Posiadamy

120 produkty

Kosmetyki do włosów męskich

Współcześni dżentelmeni muszą dbać o swój wizerunek na każdym kroku. Jeśli piastują wysokie stanowisko, odgrywają ważną rolę w zawodowym życiu współpracowników, stanowiąc dla nich wzór do naśladowania. Kreowanie wokół siebie aury schludności i elegancji wpływa również na odbiór w oczach przedstawicielek płci przeciwnej. Zachowania w codziennym życiu, a także stresowych sytuacjach, sposób ubierania czy też dbałość o najmniejsze detale to przykładowe czynniki, które odpowiadają za to, jak człowiek jest postrzegany. Okazuje się, że równie istotną rolę w tej kwestii odgrywa fryzura. Na podstawie wspomnianej tezy można wysnuć wniosek, że kosmetyki do włosów męskich pomagają w osiągnięciu efektu w postaci atrakcyjnej prezencji.

Pompadour, Side Part czy Undercut to przykłady kultowych uczesań, które można dostrzec na głowach mężczyzn w każdym wieku. Ich popularność z biegiem lat zdecydowanie nie przemija. Jednak nawet najlepsza stylizacja fryzury czy setki wydane u wykwalifikowanego fryzjera nie przyniosą oczekiwanego efektu, jeśli stan włosów będzie niezadowalający. Każdy musi o nie zadbać we własnym zakresie, przez co kosmetyki do włosów dla mężczyzn cieszą się aktualnie ogromną popularnością. Faceci przywiązują w dzisiejszych czasach znacznie większą wagę do codziennej pielęgnacji. Nie tylko włosów, ale także ciała czy twarzy. Zadbany mężczyzna jest bowiem liderem, duszą towarzystwa i wspaniałym przyjacielem.

Biotherm Homme Aquafitness...

Biotherm Homme Aquafitness Instant...

Cena 81,25 zł

Zew For Men Olejek Do Brody...

Zew For Men Olejek Do Brody Z Olejem...

Cena 71,12 zł

Zew For Men Odżywczy Olejek...

Zew For Men Odżywczy Olejek Do Brody W...

Cena 62,11 zł

Zew For Men Olejek Do Brody...

Zew For Men Olejek Do Brody Odżywczy 30ML

Cena 62,11 zł

Zew For Men Balsam Do Brody...

Zew For Men Balsam Do Brody 80ML

Cena 59,50 zł

Dr Irena Eris Platinum Men...

Dr Irena Eris Platinum Men Shower...

Cena 51,44 zł

Loreal Men Expert Barber...

Loreal Men Expert Barber Club Żel...

Cena 34,91 zł

American Crew Grooming...

American Crew Grooming Spray Spray Do...

Cena 34,55 zł

Tołpo Dermo Men Barber...

Tołpo Dermo Men Barber Balsam-Żel Do...

Cena 29,25 zł

American Crew Forming Cream...

American Crew Forming Cream Modelujący...

Cena 25,45 zł

Tołpa Barber Krem Do Brody...

Tołpa Barber Krem Do Brody 60ML

Cena 24,99 zł

Zew For Men Balsam Do Brody...

Zew For Men Balsam Do Brody Z Węglem...

Cena 24,74 zł

Tołpa Dermo Barber Olejek...

Tołpa Dermo Barber Olejek Do Brody 40ML

Cena 23,98 zł

Dove Men+ 2w1 Szampon I...

Dove Men+ 2w1 Szampon I Odżywka 400ML

Cena 15,84 zł

Delia Cameleo Men Szampon...

Delia Cameleo Men Szampon Redukujący...

Cena 14,99 zł

Delia Cameleo Men Szampon...

Delia Cameleo Men Szampon Przeciw...

Cena 14,99 zł

Delia Cameleo Men Szampon I...

Delia Cameleo Men Szampon I Żel Pod...

Cena 13,99 zł

Taft Looks Maxx Power Mocny...

Taft Looks Maxx Power Mocny Żel Do...

Cena 12,23 zł

Taft Men Titane Żel Do...

Taft Men Titane Żel Do Włosów 150ML

Cena 11,99 zł

Syoss Anti-Dandruff Szampon...

Syoss Anti-Dandruff Szampon...

Cena 11,49 zł

  • Nowy
Syoss Men Power Szampon Do...

Syoss Men Power Szampon Do Włosów...

Cena 11,49 zł

  • Nowy
Syoss Men Volume Szampon Do...

Syoss Men Volume Szampon Do Włosów...

Cena 11,49 zł

  • Nowy
Garnier Fructis Men Grow...

Garnier Fructis Men Grow Strong 2w1...

Cena 9,99 zł

Nivea Men Anti Dandruff...

Nivea Men Anti Dandruff Power Szampon...

Cena 9,99 zł

By My Beard Styler Balsam...

By My Beard Styler Balsam Do Stylizacji...

Cena 9,99 zł

Head&Shoulders Men Ultra...

Head&Shoulders Men Ultra Istant Scalp...

Cena 9,99 zł

Garnier Fructis Men Grow...

Garnier Fructis Men Grow Strong 2w1...

Cena 9,99 zł

Kosmetyki do włosów męskich w sklepie kozackadrogeria.pl

Jesteśmy jedną z największych i najlepszych drogerii internetowych, więc w asortymencie naszego sklepu widnieją wyłącznie pozycje o nienagannie wysokiej jakości. Obszerną grupą kosmetyków do męskich włosów są szampony. Z oczywistych względów to właśnie one stanowią podstawowy preparat pielęgnacyjny. Towarzyszą bowiem każdej kąpieli lub wizycie pod prysznicem. Oferujemy produkty przeznaczone do włosów łamliwych, przetłuszczających się, słabych i cechujących się niewielką objętością. Szampony producentów takich jak Nivea, Adidas, Schwarzkopf, Ziaja czy Biały Jeleń pozwalają także regenerować kosmki, walczyć z łupieżem, przeciwdziałać siwieniu oraz odświeżają. Działają łagodnie, ale skutecznie. Ciężko nie dostrzec ich atutów, skoro niekiedy efekty są widoczne już po pierwszym użyciu.

Każdy schludny mężczyzna powinien wzbogacić swoją kosmetyczkę o odżywkę skrojoną pod indywidualne oczekiwania. Tego rodzaju kosmetyki do włosów dla mężczyzn pobudzają korzenie włosów do wzrostu, odbudowują ich wewnętrzną strukturę i starannie je odżywiają, dzięki czemu już po krótkim okresie stosowania czupryna staje się wyraźnie bujniejsza. W zależności od potrzeb można wybrać zarówno produkt do użytku podczas kąpieli, jak i do stosowania tuż po niej.

Codzienna pielęgnacja włosów dla mężczyzn

Mężczyźni dbający o estetyczną prezencję na co dzień każdego ranka zamieniają się w profesjonalnych stylistów. Stojąc przed lustrem, kształtują wygląd swojej fryzury, wykorzystując do tego odpowiednie kosmetyki. Warto wiedzieć, że niektóre substancje mogą być dla włosów obciążające i niekorzystnie oddziaływać na ich kondycję. Należy zatem stawiać na preparaty wzbogacane substancjami aktywnymi o dobroczynnych właściwościach, witaminami, ekstraktami naturalnego pochodzenia i ekologicznymi olejkami.

Samo stylizowanie fryzury nic nie da, jeśli tuż po przekroczeniu progu domu, wiatr ją skutecznie zniszczy. Dobrym rozwiązaniem w takim przypadku okazują się kosmetyki do włosów męskich o charakterze utrwalającym. Wśród nich należy wyróżnić przede wszystkim żele, pasty oraz gumy. W naszym sklepie znajduje się szeroki wybór takich preparatów, więc każdy z pewnością wybierze coś dla siebie. Żel z drobinkami brokatu? Pasta stylizacyjna gwarantująca solidne utrwalenie? A może długotrwała guma, która nie pozostawia widocznych śladów i nie skleja włosów? Bogaty asortyment naszej internetowej drogerii jest doceniany przez wszystkich mężczyzn.