Filters

Brand

Pojemność

Filtruj według

Marka

Marka

Posiadamy

6 produkty

Formy do paznokci

Długie paznokcie są marzeniem wielu kobiet, jednak nie zawsze natura pozwala na zapuszczenie takiej płytki. Często jest ona zbyt krucha i łamliwa. Problemem mogą być też codzienne czynności czy zadania związane z wykonywanym zawodem. Z tego powodu w wielu sytuacjach jedynym rozwiązaniem jest przedłużenie paznokci za pomocą specjalnego żelu. W tym celu konieczne pokazuje się jednak użycie form, które pozwalają na uzyskanie odpowiedniego kształtu i takiej samej długości. W naszym sklepie znajdziesz podobne produkty w wielu wariantach.

NeoNail Tampon Wata...

NeoNail Tampon Wata Celulozowa 250 Sztuk

Cena 18,15 zł

Neonail Zestaw Smart Set...

Neonail Zestaw Smart Set Premium

Cena 229,99 zł

ELISIUM Lampa UV LED 48W/24W

ELISIUM Lampa UV LED 48W/24W

Cena 175,23 zł

Elisium Quick Shape Nail...

Elisium Quick Shape Nail Mini Formy Do...

Cena 14,69 zł

Formy do paznokci mogą występować w różnych postaciach. Najczęściej są to specjalne naklejki, które można dostosować do dowolnej szerokości płytki. Wystarczy zwinąć je delikatnie w łuk, a następnie skleić końcówką i przymocować do paznokcia za pomocą wystającej części z klejem. Jest to bardzo funkcjonalny produkt, który umożliwia szybkie przedłużenie paznokci bez obawy o uszkodzenie płytki. Na naklejkach zwykle znajdują się też oznaczenia dotyczące długości.

Inną formą takich produktów są modele z tworzywa sztucznego. Wymagają one nałożenia żelu od wewnątrz, a następnie przymocowania do płytki i utrwalenia z wykorzystaniem lampy LED do paznokci. Następnie wystarczy odkleić formę i nadać żelowi kształt odpowiadający własnym preferencjom. Jest to produkt, który można używać wielokrotnie, dlatego trafia w gusta osób regularnie przedłużających paznokcie, zarówno własne, jak i swoich klientek.

Formy do paznokci w sklepie kozackadrogeria.pl

W naszej drogerii internetowej znajdziesz formy do paznokci w wielu odsłonach. Niektóre z nich są dostępne pojedynczo, podczas gdy inne wchodzą w skład zestawów startowych do manicure hybrydowego. Znajdziesz w nich także lampy do paznokci czy niezbędne akcesoria. Jeśli chodzi o same formy do przedłużania płytki, najpopularniejsze produkty dostępne w aktualnym asortymencie to:

  • Elisium formy do przedłużania paznokci 125 sztuk – naklejki z mocno trzymającym klejem służące do przedłużania paznokci. Formy mają zaznaczone długości i kształty płytki, dlatego z łatwością nałożysz na nie żel i odpowiednio go uformujesz. Formy można z łatwością dostosowywać do dowolnej szerokości paznokcia.
  • Elisium Quick Shape Nail Mini typu 1 – formy do przedłużania paznokci z tworzywa sztucznego służące do nakładania żelu bezpośrednio na ich powierzchnię. Opakowanie obejmuje 24 sztuki o różnych rozmiarach dopasowanych do szerokości płytki na konkretnych palcach. Jest to produkt wielokrotnego użytku stworzony z myślą o pracy z FlexyGelem.

Wybór odpowiedniej formy do przedłużania paznokci powinien zależeć od potrzeb i preferencji danej osoby. Jeśli masz bardzo nietypową szerokość płytki, do której zwykle nie pasują standardowe szablony, najwygodniejszym rozwiązaniem będzie postawienie na naklejki umożliwiające zgięcie w dowolny sposób i dopasowanie do budowy palca. W sytuacji, gdy wolisz stawiać na produkty wielokrotnego użytku, dobrym wyborem okazują się modele wykonane z tworzywa sztucznego. Pozwalają one na szybkie nałożenie żelu i jego utrwalenie, a następnie odklejenie od powierzchni formy bez żadnego problemu. Są ciekawą opcją także wtedy, kiedy przeszkadzają Ci wiotkie naklejki lub nie potrafisz ich przykleić równo i stabilnie.

Wybierając konkretny produkt, warto zwrócić uwagę również na liczbę sztuk wchodzącą w skład opakowania. W przypadku form wielokrotnego użytku nie ma to tak dużego znaczenia, ponieważ można korzystać z takich akcesoriów nawet przez kilka lat, aż do momentu ich zużycia czy zgubienia. Naklejki mają natomiast klej, który po odklejeniu od papierka pozwala na zastosowanie tylko raz. Jeśli więc przedłużasz wszystkie paznokcie regularnie, a nie tylko te, które uległy złamaniu, warto wybrać opakowanie o jak największej pojemności lub zdecydować się na formy wielokrotnego użytku.

Zobacz, jakie jeszcze akcesoria do manicure znajdziesz w naszym asortymencie. Są to nie tylko formy czy lampy LED, lecz także lakiery i wiele innych przydatnych przedmiotów. Zapraszamy!