Posiadamy

132 produkty

Płyn do mycia naczyń

Płyn do mycia naczyń to jeden z podstawowych elementów wyposażenia kuchni. Nałożony na ściereczkę, myjkę lub gąbkę pomaga w czyszczeniu i pielęgnacji naczyń. Prawdopodobnie nikt nie jest w stanie sobie wyobrazić codziennego życia bez tego środka. Czyste szklanki, talerze oraz garnki znacznie wpływają na odbiór wizualny mieszkania, uprzyjemniają przebywanie w nim, a także wskazują na ogólną schludność domowników. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby dobierać wydajne oraz skuteczne płyny do mycia naczyń. Na obecnym rynku drogeryjnym znaleźć można wiele nieustannie ulepszanych środków tego typu. Producenci prześcigają się bowiem w dostarczaniu klientom coraz doskonalszych składów, wygodniejszych opakowań oraz bardziej zróżnicowanych zapachów. Jaki powinien być idealny płyn do mycia naczyń?

Ludwik Płyn Do Mycia Naczyń...

Ludwik Płyn Do Mycia Naczyń Miętowy 5L

Cena 35,30 zł

Ludwik Płyn Do Mycia Naczyń...

Ludwik Płyn Do Mycia Naczyń Cytrynowy 5L

Cena 35,28 zł

Ludwik Płyn do Mycia Naczyń...

Ludwik Płyn do Mycia Naczyń Aloesowy...

Cena 31,99 zł

Yope Naturalny Płyn Do...

Yope Naturalny Płyn Do Mycia Naczyń...

Cena 20,34 zł

Fairy Aromatics Miętowy...

Fairy Aromatics Miętowy Płyn Do Mycia...

Cena 10,49 zł

Mill Clean Umyje Płyn do...

Mill Clean Umyje Płyn do Mycia Szyb,...

Cena 9,99 zł

  • Nowy
Ludwik Płyn Do Mycia Naczyń...

Ludwik Płyn Do Mycia Naczyń Mięta 900ML

Cena 7,95 zł

Ludwik Płyn Do Mycia Naczyń...

Ludwik Płyn Do Mycia Naczyń Cytrusy I...

Cena 7,95 zł

Ludwik Płyn Do Mycia Naczyń...

Ludwik Płyn Do Mycia Naczyń Limonka I...

Cena 7,59 zł

Fairy Clean&Fresh...

Fairy Clean&Fresh Pomarańcza Z Trawą...

Cena 6,81 zł

Fairy Clean&Fresh Granat...

Fairy Clean&Fresh Granat Płyn Do Mycia...

Cena 6,81 zł

Ludwik Płyn Do Mycia Naczyń...

Ludwik Płyn Do Mycia Naczyń Limonka I...

Cena 4,49 zł

Ludwik Płyn Do Mycia Naczyń...

Ludwik Płyn Do Mycia Naczyń Granat I...

Cena 4,49 zł

Ludwik Płyn Do Mycia Naczyń...

Ludwik Płyn Do Mycia Naczyń Cytrusy I...

Cena 4,49 zł

Kubuś Płyn do Mycia Naczyń...

Kubuś Płyn do Mycia Naczyń Mięta 1L

Cena 4,30 zł

Lucek Płyn Do Mycia Naczyń...

Lucek Płyn Do Mycia Naczyń Miętowy 5L

Cena 19,99 zł

Fairy Foam Pianka Do Mycia...

Fairy Foam Pianka Do Mycia Naczyń 350ML

Cena 13,99 zł

Fairy Clean&Fresh Granat...

Fairy Clean&Fresh Granat Płyn Do Mycia...

Cena 12,76 zł

Fairy Clean&Fresh...

Fairy Clean&Fresh Pomarańcza z Trawą...

Cena 10,65 zł

Sprawdź Płyn do mycia naczyń w sklepie kozackadrogeria.pl

Dobry płyn do naczyń musi wyróżniać się kilkoma cechami. Przede wszystkim jest to jego skuteczność w działaniu. Użytkownikom zależy bowiem na tym, aby przy użyciu danego produktu sprawnie usunąć zabrudzenia, a ponadto sprawić, by naczynia stały się wyjątkowo lśniące. Wyzwania nie stanowi jednak doczyszczenie szklanki, w której znajdował się sok czy talerza śniadaniowego, na którym leżała kanapka z serem. Prawdziwą trudnością i sprawdzianem dla środków do mycia okazują się zaschnięte lub przypalone resztki żywności, które mocno przywierają do dna naczynia. Do zabrudzeń tego typu stworzone zostały płyny, których formuła bez większego trudu rozpuszcza tłuszcz i rozbija wspomniane zaschnięte grudki. Dzięki temu użytkownik w łatwy sposób może usunąć uporczywe zabrudzenia. Wysokiej jakości płyny do mycia naczyń wybierane są przez wymagających konsumentów, dla których liczy się szybki i wyraźny efekt. Idealny płyn do mycia naczyń cechuje się także dużą wydajnością. Cecha ta jest szczególnie doceniana przez osoby oszczędne, których każdy zakup jest skrupulatnie przemyślany. Niewielka ilość środka musi wystarczyć na umycie jak największej liczby naczyń. Wyznacznikiem wysokiej wydajności produktu jest jego zdolność do pienienia. Ekonomiczne środki to te, które bardzo szybko tworzą obfitą, trudną do wymycia pianę. Płyn do mycia naczyń musi cechować się także dobrym składem, który nie tylko skutecznie poradzi sobie z zabrudzeniami, ale także będzie bezpieczny dla skóry. Receptury dostępnych w drogeriach środków są zatem nieustannie poprawiane. Producenci wykorzystują roślinne komponenty, pielęgnujące dłonie użytkowniczek i użytkowników. Wyjątkowy skład przekłada się także na przyjemny aromat, który towarzyszy osobie korzystającej z danego płynu. Wśród zróżnicowanych nut zapachowych, znaleźć można klasyczne, takie jak cytryna czy mięta oraz nietypowe, np. pomarańcza z trawą cytrynową czy aloes i jaśmin. Te dodatkowe doznania niewątpliwie uprzyjemniają korzystanie z danego produktu.

Środki do mycia naczyń

Środki do mycia naczyń to obszerna kategoria, wśród których znaleźć można zróżnicowane pod względem składu czy zapachu produkty. Podzielić można je na dwie grupy: płyny oraz balsamy. Te pierwsze cechują się bardziej przezroczystą i ciekłą formą, te drugie - mętną i gęstą. Ponadto balsamy mają zwykle w swojej recepturze więcej olejków i ekstraktów pielęgnujących dłonie.

Wśród wszystkich produktów wyróżnia się jednak ekologiczny płyn do mycia naczyń. Większość składu takiego środka stanowią naturalne ekstrakty, pochodzenia roślinnego. Właśnie dlatego po ten płyn do naczyń sięgają miłośnicy ekologii, którzy w sposób świadomy decydują się na nieszkodliwe dla środowiska produkty. Z roku na rok środki tego typu cieszą się coraz większą popularnością. Wspomniany skład działa także wyjątkowo na skórę, pozostawiając ją miękką i gładką. Stanowi on pierwszy wybór osób ze skłonnościami do podrażnień. Naturalna receptura nie szkodzi podatnej na uszkodzenia skórze użytkowników, przeciwnie - dodatkowo ją pielęgnuje.