Filtruj według

Marka

Marka

Rodzaj skóry

Rodzaj skóry

Działanie

Działanie

Typ włosów

Typ włosów

Filtry przeciwsłoneczne

Filtry przeciwsłoneczne

Wartość SPF

Wartość SPF

Składniki aktywne

Składniki aktywne

Rodzaj

Rodzaj

Pojemność

Pojemność

DLA KOGO?

DLA KOGO?

Miniformat

Miniformat

Posiadamy

130 produkty

Mini kosmetyki podróżne

W jaki sposób mądrze spakować się na wakacje? Czy możliwe jest zabranie ze sobą wszystkiego i jednoczesne bezproblemowe zamknięcie walizki? Owszem – można to zrobić za pomocą mini kosmetyków. Jest to rozwiązanie bardzo praktyczne, ponieważ pozwala na zaoszczędzenie dużej przestrzeni w walizce bądź w torbie.

K18 Leave-In Molecular...

K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask...

Cena 36,03 zł

Donegal Toaletowy Zestaw...

Donegal Toaletowy Zestaw Podróżny W Etui

Cena 16,27 zł

Skin79 Vip Gold Super Plus...

Skin79 Vip Gold Super Plus Beblesh Balm...

Cena 15,93 zł

Golden Rose Soft Color...

Golden Rose Soft Color Shimmer Mono...

Cena 14,99 zł

Golden Rose Soft Color...

Golden Rose Soft Color Shimmer Mono...

Cena 14,99 zł

Golden Rose Soft Color...

Golden Rose Soft Color Shimmer Mono...

Cena 14,99 zł

Bielenda BIO VITAMIN C...

Bielenda BIO VITAMIN C Rewitalizująca...

Cena 4,99 zł

Bielenda Skin Restart...

Bielenda Skin Restart Sensory Peel...

Cena 4,99 zł

Bielenda Skin Restart...

Bielenda Skin Restart Restory Peel...

Cena 4,99 zł

Bielenda Restart Sensory...

Bielenda Restart Sensory Mask Matująca...

Cena 4,99 zł

Joanna Power Men Fresh 3w1...

Joanna Power Men Fresh 3w1 Żel pod...

Cena 4,90 zł

Bielenda Beauty Molecules...

Bielenda Beauty Molecules Molekularna...

Cena 4,49 zł

Bielenda Beauty Molecules...

Bielenda Beauty Molecules Molekularna...

Cena 4,49 zł

Inter-Vion Buteleczka Z...

Inter-Vion Buteleczka Z Atomizerem 100ML

Cena 3,49 zł

Inter-Vion Buteleczka Z...

Inter-Vion Buteleczka Z Pompką 100ML

Cena 3,32 zł

MISSHA Bee Pollen Renew...

MISSHA Bee Pollen Renew Miniature Kit

Cena 59,99 zł

Klairs Freshly Juiced...

Klairs Freshly Juiced Vitamin E Mask...

Cena 33,98 zł

MISSHA VITA C Mini zestaw...

MISSHA VITA C Mini zestaw krem + ampułka

Cena 29,99 zł

iUNIK Rose Galactomyces...

iUNIK Rose Galactomyces Synergy...

Cena 24,99 zł

Kosmetyki podróżne to pełnowartościowe produkty w mniejszych pojemnościach i znacznie niższych cenach, dlatego mogą pełnić również funkcję próbek dla tych, którzy wahają się przed zakupem danego produktu w standardowym formacie – niekoniecznie tylko przed podróżą. Czasami może okazać się, że właśnie w podróży będziemy potrzebować specyfiku, który na co dzień jest nam zupełnie niepotrzebny, np. suchego szamponu. Wówczas zakup mini buteleczki jest najlepszym rozwiązaniem dla naszego portfela i bagażu.

Na czas bliższych i dalszych podróży sprawdzonym sposobem na optymalizację miejsca są także pojemniki podróżne na kosmetyki, do których można przelać już posiadany, ulubiony produkt. Pozwoli to na zaoszczędzenie czasu, który przed podróżą zawsze zdaje się biec wręcz nieubłaganie, na poszukiwaniu odpowiednich kosmetyków i nieograniczanie się przy tym jedynie do produktów dostępnych w mini wersjach.

Mini kosmetyki podróżne w sklepie kozackadrogeria.pl

Kozacka Drogeria proponuje całą gamę kosmetyków podróżnych – od kremów nawilżających, odżywczych i rozświetlających, przez żele pod prysznic, żele do higieny intymnej, szampony, odżywki oraz lakiery do włosów, aż do balsamów do ciała czy rąk. Wszystkie te produkty są dostępne w pojemnościach możliwych do przewozu w samolotowym bagażu podręcznym. W drogerii dostępne są także przezroczyste kosmetyczki podróżne, które szczególnie przydadzą się w trakcie kontroli bezpieczeństwa na lotnisku, gdy której w niewielkiej przezroczystej kosmetyczce należy umieścić maksymalnie 1 litr płynów przewożonych w przezroczystych opakowaniach, a objętość poszczególnych opakowań nie może być większa niż 100 ml.

W ofercie znajdują się również pojemniki na podróżne kosmetyki, które swoją pojemnością także spełniają kryteria przyjęte w ruchu lotniczym. Dzięki temu nawet jeśli producent ulubionego kosmetyku nie oferuje wersji travel size, można go po prostu przelać do mniejszej butelki i cieszyć się nim podczas wyjazdu służbowego, wakacyjnego wypadu, delegacji, lotu samolotem, czy nawet podróży autokarem. Pojemność nieprzekraczająca 100 ml jest na tyle optymalna, że często nawet i jej nie zużywa się całkowicie podczas kilkudniowej podróży, ale dzięki niej możemy zrezygnować ze zbędnego nadbagażu w postaci kosmetyków w typowych formatach, zalegających później w walizce. Innym zastosowaniem małym pojemników jest wyjście na basen, po którym często chcemy skorzystać z prysznica i umyć włosy, aby pozbyć się nieprzyjemnego zapachu chloru.

Mini kosmetyki – wygoda podróżowania

Czy mini kosmetyki są opłacalne? Oczywiście! To dzięki nim możemy przeznaczyć odzyskane miejsce w walizce na pamiątki z podróży turystycznej lub dokumenty z podróży służbowych, nie płacąc przy tym dodatkowo za nadprogramowe kilogramy. Optymalizacja miejsca nie jest jednak ich jedyną zaletą, ponieważ pozwalają również zaoszczędzić pieniądze – dzięki nim można przetestować droższy kosmetyk przed zakupieniem go w standardowej wersji. Umożliwia to odpowiednie dobranie produktu do typu skóry i weryfikację, czy faktycznie odpowiada naszym wymaganiom i zapewnieniom producenta oraz czy wart jest pełnej ceny. Jest to szczególnie ważne dla alergików – dzięki temu mogą w łatwy sposób zweryfikować, czy dany produkt ich nie uczula.

Kosmetyki podróżne można stosować także na co dzień – ten format pozwala na noszenie ich nawet w niewielkiej damskiej torebce. Jest to rozwiązanie dyskretne, ale przy tym niezwykle wygodne, ponieważ można mieć je zawsze przy sobie i, nie odczuwając ich dodatkowego ciężaru, być przygotowanym na każdą – nawet najbardziej niespodziewaną – sytuację. Ta wielofunkcyjność i uniwersalizm sprawiają, że mini kosmetyki są dowodem na to, że mniej znaczy więcej.