Filters

Brand

Pojemność

Posiadamy

165 produkty

Płyn do mycia naczyń

Płyn do mycia naczyń to jeden z podstawowych elementów wyposażenia kuchni. Nałożony na ściereczkę, myjkę lub gąbkę pomaga w czyszczeniu i pielęgnacji naczyń. Prawdopodobnie nikt nie jest w stanie sobie wyobrazić codziennego życia bez tego środka. Czyste szklanki, talerze oraz garnki znacznie wpływają na odbiór wizualny mieszkania, uprzyjemniają przebywanie w nim, a także wskazują na ogólną schludność domowników. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby dobierać wydajne oraz skuteczne płyny do mycia naczyń. Na obecnym rynku drogeryjnym znaleźć można wiele nieustannie ulepszanych środków tego typu. Producenci prześcigają się bowiem w dostarczaniu klientom coraz doskonalszych składów, wygodniejszych opakowań oraz bardziej zróżnicowanych zapachów. Jaki powinien być idealny płyn do mycia naczyń?

Fairy Professional...

Fairy Professional Sensitive Delikatny...

Cena 54,99 zł

  • Nowy
Ludwik Płyn do Mycia Naczyń...

Ludwik Płyn do Mycia Naczyń Aloesowy...

Cena 32,99 zł

Ludwik Płyn do Mycia Naczyń...

Ludwik Płyn do Mycia Naczyń Cytrynowy 5L

Cena 32,99 zł

Ludwik Płyn do Mycia Naczyń...

Ludwik Płyn do Mycia Naczyń Miętowy 5L

Cena 32,99 zł

Yope Naturalny Płyn do...

Yope Naturalny Płyn do Mycia Naczyń...

Cena 22,52 zł

Kubuś Płyn do Mycia Naczyń...

Kubuś Płyn do Mycia Naczyń Miętowy 5L

Cena 17,49 zł

Kubuś Płyn do Mycia Naczyń...

Kubuś Płyn do Mycia Naczyń Cytrynowy 5L

Cena 15,49 zł

Fairy Sensitive Tea Tree &...

Fairy Sensitive Tea Tree & Mint Płyn do...

Cena 14,62 zł

  • Nowy
Fairy Sensitive Płyn do...

Fairy Sensitive Płyn do Mycia Naczyń...

Cena 11,99 zł

Fairy Sensitive Płyn do...

Fairy Sensitive Płyn do Mycia Naczyń...

Cena 11,49 zł

Dual Power Płyn do Mycia...

Dual Power Płyn do Mycia Naczyń Aceto 1L

Cena 11,25 zł

Dual Power Płyn do Mycia...

Dual Power Płyn do Mycia Naczyń Owoce...

Cena 11,25 zł

Tytan Inox Płyn do...

Tytan Inox Płyn do Czyszczenia Stali...

Cena 8,99 zł

Ludwik Płyn do Mycia Naczyń...

Ludwik Płyn do Mycia Naczyń Mięta 925G

Cena 6,92 zł

Ludwik Płyn do Mycia Naczyń...

Ludwik Płyn do Mycia Naczyń Cytryna 925G

Cena 6,92 zł

Ludwik Płyn do Mycia Naczyń...

Ludwik Płyn do Mycia Naczyń Malina 900ML

Cena 6,78 zł

Ludwik Płyn do Mycia Naczyń...

Ludwik Płyn do Mycia Naczyń Limonka i...

Cena 6,75 zł

Pur Sekrety Pielęgnacji...

Pur Sekrety Pielęgnacji Płyn do Mycia...

Cena 6,69 zł

Ludwik Płyn do Mycia Naczyń...

Ludwik Płyn do Mycia Naczyń Mięta 900ML

Cena 6,61 zł

Ludwik Płyn do Mycia Naczyń...

Ludwik Płyn do Mycia Naczyń Granat i...

Cena 6,45 zł

Lucek Cytrynowy Płyn do...

Lucek Cytrynowy Płyn do Mycia Naczyń 1L

Cena 4,99 zł

Lucek Miętowy Płyn do Mycia...

Lucek Miętowy Płyn do Mycia Naczyń 1L

Cena 4,75 zł

Lucek Aloesowy Balsam do...

Lucek Aloesowy Balsam do Mycia Naczyń 1L

Cena 4,75 zł

Ludwik Płyn do Mycia Naczyń...

Ludwik Płyn do Mycia Naczyń Limonka i...

Cena 4,27 zł

Ludwik Płyn do Mycia Naczyń...

Ludwik Płyn do Mycia Naczyń Cytrusy i...

Cena 3,91 zł

Ludwik Płyn do Mycia Naczyń...

Ludwik Płyn do Mycia Naczyń Granat i...

Cena 3,81 zł

Kubuś Płyn do Mycia Naczyń...

Kubuś Płyn do Mycia Naczyń Mięta 1L

Cena 3,49 zł

Ludwik Mięta Płyn do Mycia...

Ludwik Mięta Płyn do Mycia Naczyń 250ML

Cena 3,25 zł

Sprawdź Płyn do mycia naczyń w sklepie kozackadrogeria.pl

Dobry płyn do naczyń musi wyróżniać się kilkoma cechami. Przede wszystkim jest to jego skuteczność w działaniu. Użytkownikom zależy bowiem na tym, aby przy użyciu danego produktu sprawnie usunąć zabrudzenia, a ponadto sprawić, by naczynia stały się wyjątkowo lśniące. Wyzwania nie stanowi jednak doczyszczenie szklanki, w której znajdował się sok czy talerza śniadaniowego, na którym leżała kanapka z serem. Prawdziwą trudnością i sprawdzianem dla środków do mycia okazują się zaschnięte lub przypalone resztki żywności, które mocno przywierają do dna naczynia. Do zabrudzeń tego typu stworzone zostały płyny, których formuła bez większego trudu rozpuszcza tłuszcz i rozbija wspomniane zaschnięte grudki. Dzięki temu użytkownik w łatwy sposób może usunąć uporczywe zabrudzenia. Wysokiej jakości płyny do mycia naczyń wybierane są przez wymagających konsumentów, dla których liczy się szybki i wyraźny efekt. Idealny płyn do mycia naczyń cechuje się także dużą wydajnością. Cecha ta jest szczególnie doceniana przez osoby oszczędne, których każdy zakup jest skrupulatnie przemyślany. Niewielka ilość środka musi wystarczyć na umycie jak największej liczby naczyń. Wyznacznikiem wysokiej wydajności produktu jest jego zdolność do pienienia. Ekonomiczne środki to te, które bardzo szybko tworzą obfitą, trudną do wymycia pianę. Płyn do mycia naczyń musi cechować się także dobrym składem, który nie tylko skutecznie poradzi sobie z zabrudzeniami, ale także będzie bezpieczny dla skóry. Receptury dostępnych w drogeriach środków są zatem nieustannie poprawiane. Producenci wykorzystują roślinne komponenty, pielęgnujące dłonie użytkowniczek i użytkowników. Wyjątkowy skład przekłada się także na przyjemny aromat, który towarzyszy osobie korzystającej z danego płynu. Wśród zróżnicowanych nut zapachowych, znaleźć można klasyczne, takie jak cytryna czy mięta oraz nietypowe, np. pomarańcza z trawą cytrynową czy aloes i jaśmin. Te dodatkowe doznania niewątpliwie uprzyjemniają korzystanie z danego produktu.

Środki do mycia naczyń

Środki do mycia naczyń to obszerna kategoria, wśród których znaleźć można zróżnicowane pod względem składu czy zapachu produkty. Podzielić można je na dwie grupy: płyny oraz balsamy. Te pierwsze cechują się bardziej przezroczystą i ciekłą formą, te drugie - mętną i gęstą. Ponadto balsamy mają zwykle w swojej recepturze więcej olejków i ekstraktów pielęgnujących dłonie.

Wśród wszystkich produktów wyróżnia się jednak ekologiczny płyn do mycia naczyń. Większość składu takiego środka stanowią naturalne ekstrakty, pochodzenia roślinnego. Właśnie dlatego po ten płyn do naczyń sięgają miłośnicy ekologii, którzy w sposób świadomy decydują się na nieszkodliwe dla środowiska produkty. Z roku na rok środki tego typu cieszą się coraz większą popularnością. Wspomniany skład działa także wyjątkowo na skórę, pozostawiając ją miękką i gładką. Stanowi on pierwszy wybór osób ze skłonnościami do podrażnień. Naturalna receptura nie szkodzi podatnej na uszkodzenia skórze użytkowników, przeciwnie - dodatkowo ją pielęgnuje.

Płyn do naczyń – niezastąpiony w usuwaniu brudu

Choć posiadanie zmywarki powoli staje się standardem, wciąż wiele osób preferuje ręczne mycie naczyń. Ta metoda pozwala na usunięcie nawet najmniejszego zabrudzenia, a przy tym nie wymaga użycia silnych środków chemicznych. Mycie ręczne preferują także osoby żyjące samotnie lub w parach, które nie brudzą naczyń w ilościach wystarczających do uruchomienia zmywarki.

Warto również pamiętać o tym, że niektóre naczynia nadają się wyłącznie do mycia ręcznego. Delikatne szkło, porcelana czy teflonowe patelnie pod wpływem silnych chemikaliów mogą szybko ulec zniszczeniu, dlatego wymagają specjalnego traktowania. Zmywanie ręczne pozwala także uniknąć powstawania zacieków na przedmiotach z cienkiego szkła, np. kieliszkach.

Płyn do mycia naczyń – idealny towarzysz domowych porządków

Co prawda płyn do mycia naczyń używany jest głównie do zmywania ręcznego, jednak ma on także wiele innych zastosowań. Dzięki swoim właściwościom doskonale rozpuszcza tłuszcz – również taki, który nie znajduje się na talerzach czy garnkach. Płyn do naczyń możesz wykorzystać do mycia większości domowych powierzchni – lamp, lodówki, płytek ściennych, kuchenki mikrofalowej, a nawet okien. W tym ostatnim przypadku wystarczy do ciepłej wody nalać kilka kropel produktu, a następnie energicznie zamieszać w naczyniu, aż wytworzy się piana. Okna umyte płynem do naczyń pozostają czyste i lśniące na dłużej, ponieważ środek ten chroni powierzchnię przed unoszącym się kurzem.

Płyn do naczyń – nietypowe zastosowania

Stary, dobry płyn do naczyń okazuje się mieć więcej zastosowań, niż niejeden nowoczesny detergent o wyszukanym składzie. Za jego pomocą możesz zaprać świeże plamy na dywanie, by zapobiec ich wniknięciu w głębokie struktury tkaniny. Płyn do mycia naczyń pomoże Ci także wyczyścić mocno zabrudzone obuwie sportowe, np. tenisówki. Panie chętnie korzystają z pomocy tego detergentu przy czyszczeniu biżuterii, zwłaszcza tej zrobionej z drogocennych kruszców, jak srebro czy złoto.

Płyn do naczyń to także doskonały środek chwastobójczy. Mieszanka tego detergentu, soli oraz octu pozwoli pozbyć się niechcianych roślin. Taki środek jest bezpieczny dla środowiska, możesz więc korzystać z niego bez wyrzutów sumienia.

Płyn do mycia naczyń – bądź eko, nie przepłacaj!

Na opakowaniach wielu płynów do naczyń możesz już znaleźć informację o w pełni naturalnym składzie czy biodegradowalności. Jest to istotne zwłaszcza dla posiadaczy przydomowych oczyszczalni ścieków, ponieważ nie mogą oni korzystać z silnych detergentów. Dobry płyn do mycia naczyń nie wysusza skóry i nie powoduje alergii, a przy tym zachowuje swoją skuteczność.

Masz ochotę na puszczanie baniek mydlanych? A może małe piana party w zlewozmywaku? Sprawdź naszą ofertę płynów do mycia naczyń i znajdź specyfik, który Cię olśni!