Posiadamy

116 produkty

Wody toaletowe damskie

Na pewno każdy zastanawiał się kiedyś, czym różnią się perfumy od wody toaletowej. Terminy te często używane są zamiennie, co niestety jest błędem. Otóż historia perfum i wody toaletowej nie ma aż tak wiele ze sobą wspólnego, jak powszechnie się uważa. Różnica pomiędzy perfumami a wodą toaletową polega na stężeniu olejków zapachowych rozpuszczonych w alkoholach. Najwyższe stężenie spotyka się w perfumach. Niższy poziom przypisuje się wodzie perfumowanej. Na przedostatnim miejscu z niższym stężeniem plasuje się woda toaletowa. Wyróżnia się jeszcze wodę kolońską, która jest na ostatniej pozycji. W perfumach stężenie olejków zapachowych waha się w granicach 25-43%. Dosyć przewrotnym stwierdzeniem jest to, że wysokie stężenie wcale nie jest dla wielu kobiet zaletom. Otóż panie zazwyczaj twierdzą, że perfumy są dla nich za mocne, a zbyt intensywny zapach, który nie łagodnieje z czasem, jest uciążliwy. Woda toaletowa zawiera stężenie na wysokości 5-10% i, mimo że jest to wartość mniejsza niż w perfumach, czy wodzie perfumowanej, to cieszy się dużym powodzeniem, gdyż trwałość zapachu nadal utrzymuje się na wysokim poziomie. Warto zaznaczyć także, że perfumy są zazwyczaj droższe niż damskie wody toaletowe. Jest do dobra wiadomość dla wszystkich pań, które nie są fanami mocnych zapachów.

Gucci Guilty Pour Femme...

Gucci Guilty Pour Femme 2021 Woda...

Cena 311,98 zł

  • Nowy
Tom Ford Soleil Blanc Woda...

Tom Ford Soleil Blanc Woda Toaletowa...

Cena 287,01 zł

Dolce&Gabbana Light Blue...

Dolce&Gabbana Light Blue Woda Toaletowa...

Cena 276,98 zł

Jean Paul Gaultier...

Jean Paul Gaultier Classique Woda...

Cena 264,51 zł

Versace Versense Woda...

Versace Versense Woda Toaletowa Damska...

Cena 260,00 zł

Versace Yellow Diamond Woda...

Versace Yellow Diamond Woda Toaletowa...

Cena 242,24 zł

Gucci Guilty Pour Femme...

Gucci Guilty Pour Femme 2021 Woda...

Cena 234,99 zł

  • Nowy
Mugler Angel Woda Toaletowa...

Mugler Angel Woda Toaletowa Woda...

Cena 233,42 zł

Versace Veresense Woda...

Versace Veresense Woda Toaletowa Dla...

Cena 211,42 zł

Cacharel Anais Anais...

Cacharel Anais Anais L'Original Woda...

Cena 182,75 zł

Versace Crystal Noir Woda...

Versace Crystal Noir Woda Toaletowa Dla...

Cena 178,89 zł

Gucci Guilty Pour Femme...

Gucci Guilty Pour Femme 2021 Woda...

Cena 169,99 zł

  • Nowy
Dolce&Gabbana 3...

Dolce&Gabbana 3 L’Imperatrice Woda...

Cena 145,18 zł

Moschino I Love Love Woda...

Moschino I Love Love Woda Toaletowa Dla...

Cena 139,99 zł

Cacharel Anais Anais...

Cacharel Anais Anais L'Original Woda...

Cena 117,27 zł

Cerruti 1881 Pour  Woda...

Cerruti 1881 Pour Woda Toaletowa Dla...

Cena 99,99 zł

Guess Dare Woda Toaletowa...

Guess Dare Woda Toaletowa Damska 100ML

Cena 88,41 zł

  • Nowy
Davidoff Cool Water Wave...

Davidoff Cool Water Wave Woman Woda...

Cena 87,49 zł

Beyonce Heat Rush Woda...

Beyonce Heat Rush Woda Toaletowa Damska...

Cena 66,27 zł

Versace TESTER Red Jeans...

Versace TESTER Red Jeans Woda Toaletowa...

Cena 63,32 zł

Bruno Banani Magic Women...

Bruno Banani Magic Women Woda Toaletowa...

Cena 62,99 zł

Mexx Woman Woda Toaletowa...

Mexx Woman Woda Toaletowa Dla Kobiet 40ML

Cena 62,91 zł

Benetton Colors Purple...

Benetton Colors Purple Woman Woda...

Cena 60,31 zł

Bruno Banani Bruno Banani...

Bruno Banani Bruno Banani Woman Woda...

Cena 59,78 zł

MEXX Fresh Woman Woda...

MEXX Fresh Woman Woda Toaletowa 30ML

Cena 56,48 zł

Bruno Banani Daring  Woda...

Bruno Banani Daring Woda Toaletowa Dla...

Cena 55,99 zł

Damskie wody toaletowe w sklepie kozackadrogeria.pl

Wody toaletowe dla kobiet dostępne są w sklepie kozackadrogeria.pl. Drogeria proponuje produkty światowej sławy producentów. Wśród nich znaleźć można damskie wody toaletowe Bourjois, Bruno Banani, Calvin Klein, Davidoff, Dolce & Gabbana, Elizabeth Arden, Gabriela Sabatini, Gucci, Hugo Boss, Jfenzi, Marc Jacobs, Mexx. Produkty dostępne są w popularnych rozmiarach. Można spotkać flakony o pojemności 20 ml, 30 ml, 40 ml, 50 ml, 60 ml, 75 ml, 90 ml, 100 ml, 125 ml, 150 ml. Najpopularniejsze nuty zapachowe to kwiatowe, owocowe, drzewne, ale także orientalne. Dostępne produkty to znane wszystkim zapachy, sprzedawane między innymi pod szyldem światowej sławy projektantów mody. Największy wybór w kategorii wody toaletowe dla kobiet znajduje się w grupie artykułów marki Mexx, Calvin Klein oraz Bruno Banani. Dostępne produkty można zakupić w atrakcyjnych cenach, a drogeria internetowa często wprowadza korzystne akcja promocyjne.

Wody toaletowe jako prezent dla kobiet

Kobieta kojarzy się przeważnie z osobą, która uwielbia ładnie pachnieć i wyglądać. Dlatego prezenty, jakimi są one obdarowywane, to nierzadko perfumy lub kosmetyki. Czasami dany prezent wybierany jest spontanicznie, a innym razem został zasugerowany przez osobę, która ma go otrzymać. W tej pierwszej sytuacji, kiedy nie wiemy, jakiego dokładnie produktu szukać, dobrym pomysłem będą wody toaletowe damskie. W rankingu najlepszych zapachów pierwsze miejsce zajmuje Versace Bright Crystal. Kolejna pozycja przypadła Calvin Klein IN2U. Na trzecim miejscu znalazł się Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh. Czwarta pozycja to Calvin Klein One. Przedostatnie miejsce przypadło Vintage Cerruti 1881 i ostatnie miejsca to Dolce & Gabbana Light Blue. Wymienione inspiracje są popularne wśród konsumentów, których interesują wody toaletowe damskie. Warto pamiętać, że wybierając damskie wody toaletowe, dobrze jest rozważyć, jak dobrze zna się gust osoby, dla której szuka się prezentu. Jeśli można pochwalić się doskonałą znajomością gustu, to są duże szanse, że upominek będzie faktycznie trafiony. Gdyby jednak ta wiedza była na niskim poziomie, warto podpytać delikatnie osobę, dla której wybiera się prezent, jakie zapachy są dla niej atrakcyjne. Kolejna rzecz, o której trzeba pamiętać to to, że zapach może się drastycznie zmienić nawet już po godzinie. Zatem wybierając wody toaletowe dla kobiet, należy uzbroić się w cierpliwość i odczekać chwilę od momentu pierwszego spryskania do drugiego. Najlepiej wypróbować perfum pierwszy raz w perfumerii, a drugi już w domu. Decyzja podjęta takim sposobem na pewno będzie bazowała na faktycznym zapachu.