Posiadamy

92 produkty

Kosmetyki do włosów męskich

Współcześni dżentelmeni muszą dbać o swój wizerunek na każdym kroku. Jeśli piastują wysokie stanowisko, odgrywają ważną rolę w zawodowym życiu współpracowników, stanowiąc dla nich wzór do naśladowania. Kreowanie wokół siebie aury schludności i elegancji wpływa również na odbiór w oczach przedstawicielek płci przeciwnej. Zachowania w codziennym życiu, a także stresowych sytuacjach, sposób ubierania czy też dbałość o najmniejsze detale to przykładowe czynniki, które odpowiadają za to, jak człowiek jest postrzegany. Okazuje się, że równie istotną rolę w tej kwestii odgrywa fryzura. Na podstawie wspomnianej tezy można wysnuć wniosek, że kosmetyki do włosów męskich pomagają w osiągnięciu efektu w postaci atrakcyjnej prezencji.

Pompadour, Side Part czy Undercut to przykłady kultowych uczesań, które można dostrzec na głowach mężczyzn w każdym wieku. Ich popularność z biegiem lat zdecydowanie nie przemija. Jednak nawet najlepsza stylizacja fryzury czy setki wydane u wykwalifikowanego fryzjera nie przyniosą oczekiwanego efektu, jeśli stan włosów będzie niezadowalający. Każdy musi o nie zadbać we własnym zakresie, przez co kosmetyki do włosów dla mężczyzn cieszą się aktualnie ogromną popularnością. Faceci przywiązują w dzisiejszych czasach znacznie większą wagę do codziennej pielęgnacji. Nie tylko włosów, ale także ciała czy twarzy. Zadbany mężczyzna jest bowiem liderem, duszą towarzystwa i wspaniałym przyjacielem.

Biotherm Homme Aquafitness...

Biotherm Homme Aquafitness Instant...

Cena 81,25 zł

Zew For Men Wodna Pomada Do...

Zew For Men Wodna Pomada Do Włósów Z...

Cena 67,50 zł

Dr Irena Eris Platinum Men...

Dr Irena Eris Platinum Men Shower...

Cena 51,44 zł

Korres Styling Gel Żel Do...

Korres Styling Gel Żel Do Stylizacji...

Cena 47,16 zł

American Crew Fiber...

American Crew Fiber Włóknista Pasta Do...

Cena 44,80 zł

  • Nowy
Tigi Bed Head For Men Matte...

Tigi Bed Head For Men Matte Separation

Cena 26,22 zł

American Crew Fiber...

American Crew Fiber Włóknista Pasta Do...

Cena 25,69 zł

  • Nowy
American Crew Forming Cream...

American Crew Forming Cream Modelujący...

Cena 25,45 zł

  • Nowy
Marion Men Szampon Przeciw...

Marion Men Szampon Przeciw Siwieniu

Cena 14,27 zł

Taft Looks Maxx Power Mocny...

Taft Looks Maxx Power Mocny Żel Do...

Cena 12,23 zł

Taft Men Titane Żel Do...

Taft Men Titane Żel Do Włosów 150ML

Cena 11,99 zł

Dove Men+ 2w1 Szampon I...

Dove Men+ 2w1 Szampon I Odżywka 400 Ml

Cena 11,97 zł

Garnier Fructis Men Grow...

Garnier Fructis Men Grow Strong 2w1...

Cena 9,99 zł

Nivea Men Anti Dandruff...

Nivea Men Anti Dandruff Power Szampon...

Cena 9,99 zł

Garnier Fructis Men Grow...

Garnier Fructis Men Grow Strong 2w1...

Cena 9,99 zł

Joanna Styling Effect Pasta...

Joanna Styling Effect Pasta Modelująca...

Cena 7,64 zł

Joanna Styling Effect Guma...

Joanna Styling Effect Guma Stylizująca...

Cena 7,61 zł

Ziaja Yego żel 3w1 Pod...

Ziaja Yego żel 3w1 Pod Prysznic Dla...

Cena 6,90 zł

Ziaja Yego Szampon Dla...

Ziaja Yego Szampon Dla Mężczyzn 300 Ml

Cena 6,04 zł

Palmolive Men Invigorating...

Palmolive Men Invigorating Szampon Do...

Cena 5,99 zł

Receptury Babuszki Agafii...

Receptury Babuszki Agafii Men Piwny...

Cena 5,49 zł

American Crew Grooming...

American Crew Grooming Spray Spray Do...

Cena 34,55 zł

  • Nowy
American Crew 3 W 1...

American Crew 3 W 1 Szampon, Żel Pod...

Cena 30,04 zł

  • Nowy

Kosmetyki do włosów męskich w sklepie kozackadrogeria.pl

Jesteśmy jedną z największych i najlepszych drogerii internetowych, więc w asortymencie naszego sklepu widnieją wyłącznie pozycje o nienagannie wysokiej jakości. Obszerną grupą kosmetyków do męskich włosów są szampony. Z oczywistych względów to właśnie one stanowią podstawowy preparat pielęgnacyjny. Towarzyszą bowiem każdej kąpieli lub wizycie pod prysznicem. Oferujemy produkty przeznaczone do włosów łamliwych, przetłuszczających się, słabych i cechujących się niewielką objętością. Szampony producentów takich jak Nivea, Adidas, Schwarzkopf, Ziaja czy Biały Jeleń pozwalają także regenerować kosmki, walczyć z łupieżem, przeciwdziałać siwieniu oraz odświeżają. Działają łagodnie, ale skutecznie. Ciężko nie dostrzec ich atutów, skoro niekiedy efekty są widoczne już po pierwszym użyciu.

Każdy schludny mężczyzna powinien wzbogacić swoją kosmetyczkę o odżywkę skrojoną pod indywidualne oczekiwania. Tego rodzaju kosmetyki do włosów dla mężczyzn pobudzają korzenie włosów do wzrostu, odbudowują ich wewnętrzną strukturę i starannie je odżywiają, dzięki czemu już po krótkim okresie stosowania czupryna staje się wyraźnie bujniejsza. W zależności od potrzeb można wybrać zarówno produkt do użytku podczas kąpieli, jak i do stosowania tuż po niej.

Codzienna pielęgnacja włosów dla mężczyzn

Mężczyźni dbający o estetyczną prezencję na co dzień każdego ranka zamieniają się w profesjonalnych stylistów. Stojąc przed lustrem, kształtują wygląd swojej fryzury, wykorzystując do tego odpowiednie kosmetyki. Warto wiedzieć, że niektóre substancje mogą być dla włosów obciążające i niekorzystnie oddziaływać na ich kondycję. Należy zatem stawiać na preparaty wzbogacane substancjami aktywnymi o dobroczynnych właściwościach, witaminami, ekstraktami naturalnego pochodzenia i ekologicznymi olejkami.

Samo stylizowanie fryzury nic nie da, jeśli tuż po przekroczeniu progu domu, wiatr ją skutecznie zniszczy. Dobrym rozwiązaniem w takim przypadku okazują się kosmetyki do włosów męskich o charakterze utrwalającym. Wśród nich należy wyróżnić przede wszystkim żele, pasty oraz gumy. W naszym sklepie znajduje się szeroki wybór takich preparatów, więc każdy z pewnością wybierze coś dla siebie. Żel z drobinkami brokatu? Pasta stylizacyjna gwarantująca solidne utrwalenie? A może długotrwała guma, która nie pozostawia widocznych śladów i nie skleja włosów? Bogaty asortyment naszej internetowej drogerii jest doceniany przez wszystkich mężczyzn.