Filters

Brand

Pojemność

Posiadamy

33 produkty

Perfumy unisex, zapachy

Perfumy są w stanie wiele powiedzieć o ich użytkowniku. Na to, jaki rodzaj wybierze dana osoba, ma wpływ wiele czynników. Należy pamiętać, że to, co ma wpływ na zapach oraz żywotność to nie cena, ale jakość składników, dobra marka i przede wszystkim miejsce oraz sposób nakładania. Jednym z najlepszych miejsc do spryskania będzie ta część ciała, która jest dobrze ukrwiona. Dobór i rodzaj perfum odgrywa jednak kluczową rolę. Mimo tego, że jest to nie zawsze łatwe, to warto wybrać się do perfumerii więcej razy, aby znaleźć idealnie dopasowany produkt. Poszukiwania warto rozpocząć od zaopatrzenia się w papierowe paski, które można spryskać wybranym zapachem. Po tym należy odczekać przynajmniej godzinę, aby zapach zdążył się wyklarować Kolejny krok to aplikacja perfum na skórę. Jeśli po nim, zapach nadal wydaje się atrakcyjny, to najprawdopodobniej dokonany wybór jest trafny i możesz kupić pełnowymiarowy produkt. Wybierać można z setek rodzajów perfum. Mimo tego, że zazwyczaj istniał podział na perfumy męskie i żeńskie, to dużą popularność zyskują perfumy unisex, czyli produkty uniwersalne, przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Al Haramain Golden Oud 50...

Al Haramain Golden Oud 50 Years Woda...

Cena 434,07 zł

4711 Acqua Colonia Lemon &...

4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger Woda...

Cena 125,31 zł

4711 Acqua Colonia Pink...

4711 Acqua Colonia Pink Pepper &...

Cena 79,04 zł

Gucci Memoire d'Une Woda...

Gucci Memoire d'Une Woda Perfumowana...

Cena 198,24 zł

Calvin Klein CK One Summer...

Calvin Klein CK One Summer 2020 Woda...

Cena 112,23 zł

Calvin Klein One Summer...

Calvin Klein One Summer 2016 Woda...

Cena 111,66 zł

Calvin Klein CK One Gold...

Calvin Klein CK One Gold Woda Toaletowa...

Cena 99,99 zł

Azzaro Fun Woda Toaletowa...

Azzaro Fun Woda Toaletowa Unisex 100ML

Cena 93,30 zł

100BON Carvi & Jardin de...

100BON Carvi & Jardin de Figuier Woda...

Cena 88,41 zł

Calvin Klein CK ONE Summer...

Calvin Klein CK ONE Summer 2019 Woda...

Cena 84,99 zł

Perfumy Unisex w sklepie kozackadrogeria.pl

Oferta skepu kozackadrogeria.pl pozwala na wybór szerokiej gamy produktów. Znajdują się w niej najpopularniejsze zapachy unisex znanych marek, jak np. Calvin Klein czy Tom Ford. Produkty dostępne są we flakonach o pojemności 50 ml, a także 100 i 200 ml. Zapachy marki Tom Ford to np. woda perfumowana Oud Wood. Zapach powstał w 2007 roku, zaprojektowany został przez perfumiarza Richarda Herpina. Znajdują się w nim następujące nuty zapachowe: agar, brazylijskie drzewo różane, kardamon, pieprz syczuański, drzewo sandałowe, wetyweria, fasolka tonka, wanilia i bursztyn. Zapachy unisex Calvin Klein to również wody perfumowane, pierwszy z nich o nazwie Calvin Klein One pachnie cytrusami, mandarynką, papają, bergamotką i cytryną. Bazę kompozycji zapachowej tworzy następująca grupa zapachów piżma, cedru i ambry. Produkt Calvin Klein Be ma w składzie nuty zapachowe, takie jak lawenda, mięta, bergamotka, mandarynka, jałowiec, w nucie serca przyprawy, brzoskwinię, magnolię, a w bazie piżmo. Ostatni to zapach Calvin Klein All, a jego nuty zapachowe to nuta głowy: bergamotka, mandarynka, kwiat grejpfruta, nuta serca: jaśmin, lilia, frezja, rabarbar oraz nuta bazy: ambra, piżmo, wetyweria.

Zapachy unisex - kiedy potrzebujesz czegoś neutralnego

Popularność, jaką zyskują perfumy unisex, stopniowo wzrasta. Jest to skutkiem przede wszystkim wzrastającej świadomości i otwartości społeczeństwa na kwestie tożsamości płciowej oraz zmian w stereotypowym postrzeganiu mężczyzn i kobiet oraz ich orientacji seksualnej. Patrząc na historię perfum, to od początku dziejów nie miały one podziału na męskie i żeńskie, nawet mimo tego, że mężczyźni stanowili tak samo liczną grupę, jak kobiety w gronie użytkowników perfum. Dopiero wiek XIX wprowadził kulturowy rozłam i podział na perfumy dla mężczyzn i kobiet. Klasyczne damskie perfumy są słabsze od męskich i posiadają więcej słodszych nut. Przez to długi czas uważano, że męskie kosmetyki powinny być pozbawione nut kwiatowych. Natomiast perfumy dla mężczyzn są wyrazistsze, w związku z czym podobają się bardzo wielu kobietom. Popularność nie tak oczywistych do sprecyzowania zapachów została zauważona przez większość producentów. Zaczęli oni coraz częściej wprowadzać na rynek perfumy unisex. Doceniają je wszyscy konsumenci, dla których świadome kierowanie się własnymi upodobaniami, nie stanowi wyzwania. W perfumy unisex warto zaopatrzyć się, również na wypadek, gdyby nastrój nie pozwalał wybrać dotychczas używanych zapachów. Powszechnie wiadomo, że perfumy mają ogromny wpływ na samopoczucie, a także wybierane są na podstawie humoru, jaki mamy w momencie podejmowania decyzji. Jeśli czujesz potrzebę użycia mniej oczywistego zapachu, idealną alternatywą będą zapachy unisex.