Filters

Brand

Pojemność

Posiadamy

18 produkty

Kremy i mleczka do włosów

Długie, lśniące i zadbane włosy to marzenie prawie każdej kobiety, a gęsta i bujna czupryna - mężczyzny. Żeby było to możliwe, trzeba zadbać o prawidłową pielęgnację włosów. Dostępne na rynku kosmetyki ułatwiają to zadanie. Maseczki do włosów doskonale uzupełniają działanie szamponów oraz odżywek, ale w zestawieniu z nimi wypadają nieco lepiej, ponieważ wykazują silniejsze działanie i zazwyczaj nie stosuje się ich codziennie. Stylizacja włosów i związane z nią ich suszenie, prostowanie lub kręcenie, a także coraz częściej stosowana koloryzacja lub mocne rozjaśnianie koloru, niewątpliwie wpływają na stan włosów i skóry głowy. Samo działanie promieni słonecznych oraz wysoka temperatura powietrza daje się we znaki każdej fryzurze. Włosy stają się cienkie, zniszczone, łamliwe i pozbawione blasku, a ich końcówki rozdwajają się. Dobry nawilżający krem do włosów lub regenerujące je maska, potrafią naprawdę zdziałać cuda i przy odrobinie regularności, można szybko zauważyć zadowalające efekty ich działania. Tego rodzaju kosmetyki sprawdzają się nie tylko w przypadku ratowania kondycji kosmyków, ale także jako niezastąpione panaceum na zapobieganie działaniu negatywnych składników na włosy oraz skórę głowy. Dobrze dobrana maseczka do włosów odpowiada na potrzeby danego rodzaju włosów, ich porowatości oraz koloru. Skuteczność działania danego produktu należy więc powiązać nie tylko z regularnością stosowania i dobrym składem, ale przede wszystkim dopasowaniem do realnych potrzeb. Nawet najlepszej jakości kosmetyk do pielęgnacji włosów nie będzie skuteczny, jeżeli np. wybrany produkt będzie miał za zadanie nawilżenie i podkreślenie naturalnego skrętu brązowych kosmyków, podczas gdy jego odbiorca będzie mógł pochwalić się rozjaśnianymi blond włosami.

GOLDWELL Dualsenses...

GOLDWELL Dualsenses Blondes&Highlights...

Cena 98,17 zł

Kallos Lab 35 Mleczko...

Kallos Lab 35 Mleczko Signature...

Cena 24,81 zł

Joanna Ultra Color Pigment...

Joanna Ultra Color Pigment Tonujący...

Cena 16,99 zł

GOLDWELL Dualsenses Just...

GOLDWELL Dualsenses Just Smooth 60-sek....

Cena 101,57 zł

GOLDWELL Dualsenses Rich...

GOLDWELL Dualsenses Rich Repair 60-sek....

Cena 61,04 zł

GOLDWELL StyleSign Just...

GOLDWELL StyleSign Just Smooth...

Cena 56,78 zł

Baija Krem Do Rąk Delirium...

Baija Krem Do Rąk Delirium Floral 30ML

Cena 31,00 zł

Garnier Fructis Grow Strong...

Garnier Fructis Grow Strong 10w1 bez...

Cena 19,62 zł

Joanna Ultra Color Pigment...

Joanna Ultra Color Pigment Tonujący...

Cena 16,99 zł

Anwen Masło Do Włosów O...

Anwen Masło Do Włosów O Wysokiej...

Cena 13,12 zł

Sprawdź kremy i maseczki do włosów w sklepie kozackadrogeria.pl

Dostępne w ofercie sklepu kremy i maseczki do włosów posiadają zbawienny wpływ na włosy oraz ich kondycję, a bogaty asortyment zapewnia ciekawy wybór i pewność, że każdy znajdzie coś dla siebie. Maseczki do włosów blond, brązowych czy rudych, a także tych kręconych prostych lub rozjaśnianych. Wysoka jakość składników oraz znane marki to gwarancja dobrze wydanych pieniędzy i spektakularnych efektów. Występujące w kosmetykach składniki, mają za zadanie wzmocnić włosy, ochronić je przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi lub obciążających je stylizacjom, a także nadać im oczekiwaną objętość oraz blask. Dobry krem do włosów lub maska to niezbędny element na każdej łazienkowej półce i podstawa codziennego dbania o fryzurę.

Kremy i maseczki do pielęgnacji włosów

Zastanawiając się jaki kosmetyk należy kupić i na co postawić w codziennej pielęgnacji. Trzeba wyjaśnić, czym jest krem do włosów i czym od niego różni się maseczka do włosów. Różnicę można w łatwy sposób wytłumaczyć, porównując te dwa kosmetyki do kremu i serum do twarzy, po które sięga się w codziennie lub kilka razy w tygodniu. Krem do włosów wykazuje nieco bardziej delikatne działanie i w zależności od swoich właściwości, może być stosowany codziennie. Maseczki do włosów natomiast stanowią swego rodzaju ratunek i potęgują działanie codziennie aplikowanego kremu do włosów lub odżywki. Nie należy zapominać, że dobra pielęgnacja zaczyna się od wewnątrz. Żeby móc cieszyć się zdrowymi i gęstymi włosami, trzeba przede wszystkim zadbać o odpowiednią dietę i suplementację, a także samą stylizację włosów. Nawet najlepszy preparat nie przyniesie oczekiwanego efektu, jeżeli wraz z jego regularnym stosowaniem pojawią się regularny brak snu, niezdrowe jedzenie, alkohol i codzienne mocne stylizowanie włosów, które dodatkowo są często rozjaśnianie. Kosmyki potrzebują regeneracji i chwili przerwy od codziennego katowania ich prostownicą lub lokówką. W takich sytuacjach warto postawić na dobrej jakości kremy i maseczki do włosów, które w naturalny sposób wyprostują włosy, nadadzą im lekkiego skrętu lub wymarzonego chłodnego odcienia, bez konieczności farbowania.