Posiadamy

161 produkty

Zestawy kosmetyków do pielęgnacji ciała

Codzienna pielęgnacja ciała to rytuał, który pozwala cieszyć się jak najdłużej piękną, gładką i lśniącą skórą. Kontakt ze słońcem, wiatrem lub mrozem, który występuje każdego dnia, sprzyja wysuszaniu skóry, powstawaniu zanieczyszczeń oraz pojawianiu się zmarszczek. Na ciało równie źle wpływają: zła dieta, przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach, zanieczyszczenia powietrza, a nawet praca przed komputerem. Dla ciała ogromne znaczenie ma odpowiedni dobór kosmetyków.

Qiriness Zestaw The...

Qiriness Zestaw The Indispensables Kit...

Cena 117,29 zł

Nivea Premium Care Q10...

Nivea Premium Care Q10 Zestaw kosmetyków

Cena 65,83 zł

Chanson D'Eau Original...

Chanson D'Eau Original Zestaw Damski...

Cena 34,33 zł

Dove Perfect Pampering Gift...

Dove Perfect Pampering Gift Set Damski...

Cena 32,99 zł

Nivea Zestaw Touch Of Gold...

Nivea Zestaw Touch Of Gold Mleczko Do...

Cena 30,39 zł

Nivea Zestaw Face Beauty...

Nivea Zestaw Face Beauty Expert Płyn...

Cena 29,99 zł

Nacomi Zestaw Borówkowy Sen...

Nacomi Zestaw Borówkowy Sen Pianka...

Cena 25,45 zł

Nivea Shine of diamond...

Nivea Shine of diamond Zestaw kosmetyków

Cena 25,23 zł

Adidas Climacool Zestaw...

Adidas Climacool Zestaw Damski Żel Pod...

Cena 21,89 zł

Adidas Zestaw Climacool...

Adidas Zestaw Climacool Woman Żel Pod...

Cena 20,90 zł

Adidas Adipure Zestaw...

Adidas Adipure Zestaw Kosmetyków Dla...

Cena 20,90 zł

FA Zestaw Aloe Vera Yoghurt...

FA Zestaw Aloe Vera Yoghurt Żel Pod...

Cena 15,99 zł

FA Zestaw Fiji Dream Żel...

FA Zestaw Fiji Dream Żel Pod Prysznic...

Cena 15,99 zł

beBIO Ewa Chodakowska...

beBIO Ewa Chodakowska Zestaw prezentowy...

Cena 52,46 zł

Nivea Zestaw Prezentowy Pink

Nivea Zestaw Prezentowy Pink

Cena 51,66 zł

Nivea Men Grooming...

Nivea Men Grooming Colection Zestaw...

Cena 51,48 zł

Nivea Zestaw Prezentowy

Nivea Zestaw Prezentowy

Cena 51,38 zł

beBio Ewa Chodakowska...

beBio Ewa Chodakowska Zestaw Prezentowy...

Cena 45,82 zł

Bruno Banani Zestaw Woman...

Bruno Banani Zestaw Woman Dezodorant W...

Cena 42,99 zł

Zestawy do pielęgnacji ciała umożliwiają skompletowanie wymarzonej kosmetyczki, która nie tylko usprawni codzienną pielęgnację, ale pozwoli przeprowadzać ją kompleksowo i w odpowiedniej kolejności. Pierwszym etapem codziennej pielęgnacji ciała jest oczyszczanie, a następnym odżywianie. Zestawy kosmetyków do pielęgnacji ciała dla kobiet najczęściej składają się z produktów do kąpieli lub pod prysznic, balsamów i olejków do pielęgnacji, kremów odżywiających oraz peelingów redukujących suchą skórę i zanieczyszczenia. Zestawy do pielęgnacji ciała dla mężczyzn są przede wszystkim skomponowane, poza produktami pod prysznic, z produktów do golenia i pielęgnacji po goleniu.

Zestawy kosmetyków do pielęgnacji ciała w sklepie kozackadrogeria.pl

Najpopularniejsze zestawy kosmetyków do pielęgnacji ciała składają się z żelu pod prysznic, balsamu do ciała oraz dezodorantu. Wybierając ulubiony zestaw, należy sprawdzić, dla jakiej skóry jest dedykowany. Dla skóry suchej i skłonnej do podrażnień niezbędne jest odpowiednie nawilżenie. Dezodoranty można wybierać według indywidualnych preferencji – największą popularnością cieszą się te w sprayu lub kulce, ale coraz częściej dezodorant można kupić z formie żelu lub balsamu. Istotny jest również zapach kosmetyków, bo gdy nie odpowiada indywidualnym upodobaniom, kosmetyki zwykle szybko idą w odstawkę.

Zestawy do pielęgnacji ciała bardzo często składają się również z produktów służących do pielęgnacji twarzy. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie lubią tracić czasu w drogeriach i chcą uzupełnić sprawnie swoją kosmetyczkę. W takich kompletach można znaleźć płyny micelarne lub mleczka do oczyszczania twarzy, toniki i peelingi oraz kremy na dzień i na noc. Wybierając kosmetyki do twarzy, należy zwracać uwagę na rodzaj cery oraz wiek, dla którego są przeznaczone. Kremy do twarzy nie tylko poprawiają kondycję skóry, ale również skutecznie niwelują zmarszczki. Zestawy kosmetyków do pielęgnacji ciała dla Panów przeznaczone są do codziennej pielęgnacji całego ciała, twarzy i do golenia. W komplecie znajdują się żele pod prysznic, pianki do golenia oraz kremy po goleniu. Dużą popularnością wśród mężczyzn cieszą się produkty 3w1, które łączą żel pod prysznic z balsamem do ciała i szamponem do włosów.

Wybierz zestawy do pielęgnacji ciała idealne dla siebie

Zestawy kosmetyków do pielęgnacji ciała pozwalają na kompleksowe dbanie o skórę całego ciała, twarzy, ale również o włosy. W komplecie z żelem pod prysznic lub płynem do kąpieli bardzo często znajdują się szampony lub odżywki do włosów. Taki zestaw umożliwia szybkie skompletowanie kosmetyków niezbędnych podczas codziennej pielęgnacji, a także stworzenie bazy do pielęgnacji o tej samej nucie zapachowej. To rozwiązanie szczególnie podoba się mężczyznom, którzy chętnie korzystają z podstawowej gamy kosmetyków o jednym zapachu i często w formie 2w1 lub 3w1.

Zestawy do pielęgnacji ciała ułatwiają codzienną pielęgnację, która przede wszystkim ma przeciwdziałać oznakom starzenia i poprawiać kondycję skóry. Dzięki odpowiedniemu zestawowi kosmetyków tworzy się bariera ochrona na skórze, która skutecznie chroni przed czynnikami zewnętrznymi. Dzięki wykonywaniu poprawnej pielęgnacji oraz prawidłowemu nakładaniu kosmetyków ruchami masującymi poprawia się krążenie krwi. Codzienny pośpiech sprawia, że nietrudno zapomnieć o odpowiedniej pielęgnacji. Regularne zabiegi odpowiednio dobranymi kosmetykami o każdej porze roku sprawiają, że skóra wygląda zdrowo, a to zawsze dodaje pewności siebie!