Filters

Brand

Pojemność

Posiadamy

91 produkty

Preparaty do czyszczenia mebli

Utrzymanie mebli w odpowiedniej czystości jest bardzo trudnym zadaniem, a już w szczególności, gdy dotyczy czyszczenia powierzchni błyszczących. Wiele osób traktuje sprzątanie jako jedną z najmniej przyjemnych chwil w swoim życiu, którą odkłada z reguły w nieskończoność. Nie warto jednak się zniechęcać. Odpowiednie preparaty do czyszczenia mebli przyspieszają całe sprzątanie, a te wzbogacone dodatkami uszlachetniającymi dodatkowo nawilżają meble i zwiększają połysk, pozostawiając ich powierzchnię bez nieestetycznych zacieków, plam oraz smug. Część z nich może także zabezpieczać delikatne powierzchnie przed ich zniszczeniem wskutek użytkowania, np. przed zarysowaniami czy wyblaknięciem, dlatego mogą w efekcie przyczynić się do ich pięknego wyglądu na znacznie dłużej. Przejrzyj wszystkie środki do czyszczenia mebli i złóż zamówienie w naszej drogerii już dziś, a w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wątpliwości. Jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie znajdziesz każdy interesujący preparat do czyszczenia mebli firm takich jak Sidolux, Pronto czy Barwa i wiele więcej.

Pledge Multi-Surface Jaśmin...

Pledge Multi-Surface Jaśmin Środek do...

Cena 32,99 zł

Voigt Meblin VC245...

Voigt Meblin VC245 Koncentrat do Mycia...

Cena 21,49 zł

Sidolux M Środek do...

Sidolux M Środek do Pielęgnacji i...

Cena 14,26 zł

Sidolux M Pielęgnacja i...

Sidolux M Pielęgnacja i Nabłyszczanie...

Cena 14,16 zł

Sidolux M Środek do...

Sidolux M Środek do Czyszczenia Mebli...

Cena 13,75 zł

Sidolux M Pianka Przeciw...

Sidolux M Pianka Przeciw Kurzowi Aloes...

Cena 13,49 zł

Sidolux Mleczko do...

Sidolux Mleczko do Pielęgnacji Mebli...

Cena 13,28 zł

Pronto Amazing Shine Polish...

Pronto Amazing Shine Polish Spray do...

Cena 12,48 zł

Pronto Multi-Surface...

Pronto Multi-Surface Classic Spray do...

Cena 12,25 zł

Sidolux Expert do Mycia...

Sidolux Expert do Mycia Paneli/Drewna z...

Cena 10,49 zł

Sidolux Expert Płyn do...

Sidolux Expert Płyn do Mycia Drewna 750ML

Cena 10,32 zł

Sidolux Expert Płyn do...

Sidolux Expert Płyn do Mycia Paneli i...

Cena 9,99 zł

General Fresh Splash Płyn...

General Fresh Splash Płyn Uniwersalny...

Cena 8,49 zł

General Fresh Splash Płyn...

General Fresh Splash Płyn Uniwersalny...

Cena 8,49 zł

Sidolux Silux Antystatyczny...

Sidolux Silux Antystatyczny Aerozol Do...

Cena 8,03 zł

Gold Wax Płyn do...

Gold Wax Płyn do Czyszczenia Mebli 400ML

Cena 7,49 zł

Ludwik Care Płyn do Mycia...

Ludwik Care Płyn do Mycia Paneli 1L

Cena 7,49 zł

Ludwik Care Płyn do Mycia...

Ludwik Care Płyn do Mycia Drewna 1L

Cena 7,49 zł

Ajax Floral Fiesta Płyn...

Ajax Floral Fiesta Płyn Uniwersalny...

Cena 6,99 zł

Kubuś Płyn Uniwersalny do...

Kubuś Płyn Uniwersalny do Mycia MIX 1L

Cena 3,99 zł

Kuchcik Magiczna Gąbka 2...

Kuchcik Magiczna Gąbka 2 Sztuki

Cena 2,99 zł

Fornit Antistatic Krem do...

Fornit Antistatic Krem do Czyszczenia i...

Cena 2,48 zł

Vileda Professional...

Vileda Professional PVAmicro Zielona...

Cena 69,99 zł

Pronto Aloe Vera Płyn do...

Pronto Aloe Vera Płyn do Czyszczenia...

Cena 17,99 zł

Pronto Płyn do Drewna z...

Pronto Płyn do Drewna z Olejkiem...

Cena 16,68 zł

Pronto Expert Care Emulsja...

Pronto Expert Care Emulsja do Mebli 200ML

Cena 15,49 zł

Pronto Multi Surface...

Pronto Multi Surface Uniwersalny Płyn...

Cena 15,49 zł

Sidolux M Meble Classic...

Sidolux M Meble Classic Aerozol Przeciw...

Cena 15,09 zł

Oh Camellia Professional...

Oh Camellia Professional Multi-Surface...

Cena 14,99 zł

Chameloo Professional...

Chameloo Professional Degreaser...

Cena 14,99 zł

Sidolux M Środek Do...

Sidolux M Środek Do Czyszczenia I...

Cena 14,70 zł

Pronto Classic Aerozol Do...

Pronto Classic Aerozol Do Mebli...

Cena 13,81 zł

Pronto Lavender Aerozol Do...

Pronto Lavender Aerozol Do Mebli...

Cena 13,33 zł

ProElite Office...

ProElite Office Shine&Protect Płyn Do...

Cena 13,28 zł

Pronto Wood Aloe Vera 5w1...

Pronto Wood Aloe Vera 5w1 Płyn Do...

Cena 12,67 zł

Pronto Extra Care Mleczko...

Pronto Extra Care Mleczko Do Mebli...

Cena 12,48 zł

Pronto Lime Aerozol Przeciw...

Pronto Lime Aerozol Przeciw Kurzowi 300ML

Cena 11,87 zł

Czym charakteryzują się preparaty do czyszczenia mebli?

Preparaty do czyszczenia mebli są jednymi z najpopularniejszych specyfików w każdym domu. Służą do czyszczenia mebli wykonanych z drewna, szkła, metalu czy tworzyw sztucznych i umożliwiają utrzymanie powierzchni w należytej czystości. Większość z nich występuje w formie żelowej lub ciekłej i aerozolu, który ułatwia dozowanie produktu i jego rozcieranie na każdej powierzchni. Butelki są pojemne i dobrze leżą w dłoni, dlatego można za ich pomocą z łatwością dotrzeć do szczególnie trudnych miejsc, np. odstępów między półkami. Najważniejszą cechą środków do czyszczenia mebli jest jednak ich skuteczność. Składniki doskonale rozpuszczają wszelkie zabrudzenia, nawet te przywarte i tłuste, a przy tym zupełnie nie wpływają na wytrzymałość wykończenia oraz jego estetykę. Wiele specyfików o bardziej skonkretyzowanym działaniu mogą być także bogate w inne dodatki uszlachetniające. Część z nich, np. nano-składniki, mogą wnikać w pory i zapobiegać osadzaniu się zabrudzeń na ich powierzchni, inne mogą poprawiać kolorystykę mebli, a jeszcze inne konserwują drewno na długi czas.

Nie bez znaczenia są także inne aspekty. Środki do czyszczenia mebli róznią się oczywiście także zapachem, który dla wielu klientów jest bardzo istotnym kryterium wyboru. Większość producentów stawia na dość intensywne zapachy kojarzące się ze świeżością. Należą do nich aromaty leśne czy też przypominające zapach łąki pełnej kwiatów lub świeżego prania. Część jednak decyduje się na nuty bardziej relaksujące, które przypominają perfumy i wody toaletowe. Warto także podkreślić, że w środkach znajdują się także substancje pomocnicze, antystatyczne, dzięki którym powierzchnie pokryte wybranymi środkami są znacznie odporniejsze na osadzający się kurz. Ma to szczególnie duże znaczenie dla osób, które borykają się z dużym zakurzeniem swoich pomieszczeń domowych. 

Preparaty do czyszczenia mebli w sklepie kozackadrogeria.pl

W naszej drogerii znajdziesz przeróżne preparaty do czyszczenia mebli, których podstawową zaletą jest znakomita relacja ceny do jakości. W ofercie marki Barwa znajduje się specyfik o nazwie Perfect House Furniture w postaci mleczka do mycia i pielęgnacji mebli o unikatowym składzie. Jego główną zaletą jest to, że nie pozostawia na czyszczonych powierzchniach jakichkolwiek śladów, smug i zacieków, a także niweluje wchłanianie wody przez materiały, z których zostały wykonane poszczególne meble. W ofercie marki Voigt Twoją uwagę powinien zwrócić produkt Meblin w postaci koncentratu. Jego podstawową cechą jest uniwersalność – można za jego pomocą czyścić meble matowe oraz połyskujące, wykonane z każdego typu materiału, a dzięki technologii Anti-Fingerprint chroni przed pojawianiem się nieestetycznych odcisków palców.

Bardzo dużą popularnością wśród naszych klientów cieszy się także szereg produktów znanej marki Sidolux, która ma w swojej ofercie dziesiątki bardzo skutecznych i wydajnych środków do czyszczenia mebli. Dla przykładu preparat Sidolux M jest przeznaczony do czyszczenia mebli wykonanych ze skóry naturalnej. W jego składzie znajdziemy przede wszystkim wyselekcjonowane woski, które wnikają w strukturę tego luksusowego materiału, nawilżają i chronią przed powstawaniem pęknięć. To właśnie one bywają zmorą dla wielu właścicieli skórzanych mebli. Zabezpiecza także przed wilgocią i wpływem wody, która może niszczyć wykończenie skóry bez zastosowania jej zabezpieczenia. Bogata oferta marki Pronto, np. aerozol do mebli drewnianych, zapewnia znacznie mniejsze osadzanie kurzu na powierzchniach pokrytych tym specyfikiem nawet przez 7 dni w porównaniu do użycia zwykłej, suchej szmatki. Na naszym rynku powoli coraz popularniejsza staje się marka Xanto, która ma w swoim ofercie między innymi aerozol Wax Shine Furniture, który jest przeznaczony do czyszczenia i nabłyszczania mebli. Zawiera między innymi wosk pszczeli, zapewniający wszystkim meblom nieskazitelny wygląd przez długi czas. Zachęcamy do zakupu preparatów do czyszczenia mebli w naszej drogerii internetowej już dziś!

Preparaty do czyszczenia mebli w sprayu

Wśród preparatów do czyszczenia mebli szczególną popularnością cieszą się produkty w formie sprayu. Są one bardzo wydajne, a przy tym skutecznie wspomagają walkę z kurzem i zabrudzeniami. Dzięki przezroczystej butelce w każdej chwili możesz sprawdzić, ile płynu pozostało i z wyprzedzeniem uzupełnić jego zapas.

Dyfuzor płynów w sprayu jest tak skonstruowany, by umożliwić szczelne zamknięcie preparatu lub regulację natężenia strumienia. Dzięki temu możesz samodzielnie zdecydować, czy wolisz nanieść środek czyszczący na większą, czy mniejszą powierzchnię. Do preparatów w sprayu możesz dokupić tzw. zapas, czyli butelkę wypełnioną płynem czyszczącym bez dyfuzora. To rozwiązanie pomaga ograniczyć ilość produkowanych śmieci oraz zaoszczędzić.

Preparat do mebli w aerozolu

Niemal równie chętnie wybieranym produktem jest preparat do mebli w formie aerozolu. Specyfik ten tworzy na spryskanej powierzchni mgiełkę lub piankę, która pomaga Ci w dokładnym wyczyszczeniu żądanej powierzchni. Wiele środków tego typu jest dodatkowo aromatyzowanych, by po przetarciu nimi półki czy blatu w powietrzu unosił się przyjemny zapach.

Preparat do mebli w aerozolu jest niezwykle łatwy w aplikacji. Naciśnięcie guzika na głowicy butelki powoduje rozpylenie środka czyszczącego, a jego zwolnienie zatrzymuje ten proces. Dzięki temu możesz łatwiej pokryć preparatem większe powierzchnie bez konieczności ciągłego naciskania, jak ma to miejsce w środkach nanoszonych za pomocą sprayu.

Preparaty do czyszczenia mebli bez dozownika

Choć nowoczesne rozwiązania bez wątpienia ułatwiają sprzątanie, nie każdy lubi z nich korzystać. Preparaty do czyszczenia mebli bez dozownika idealnie sprawdzą się u osób, które lubią dokładnie kontrolować ilość nanoszonych specyfików. W tej kategorii znajdują się zarówno mleczka do samodzielnego czyszczenia, jak i płyny, które należy rozpuścić w wodzie.

Korzystanie z koncentratów środka myjącego jest bardzo ekonomiczne. Sprawdzi się zwłaszcza przy codziennej pielęgnacji powierzchni, z którymi styczność mają małe dzieci. Użycie małej ilości specyfiku zmniejsza ryzyko reakcji alergicznej, a jednocześnie pozwala osiągnąć zadowalający efekt.

Preparat do mebli – dlaczego warto go używać

Czy korzystanie z preparatu przeznaczonego do czyszczenia mebli niesie ze sobą jakieś korzyści? Oczywiście, że tak! Środki tego typu wspomagają usuwanie kurzu, uporczywych plam oraz opornych zabrudzeń. Oprócz tego zabezpieczają mytą powierzchnię, utrudniając osadzanie się na niej brudu. Preparaty do mebli nadają również blasku powierzchniom lakierowanym, dzięki czemu te wydają się świeżo umyte. Każdorazowe stosowanie tych środków pomoże Ci nie tylko zadbać o porządek, ale również zabezpieczyć meble przed wpływem wilgoci czy zabrudzeń.

Czyszczenie mebli to Twoja zmora? Sprawdź nasze propozycje preparatów do mebli i znajdź produkt idealny dla siebie! Preparaty dostępne w naszym sklepie pochodzą wyłącznie od sprawdzonych, renomowanych producentów.