PANTENE PRO-V

Pantene Pro-V szampony, odżywki

Od zawsze wiadomo, że włosy są odzwierciedleniem zdrowia, kondycji i są swoistą wizytówką każdego człowieka. Wiadomo również, że włosy mają bardzo różne wymagania. Innej pielęgnacji wymagają włosy proste, a innej włosy falowane i kręcone. Innego szamponu oraz odżywki wymagają włosy jasne, a zupełnie innej ciemne lub farbowane. Jak widać, potrzeby są bardzo szerokie, a nowoczesne produkty do pielęgnacji włosów muszą im sprostać. Seria szamponów i odżywek Pantene Pro-V została stworzona po to, by odpowiadać na wysokie wymagania każdego klienta. Zarówno szampon Pantene Pro-V, jak i odżywka Pantene Pro-V wzbogacone są o zaawansowaną formułę ochronną, pomagają chronić włosy i nadają im zdrowy wygląd oraz blask. W zależności od tego, dla jakich włosów są dedykowane, zawierają dodatkowe składniki, dobrane skrupulatnie do danego rodzaju włosa. Niezależnie od rodzaju pielęgnacji, jaki jest potrzebny, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Pantene Pro-V Lakier Do...

Pantene Pro-V Lakier Do Włosów Extra...

Cena 14,55 zł

Pantene Ultramocne...

Pantene Ultramocne Utrwalenie Lakier do...

Cena 14,48 zł

Pantene Pro-V Odżywka Do...

Pantene Pro-V Odżywka Do Włosów...

Cena 12,29 zł

  • Nowy
Pantene Pro-V Superfood...

Pantene Pro-V Superfood Full&Strong...

Cena 11,87 zł

Pantene Pro-V Volume&Body...

Pantene Pro-V Volume&Body Szampon do...

Cena 11,87 zł

Pantene Pro-V Color Protect...

Pantene Pro-V Color Protect odżywka do...

Cena 5,40 zł

Pantene Pro-v Coloured Hair...

Pantene Pro-v Coloured Hair Szampon Do...

Cena 12,44 zł

Pantene Pro-v Smooth&Sleek...

Pantene Pro-v Smooth&Sleek Szampon Do...

Cena 12,24 zł

Pantene Pro-v Intensywna...

Pantene Pro-v Intensywna Regeneracja...

Cena 12,09 zł

Pantene Pro-v Oil Therapy...

Pantene Pro-v Oil Therapy Szampon Do...

Cena 12,09 zł

Pantene Pro-V Ochrona...

Pantene Pro-V Ochrona koloru Szampon do...

Cena 11,43 zł

Pantene Pro-v Ochrona Przed...

Pantene Pro-v Ochrona Przed Wypadaniem...

Cena 5,79 zł

Pantene Pro-v Intensywna...

Pantene Pro-v Intensywna Regeneracja...

Cena 5,79 zł

Szampony Pantene Pro-V, odżywki w sklepie kozackadrogeria.pl

W ofercie sklepu kozackadrogeria.pl znajduje się wiele szamponów i odżywek Pantene - dostosowanych do każdego rodzaju włosów. Szampon Pantene Pro-V do włosów farbowanych, który dzięki specjalnemu kompleksowi o podwójnym działaniu pozwala zachować ich intensywny kolor, a także zapewnia ochronę włosów farbowanych oraz nadaje im blask, oraz piękny i zdrowy wygląd. Szampon Pantene Pro-V dla włosów zniszczonych bogaty jest w składniki odżywcze pozwalające wzmocnić strukturę włosa. Połączony jest z odżywczy olejkiem, który wspomaga odbudowę uszkodzonej powierzchni włosa. Szampon do włosów kręconych i matowych oczyszcza delikatnie i zawiera aktywne składniki odżywcze, zapewniając jedwabistość, zwalczając szorstkość i umożliwiając kontrolę nad elektryzowaniem włosów. Dzięki niemu włosy staną się piękne i jedwabiste. W sprzedaży również posiadamy szampon przeciwłupieżowy, który zasila składnikami odżywczymi i wzmacnia włos od wewnątrz. Dla włosów, które z natury są cienkie, a ich ładne ułożenie jest nie lada wyzwaniem, stworzono szampon Pantene Pro-V, który zawiera składniki odżywcze, dzięki którym włosy są uniesione u nasady, a przez co zwiększa się optycznie ich objętość. Bez dodatkowego obciążania włosy wyglądają zdrowiej oraz są bardziej podatne na stylizację.

W ofercie znajdziemy też rewelacyjne odżywki, które dopełniają efektu używania szamponu Pantene Pro-V, sprawiając, że włosy wyglądają jeszcze piękniej niż dotychczas. Odżywka Pantene Pro-V dla włosów bardzo zniszczonych zapewnia im niezbędne odżywienie, bez zbędnego obciążania. Dzięki temu włosy rozczesują się łatwo, a przy tym są miękkie, lśniące i wyglądają zdrowo, redukując rozdwojone końcówki. Dla włosów farbowanych stworzona została specjalna odżywka Pantene Pro-V w postaci delikatnej pianki. Zapewnia ona odpowiednie odżywienie oraz chroni przed uszkodzeniami, które może spowodować stylizacja. Sprawia, że włosy rozczesują się łatwo, wyglądają zdrowo i zwiększają swoją objętość, nie obciążając ich przy tym. Również dla włosów wypadających znajdzie się odpowiedni produkt, a jest nim odżywka Pantene Pro-V - stworzona specjalnie dla włosów z takimi problemami. Zasila ona włosy składnikami odżywczymi, wzmacniając je przy tym i zmniejszając wypadanie, które spowodowane jest łamliwością włosa.

Dla każdego, kto ceni sobie wygodę i potrzebuje dodatkowego miejsca, stworzone zostały preparaty dwa w jednym, czyli szampon i odżywka Pantene. Szampon wzbogacony w składniki, które zawarte są w odżywcze, zapewni włosom czystość i ochronę, ale również odżywi je - dodatkowo nadając blask, ułatwiając rozczesywanie i zdrowy wygląd włosom.

Sprawdź produkty marki Pantene Pro-V

Szampony i odżywki Pantene Pro-V dostępne są w naszym sklepie kozackadrogeria.pl. Uwzględniając potrzeby warto wypróbować szampon Pantene Pro-V i dobrać ten, który najlepiej spełni nasze oczekiwania. Odżywka Pantene Pro-V, dedykowana danej linii szamponów, wzmocni efekt pielęgnacji, zapewniając komfort oraz radość w czasie użytkowania. Zdrowe, lśniące włosy mogą stać się domeną każdego z nas.