Filters

Brand

Pojemność

Posiadamy

26 produkty

Nożyki do brwi i pęsety

Eleganckie i wymodelowane brwi najlepiej odmładzają twarz, dodają jej wyrazistości, podkreślają naturalny kontur twarzy i tworzą doskonałą całość z codziennym makijażem. Zarośnięte brwi sprawiają natomiast wrażenie zaniedbania, a także postarzają. Efekt ten spowodowany jest zasłonięciem oka i powieki przez nadmierne włoski. Regulacja brwi nie jest rzeczą skomplikowaną i można wykonać ją samodzielnie w domowym zaciszu. Oczywiście istotna jest przy tym regularność, dzięki czemu cały proces będzie tylko kosmetyką i zajmie zaledwie kilka minut. Należy wybrać odpowiednie akcesoria, czyli pęsety i nożyczki do regulacji brwi, aby dokładnie przeprowadzić zabieg.

Peggy Sage Profesjonalna...

Peggy Sage Profesjonalna Pęseta Do...

Cena 15,46 zł

Inter-Vion Pęseta Skośna Złota

Inter-Vion Pęseta Skośna Złota

Cena 8,99 zł

Inter-Vion Pęseta Czarna

Inter-Vion Pęseta Czarna

Cena 8,99 zł

Inter-Vion Pęseta Czarna z...

Inter-Vion Pęseta Czarna z Różą

Cena 8,49 zł

Inter-Vion Peseta Skośna z...

Inter-Vion Peseta Skośna z Nadrukiem

Cena 7,75 zł

Donegal Skośna Pęseta do Brwi

Donegal Skośna Pęseta do Brwi

Cena 6,47 zł

Donegal Skośna Pęseta do...

Donegal Skośna Pęseta do Brwi 9 cm

Cena 6,25 zł

Inter-Vion Żyletka do Brwi...

Inter-Vion Żyletka do Brwi z Nakładką

Cena 4,99 zł

Donegal Nożyk Do...

Donegal Nożyk Do Przycinania Brwi

Cena 3,99 zł

Donegal Temperówka...

Donegal Temperówka Kosmetyczna Podwójna

Cena 3,75 zł

Donegal Ukośna Pęseta...

Donegal Ukośna Pęseta Kosmetyczna 9023

Cena 3,49 zł

Donegal Srebrna Ukośna Pęseta

Donegal Srebrna Ukośna Pęseta

Cena 2,99 zł

Peggy Sage Profesjonalna...

Peggy Sage Profesjonalna Pęseta do...

Cena 15,46 zł

Donegal Prosta Pęseta Do Brwi

Donegal Prosta Pęseta Do Brwi

Cena 8,99 zł

Inter-Vion Pęseta Skośna w...

Inter-Vion Pęseta Skośna w Kropki

Cena 7,99 zł

Donegal Skośna Pęseta Do Brwi

Donegal Skośna Pęseta Do Brwi

Cena 7,99 zł

Donegal Pęseta Ukośna...

Donegal Pęseta Ukośna Neon-Show

Cena 7,29 zł

Sprawdź nożyki do brwi i pęsety w sklepie kozackadrogeria.pl

Brwi możemy regulować w salonach kosmetycznych lub samodzielnie w domu. To drugie rozwiązanie wybiera wiele zabieganych Pań, które nie mają czas na regularne wizyty u kosmetyczki. Regulacja w domu może być też uzupełnieniem regulacji u profesjonalistki i pozwala dłużej utrzymać osiągnięty efekt. W celu wykonania regulacji niezbędne jest zaopatrzenie się w podstawowy asortyment. W sklepie kozackadrogeria.pl dostępne są pęsety oraz nożyki do brwi, których nigdy nie powinno zabraknąć w damskiej kosmetyczce. Wybierając pęsetę, należy zwróć uwagę na to, aby była poręczna i dobrze układała się w dłoni. Istotne jest również jej zakończenie. Najlepsza pęseta to taka o cienkich i ostrych krawędziach. Wybór takiej pęsety pozwoli uchwycić krótsze i bardzo cienkie włoski. Grubo zakończone pęsety potrafią wywoływać podrażnienia i zaczerwienienia, ponieważ proces depilacji przebiega wówczas bardziej opornie. Decydując się zatem na depilację brwi samodzielnie w domu, należy odpowiednio dobrać sprzęt, aby móc cieszyć się z uzyskiwanych efektów. Warto pamiętać przy tym, że sama pęseta nie wystarczy. Przed rozpoczęciem zabiegu konieczne będzie odpowiednie przygotowanie skóry – oczyszczenie i odtłuszczenie. W kolejnym kroku powinno się dobrać odpowiedni kształt brwi do twarzy. Wszelkie zabiegi w obrębie naszej twarzy zaleca się wykonywać przy odpowiednim naświetleniu oraz wykorzystanie lusterka 1:1 (bez powiększenia). I dopiero wówczas można chwytać za pęsetę. Włoski powinny być usuwane zgodnie z kierunkiem ich wzrostu - nigdy odwrotnie. Jeśli depilacja powoduje uczucie bólu, można schłodzić depilowany obszar kostkami lodu, owiniętymi w ściereczkę. Po skończonym zabiegu brwi należy rozczesać.

Profesjonalne nożyki do regulacji brwi

Modelowanie kształtu brwi z wykorzystaniem pęsety to bardzo skuteczna metoda, ale czasem niewystarczająca. Jeśli brwi po domowej depilacji nadal nie chcą się układać, puszą się lub odstają na boki to znak, że warto sięgnąć po profesjonalne nożyczki do regulacji brwi. Nożyk do brwi, nazywane również trymerem pozwalają na szybką i bezbolesną stylizację. Trymer do brwi jest bowiem prosty i wygodny w użyciu. Specjalny kształt zapobiega zacięciom, ranom oraz podrażnieniom skóry. Wykorzystanie nożyczek do brwi pozwala na ułożenie ich bez niepotrzebnej konieczności przerzedzania i zaburzania kształtu łuku wyrywaniem. Wielu użytkowników pęsety, po przetestowaniu trymera, nie rozstaje się już z żadnym z tych akcesoriów i zawsze stosuje je w nierozłącznym zestawie. Nożyczki do regulacji brwi oraz pęsety nie są dedykowane tylko Panią. Świetnie sprawdzają się w przypadku męskich brwi, które są często gęstsze i bardziej niesforne. Regulacja brwi świadczy o tym, że facet dba o siebie w dojrzały sposób. Odpowiednio wyregulowane męskie brwi to ważny element wyglądu. Z odpowiednią pęsetą i nożyczkami regulacja męskich brwi nie jest niczym trudnym. W przypadku mężczyzn najważniejsze jest, aby nadać brwiom schludny wygląd i dokonać podstawowej korekty. Częstym problemem u Panów jest zrastanie się brwi, wówczas wystarczy usunąć pęsetą włoski znajdujące się u nasady nosa. W przypadku sterczących i długich włosków świetnie sprawdzą się natomiast nożyczki. Ten zestaw powinien na dobre zagościć już w każdej męskiej kosmetyczce.