Filters

Brand

Pojemność

Posiadamy

115 produkty

Środki higieny osobistej

Środki do higieny osobistej mają ogromne znaczenie, szczególnie w ostatnim czasie. Pozwalają one na pozbycie się zanieczyszczeń z dłoni, jednocześnie je nawilżając i minimalizując wysuszające działanie alkoholu. Wiele z nich to także maseczki i rękawiczki wykorzystywane w przestrzeniach publicznych, gdzie każdego dnia przebywają tysiące osób. Takie preparaty skutecznie radzą sobie z wirusami, pozwalając na uchronienie zdrowia swojego i innych. Wiele dostępnych środków higieny osobistej występuje również w niestandardowych formach, na przykład o zapachu truskawek czy ze składnikami pielęgnującymi dłonie. W naszym asortymencie znajdziesz produkty, które pozwalają na zachowanie czystości bez względu na okoliczności.

medaSEPT Auto-Moto Czarne...

medaSEPT Auto-Moto Czarne Rękawice...

Cena 52,48 zł

 • Nowy
medaSEPT Auto-Moto Czarne...

medaSEPT Auto-Moto Czarne Rękawice...

Cena 52,48 zł

 • Nowy
Luba Comfort Antybakteryjne...

Luba Comfort Antybakteryjne Ściereczki...

Cena 41,49 zł

 • Pakiet
medaSEPT Max Grip PRO...

medaSEPT Max Grip PRO Orange Rękawice...

Cena 36,99 zł

 • Nowy
Rękawice Foliowe 1000 Sztuk

Rękawice Foliowe 1000 Sztuk

Cena 19,99 zł

Master Rękawiczki Nitrylowe...

Master Rękawiczki Nitrylowe Niebieskie...

Cena 12,52 zł

Master Niebieskie...

Master Niebieskie Rękawiczki Nitrylowe...

Cena 10,99 zł

Luba Comfort Antybakteryjne...

Luba Comfort Antybakteryjne Ściereczki...

Cena 6,99 zł

Luba Comfort Antybakteryjne...

Luba Comfort Antybakteryjne Ściereczki...

Cena 6,99 zł

Luba My Best Friend Dog...

Luba My Best Friend Dog Nawilżane...

Cena 4,49 zł

Master Rękawice Nitrylowe...

Master Rękawice Nitrylowe Bezpudrowe...

Cena 2,99 zł

Master Rękawice Nitrylowe...

Master Rękawice Nitrylowe Bezpudrowe...

Cena 2,99 zł

Master Rękawice Nitrylowe...

Master Rękawice Nitrylowe Bezpudrowe...

Cena 2,99 zł

Master Rękawice Gospodarcze...

Master Rękawice Gospodarcze Gumowe...

Cena 2,76 zł

Master Rękawice Gospodarcze...

Master Rękawice Gospodarcze Małe 1 Para

Cena 1,77 zł

Master Rękawice Gospodarcze...

Master Rękawice Gospodarcze M 1 Para

Cena 1,60 zł

Master Rękawice Gospodarcze...

Master Rękawice Gospodarcze XL 1 Sztuka

Cena 1,60 zł

Rękawiczki Lateksowe S 100...

Rękawiczki Lateksowe S 100 Sztuk

Cena 79,72 zł

Rękawice Lateksowe M 100 Sztuk

Rękawice Lateksowe M 100 Sztuk

Cena 79,72 zł

medaSEPT Max Grip PRO...

medaSEPT Max Grip PRO Orange Rękawice...

Cena 36,99 zł

DEX-FAST Antybakteryjny Żel...

DEX-FAST Antybakteryjny Żel Do Rąk 1L

Cena 28,19 zł

medaSEPT Rękawice Nitrylowe...

medaSEPT Rękawice Nitrylowe Bezpudrowe...

Cena 26,19 zł

medaSEPT Rękawice Nitrylowe...

medaSEPT Rękawice Nitrylowe Bezpudrowe...

Cena 26,19 zł

Master Czarne Rękawice...

Master Czarne Rękawice Nitrylowe...

Cena 25,17 zł

Yope Naturalny...

Yope Naturalny Antybakteryjny Płyn...

Cena 22,41 zł

Master Rękawiczki...

Master Rękawiczki Nitrylowe Bezpudrowe...

Cena 20,15 zł

Środki higieny osobistej – maseczki ochronne

Maseczki ochronne mają szeroki wachlarz zastosowań – od tych związanych ze zdrowiem po bardziej praktyczne. Chronią one przed bakteriami oraz wirusami, przenoszonymi głównie drogą kropelkową lub poprzez oddech. W krajach azjatyckich te środki higieny osobistej cieszą się dużą popularnością – noszą je zarówno osoby przeziębione, jak i często przebywające w zatłoczonych miejscach.

Jednak to nie koniec ich zastosowań! Maseczki ochronne sprawdzą się doskonale również w gabinetach lekarskich, ośrodkach zdrowia czy szpitalach. Produkty te zapewnią choć częściowe zabezpieczenie przed smogiem, ograniczając ilość wdychanych zanieczyszczeń i spalin. Świetnie sprawdzą się także przy wszelkich pracach, w których trakcie powstają duże ilości pyłu, np. w gabinecie kosmetycznym czy przydomowym warsztacie.

Środki do higieny osobistej – żele antybakteryjne

Żele antybakteryjne są chętnie stosowane wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości umycia dłoni przy pomocy wody i mydła. Mogą one z powodzeniem zastąpić taki zabieg, skutecznie oczyszczając skórę ze szkodliwych drobnoustrojów. Warto korzystać z nich zwłaszcza przed posiłkami spożywanymi poza domem, by zniwelować ryzyko przenoszenia się zarazków.

Wiele osób przekonanych jest, że te środki do higieny osobistej mogą wysuszać skórę dłoni. Wysoka zawartość dezynfekującego etanolu może sprzyjać przesuszeniu, dlatego warto wybierać produkty z dodatkowymi substancjami nawilżającymi. Zaliczają się do nich wyciągi z roślin, pantenol czy gliceryna.

Środki higieny osobistej – rękawiczki ochronne

Rękawiczki ochronne to niezbędny element wyposażenia każdego domu. Ułatwiają wykonywanie prac porządkowych, sprawdzają się przy drobnych czynnościach ogrodowych oraz mają zastosowanie kuchenne. Rękawice ochronne mogą być noszone również poza domowymi warunkami, np. w zatłoczonych miejscach publicznych.

Te środki higieny osobistej stanowią bezpośrednią barierę pomiędzy bakteriami i wirusami a naszą skórą. Wszelkie zarazki pozostają na powierzchni rękawiczek, dlatego po opuszczeniu sklepu czy galerii handlowej należy je wyrzucić. Produkty te warto dopasować do wielkości swojej dłoni, by nie utrudniały chwytania i trzymania przedmiotów.

Środki do higieny osobistej – dlaczego warto je mieć pod ręką?

Społeczna świadomość na temat higieny osobistej stale rośnie. Stosowanie środków prewencyjnych, takich jak rękawiczki, maseczki czy żele antybakteryjne pomaga znacząco ograniczyć rozprzestrzenianie się chorób. Ich wykorzystywanie może wpływać na życie i bezpieczeństwo ludzi wokół – naszych bliskich, dzieci czy sąsiadów.

Środki do higieny osobistej warto mieć zawsze na podorędziu, nawet jeśli w tym momencie wydają się one nieprzydatne. Z pewnością niejednokrotnie okażą się użyteczne – czy to podczas wycieczki, czy podróży w daleką trasę. Zaopatrz się w środki do higieny osobistej już teraz! Sprawdź nasz asortyment i wybierz produkty doskonałej jakości w przystępnych cenach.

Głównym zadaniem maseczek, rękawiczek czy żelów antybakteryjnych jest uchronienie Ciebie i innych przed wirusami i bakteriami zawartymi w ślinie lub wydychanym powietrzu. Poszczególne produkty do higieny osobistej mają różne zastosowania. Wiele z nich sprawdzi się doskonale w sytuacji, gdy przebywasz w miejscu publicznym i nie chcesz, by na Twoich dłoniach gromadziły się bakterie. Inne natomiast znajdują swoje zastosowanie również w warunkach domowych czy w podróży. Jeśli chodzi o płyny do dezynfekcji, wiele z nich zawiera składniki, których zadaniem jest dbanie o kondycję skóry, chroniąc ją przed wysuszaniem. Mowa tu między innymi o glicerynie czy wyciągu z aloesu.

Środki higieny osobistej w sklepie kozackadrogeria.pl

Środki higieny osobistej dostępne w naszym sklepie internetowym występują w wielu wariantach. Znajdziesz u nas zarówno żele i płyny do dezynfekcji, które skutecznie usuwają zabrudzenia z rąk bez użycia wody, jak i mydła. Oprócz preparatów tego typu dysponujemy też jednorazowymi maseczkami i rękawiczkami lateksowymi. Takie produkty sprawdzą się nie tylko w trakcie pandemii, lecz także podczas codziennych czynności czy pracy w gabinecie kosmetycznym – na przykład podczas spiłowywania hybrydy lub żelu, kiedy to w powietrzu unosi się pył. Wygodnym rozwiązaniem jest też antybakteryjny papier toaletowy, który można zabrać ze sobą w dowolne miejsce, czy chusteczki do dezynfekcji dłoni. W naszym asortymencie znajdziesz m.in. takie środki do higieny osobistej, jak:

 • OnlyBio Silver Med Care+ - nawilżający żel do dezynfekcji z dodatkiem aloesu, srebra i gliceryny. Zabija grzyby, bakterie i wirusy nawet po odparowaniu alkoholu. Pielęgnuje dłonie, zabezpieczając je przed wysuszaniem.
 • Dermo Pharma ananasowy antybakteryjny żel do rąk – żel do higieny rąk z witaminą E, ekstraktem z aloesu i gliceryną o zapachu ananasa. Produkt występuje też w wersji truskawkowej i arbuzowej.
 • Chlapu Chlap żel antybakteryjny truskawkowy – żel antybakteryjny dla dzieci z witaminą E i gliceryną o zapachu truskawki. Preparat jest dostępny również w wersji ananasowej i arbuzowej.
 • Perfecta antybakteryjne mydło w płynie – mydło z gliceryną nawilżające, łagodzące podrażnienia i zapobiegające wysuszaniu skóry. Produkt dezynfekuje i myje.
 • Maseczka First jednorazowa niebieska – maseczka z trzech warstw zaciskana na nosie z filtrem melt blown. Obejmuje gumowe taśmy pozwalające na dopasowanie produktu do kształtu i wielkości twarzy.
 • Master rękawiczki nitrylowe bezpudrowe – jednorazowe rękawiczki do celów specjalnych, bezpudrowe, niejałowe. Opakowanie obejmuje 100 sztuk.

Środki higieny osobistej dostępne w naszej drogerii nie tylko usuwają zanieczyszczenia i mikroorganizmy ze skóry, lecz także pozwalają na chronienie innych osób przed zarazkami. Występują one w wielu wariantach, również takich, które zostały stworzone z myślą o dzieciach. Wiele z nich sprawdzi się np. w sytuacji, gdy chcesz zjeść kanapkę podczas pobytu w miejscu, gdzie nie ma dostępu do wody i mydła. Inne natomiast chronią dłonie podczas pracy ze szkodliwymi substancjami czy dotykania ogólnodostępnych powierzchni.

W naszej drogerii internetowej znajdziesz też wiele innych produktów o różnych zastosowaniach. Zapoznaj się z dostępnymi akcesoriami i kosmetykami. Zapraszamy!