BEAUTY FORMULAS

Kosmetyki Beauty Formulas

W dzisiejszych czasach, kiedy producenci kosmetyków prześcigają się w tym, aby zawrzeć w składzie oferowanych preparatów jak najwięcej cennych substancji aktywnych w niewielkich stężeniach, coraz trudniej znaleźć produkty, które charakteryzują się skoncentrowanym i silnym działaniem. Wśród nich istnieje jednak miejsce dla firm takich jak Beauty Formulas, która kierując się zasadą “więcej znaczy mniej” decyduje się na oparciu działania swoich kosmetyków na kilku najważniejszych składnikach. Jednym z nich jest węgiel aktywny.

Beauty Formulas Żel do...

Beauty Formulas Żel do mycia ciała z...

Cena 8,11 zł

Beauty Formulas 2fazowa...

Beauty Formulas 2fazowa Maseczka z...

Cena 7,20 zł

Sprawdź Kosmetyki Beauty Formulas w sklepie kozackadrogeria.pl

Aktywny węgiel jest substancją, której właściwości docenia i wykorzystuje się w wielu dziedzinach życia. Jedną z nich jest kosmetologia i farmacja, w której wykorzystuje się działanie oczyszczające i detoksykujące węgla aktywnego. Nic dziwnego, że znalazł on zastosowanie w produkcji preparatów do codziennej pielęgnacji. Jako jeden z przykładów można przytoczyć żel do mycia twarzy Beauty Formulas. Szczególnie zainteresuje on osoby, które miewają problemy z przetłuszczoną skórą twarzy oraz ze skłonnością do rozszerzonych porów, wągrów oraz zaskórników. Formuła głębokiego oczyszczania pomaga usunąć ze skóry twarzy zanieczyszczenia oraz tłuszcz powodując odblokowanie porów i zmniejszenie wydzielania się sebum. Skóra po zastosowaniu żelu do mycia twarzy staje się miękka, nawilżona, ale zyskuje także bardziej świeży, zdrowy wygląd. Preparat przeciwdziała efektowi nabłyszczenia skóry, dzięki czemu wygląda ona zdrowo i naturalnie. Działanie tego kosmetyku można uzupełniać co pewien czas maseczką dwufazową Beauty Formulas, również wzbogaconą dodatkiem aktywnego węgla. Poza tym, że pomaga zwalczać zaskórniki oraz niedoskonałości skóry, wykazuje działanie delikatnie złuszczające oraz silnie bakteriobójcze. Pozwala to na dłuższy czas chronić skórę przed wnikaniem zanieczyszczeń oraz nadmiernym wydzielaniem sebum. Dzięki zastosowaniu ekstraktów z ogórka i cytryny pozwala uzyskać poczucie świeżości, czystości oraz delikatnego ściągnięcia. Zastosowanie obu preparatów gwarantuje szybkie poprawienie wyglądu skóry.

Wyjątkowy żel pod prysznic Beauty Formulas

Żel pod prysznic Beauty Formulas, tak jak preparaty opisane powyżej również pozwala na głębokie i intensywne oczyszczenie skóry. Pomaga także w walce z trądzikiem umiejscowionym na różnych partiach ciała. Dzięki temu, że wykazuje właściwości silnie oczyszczające, może służyć również jako przygotowanie do zabiegów pielęgnacyjnych, ponieważ usuwa barierę w postaci zanieczyszczeń, które wpływają na szybkość i efektywność przenikania substancji aktywnych w głębokie warstwy skóry. Może być on stosowany do różnych rodzajów cery, zarówno do przetłuszczającej się oraz wrażliwej. Poza dokładnym oczyszczeniem skóry pozwala też na jej odżywienie i rewitalizację. Zaletą żelu do kąpieli Beauty Formulas jest to, że jej nie wysusza. Czysta skóra znacznie dłużej utrzymuje niezbędną dla jej zdrowego wyglądu wodę, dzięki czemu kosmetyki Beauty Formulas wykazują także działanie nawilżające. Działanie żelu można dostrzec już w trakcie korzystania z niego, ponieważ ma konsystencję, która powoduje, że silnie się pieni zbierające zebrane na skórze zanieczyszczenia. Marka Beauty Formulas nie koncentruje się tylko na produkcji kosmetyków do ciała i twarzy, ale także preparatów do dbania o zdrowie jamy ustnej, takich jak płyny do płukania ust oraz nici dentystyczne wzbogacone fluorem i aktywnym węglem, które pozwolą na to, aby uchronić się przed chorobami zębów oraz dziąseł.