Filters

Brand

Filtruj według

Marka

Marka

Rodzaj skóry

Rodzaj skóry

Działanie

Działanie

Składniki aktywne

Składniki aktywne

Rodzaj

Rodzaj

Pojemność

Pojemność

DLA KOGO?

DLA KOGO?

Miniformat

Miniformat

Posiadamy

229 produkty

Pielęgnacja dłoni

Dłonie są najbardziej eksploatowanymi częściami naszego ciała, jednak pomimo tego mało kto na co dzień zastanawia się nad tym, jakim obciążeniom są one poddawane. Używa się ich do większości podstawowych czynności i prac, narażając się przy tym na różne mikro urazy, otarcia czy inne fizyczne uszkodzenia. Na pierwszej linii ochrony przed czynnikami zewnętrznymi w ciele, jak również na dłoniach, jest skóra. Jeśli jest zdrowa – gwarantuje zminimalizowanie niepożądanych skórnych kontuzji. Jednym z prostych sposobów na dbanie o dobrą kondycję skóry są kosmetyki do pielęgnacji dłoni.

Bielenda Professional Hand...

Bielenda Professional Hand Program...

Cena 46,32 zł

BasicLab Famillias Hand...

BasicLab Famillias Hand Cream Krem...

Cena 37,77 zł

Yope Balsam Do Rąk i Ciała...

Yope Balsam Do Rąk i Ciała Figa 300ML

Cena 28,79 zł

Bielenda Professional...

Bielenda Professional Nailspiration...

Cena 28,35 zł

Yope Balsam do rąk i ciała...

Yope Balsam do rąk i ciała werbena 300ml

Cena 26,49 zł

Nacomi Hand Cream Krem do...

Nacomi Hand Cream Krem do Rąk Świeże...

Cena 20,79 zł

SheHand Kuracja Parafinowa...

SheHand Kuracja Parafinowa...

Cena 18,79 zł

Equilibra Aloe Krem Do Rąk...

Equilibra Aloe Krem Do Rąk 75ML

Cena 16,37 zł

beBIO Ewa Chodakowska...

beBIO Ewa Chodakowska Naturalny Krem Do...

Cena 14,82 zł

Eveline Snail Intensywnie...

Eveline Snail Intensywnie Regenerujący...

Cena 14,39 zł

Instituto Espanol Urea krem...

Instituto Espanol Urea krem do rąk z...

Cena 14,32 zł

Fluff Body Cream Śmietanka...

Fluff Body Cream Śmietanka Do Ciała...

Cena 14,12 zł

Garnier Regenerujący Krem...

Garnier Regenerujący Krem Do Rąk 100ML

Cena 13,63 zł

Eveline Extra Soft SOS...

Eveline Extra Soft SOS Intensywnie...

Cena 12,50 zł

Perfecta Velvet Touch...

Perfecta Velvet Touch Intensywnie...

Cena 11,99 zł

  • Nowy
Pollena BHP Pasta Do Mycia...

Pollena BHP Pasta Do Mycia Rąk Ze...

Cena 11,99 zł

PERFECTA TOTAL S.O.S....

PERFECTA TOTAL S.O.S. Glicerynowe...

Cena 11,86 zł

Eveline Hand&Nail Krem...

Eveline Hand&Nail Krem Maska do Rąk i...

Cena 9,99 zł

Dłonie narażone na warunki atmosferyczne, zmiany temperatury czy kontakt z substancjami drażniącymi obecnymi na przykład w detergentach, używanych podczas prac domowych, stają się suche i szorstkie. Takie proste czynności, jak sprzątanie czy mycie naczyń, mogą po czasie powodować dyskomfort dłoni, objawiający się podrażnieniami i zaczerwienieniami. Skóra na dłoniach w części wewnętrznej nie posiada gruczołów łojowych, a od zewnętrznej jest ich bardzo mało, co skutkuje ograniczoną samodzielnością regeneracji. Dlatego właśnie wśród wielu pomysłów na ochronę i zabezpieczenie przed niepożądanymi konsekwencjami najlepszym i najszybszym sposobem są środki do pielęgnacji dłoni, takie jak różnego rodzaju masełka, rękawiczki czy najpopularniejsze i najczęściej używane - kremy.

Pielęgnacja dłoni w sklepie kozackadrogeria.pl

W celu zminimalizowania problemów dotyczących skóry na dłoniach ważne jest wyrobienie sobie zwyczaju korzystania z kosmetyków, które będą dbać o jej zdrową kondycję. Na rynku jest wiele dostępnych produktów różniących się składem, pojemnością czy ceną, ale najwłaściwszym czynnikiem, na który powinno zwrócić się szczególną uwagę, powinna być sama jakość oraz ilość składników aktywnych - najlepiej, gdy są one naturalnego pochodzenia.

Profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji dłoni często potrafią przewyższać realne korzyści z ich stosowania, a przecież krem czy inny sposób na zadbanie o swoje dłonie wcale nie musi być bardzo kosztowny. Istotniejszym warunkiem posiadania dłoni w dobrym stanie jest systematyczność korzystania z odpowiednio wybranych przez siebie preparatów. Skóra właściwie zadbana i nawilżona gwarantuje uniknięcia wielu nieprzyjemnych dolegliwości pojawiających się na dłoniach. Regularne stosowanie kosmetyków do pielęgnacji dłoni spowoduje, że będą one wyglądać zdrowiej i piękniej.

Profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji dłoni

W dziale pielęgnacja dłoni sklep kozackadrogeria.pl oferuje cały szereg interesujących specyfików zawierających bardzo dużo dobroczynnych składników i dodatków pochodzenia naturalnego mających za zadanie regenerować, pielęgnować i kompleksowo dbać o wygląd i zdrowie dłoni. W asortymencie drogerii internetowej znajdują się kremy w różnego rodzaju opakowaniach: tubkach, saszetkach, a także w butelkach z pompką umożliwiającą wygodną aplikację kosmetyku na dłoniach. To produkty przeznaczone zarówno do codziennego stosowania, jak i wykonywania cyklicznych zabiegów odżywczych oraz regenerujących. Proponowane kremy do rąk mogą być stosowane w zaciszu domowym, jednak często stanowią także wyposażenie profesjonalnych salonów kosmetycznych.

Szeroka gama produktów odżywczych do rąk pozwoli każdemu, nawet najbardziej wymagającemu klientowi, na wybór kosmetyków odpowiadających na indywidualne wymagania oraz oczekiwania. Oferta zawiera produkty znanych marek, takich jak Lirene, Bielenda, Biały Jeleń, Eveline, Ziaja, Soraya, Cztery Pory Roku, Joanna i wielu innych. Inwestycja w wysokojakościowe i skuteczne w działaniu kosmetyki zapewni piękne, gładkie i odpowiednio nawilżone dłonie każdego dnia - nawet w ciężkich warunkach.