ARIEL

Ariel kapsułki do prania, proszki

Marka Ariel to od wielu lat znana i utrzymującą wysoką pozycję na rynku firma. Każdy zna produkty do prania sygnowane logotypem tej marki - Ariel kapsułki do prania oraz proszki do prania to jedne z najczęściej wybieranych produktów w gospodarstwach domowych, ale także i profesjonalnych jednostkach. Ariel kapsułki do prania są doskonałym wyborem dla wszystkich, którzy dbają o jakość, czystość oraz świeżość ubrań oraz innych pranych materiałów. To także propozycja dla tych, którzy dbają o dobry stan pralki. Marka Ariel wchodzi w skład portfolio Firmy Procter & Gamble Co. Międzynarodowa korporacja od wielu lat zapewnia konsumentom produkty do higieny osobistej, ale także środki czyszczące i piorące na wysokim poziomie. Nie bez powodu przez tak długi czas zdołała utrzymać się w czołówce światowych producentów. W ciągu 170 lat działalności firma Procter & Gamble stworzyła i rozwinęła filozofię społeczną, która koncentruje się na człowieku i jego potrzebach. Procter & Gamble dokłada codziennie wszelkich starań, aby działać zgodnie z mottem: rozumieć ludzi, ulepszać życie. W roku 1967 produkty marki Ariel trafiły do Wielkiej Brytanii, by zaraz po tym zostać rozdystrybuowane do całej Europy.

Ariel Allin1 Pods Color...

Ariel Allin1 Pods Color Kapsułki do...

Cena 27,22 zł

Ariel Mountain Spring 3w1...

Ariel Mountain Spring 3w1 Kapsułki Do...

Cena 26,20 zł

Ariel Mountain Spring...

Ariel Mountain Spring Proszek do prania...

Cena 16,49 zł

Ariel Touch Of Lenor Fresh...

Ariel Touch Of Lenor Fresh Proszek do...

Cena 14,92 zł

Ariel Kapsułki do koloru...

Ariel Kapsułki do koloru 3w1 12prań

Cena 13,57 zł

Ariel Color&Style Proszek...

Ariel Color&Style Proszek Do Prania...

Cena 5,72 zł

Ariel Mountain Spring...

Ariel Mountain Spring Proszek Do Prania...

Cena 5,72 zł

Kapsułki do prania Ariel, proszki w sklepie kozackadrogeria.pl

Ariel kapsułki do prania oraz Ariel proszki do prania są dostępne w sklepie kozackadrogeria.pl. W ofercie sklepu znaleźć można topowe produkty marki. Kapsułki do prania Ariel charakteryzują się wyjątkową mocą piorącą, zawartą tylko w jednej kapsułce. Jest ona zbudowana w unikatowy sposób, który pozwala na odseparowanie jej składników. Ich połączenie zachodzi dopiero w momencie rozpoczęcia prania. Dużym plusem kapsułek jest to, że pokrywająca je powłoka rozpuszcza się w trakcie prania, więc w pralce nie pozostaje nic, co należałoby usunąć po skończonym praniu.

Największe zalety, jakie posiadają Ariel kapsułki do prania to: po pierwsze, faktyczne czyszczenie, po drugie - usuwanie plam, po trzecie odświeżanie oraz przywracanie blasku. Co więcej, kapsułki do prania Ariel są skuteczne już w temperaturze 30°C. Produkt występuje w trzech rozmiarach: największy, który zawiera 36 kapsułek, średni z 28 kapsułkami i mały z 16 kapsułkami. Dla konsumentów preferujących tradycyjne metody prania, firma proponuje proszki do prania. Są uniwersalnym produktem i nadają się do wszystkich rodzajów prań. Doskonale usuwają plamy, a nawet czynią biel jeszcze bielszą. Dzięki temu, że Ariel proszki do prania zawierają dwa razy więcej składników usuwających plamy, konsumenci mogą uzyskać jeszcze lepsze efekty piorące, a w dodatku przy użyciu mniejszej ilości proszku niż dotychczas. Proszek do prania, tak samo, jak Ariel kapsułki do prania pozwalają na skuteczne pranie już w temperaturze 30°C. Produkt dostępny jest najczęściej w dwóch rozmiarach, małym o wadze 300 g i dużym zawierającym 1,5 kg proszku.

Sprawdź produkty marki Ariel

Marka Ariel nie tylko opiera się na produktach takich jak Ariel kapsułki do prania i Ariel proszki do prania. Na uwagę zasługuje także płyn do prania, który został stworzony również w wersji Baby. Jest to produkt o łagodnej formule, która została stworzona, by zachować delikatność ubrań w kontakcie ze skórą dziecka. Testy kliniczne potwierdziły, że ubranka dla dzieci prane w płynie Ariel, są tak samo delikatne, jak te prane w wodzie. Dzięki odpowiedniemu połączeniu składników piorących i specjalnej nakrętce do pocierania plam, produkt jest w stanie usunąć nawet najbardziej uporczywe plamy i zabrudzenia. Produkt występuje w 2,75 l butelce i wystarcza na 50 prań. Wszystkie produkty marki Ariel dostępne są w czterech wariantach. Wersja Mountain Spring, Touch of Lenor oraz Color pojawia się w kapsułkach do prania, proszkach do prania oraz płynach. Każdy z wymienionych produktów ma jedną, charakterystyczną dla siebie cechę. W Ariel kapsułki do prania jest wersja Lavender, Ariel proszki do prania są dostępne w wersji White Flowers, a płyny do płukania zostały wyprodukowane dodatkowo w wersji Ariel Sensitive.