Posiadamy

32 produkty

Wybielacze – niezastąpione przy silnych zabrudzeniach

W każdym domowym niezbędniku znajdują się środki czyszczące do zadań specjalnych. Korzystamy z nich głównie w przypadku pojawienia się wyjątkowo uporczywych plam czy zabrudzeń. Tego typu preparaty okazują się bardzo skuteczne tam, gdzie tradycyjna chemia domowa nie radzi sobie zbyt dobrze.

Najpopularniejszymi dodatkami do klasycznych środków czyszczących są wybielacze. Znaleźć je można zarówno w preparatach, służących do prania odzieży i tekstyliów, jak też specyfikach do mycia powierzchni. Warto pamiętać o tym, że wybielacze mogą odbarwiać kolory. Najlepiej więc stosować je do czyszczenia armatury łazienkowej oraz prania białych tkanin.

Vanish Płyn do Wybielania i...

Vanish Płyn do Wybielania i Płukania...

Cena 12,60 zł

Ajax Podwójnie Wybielający...

Ajax Podwójnie Wybielający Proszek do...

Cena 7,49 zł

Booster Wybielacz do Tkanin...

Booster Wybielacz do Tkanin...

Cena 6,25 zł

Ace Wybielacz do Tkanin...

Ace Wybielacz do Tkanin Regular 1L

Cena 5,69 zł

Biel i Kolor Wybielacz do...

Biel i Kolor Wybielacz do Firan 400G

Cena 4,49 zł

Biel i Kolor Ultramaryna...

Biel i Kolor Ultramaryna Wybielacz do...

Cena 1,49 zł

Biel i Kolor Ultramaryna...

Biel i Kolor Ultramaryna Wybielacz do...

Cena 41,49 zł

Dr.Beckmann Wybielacz do...

Dr.Beckmann Wybielacz do bielizny i...

Cena 14,76 zł

Cif UltraSzybki Uniwersalny...

Cif UltraSzybki Uniwersalny Spray z...

Cena 13,15 zł

Cillit Bang Power Bleach...

Cillit Bang Power Bleach Środek Z...

Cena 12,52 zł

Cif Max Power Citrus...

Cif Max Power Citrus Harmony Mleczko z...

Cena 11,75 zł

Cif Max Power Spring Fresh...

Cif Max Power Spring Fresh Mleczko Z...

Cena 11,49 zł

Cif Max Power Ocean Wave...

Cif Max Power Ocean Wave Mleczko Z...

Cena 11,49 zł

Cif Power & Shine...

Cif Power & Shine Uniwersalny Spray...

Cena 9,90 zł

Ace Classic Płyn...

Ace Classic Płyn Wybielający 1L

Cena 6,99 zł

Ace Lemon Płyn Wybielający 1L

Ace Lemon Płyn Wybielający 1L

Cena 6,49 zł

Perlux Wybielacz do Białych...

Perlux Wybielacz do Białych i Jasnych...

Cena 4,99 zł

Clean Therapy Wybielacz do...

Clean Therapy Wybielacz do Tkanin 40G

Cena 3,99 zł

Wybielacz – skoncentrowana moc dla tkanin

W skład wybielacza wchodzą środki powierzchniowo czynne o bardzo skoncentrowanym stężeniu. Z tego powodu stosowanie go każdorazowo do prania ubrań czy tekstyliów może z czasem wpłynąć na ich miękkość oraz wytrzymałość. Jeśli zależy Ci na zachowaniu idealnej bieli koszul czy prześcieradeł, najlepiej wykorzystać do tego roztwór z dodatkiem wybielacza. Jak go przygotować?

Należy rozrobić wybielacz z wodą w proporcjach podanych przez producenta na opakowaniu, a następnie zanurzyć w nim ubrania na kilka minut. Następnie tkaniny należy dokładnie wypłukać lub wyprać w pralce automatycznej. Jeśli zamierzasz zanurzać dłonie w gotowym roztworze, koniecznie zabezpiecz je za pomocą gumowych rękawiczek. Skoncentrowane substancje, zawarte w wybielaczu mogą niekorzystnie wpłynąć na stan Twojej skóry, a nawet wywołać reakcję alergiczną.

Wybielacze – czysta armatura bez wysiłku

Środki do czyszczenia zlewów, kabin prysznicowych, wanien czy muszli klozetowej często zawierają w sobie dodatek wybielacza. Preparat ten działa nie tylko czyszcząco, ale również odkażająco na myte powierzchnie. Dzięki temu masz pewność, że Twoja świeżo wysprzątana łazienka jest wolna od bakterii i innych drobnoustrojów.

Środki z dodatkiem wybielacza doskonale sprawdzą się również do czyszczenia białych mebli ogrodowych. Zawarte w ich składzie skoncentrowane środki powierzchniowo czynne dosłownie wgryzają się w brud, pozostawiając stoły oraz krzesła idealnie białe i czyste. Nim jednak zabierzesz się za porządki, pamiętaj o bezpieczeństwie! Zawsze używaj rękawiczek, a przed rozpoczęciem mycia wykonaj próbę w niewidocznej części mebla lub armatury.

Wybielacz – niezbędny w każdym domu

Wybielacz to środek o wielu zastosowaniach, bez którego trudno wyobrazić sobie duże porządki czy wielkie pranie. Preparat ten przywraca biel tkaninom, usuwając nawet wyjątkowo uporczywe zabrudzenia. Doskonale sprawdzi się jako dodatek do prania firan, obrusów, prześcieradeł czy koszul.

Wybielacz znacząco ułatwi Ci także codzienne porządki. Z jego pomocą możesz przywrócić armaturze oraz jasnym płytkom dawny blask, a także usunąć stary brud czy osad z kamienia. Po prostu musisz go mieć!

W naszym asortymencie znajdziesz najlepsze wybielacze renomowanych firm. Wybierz idealną dla siebie chemię domową i ciesz się szybką dostawą oraz przystępnymi cenami!