Posiadamy

341 produkty

Antyperspiranty w sprayu

Najlepszy antyperspirant w sprayu to taki produkt, który jest przede wszystkim skuteczny w swoim działaniu. Celem oraz skutkiem stosowania wspomnianego kosmetyku, jest w końcu walka z nadmiernym wydzielaniem potu. Życie bez tego elementu ludzkiej fizjologii dla wielu osób byłoby niewątpliwie spełnieniem marzeń. Nikt nie powinien jednak zapomnieć o ważnych funkcjach, które spełnia pot. Przede wszystkim odpowiada on za termoregulację organizmu i chroni go przed przegrzaniem. Wydzielany przez gruczoły odprowadza z ciała ciepło, co skutkuje jego ogólnym ochłodzeniem. Dzięki temu osoba, znajdująca się w wysokiej temperaturze otoczenia, podczas aktywności fizycznej lub w czasie choroby - czuje się po prostu lepiej. Pot ma także pewne znaczenie w procesie oczyszczania organizmu ze zbędnych metabolitów. Wraz z nieprzyjemną wydzieliną z ciała usuwane są bowiem szkodliwe substancje oraz toksyny. Dba on również o prawidłowy poziom nawilżenia skóry. W swoim składzie posiada niemal samą wodę, która pomaga w utrzymaniu dobrej kondycji tego największego organu ludzkiego ciała. Nie ulega jednak wątpliwości, że mimo swoich niezbędnych funkcji, stanowi on problem dla wielu osób. Pojawiające się na koszulce mokre plamy, a także nieprzyjemny zapach stanowi bowiem niewątpliwy powód do wstydu. W ograniczeniu wydzielania potu pomóc może wysokiej jakości antyperspirant bez aluminium w sprayu, w kulce lub sztyfcie.

Davidoff Cool Water Men...

Davidoff Cool Water Men Spray Do Ciała...

Cena 43,39 zł

Adidas For Women Cooling...

Adidas For Women Cooling Antyperspirant...

Cena 9,99 zł

Gillette Cool Wave...

Gillette Cool Wave Dezodorant Spray 150ML

Cena 9,99 zł

Gillette Power Rush...

Gillette Power Rush Dezodorant Spray 150ML

Cena 9,99 zł

Adidas 6in1 Antyperspirant...

Adidas 6in1 Antyperspirant W Sprayu Dla...

Cena 9,99 zł

Adidas Pro Invisible...

Adidas Pro Invisible Antyperspirant W...

Cena 9,99 zł

  • Nowy
Adidas Get Ready! For Her...

Adidas Get Ready! For Her Dezodorant...

Cena 9,99 zł

STR8 Red Code Dezodorant W...

STR8 Red Code Dezodorant W Sprayu Dla...

Cena 9,54 zł

Rexona Sexy Bouquet...

Rexona Sexy Bouquet Antyperspirant W...

Cena 9,29 zł

Old Spice Citron Dezodorant...

Old Spice Citron Dezodorant Spray 150ML

Cena 8,99 zł

Rexona Men Cobalt Dry...

Rexona Men Cobalt Dry Antyperspirant W...

Cena 8,94 zł

Rexona Men Invisible...

Rexona Men Invisible Black&White...

Cena 8,81 zł

Nivea Black&White Invisible...

Nivea Black&White Invisible Pure...

Cena 8,70 zł

Adidas Dynamic Pulse...

Adidas Dynamic Pulse Antyperspirant W...

Cena 8,70 zł

Rexona Men Motion Sense...

Rexona Men Motion Sense Sport Defence...

Cena 8,57 zł

Rexona Aloe Vera Woman...

Rexona Aloe Vera Woman Antyperspirant W...

Cena 8,52 zł

Rexona Invisible Pure...

Rexona Invisible Pure Antyperspirant W...

Cena 8,52 zł

Rexona Active Protection+...

Rexona Active Protection+ Fresh...

Cena 8,52 zł

Nivea Men Antyperspirant W...

Nivea Men Antyperspirant W Sprayu Fresh...

Cena 8,49 zł

Nivea Men Deep Boost...

Nivea Men Deep Boost Antyperspirant W...

Cena 8,49 zł

  • Nowy
Nivea Men Dry Fresh...

Nivea Men Dry Fresh Antyperspirant W...

Cena 8,49 zł

Nivea Invisible Pure...

Nivea Invisible Pure Antyperspirant W...

Cena 8,49 zł

Nivea Men Antyperspirant W...

Nivea Men Antyperspirant W Sprayu...

Cena 8,49 zł

Nivea Black&White Clear...

Nivea Black&White Clear Antyperspirant...

Cena 8,49 zł

Nivea Fresh Blossom...

Nivea Fresh Blossom Antyperspirant W...

Cena 8,49 zł

Nivea Black&white Invisible...

Nivea Black&white Invisible Fresh...

Cena 8,49 zł

Sprawdź Antyperspiranty w sprayu w sklepie kozackadrogeria.pl

Pot wydzielany jest przez gruczoły potowe za pomocą umieszczonych na niemal całym ciele porów. Każdy taki gruczoł posiada kanalik, przez który odprowadzana jest omawiana wydzielina. Zadaniem antyperspirantów jest zatem zwężenie lub zablokowanie tych kanalików, co z kolei gwarantuje ograniczenie wstydliwego problemu, jakim jest nadmierne pocenie. Na rynku dostępnych jest wiele środków i kosmetyków o różnorodnym działaniu. Każda osoba powinna zatem dobrać produkt zgodny z własnymi potrzebami. Dla niektórych będzie to przyjemny zapach, dla innych łatwość w aplikacji, a dla jeszcze kolejnych sama forma produktu. W drogeriach znaleźć można maskujący zapach dezodorant, osuszający skórę sztyft lub antyperspirant bez aluminium w sprayu. Pierwszy z wymienionych ma za zadanie neutralizować odór powstały w wyniku pocenia, sam w sobie nie wpływa jednak na ilość wydalanej wydzieliny. Drugi stanowi wybór osób, które nie zgadzają się na jakąkolwiek wilgoć. Znajdujący się w składzie sztyftu talk gwarantuje bowiem pełne osuszenie skóry. Wiele osób uważa jednak za najlepszy antyperspirant w sprayu. Prostota aplikacji, możliwość wykorzystania jednego produktu przez kilka osób oraz brak zabrudzeń na odzieży to główne zalety omawianego produktu.

Wydajny antyperspirant bez aluminium w sprayu

Sole aluminium do niedawna stanowiły podstawowy składnik każdego antyperspirantu w sprayu. Wokół tej substancji narosło sporo kontrowersji oraz opinii wskazujących na to, że ma ona szkodliwy wpływ na zdrowie. Mimo że nigdy nie zostało to potwierdzone, to coraz bardziej świadomi użytkownicy, zaczęli wybierać inne środki. Nie umknęło to oczywiście uwadze producentów kosmetyków, którzy w odpowiedzi na potrzeby swoich konsumentów, wprowadzili środki o bardziej naturalnym składzie. Każdy klient drogerii bez trudu odnajdzie teraz skuteczny antyperspirant bez aluminium w sprayu. Dla wielu osób bardzo frustrujące jest częste uzupełnianie kosmetycznych zapasów. Już znalezienie idealnego produktu, który pomaga w uporaniu się z problemem stanowi nie lada wyzwanie. Gdy w końcu się to udaje, dobre wrażenie może zostać zatarte przez nieekonomiczny charakter kosmetyku. Użytkownikom trudno jest pogodzić się z koniecznością nieustannego zakupu nowych antyperspirantów. Najlepszy antyperspirant w sprayu to zatem taki, który nie tylko cechuje się skutecznym działaniem ograniczającym wydzielanie potu, ale także dużą wydajnością. Dopiero taki środek w pełni odpowiada na wszystkie potrzeby konsumentów.