Posiadamy

210 produkty

Wody toaletowe damskie

Na pewno każdy zastanawiał się kiedyś, czym różnią się perfumy od wody toaletowej. Terminy te często używane są zamiennie, co niestety jest błędem. Otóż historia perfum i wody toaletowej nie ma aż tak wiele ze sobą wspólnego, jak powszechnie się uważa. Różnica pomiędzy perfumami a wodą toaletową polega na stężeniu olejków zapachowych rozpuszczonych w alkoholach. Najwyższe stężenie spotyka się w perfumach. Niższy poziom przypisuje się wodzie perfumowanej. Na przedostatnim miejscu z niższym stężeniem plasuje się woda toaletowa. Wyróżnia się jeszcze wodę kolońską, która jest na ostatniej pozycji. W perfumach stężenie olejków zapachowych waha się w granicach 25-43%. Dosyć przewrotnym stwierdzeniem jest to, że wysokie stężenie wcale nie jest dla wielu kobiet zaletom. Otóż panie zazwyczaj twierdzą, że perfumy są dla nich za mocne, a zbyt intensywny zapach, który nie łagodnieje z czasem, jest uciążliwy. Woda toaletowa zawiera stężenie na wysokości 5-10% i, mimo że jest to wartość mniejsza niż w perfumach, czy wodzie perfumowanej, to cieszy się dużym powodzeniem, gdyż trwałość zapachu nadal utrzymuje się na wysokim poziomie. Warto zaznaczyć także, że perfumy są zazwyczaj droższe niż damskie wody toaletowe. Jest do dobra wiadomość dla wszystkich pań, które nie są fanami mocnych zapachów.

DIOR Miss Dior Original...

DIOR Miss Dior Original Woda Toaletowa...

Cena 625,06 zł

Kenzo Le Monde Est Beau...

Kenzo Le Monde Est Beau Woda Toaletowa...

Cena 258,23 zł

Versace Dylan Turquoise...

Versace Dylan Turquoise Pour Femme Woda...

Cena 256,74 zł

Hugo Boss Alive Woda...

Hugo Boss Alive Woda Toaletowa Damska 50ML

Cena 234,99 zł

Cacharel Anais Anais...

Cacharel Anais Anais L'Original Woda...

Cena 199,11 zł

Lacoste Touch of Pink Woda...

Lacoste Touch of Pink Woda Toaletowa...

Cena 197,49 zł

Burberry Brit for Her Woda...

Burberry Brit for Her Woda Toaletowa...

Cena 191,73 zł

Versace Yellow Diamond Woda...

Versace Yellow Diamond Woda Toaletowa...

Cena 190,26 zł

Hugo Boss Orange Woman Woda...

Hugo Boss Orange Woman Woda Toaletowa...

Cena 181,40 zł

Azzaro Wanted Girl Tonic...

Azzaro Wanted Girl Tonic Woda Toaletowa...

Cena 175,14 zł

Trussardi A Way For Her...

Trussardi A Way For Her Woda Toaletowa...

Cena 162,21 zł

Cerruti 1881 Pour Femme...

Cerruti 1881 Pour Femme Woda Toaletowa...

Cena 153,75 zł

Hugo Boss Orange Woman Woda...

Hugo Boss Orange Woman Woda Toaletowa...

Cena 145,98 zł

Lanvin A Girl In Capri Woda...

Lanvin A Girl In Capri Woda Toaletowa...

Cena 144,99 zł

Antonio Banderas Blue...

Antonio Banderas Blue Seduction for Her...

Cena 122,36 zł

Cerruti 1881 Pour Femme...

Cerruti 1881 Pour Femme Woda Toaletowa...

Cena 111,98 zł

Hugo Boss Orange Woman Woda...

Hugo Boss Orange Woman Woda Toaletowa...

Cena 107,60 zł

Cacharel Anais Anais...

Cacharel Anais Anais L'Original Woda...

Cena 106,12 zł

Antonio Banderas Her Golden...

Antonio Banderas Her Golden Secret Woda...

Cena 91,36 zł

Antonio Banderas Her Secret...

Antonio Banderas Her Secret Desire Woda...

Cena 86,94 zł

Mexx Woman Woda Toaletowa...

Mexx Woman Woda Toaletowa Damska 60ML

Cena 84,49 zł

Bruno Banani Dangerous...

Bruno Banani Dangerous Woman Woda...

Cena 83,98 zł

Azzaro Wanted Girl Tonic...

Azzaro Wanted Girl Tonic Woda Toaletowa...

Cena 79,42 zł

Damskie wody toaletowe w sklepie kozackadrogeria.pl

Wody toaletowe dla kobiet dostępne są w sklepie kozackadrogeria.pl. Drogeria proponuje produkty światowej sławy producentów. Wśród nich znaleźć można damskie wody toaletowe Bourjois, Bruno Banani, Calvin Klein, Davidoff, Dolce & Gabbana, Elizabeth Arden, Gabriela Sabatini, Gucci, Hugo Boss, Jfenzi, Marc Jacobs, Mexx. Produkty dostępne są w popularnych rozmiarach. Można spotkać flakony o pojemności 20 ml, 30 ml, 40 ml, 50 ml, 60 ml, 75 ml, 90 ml, 100 ml, 125 ml, 150 ml. Najpopularniejsze nuty zapachowe to kwiatowe, owocowe, drzewne, ale także orientalne. Dostępne produkty to znane wszystkim zapachy, sprzedawane między innymi pod szyldem światowej sławy projektantów mody. Największy wybór w kategorii wody toaletowe dla kobiet znajduje się w grupie artykułów marki Mexx, Calvin Klein oraz Bruno Banani. Dostępne produkty można zakupić w atrakcyjnych cenach, a drogeria internetowa często wprowadza korzystne akcja promocyjne.

Wody toaletowe jako prezent dla kobiet

Kobieta kojarzy się przeważnie z osobą, która uwielbia ładnie pachnieć i wyglądać. Dlatego prezenty, jakimi są one obdarowywane, to nierzadko perfumy lub kosmetyki. Czasami dany prezent wybierany jest spontanicznie, a innym razem został zasugerowany przez osobę, która ma go otrzymać. W tej pierwszej sytuacji, kiedy nie wiemy, jakiego dokładnie produktu szukać, dobrym pomysłem będą wody toaletowe damskie. W rankingu najlepszych zapachów pierwsze miejsce zajmuje Versace Bright Crystal. Kolejna pozycja przypadła Calvin Klein IN2U. Na trzecim miejscu znalazł się Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh. Czwarta pozycja to Calvin Klein One. Przedostatnie miejsce przypadło Vintage Cerruti 1881 i ostatnie miejsca to Dolce & Gabbana Light Blue. Wymienione inspiracje są popularne wśród konsumentów, których interesują wody toaletowe damskie. Warto pamiętać, że wybierając damskie wody toaletowe, dobrze jest rozważyć, jak dobrze zna się gust osoby, dla której szuka się prezentu. Jeśli można pochwalić się doskonałą znajomością gustu, to są duże szanse, że upominek będzie faktycznie trafiony. Gdyby jednak ta wiedza była na niskim poziomie, warto podpytać delikatnie osobę, dla której wybiera się prezent, jakie zapachy są dla niej atrakcyjne. Kolejna rzecz, o której trzeba pamiętać to to, że zapach może się drastycznie zmienić nawet już po godzinie. Zatem wybierając wody toaletowe dla kobiet, należy uzbroić się w cierpliwość i odczekać chwilę od momentu pierwszego spryskania do drugiego. Najlepiej wypróbować perfum pierwszy raz w perfumerii, a drugi już w domu. Decyzja podjęta takim sposobem na pewno będzie bazowała na faktycznym zapachu.