BOURJOIS

Kosmetyki do makijażu Bourjois

Historia francuskiej marki Bourjois trwa już od ponad 156 lat. W 1863 roku założył ją w Paryżu Alexander Napoleon Bourjois, którego nazwisko stało się nazwą firmy. Wejście na rynek kosmetyczny jego wyrobów przebiegło co najmniej pomyślnie. Francuz jako pierwszy stworzył bowiem sypki róż do policzków. Stosowane dotychczas kosmetyki działały destrukcyjnie na kondycję cery, co oczywiście nie wpływało pozytywnie na ich popularność oraz powszechność. Odkrycie Bourjois spowodowało więc, że wykonanie makijażu przestało być domeną wyłącznie aktorów odgrywających role na deskach teatru. Zaledwie około 50 lat zajęło marce uzyskania miana międzynarodowej. W 1913 roku produkty Bourjois stały się rozpoznawalne w innych krajach, a ekspansja postępuje do dziś.

Bourjois Always Fabulous...

Bourjois Always Fabulous Podkład 125 Ivory

Cena 39,99 zł

  • Nowy
Bourjois 123 Perfect Cc...

Bourjois 123 Perfect Cc Cream 32 Light...

Cena 32,05 zł

Bourjois Kobako 50ml

Bourjois Kobako 50ml

Cena 31,80 zł

Bourjois Healthy Mix...

Bourjois Healthy Mix Podkład...

Cena 29,38 zł

Bourjois Healthy Mix...

Bourjois Healthy Mix Podkład...

Cena 29,38 zł

Bourjois Healthy Mix...

Bourjois Healthy Mix Podkład...

Cena 29,38 zł

Bourjois Healthy Mix...

Bourjois Healthy Mix Podkład...

Cena 29,30 zł

  • Kozacki
Bourjois Volume Glamour...

Bourjois Volume Glamour Ultra Black...

Cena 19,98 zł

  • Nowy
Bourjois Evasion 50ml

Bourjois Evasion 50ml

Cena 29,98 zł

Bourjois Healthy Mix...

Bourjois Healthy Mix Podkład...

Cena 29,38 zł

  • Kozacki

Miejsce założenia przedsiębiorstwa, czyli Paryż, odegrało istotną rolę w życiu marki. Nawet w logo firmy widnieje słowo Paris, a także grafika charakterystycznej dla niego Wieży Eiffla. Styl życia mieszkanek stolicy Francji jest jedną z wielu inspiracji do tworzenia kosmetyków odpowiadających na oczekiwania współczesnych dam.

Kosmetyki Bourjois mają pomóc w wydobywaniu wewnętrznego piękna. Są kolorowe, różnorodne i niezwykle efektowne, dzięki czemu kobiety są nimi wręcz zauroczone. Cechuje je lekkość, ale także nutka ekstrawagancji, która pozwala czuć się zmysłowo. Korzystanie z nich niemal zawsze skutkuje szybkim wzrostem samooceny oraz pewności siebie. Można zatem z pełnym przekonaniem stwierdzić, że preparaty paryskiej marki odpowiadają nie tylko za schludny wygląd, ale także za komfort życia. Obecnie Bourjois prowadzi sprzedaż swoich produktów w 25 tysiącach sklepów zlokalizowanych na terenie 78 krajów. Paryski look jest zatem dostępny na wyciągnięcie ręki dla kobiet z niemal całego świata.

Sprawdź Kosmetyki do makijażu Bourjois w sklepie kozackadrogeria.pl

Nasza oferta od zawsze jest kształtowana w odpowiedzi na zapotrzebowanie oraz preferencje zakupowe konsumentów. Firma Bourjois od lat umacnia się w gronie najlepszych producentów kosmetyków do makijażu, a jej popularność zdecydowanie nie maleje. W asortymencie jednej z największych internetowych drogerii znajduje się kilkadziesiąt produktów tej marki. Dominują w nim zróżnicowane propozycje, takie jak tusz, róż, podkład, pomadka, a także puder Bourjois. Ich opakowania są niezwykle designerskie, a wyróżniający je kolor koresponduje z odcieniem preparatu. Detalem odgrywającym ważną rolę dla wielu zwolenników firmy jest fakt, że nazwa każdego z produktów w oryginalnym języku jest grą słów. Ten i wiele innych czynników wpływa na ogólny odbiór marki w oczach konsumentów. Jest dla nich synonimem użyteczności, praktycznego charakteru, a także nieodłącznie kojarzy się z nowoczesnym makijażem.

Wyjątkowy podkład Bourjois do każdej cery

Wyjątkowy podkład Bourjois to produkt dostępny w wielu wariantach kolorystycznych, co pozwala na łatwe dopasowanie odcienia do typu cery. Perfekcyjnie ujednolica koloryt twarzy, maskuje niedoskonałości, stanowiąc jednocześnie preparat podkreślający walory urody. Niweluje oznaki starzenia i usuwa cienie spod oczu, dzięki czemu można bez względu na wszystko prezentować się schludnie oraz świeżo. Po jego aplikacji i delikatnym wmasowaniu cera jest znacznie bardziej promienna, matowa i optymalnie nawilżona. Podobny wpływ na wygląd cery ma róż Bourjois, który dodaje twarzy młodzieńczego kolorytu.

Tusz Bourjois to innowacyjny kosmetyk do stylizacji rzęs. Składa się z dwóch elementów, dzięki którym możliwe jest jednoczesne zwiększenie ich objętości, a także wydłużenie. Starannie rozmieszczone włókna dokładnie rozdzielają rzęsy, pozwalając na umieszczenie specyfiku na ich całej długości. Przekręcenie końcówki pozwala na skorzystanie z innych udogodnień. Nie pozostawia po sobie nieestetycznych grudek i nie znika przed upływem kilkunastu godzin. Sygnowana marką Bourjois pomadka to jedna z najbardziej luksusowych propozycji. Bez względu na wybrany kolor gwarantuje intensywny odcień na każdych ustach. Wyposażono ją w precyzyjny aplikator umożliwiający kilkukrotne nałożenie substancji, czego efektem jest zwiększenie objętości.