AJAX

Ajax środki czystości

Asortyment obejmuje środki czystości AJAX - marki należącej do międzynarodowego koncernu Colgate-Palmolive Company specjalizującego się w produkcji artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie znajdują się produkty przeznaczone do czyszczenia i pielęgnacji konkretnych powierzchni, a także uniwersalne płyny do szerokiego zastosowania. Markę AJAX wybierają miliony konsumentów na całym świecie. Te preparaty do czyszczenia wyróżnia przede wszystkim skuteczność w działaniu, uniwersalne zastosowanie oraz gwarancja przyjemnego zapachu unoszącego się w pomieszczeniu po sprzątaniu. AJAX środki czystości to chemia na miarę potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów!

Ajax Easy Rinse Do łazienki...

Ajax Easy Rinse Do łazienki środek...

Cena 8,86 zł

  array(0) { }
Ajax Optimal 7 Multi Action...

Ajax Optimal 7 Multi Action Płyn do szyb...

Cena 6,27 zł

  array(0) { }
Ajax Optimal 7 Lemon Płyn...

Ajax Optimal 7 Lemon Płyn do szyb 500ml

Cena 6,19 zł

  array(0) { }
Ajax Floral Fiesta Płyn do...

Ajax Floral Fiesta Płyn do szyb 500ml

Cena 6,10 zł

  array(0) { }
Ajax Optimal 7 Super Effect...

Ajax Optimal 7 Super Effect Płyn do szyb...

Cena 6,06 zł

  array(0) { }
Ajax Optimal 7 Multi Action...

Ajax Optimal 7 Multi Action Płyn Do Szyb...

Cena 6,06 zł

  array(0) { }
Ajax Żel do łazienek 500ml

Ajax Żel do łazienek 500ml

Cena 5,87 zł

  array(0) { }
Ajax Optimal 7 Płyn...

Ajax Optimal 7 Płyn Czyszczący Migdał 1L

Cena 5,56 zł

  array(0) { }
Ajax Floral Fiesta Płyn...

Ajax Floral Fiesta Płyn Czyszczący...

Cena 5,56 zł

  array(0) { }
Ajax Floral Fiesta Konwalia...

Ajax Floral Fiesta Konwalia Płyn...

Cena 5,47 zł

  array(0) { }
Ajax Boost Płyn Czyszczący...

Ajax Boost Płyn Czyszczący Ocet+Lawenda 1L

Cena 5,46 zł

  array(0) { }
Ajax Boost Płyn Czyszczący...

Ajax Boost Płyn Czyszczący Soda...

Cena 5,40 zł

  array(0) { }
Ajax Floral Fiesta Płyn...

Ajax Floral Fiesta Płyn Czyszczący Polne...

Cena 5,40 zł

  array(0) { }
Ajax Optimal 7 Płyn...

Ajax Optimal 7 Płyn Czyszczący Cytryna 1L

Cena 5,40 zł

  array(0) { }
Ajax Boost Płyn czyszczący...

Ajax Boost Płyn czyszczący soda...

Cena 5,40 zł

  array(0) { }
Ajax Aroma Sensations Płyn...

Ajax Aroma Sensations Płyn Czyszczący...

Cena 5,40 zł

  array(0) { }
Ajax Floral Fiesta Proszek...

Ajax Floral Fiesta Proszek do czyszczenia...

Cena 4,54 zł

  array(0) { }
Ajax świeżość Cytryny...

Ajax świeżość Cytryny Proszek Do...

Cena 4,54 zł

  array(0) { }
Ajax Eeasy Rinse Do...

Ajax Eeasy Rinse Do Wszystkich Powierzchni...

Cena 8,86 zł

  array(0) { }

Płyny czystości Ajax w sklepie kozackadrogeria.pl

Główną zaletą każdego środka czystości tej marki jest to, że artykuły tej firmy mają szerokie zastosowanie. AJAX płyn uniwersalny można wykorzystywać w trakcie sprzątania kuchni, łazienki, sypialni, korytarza, biura oraz wielu innych pomieszczeń. Dzięki temu wszystkie produkty cieszą się ogromną popularnością na rynku i cały czas zyskują uznanie milionów klientów na całym świecie. Wyróżnia je także korzystna cena, dzięki czemu każdy może niewielkim kosztem w skuteczny sposób wyczyścić zabrudzone powierzchnie.

Jednym z flagowych produktów tej marki jest AJAX do podłóg. Jest dostępny w wielu ciekawych kompozycjach zapachowych. Można wybierać spośród aromatów kwiatowych, cytrusowych, owocowych i wielu innych. Dzięki temu w sprzątanych pomieszczeniach unosi się piękny i długotrwały zapach. W zależności od rodzaju płynu formuła wzmocniona jest octem, sodą oczyszczoną, cytryną i innymi składnikami, które przyczyniają się do tego, że produkty chemii gospodarczej w skuteczny sposób usuwają brud różnego pochodzenia. Wybrane linie produktów AJAX są wzbogacone olejkami eterycznymi, które dodatkowo pozytywnie nastrajają i bardzo długo unoszą się w powietrzu.

Dużą zaletą płynów AJAX jest możliwość rozcieńczenia koncentratu z wodą oraz zastosowania go na dużych powierzchniach. Dzięki temu każdy produkt jest niezwykle wydajny, a myta powierzchnia czysta oraz lśniąca. Roztwór z wodą pozostawia na czyszczonej powierzchni warstwę ochronną, która sprawia, że brud trudniej się na niej osadza. Jako nierozcieńczony płyn znajduje zastosowanie również w usuwaniu trudnych plam.

Wybrana chemia gospodarcza nie wymaga szorowania czyszczonych powierzchni. Płyny nie pozostawiają również smug i pomogą w skutecznym usunięciu tłuszczu i kamienia. Ze względu na uniwersalność niektórych płynów, z ich użyciem można w skuteczny sposób usunąć również zabrudzenia z kuchenki, zlewów czy umywalek. Niektóre preparaty posiadają neutralne pH, dzięki czemu mogą być stosowane nawet przy delikatnych powierzchniach, takich jak marmur czy ceramika.

Zawsze czyste okna z Ajax płyn do szyb

Marka AJAX słynie także z produkcji płynów do mycia szyb. Wielofunkcyjna formuła sprawia, że użycie tych produktów gwarantuje przyjemny proces czyszczenia i świetne efekty. Płynem spryskuje się czyszczoną powierzchnię w odległości około 20 cm i wyciera czystą oraz suchą szmatką. Za pomocą płynów do szyb można czyścić okna i lustra, a także wszelkie powierzchnie szklane oraz gładkie. AJAX płyn do szyb to środek, dzięki któremu każde okno będzie wolne od brudu oraz smug!

Szeroka gama produktów AJAX pozwala zadbać o cały dom. Artykuły tej marki stosuje się jednak nie tylko w domach, ale także w pomieszczeniach biurowych, placówkach edukacyjnych i wszędzie tam, gdzie przywiązuje się uwagę do efektywnego sprzątania. Zastosowanie tego typu preparatów, wygodna forma rozpylania, wydajność oraz szeroka gama produktów sprawiają, że środki czystości AJAX to jedne z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych artykułów chemii gospodarczej. Z produktami AJAX sprzątanie z pewnością stanie się przyjemniejsze i szybsze - warto zatem zainwestować w te środki czystości już dziś!