ARTDECO

Kosmetyki Artdeco

Firma Artdeco została założona w 1985 roku. Działa zatem na rynku kosmetycznym już od blisko trzydziestu pięciu lat. W tym okresie zdążyła zaskarbić sobie sympatię wielu klientów z całego świata. Transparentność, uczciwość i ciągłe doskonalenie oferty wpłynęło na ogromny wzrost popularności produktów tej marki w ostatnich latach. Jej wyroby znajdują się na pograniczu mody i codziennej pielęgnacji. Za marką stoi Helmut Baurecht, który już od pierwszych dni działalności założył, że przedsiębiorstwo ma dostarczać wysokiej jakości kosmetyki dla każdej kobiety. Miały wówczas cechować je nienaganna użyteczność, niska cena oraz luksusowy charakter. Do dziś firmie Artdeco udaje się z powodzeniem realizować ustalone przed laty cele i nieustannie dążyć do doskonałości. Na przełomie wieków przedsiębiorstwo Artdeco stało się liderem rynku kosmetycznego w Niemczech. Jego produkty są aktualnie dystrybuowane do siedemdziesięciu ośmiu krajów z całego świata, co podkreśla globalne działanie koncernu. Kosmetyki Artdeco wpływają na kształtowanie pewności siebie i wysokiej samooceny, dzięki czemu w realny sposób wpływają na komfort życia kobiet. Każda z nich ma w sobie coś, co ją wyróżnia i czyni ją zmysłową oraz atrakcyjną w oczach innych. Zadaniem kosmetyków Artdeco jest podkreślenie wewnętrznego piękna i zaprezentowanie go szerokiemu spektrum obserwatorów. Są one jednocześnie uniwersalne i skrojone pod indywidualne potrzeby. Spersonalizowane i dostępne dla wszystkich. Charakteryzuje je ekskluzywność w przystępnej cenie. Są hołdem kobiecości w formie wysokiej jakości preparatów pielęgnacyjnych.

Przepraszamy, ale aktualnie nie mamy dostępnych produktów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub menu, aby znaleźć inne ciekawe produkty w naszym sklepie

Sprawdź Kosmetyki Artdeco w sklepie kozackadrogeria.pl

Jesteśmy wiodącą na rynku kosmetycznym w Polsce internetową drogerią. Asortyment naszego sklepu uwzględnia preparaty od kilkudziesięciu starannie wyselekcjonowanych producentów. Wirtualne półki pękają w szwach od kosmetyków, akcesoriów i wielu innych produktów, które są przydatne w codziennej pielęgnacji. Doskonalenie oferty poprzez uzupełnianie jej wyrobami marek o rosnącej popularności czy też odpowiadanie na potrzeby naszych klientów pozwoliło osiągnąć nam miano lidera. Bogaty wybór wszystkiego, co najlepsze wpływa na to, że każdy znajdzie u nas to, czego szuka. Godnym wyróżnienia punktem na mapie dostępnych produktów są kosmetyki Artdeco. Stanowią namiastkę luksusu w przystępnej cenie i formie. Każda kobieta może uwolnić dzięki nim swoje wewnętrzne piękno, zadbać o kondycję skóry, a także nadać jej blasku.

Najwyższej jakości puder Artdeco

Jednym z flagowych produktów niemieckiego koncernu jest puder Artdeco. Pełni rolę swoistego utrwalacza do makijażu o charakterze codziennym lub wystrzałowego make-upu na uroczystą okazję. Efektywnie wydłuża trwałość działania podkładu i szczególnie dobrze koresponduje z innymi produktami sygnowanymi tą marką. Odpowiada za wygładzenie skóry, a także jej ujednolicenie, przez co jest ona niezwykle miękka w dotyku. Odznacza się również gładkością na miarę aksamitu bądź jedwabiu. Choć jest wyjątkowo skutecznym preparatem, nie można odmówić mu delikatności. Współgra z każdym typem cery, również tłustym czy wrażliwym, co podkreśla jego uniwersalność. Puder Artdeco nie powoduje suchości, nie zapycha porów i nie uczula. Firma Arteco hołduje bezkompromisowej jakości, a jej wyroby są inspirowane miłością do kobiet i drzemiącego w nich potencjału. Każdy produkt niemieckiego przedsiębiorstwa jest swoistym podarunkiem. Nawet ich opakowania odznaczają się intrygującym designem, który dopełnia wrażenia estetyczne. Różnorodne palety cieni zostały zaprojektowane w zgodzie ze współczesnymi trendami, choć wciąż umożliwiają kobietom wyrażenie siebie. Wspierają również w podkreśleniu atutów i dbaniu o aurę tajemniczości. Innowacyjne rozwiązanie stosowane przez firmę, które wyróżnia kosmetyki Artdeco na tle konkurencji, to możliwość napełniania opakowań wybranymi przez siebie preparatami. Tego rodzaju personalizacja winduje je na sam szczyt branży kosmetycznej.