O nas

Kozacka Drogeria to wieloletnie doświadczenie oraz ciągły rozwój asortymentu

Celem naszego sklepu z kosmetykami jest zapewnienie satysfakcji zarówno naszym Klientom, jak i współpracownikom. By podołać ich oczekiwaniom, nieustannie rozwijamy naszą ofertę oraz doskonalimy poziom obsługi.

Oś czasu

Rodzinny sklep z kosmetykami

Rodzinny sklep z kosmetykami

Kozacka Drogeria to rodzinna firma, która działa na polskim rynku kosmetycznym już od ponad 20 lat. Początek naszej historii sięga 1996 roku, kiedy to rozpoczęliśmy działalność przedsiębiorstwa - najpierw na lokalną skalę. Jednak na przestrzeni lat nasz sklep z kosmetykami stopniowo rósł w siłę, powiększał zakres swojej oferty i zdobywał nowych, wiernych Klientów. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na otworzenie drogerii internetowej - by być jeszcze bliżej naszych Klientów i móc dostarczać im najlepsze produkty, prosto z dostawą do domu. Obecnie oferujemy kosmetyki, perfumy, chemię gospodarczą oraz artykuły higieniczne, a wszystkie towary w naszym asortymencie pochodzą od sprawdzonych i lubianych przez Klientów marek.


Tradycja łączy się z nowoczesnością

Na tę chwilę pod naszym szyldem prowadzimy trzy stacjonarne sklepy z kosmetykami, ale nie zamierzamy na nich poprzestać. Cały czas staramy się rozwijać naszą ofertę handlową i dostosowywać ją do wymagań Klientów, nie zapominając przy tym o ich profesjonalnej obsłudze. Zachęcamy wszystkich do bezpośredniego kontaktu i informowania nas o tym w jaki sposób możemy podnosić poziom naszej działalności. Jednocześnie dziękujemy Wam za zaufanie - to właśnie dla Was nieprzerwanie się rozwijamy!

Darmowa dostawa