PAMPERS

Pampers pieluchy wielorazowe, pieluchopmajtki

Firma Pampers, pochodzącą z imperium Procter & Gamble Co. od wielu lat pomaga matkom na całym świecie dbać o prawidłowy rozwój i higienę niemowląt oraz dzieci. Twórcą pieluszek Pampers był Victor Mills. Kiedy został dziadkiem, pracował jako inżynier w firmie Procter & Gamble Co. Z własnego doświadczenia wiedział, że przewijanie dzieci to nie lada wyzwanie. Stąd właśnie wziął się pomysł ułatwienia i zrewolucjonizowania procesu przewijania. Pierwsze pieluszki powstały w latach 50. XX wieku, a Victor Mills testował je na swoich wnukach. Od daty stworzenia pierwszej pieluszki wprowadzono do portfolio marki wiele nowych i ulepszonych produktów. Na przestrzeni lat pieluchy zyskały wiele komfortowych rozwiązań, stworzonych zarówno z myślą o dziecku, jak i rodzicach. Obecnie najpopularniejsze są Pampers pieluchomajtki oraz Pampers pieluchy wielorazowe. Firma Pampers stworzyła międzynarodową społeczność, którą nieustannie wspiera. W ramach globalnego programu dotyczącego katastrof, Pampers reaguje szybko i skutecznie na klęski żywiołowe i jednocześnie pomaga rodzinom w potrzebie, podarowując im pieluchy. Oprócz działalności społecznej firma dba także o zrównoważony rozwój środowiska. Rozwiązania znajdujące się w portfolio mają na celu ochronę środowiska.

Pampers Fresh Clean...

Pampers Fresh Clean Chusteczki Dla...

Cena 5,83 zł

Pieluchy wielorazowe Pampers, pieluchomajtki w sklepie kozackadrogeria.pl

Dostępność najpopularniejszych produktów marki, którym są Pampers pieluchy wielorazowe i pieluchomajtki to idealna okazja, aby przetestować ofertę tej znanej marki. Dla mam, które dopiero zaczynają przygodę z Pampers pieluchomajtki, poleca się dostępny na oficjalnej stronie firmy przewodnik o tym, jak rozpocząć u dziecka zmianę ze zwykłych pieluch na pieluchomajtki oraz jak używać wspomnianych produktów. Ponadto na stronie marki Pampers znajduje się masa przydatnych informacji o tym, jak doskonalić umiejętność przewijania, jak dbać o prawidłowy rozwój i zdrowie dziecka. Dostępne ciekawostki są dostosowane odpowiednio do wieku dziecka. Pieluchy wielorazowe są przede wszystkim stosowane przez mamy, które dokonują swoich wyborów w oparciu o dobro planety. Decyzja o kupnie pieluch wielorazowych sprawia, że ilość odprowadzanych na wysypiska śmieci odpadów drastycznie się zmniejszy. Oprócz czynników ekologicznych istotne znaczenie mają także czynniki ekonomiczne. Pampers pieluchy wielorazowe pozwalają na znaczne oszczędności. Użytkowanie pieluch wielorazowych nie stanowi dużego wyzwania. Jedyna rzecz, którą różnią się od standardowej wersji jest to, że po wykorzystaniu pieluszka nie wędruje do kosza, ale może zostać wyprana i ponownie założona.

Sprawdź produkty marki Pampers

Decydując się na markę Pampers, warto wziąć pod uwagę, że firma oferuje swoje produkty w kilku kategoriach wiekowych. Wyróżnia się zatem produkty dla niemowląt w wieku do 6 miesięcy, małych dzieci od 6 do 12 miesięcy i dzieci uczących się chodzić, w wieku wyższym niż 12 miesięcy. Dzięki bogatej ofercie każda z mam znajdzie dopasowane do swojego dziecka produkty. Pieluchomajtki oraz Pampers pieluchy wielorazowe są łatwe do założenia. Wystarczy jeden ruch, aby je założyć. Nawet jeśli dziecko nie może leżeć nieruchomo, zakładanie pieluchomajtek nadal nie stanowi dużego wyzwania. Co więcej, Pampers pieluchomajtki zostały wyposażone w elastyczną taśmę wokół talii i nogawek. Dzięki temu rozwiązaniu Pampers pieluchomajtki dają pełne dopasowanie i to w każdej pozycji. Produkty marki Pampers gwarantują dodatkowo pełną suchość. Dzięki swobodnemu przepływowi powietrza wewnątrz pieluchomajtek skóra dziecka będzie sucha nawet przez całą noc. Wszystko za sprawą mikroporów, które odprowadzają wilgoć na zewnątrz, by skóra dziecka mogła swobodnie “oddychać”. Dodatkowo wewnętrzna warstwa pieluchomajtek zawiera mikroperełki, które wchłaniają i zamykają w sobie wilgoć. Wśród zalet opisywanego produktu znajduje się także ochrona skóry, dzięki zastosowanym puszystym materiałom. Starannie wybrane elementy pieluchomajtek zapewniają wyjątkową delikatność.