Filters

Brand

Posiadamy

27 produkty

Płyny do płukania jamy ustnej

Czasami dokładne umycie zębów nie pomaga w usunięciu przykrego zapachu w jamie ustnej. Duża ilość bakterii znajduje się również na języku oraz po wewnętrznej stronie policzków, do mycia których szczoteczki nie są odpowiednio przystosowane. Najlepszym sposobem na to, aby pozbyć się nieświeżego oddechu, jest stosować płyn do płukania jamy ustnej, który poza zabijaniem bakterii i odczuwalną zmianą zapachu, może nieść ze sobą również inne korzyści. To również sposób na usunięcie osadów z trudno dostępnych miejsc, dlatego polecane jest dla osób z wadami zgryzu, noszących aparaty ortodontyczne lub będących na etapie leczenia schorzeń zębów.

Listerine Flavours Mild &...

Listerine Flavours Mild & Minty Płyn do...

Cena 13,33 zł

  • Nowy
Colgate Triple Action Płyn...

Colgate Triple Action Płyn do Płukania...

Cena 12,48 zł

  • Nowy
Ziaja Mintperfekt Sensitiv...

Ziaja Mintperfekt Sensitiv Płyn...

Cena 10,98 zł

Ziaja Mintperfekt Sensitive...

Ziaja Mintperfekt Sensitive Płyn...

Cena 10,98 zł

Lacalut Aktiv Pasta Do...

Lacalut Aktiv Pasta Do Zębów 75ML +...

Cena 13,69 zł

ZIAJA PL.STOMATO.ACTIV 500ML

ZIAJA PL.STOMATO.ACTIV 500ML

Cena 11,96 zł

Eucryl Toothpowder Original...

Eucryl Toothpowder Original Proszek Do...

Cena 6,54 zł

Płyny do pielęgnacji jamy ustnej w sklepie kozackadrogeria.pl

W ofercie sklepu dostępne są płyny do pielęgnacji jamy ustnej, które adresowane są do konkretnych problemów związanych z uzębieniem. Wśród nich można wymienić płyny Ziaja MintPerfekt, które dostosowane są do potrzeb osób cierpiących na nadwrażliwość zębów. Wzmacniają one szkliwo, ale zawierają także substancje, które pomagają obkurczać dziąsła w miejscach odsłoniętych szyjek zębowych, zapobiegają również odkładaniu się kamienia nazębnego, który stanowi podstawową przyczynę choroby przyzębia. Preparaty te wykazują także działanie remineralizujące, dzięki czemu pozwalają wzmacniać szkliwo. Płyny do płukania jamy ustnej Ziaja MintPerfekt przejawiają także silne właściwości przeciwpróchnicze. Pozwalają uzyskać świeży oddech na długi czas, a do ich produkcji nie wykorzystuje się alkoholu.

Kolejnym, wiodącym na rynku producentem płynów do jamy ustnej jest Listerine. Produkty tej firmy charakteryzują się doborem najlepszej jakości składników, które wspierają swoim działaniem pasty do zębów. Płyny do pielęgnacji jamy ustnej nie tylko zmniejszają prawdopodobieństwo osadzania się płytki nazębnej, ale także wspomagają proces wybielania zębów, ze względu na regularne zmniejszenie odkładania się osadu. Stosowanie płynu pozwala zabić bakterie, które pozostają w trudno dostępnych miejscach jamy ustnej po myciu zębów szczoteczką. Produkty tej firmy zawdzięczają swoją popularność tym, że gwarantują utrzymania się świeżego oddechu aż przez 24 godziny od zastosowania płynu. W tym miejscu warto również wskazać na wyjątkowy kosmetyk znajdujący się w ofercie, jakim jest proszek do wybielania zębów Coco Glam. Jego działanie oparte jest na zastosowaniu węgla aktywnego, który ma silne właściwości związane z pochłanianiem zanieczyszczeń i stosuje się go także w farmakologii. Dodatkowo wzbogacone są o glinkę bentonitową oraz ekstrakt z pomarańczy, które wykazują działanie wybielające zęby.

Stomatologiczne płyny do pielęgnacji jamy ustnej

Wiele z produktów dostępnych w ofercie drogerii jest produkowanych w oparciu o receptury charakterystyczne dla preparatów używanych przez stomatologów. Działanie dezynfekujące pozwala na to, aby odkazić jamę ustną przed przeprowadzeniem skomplikowanych zabiegów. Intensywne uczucie musowania po zastosowaniu płynów do jamy ustnej to moment, w którym czynne składniki preparatu oddziałują na zalegające w ustach bakterie. Warto polecić je ze względu na ich silne działanie, które będzie najlepszym uzupełnieniem klasycznego mycia zębów szczoteczką oraz stosowania nici dentystycznych. Dla tych drugich może być ponadto alternatywą, biorąc pod uwagę, że płyny do płukania jamy ustnej zawierają składniki łagodzące nadwrażliwość zębów i dziąseł. To z pewnością najlepszy sposób na uzyskanie pięknego, białego uśmiechu, bez widocznych przebarwień oraz osadów, z równomiernym i jednolitym kolorytem oraz świeżego oddechu. Poza tym, że stanowią one naszą wizytówkę i świadectwo przestrzegania higieny, to warto zrobić to dla własnego poczucia komfortu oraz świeżości i czystości.