Filters

Brand

Filtruj według

Marka

Marka

DLA KOGO?

DLA KOGO?

Posiadamy

4 produkty

Pędzelki do zdobienia paznokci

Piękne i zadbane dłonie oraz paznokcie stanowią wizytówkę każdej kobiety. Ładnie pomalowana płytka sprawia, że Panie czują się atrakcyjnie. Wiele kobiet decyduje się na uzupełnienie swojego manicure dodatkowymi zdobieniami, które można wykonać samemu w domu lub u profesjonalistki. Wykonanie precyzyjnych zdobień na niewielkiej powierzchni, jaką stanowi płytka paznokcia, wymaga wykorzystania precyzyjnych pędzelki do zdobienia paznokci. Jakie pędzle wybrać, gdzie je zakupić i jak stosować? Czas rozwiać wszelkie wątpliwości.

Neonail Pędzelek Do żelu...

Neonail Pędzelek Do żelu Drewniany Nr 4

Cena 10,98 zł

Sprawdź pędzelki do zdobienia paznokci w sklepie kozackadrogeria.pl

Oglądając kolejne piękne zdjęcia stylizacji paznokci, które nieustannie pojawiają się na popularnych portalach społecznościowych, nierzadko chcemy mieć takie same. Często wydaje się jednak, że zdobienie paznokci jest niesamowicie trudne i jedynie profesjonalna stylistka paznokci będzie umieć je wykonać. Nic bardziej mylnego. Zdobienie paznokci wcale nie musi być takie skomplikowane. W Internecie dostępnych jest mnóstwo poradników, które krok po kroku pokazują jak wykonać piękny manicure.

Konieczne jest natomiast zaopatrzenie się w odpowiednie produkty: żele, hybrydy, brokaty, dodatki i pędzle do zdobień paznokci. To one w dużej mierze ułatwiają pracę i często decydują o końcowym efekcie. W kwestii pędzli niezwykle istotne jest, aby były wykonane z wysokiej jakości włosia. Kluczowe okazuje się także wyprofilowanie pędzla, aby łatwo było nałożyć produkt na niewielką powierzchnię płytki. Takie właśnie produkty można znaleźć w ofercie sklepu kozackadrogeria.pl. Dostępne są pojedyncze pędzelki do zdobienia paznokci oraz atrakcyjne zestawy. W komplecie znajduje się: sonda do kropek i łezek, cienkie pędzelki do precyzyjnych zdobień oraz szeroki pędzie do wykonywania grubszych linii. Stojąc przed wyborem pędzli do zdobienia paznokci, warto zadać sobie pytanie, jakie techniki chcemy wykorzystywać i jakie materiały wykorzystywać w pracy.

Zdobienie paznokci - uniwersalne pędzelki

Czas przyjrzeć się bliżej akcesoriom do malowania wzorków na paznokciach. Obecnie na rynku dostępnych mamy mnóstwo pędzli do zdobień. Akcesoria różnią się oczywiście designem, materiałami, cenami, ale również zastosowaniami. Nie każdym pędzlem wykonamy precyzyjną cienką linię. Czy to oznacza, że chcąc wykonać efektowny manicure, potrzebujemy całego arsenału pędzli? Niekoniecznie. Wykonując profesjonalną stylizację paznokci, oczywiście warto zainwestować w porządny zestaw wysokiej jakości pędzli - z różnym przeznaczeniem. Szczególnie jeśli planujemy wykonywać spektakularne wzory i precyzyjne malunki w mikro skali. W przypadku, gdy nie planujemy otwierać profesjonalnego salonu i szukamy pędzli dla siebie, zdecydowanie starczą nam jeden lub dwa rodzaje pędzla. Już za kilka, kilkanaście złotych możemy zaopatrzyć się w dobrej jakości uniwersalny pędzel do domowego użytku.

Najbardziej uniwersalnym pędzelki do zdobienia paznokci, będą cienkie i wykonane z syntetycznego włosia. Niezwykle przydatna może okazać się również sonda do zdobień. Posiada ona dwa końce zakończone kuleczkami – mniejszą i większą. Umożliwia malowanie kropek, nanoszenie błyskotek i mieszanie ze sobą różnych kolorów. Sonda często dostępna jest w podstawowym zestawie pędzli dla użytku domowego.

Pędzle do zadań specjalnych

Planując przedłużanie płytki przed dokonaniem zdobień lub dobudowywanie ubytków konieczne jest zaopatrzenie się w pędzel do żelu. W tym przypadku idealnie sprawdzi się płaski, gęsty i szeroki pędzel, który umożliwi równomiernie rozprowadzenie warstwy żelu na płytce. Pędzel dedykowany do żelu, świetnie sprawdzi się również do nakładania hybrydy. Marząc o efekcie ombre na swoich paznokciach warto sięgnąć po pędzle dedykowane do cieniowania. Ich włosie jest gęstsze u nasady i cieńsze na końcu. Takie połączenie sprawia, że są one elastyczne i świetnie łączą kolory.

Pyłki, efekty syrenki, lustra i kameleona modne są już od wielu sezonów. Do ich aplikacji warto wykorzystać pędzel do zdobień paznokci wachlarzowy. Umożliwi on usunięcie nadmiaru drobinek oraz oczyszczenie zagłębień między płytką a skórkami. Wyróżnia go delikatność i miękkość, dzięki czemu zastosowany na samym końcu nie zniszczy uzyskanego efektu.