Filters

Brand

Posiadamy

21 produkty

Tabletki do zmywarki – wygodne w użyciu detergenty

Jednym z najczęściej używanych artykułów wyposażenia domowego są naczynia. Utrzymanie w czystości garnków, szklanek czy talerzy wcale nie musi być trudne – zwłaszcza jeśli zaliczasz się do szczęśliwych posiadaczy zmywarki. Jednak samo urządzenie nie oczyści naczyń i nie nada im połysku. Do mycia potrzebne są również odpowiednie detergenty.

Tabletki do zmywarki to jedne z najchętniej wybieranych środków czyszczących. Są niezwykle wygodne w użyciu i dozowaniu. Nie zajmują wiele miejsca w kuchennej szafce, a strunowe zamknięcie pozwala na zabezpieczenie wnętrza przed wpływem wody czy dziećmi.

Finish Power Essential...

Finish Power Essential Tabletki do...

Cena 44,99 zł

  • Nowy
Finish Power Essential...

Finish Power Essential Tabletki do...

Cena 44,99 zł

Ludwik Ultimate Power All...

Ludwik Ultimate Power All In One Lemon...

Cena 38,49 zł

Ludwik Ultimate Power All...

Ludwik Ultimate Power All In One Lemon...

Cena 22,48 zł

Somat All in 1 Extra...

Somat All in 1 Extra Tabletki do Zmywarki...

Cena 95,99 zł

  • Pakiet
Finish Classic Tabletki do...

Finish Classic Tabletki do Zmywarki 2 x...

Cena 94,99 zł

  • Pakiet
Dreft Platinum All In One...

Dreft Platinum All In One Tabletki Do...

Cena 81,97 zł

Somat All in 1 Extra...

Somat All in 1 Extra Tabletki do Zmywarki...

Cena 63,99 zł

  • Pakiet
Dreft Platinum All In One...

Dreft Platinum All In One Tabletki Do...

Cena 59,99 zł

Fairy All In One Lemon...

Fairy All In One Lemon Tabletki Do...

Cena 49,99 zł

Fairy All In One Tabletki...

Fairy All In One Tabletki Do Zmywarki...

Cena 35,99 zł

Dreft Platinum All on One...

Dreft Platinum All on One Tabletki do...

Cena 35,21 zł

Dreft Platinum All In One...

Dreft Platinum All In One Tabletki Do...

Cena 21,99 zł

Rodzaje tabletek do zmywarki

Tabletki do zmywarki różnią się od siebie składem, ceną oraz funkcjonalnością. Niektóre środki, tzw. all-in-one zawierają w sobie dodatek soli i nabłyszczacza. W sytuacji, gdy zdecydujesz się na zakup tabletek do zmywarki o mniej kompleksowym działaniu, musisz dodatkowo zaopatrzyć się w te dwa detergenty. Co jeszcze warto wiedzieć o tych produktach?

Niektóre rodzaje tabletek do zmywarki, zazwyczaj oznaczone jako 4w1 lub 5w1 zawierają dodatkowo środki, pomagające w usuwaniu kamienia z wnętrza urządzenia. To doskonałe rozwiązanie dla osób zabieganych, które nie zawsze pamiętają o regularnym czyszczeniu systemów. Tabletki wielofunkcyjne nie są co prawda aż tak skuteczne, jak oddzielnie dodawany nabłyszczacz i sól. Zapewniają jednak zadowalający efekt, a dodatkowo pozwalają zaoszczędzić sobie kosztów i trudu.

Jak korzystać z tabletek do zmywarki?

Jak każdy detergent, tabletki do zmywarki muszą być użytkowane zgodnie z instrukcją. Warto każdorazowo zapoznać się z informacjami, umieszczonymi przez producenta na opakowaniu. Istotną informacją jest dozowanie oraz rodzaj zabezpieczenia tabletki do zmywarki. Niektóre środki wymagają usunięcia folii ochronnej, podczas gdy w innych nie jest to konieczne.

Tabletkę do zmywarki należy zawsze umieszczać w dozowniku, znajdującym się na drzwiach urządzenia. Wrzucona luzem może nie rozpuścić się w całości, przez co jakość mycia zauważalnie spadnie. Przyjmuje się, że na jeden cykl zmywania powinno zużyć się jedną tabletkę, choć zawsze warto poszukać informacji na ten temat na opakowaniu.

Tabletki do zmywarki – wydajne i skuteczne

Korzystanie ze zmywarki wcale nie musi być skomplikowane i kosztowne. Wybór odpowiedniego detergentu może pomóc w efektywnym czyszczeniu naczyń i jednoczesnym dbaniu o stan urządzenia. Warto jednak pamiętać, że nie zawsze najtańsze środki są najlepsze. Tabletki do zmywarki, zwłaszcza te sprzedawane w dużych paczkach, to inwestycja na długi czas. Warto więc rozważyć, czy sięgnięcie po droższe detergenty renomowanych producentów nie jest na dłuższą metę bardziej opłacalne.

Szukasz skutecznych tabletek do zmywarki w przystępnej cenie? Koniecznie sprawdź nasz asortyment! Chemia domowa, którą znajdziesz w naszym sklepie to detergenty najwyższej jakości, sprowadzane wprost od producentów. Nie czekaj!