.pl

Podpaski Always dzielą się na trzy linie: Ultra, Ultra Sensitive oraz Ultra Platinum.

Seria Ultra obejmuje między innymi podpaski o grubości tylko 3 mm. Pomimo tak małych rozmiarów artykuły higieniczne świetnie spełniają swoją funkcję i dodatkowo zapewniają wyjątkowe uczucie komfortu i 100% ochrony podczas cyklu menstruacyjnego.

Wyróżnikiem serii Ultra Platinum jest m.in. wzmocniony wkład, który wpływa na ochronę i komfort. 1000 miękkich mikro-poduszek w skuteczny sposób chroni wilgoć przed wyciekaniem.

Linia Ultra Sensitive to odpowiedź na potrzeby nawet najbardziej wymagających. Wyróżnikiem podpasek z tej serii jest miękka jak bawełna powłoczka oraz specjalne strefy komfortu, które sprawią, że podczas menstruacji będzie można odczuć maksymalną wygodę i bezpieczeństwo. Wybrane modele posiadają także zabezpieczenie brzegów Secureguard oraz żel, który zatrzymuje wilgoć.

Zainwestuj w swój komfort

Przy wyborze artykułów higienicznych warto wziąć pod uwagę własne indywidualne potrzeby, a także parametry i funkcjonalność danego produktu. W sklepie kozackadrogeria.pl można kupić podpaski bez skrzydełek lub ze skrzydełkami, pomagającymi utrzymać podpaskę na miejscu. Wybrane produkty zawierają żel, który zamyka w środku wilgoć oraz wchłania ją. Taka funkcjonalność zapewnia świetną ochronę przed przeciekaniem.

Wyróżnikiem podpasek Always jest również technologia neutralizująca niechciany zapach, która nie tylko maskuje, ale przede wszystkim blokuje go. Linia podpasek na dzień zagwarantuje komfort i bezpieczeństwo przez cały dzień. Artykuły na noc zapewnią natomiast spokojny sen, idealnie dopasowując się do kształtu ciała. Minimalizują obawę o to, że podpaska zacznie przeciekać w pozycji leżącej. Wygoda, miękkość, ochrona - to wszystko zapewnia Always.

Always podpaski są dostępne w rozmiarach od 1 do 4 oraz o różnych stopniach chłonności - dzięki temu można dobrać artykuły higieniczne do obfitości krwawienia oraz rozmiaru bielizny (od S do L). W pierwszych dniach miesiączki zazwyczaj wybiera się podpaski o wysokim stopniu chłonności, natomiast w miarę upływu czasu można zdecydować się na cieńsze podpaski lub wkładki. W asortymencie drogerii te artykuły higieniczne są dostępne w opakowaniach m.in. po 7, 8, 10, 12, 14, 16 czy nawet 20 sztuk. Wiele kobiet decyduje się na zakup trzech opakowań różnych rodzajów podpasek, dzięki czemu mogą dostosować rozmiar i chłonność podpaski do zróżnicowanych potrzeb w trakcie całego cyklu.

Delikatność i wygoda są niezbędne, jeśli kobieta ma poczuć się dobrze, nawet w “te dni”. Dobór odpowiednich podpasek daje poczucie bezpieczeństwa. Miękka powłoczka zapewni wygodę nawet delikatnej skórze. W przypadku tego typu artykułów należy wybrać najlepsze dla siebie rozwiązania - podpaski Always na pewno świetnie dopasują się do ciała oraz zapewnią komfort zarówno w trakcie dnia, jak i w nocy. To odpowiedź na wymagania nawet najbardziej wymagających klientek. Warto przekonać się już dziś!