NEONAIL

Profesjonalne lakiery Neonail

W krótkim czasie polska marka NeoNail stała się jednym z czołowych dostawców lakierów hybrydowych. W rzeczywistości jej oferta jest jednak znacznie szersza i obejmuje szereg innowacyjnych kosmetyków oraz preparatów do stylizacji i pielęgnacji paznokci. NeoNail to doskonała propozycja skierowana, zarówno dla profesjonalnych zakładów kosmetycznych, jak i wszystkich klientek, które pragną zadbać o wygląd swoich dłoni w warunkach domowych. Asortyment marki jest stale poszerzany, dzięki czemu lakiery hybrydowe NeoNail dostępne są w bogatej palecie ponadczasowych, jak i sezonowych odcieni. Ich nakładanie jest nie tylko wyjątkowo komfortowe, ale zapewnia przy tym długotrwały efekt. Z tych powodów produkty tej marki są tak chętnie stosowane przez klientki na terenie całej Polski i za granicą.

Oferta firmy obejmuje obecnie wszystkie kosmetyki, przyrządy i akcesoria, które są potrzebne do wykonania tradycyjnego, hybrydowego, czy też akrylowego pedicure i manicure. Wszelkie niezbędne elementy można nabywać oddzielnie lub w formie jednego z zestawu NeoNail. Dodatkowo, NeoNail lakiery są dokładnie przebadane pod względem dermatologicznym i posiadają wszelkie atesty, dzięki czemu ich stosowanie nie zagraża bezpieczeństwu i zdrowiu.

Najlepsze lakiery hybrydowe od NeoNail tylko w kozackadrogeria.pl

W asortymencie sklepu kozackadrogeria.pl dostępna jest bogata oferta produktów cenionej marki NeoNail. Szeroki wybór kosmetyków daje szereg możliwości w zakresie stylizacji oraz pielęgnacji paznokci. NeoNail lakiery to bez wątpienia wyróżnik oferty marki, za sprawą którego posiada ona ugruntowaną pozycję na rynku. To, co wyróżnia te produkty spośród konkurencji, to innowacyjne formuły, które zapewniają długotrwały efekt. Po prawidłowym nałożeniu lakieru hybrydowego NeoNail, może się on utrzymywać na paznokciach od 2 do 5 tygodni. Dodatkowo, uzyskana przy ich życiu stylizacja pozbawiona jest smug, a także odznacza się wysoką odpornością na rozmaite zarysowania i odpryśnięcia. Oferta produktów NeoNail łączy w sobie właściwości tradycyjnych lakierów z elastycznymi żelami UV.

Na stronie sklepu kozackadrogeria.pl dostępna jest bogata paleta kolorów lakierów hybrydowych, dzięki czemu trafi ona w gusta miłośniczek klasycznych, stonowanych odcieni, jak i zwolenniczek żywych i błyszczących rozwiązań. Kolekcja ta jest stale poszerzana, gdyż marka NeoNail ma na uwadze zmieniające się trendy, a także następujące po sobie sezony. Poza wielobarwnymi hybrydami i całą gamą dodatkowych zdobień, asortyment obejmuje również wielofunkcyjne nabłyszczacze, które nie tylko pozostawiają po sobie efektowny połysk, ale jednocześnie zapewniają większą trwałość oraz przeciwdziałają odpryskiwaniu. Dodatkowo, znajdują się tu proteinowe bazy o innowacyjnej recepturze, dzięki którym stylizowane paznokcie będą odpowiednio wzmocnione oraz zachowają zdrowy wygląd. Dostępne w sklepie kozackadrogeria.pl lakiery hybrydowe NeoNail sprostają oczekiwaniom każdej kobiety, dla których zadbane dłonie stanowią ważną wizytówkę.

Zestawy lakierów od Neonail

NeoNail to nie tylko cała paleta lakierów hybrydowych, zdobień czy żeli budujących. Marka proponuje również wieloelementowe zestawy, skierowane zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów. Przeglądając ofertę sklepu kozackadrogeria.pl można z łatwością znaleźć dopasowany do swoich potrzeb NeoNail zestaw. Wersja startowa przeznaczona jest dla osób, które w warunkach domowych pragną opanować sztukę hybrydowego manicure i pedicure. Niektóre z dostępnych propozycji sprawdzą się idealnie jako zestawy upominkowe na specjalną okazję, inne jako uzupełnienie profesjonalnego gabinetu kosmetycznego.

Produkty są komponowane w taki sposób, aby tworzyły praktyczne i funkcjonalne pakiety. W zależności od wybranego wariantu, NeoNail zestaw może obejmować lampę LED, topy, bloki polerskie, acetony kosmetyczne, odtłuszczacze, a także poręczne pędzelki. Marka proponuje także zestawy lakierów w przystępnej cenie oraz pakiety, które pozwolą na stworzenie niepowtarzalnych zdobień.