Posiadamy

52 produkty

Preparaty do czyszczenia mebli

Utrzymanie mebli w odpowiedniej czystości jest bardzo trudnym zadaniem, a już w szczególności, gdy dotyczy czyszczenia powierzchni błyszczących. Wiele osób traktuje sprzątanie jako jedną z najmniej przyjemnych chwil w swoim życiu, którą odkłada z reguły w nieskończoność. Nie warto jednak się zniechęcać. Odpowiednie preparaty do czyszczenia mebli przyspieszają całe sprzątanie, a te wzbogacone dodatkami uszlachetniającymi dodatkowo nawilżają meble i zwiększają połysk, pozostawiając ich powierzchnię bez nieestetycznych zacieków, plam oraz smug. Część z nich może także zabezpieczać delikatne powierzchnie przed ich zniszczeniem wskutek użytkowania, np. przed zarysowaniami czy wyblaknięciem, dlatego mogą w efekcie przyczynić się do ich pięknego wyglądu na znacznie dłużej. Przejrzyj wszystkie środki do czyszczenia mebli i złóż zamówienie w naszej drogerii już dziś, a w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wątpliwości. Jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie znajdziesz każdy interesujący preparat do czyszczenia mebli firm takich jak Sidolux, Pronto czy Barwa i wiele więcej.

Pledge Multi-Surface Jaśmin...

Pledge Multi-Surface Jaśmin Środek do...

Cena 32,99 zł

  • Nowy
Voigt Meblin VC245...

Voigt Meblin VC245 Koncentrat Do Mycia...

Cena 21,99 zł

Pronto Multi Surface...

Pronto Multi Surface Uniwersalny Płyn...

Cena 17,99 zł

Pronto Aloe Vera Płyn do...

Pronto Aloe Vera Płyn do Czyszczenia...

Cena 17,99 zł

Pronto Expert Care Emulsja...

Pronto Expert Care Emulsja do Mebli 200ML

Cena 15,49 zł

Sidolux M Pielęgnacja i...

Sidolux M Pielęgnacja i Nabłyszczanie...

Cena 12,76 zł

Xanto Wax & Shine Original...

Xanto Wax & Shine Original Pianka Do...

Cena 10,98 zł

Xanto Wax & Shine Lavender...

Xanto Wax & Shine Lavender Pianka Do...

Cena 10,98 zł

Sidolux Silux Antystatyczny...

Sidolux Silux Antystatyczny Aerozol Do...

Cena 8,49 zł

Gold Wax Płyn Do...

Gold Wax Płyn Do Czyszczenia Mebli 400ML

Cena 7,95 zł

Ludwik Care Płyn Do Mycia...

Ludwik Care Płyn Do Mycia Drewna 1L

Cena 7,49 zł

Fornit Antistatic Krem Do...

Fornit Antistatic Krem Do Czyszczenia I...

Cena 2,60 zł

Sidolux M Środek Do...

Sidolux M Środek Do Czyszczenia I...

Cena 14,70 zł

Pronto Classic Aerozol Do...

Pronto Classic Aerozol Do Mebli...

Cena 13,81 zł

Pronto Lavender Aerozol Do...

Pronto Lavender Aerozol Do Mebli...

Cena 13,33 zł

ProElite Office...

ProElite Office Shine&Protect Płyn Do...

Cena 13,28 zł

Pronto Multi-Surface...

Pronto Multi-Surface Classic Spray do...

Cena 12,69 zł

Pronto Extra Care Mleczko...

Pronto Extra Care Mleczko Do Mebli...

Cena 12,48 zł

Pronto Lime Aerozol Przeciw...

Pronto Lime Aerozol Przeciw Kurzowi 300ML

Cena 11,87 zł

Pronto Emulsja do drewna 250ml

Pronto Emulsja do drewna 250ml

Cena 11,48 zł

Pronto Lime Spray Przeciw...

Pronto Lime Spray Przeciw Kurzowi 250ML

Cena 10,98 zł

Pronto Pledge Lawendowy...

Pronto Pledge Lawendowy Spray do...

Cena 10,75 zł

Pronto Pledge Classic...

Pronto Pledge Classic Pianka do Mycia...

Cena 10,75 zł

Ludwik Care Płyn Do Mycia...

Ludwik Care Płyn Do Mycia Paneli 1000ML

Cena 7,49 zł

Presto ściereczki Nawilżane...

Presto ściereczki Nawilżane 2w1 Do...

Cena 5,88 zł

General Fresh Nawilżane...

General Fresh Nawilżane Chusteczki Do...

Cena 4,74 zł

Sidolux Silux Antystatyczne...

Sidolux Silux Antystatyczne Mleczko Do...

Cena 4,69 zł

Czym charakteryzują się preparaty do czyszczenia mebli?

Preparaty do czyszczenia mebli są jednymi z najpopularniejszych specyfików w każdym domu. Służą do czyszczenia mebli wykonanych z drewna, szkła, metalu czy tworzyw sztucznych i umożliwiają utrzymanie powierzchni w należytej czystości. Większość z nich występuje w formie żelowej lub ciekłej i aerozolu, który ułatwia dozowanie produktu i jego rozcieranie na każdej powierzchni. Butelki są pojemne i dobrze leżą w dłoni, dlatego można za ich pomocą z łatwością dotrzeć do szczególnie trudnych miejsc, np. odstępów między półkami. Najważniejszą cechą środków do czyszczenia mebli jest jednak ich skuteczność. Składniki doskonale rozpuszczają wszelkie zabrudzenia, nawet te przywarte i tłuste, a przy tym zupełnie nie wpływają na wytrzymałość wykończenia oraz jego estetykę. Wiele specyfików o bardziej skonkretyzowanym działaniu mogą być także bogate w inne dodatki uszlachetniające. Część z nich, np. nano-składniki, mogą wnikać w pory i zapobiegać osadzaniu się zabrudzeń na ich powierzchni, inne mogą poprawiać kolorystykę mebli, a jeszcze inne konserwują drewno na długi czas.

Nie bez znaczenia są także inne aspekty. Środki do czyszczenia mebli róznią się oczywiście także zapachem, który dla wielu klientów jest bardzo istotnym kryterium wyboru. Większość producentów stawia na dość intensywne zapachy kojarzące się ze świeżością. Należą do nich aromaty leśne czy też przypominające zapach łąki pełnej kwiatów lub świeżego prania. Część jednak decyduje się na nuty bardziej relaksujące, które przypominają perfumy i wody toaletowe. Warto także podkreślić, że w środkach znajdują się także substancje pomocnicze, antystatyczne, dzięki którym powierzchnie pokryte wybranymi środkami są znacznie odporniejsze na osadzający się kurz. Ma to szczególnie duże znaczenie dla osób, które borykają się z dużym zakurzeniem swoich pomieszczeń domowych. 

Preparaty do czyszczenia mebli w sklepie kozackadrogeria.pl

W naszej drogerii znajdziesz przeróżne preparaty do czyszczenia mebli, których podstawową zaletą jest znakomita relacja ceny do jakości. W ofercie marki Barwa znajduje się specyfik o nazwie Perfect House Furniture w postaci mleczka do mycia i pielęgnacji mebli o unikatowym składzie. Jego główną zaletą jest to, że nie pozostawia na czyszczonych powierzchniach jakichkolwiek śladów, smug i zacieków, a także niweluje wchłanianie wody przez materiały, z których zostały wykonane poszczególne meble. W ofercie marki Voigt Twoją uwagę powinien zwrócić produkt Meblin w postaci koncentratu. Jego podstawową cechą jest uniwersalność – można za jego pomocą czyścić meble matowe oraz połyskujące, wykonane z każdego typu materiału, a dzięki technologii Anti-Fingerprint chroni przed pojawianiem się nieestetycznych odcisków palców.

Bardzo dużą popularnością wśród naszych klientów cieszy się także szereg produktów znanej marki Sidolux, która ma w swojej ofercie dziesiątki bardzo skutecznych i wydajnych środków do czyszczenia mebli. Dla przykładu preparat Sidolux M jest przeznaczony do czyszczenia mebli wykonanych ze skóry naturalnej. W jego składzie znajdziemy przede wszystkim wyselekcjonowane woski, które wnikają w strukturę tego luksusowego materiału, nawilżają i chronią przed powstawaniem pęknięć. To właśnie one bywają zmorą dla wielu właścicieli skórzanych mebli. Zabezpiecza także przed wilgocią i wpływem wody, która może niszczyć wykończenie skóry bez zastosowania jej zabezpieczenia. Bogata oferta marki Pronto, np. aerozol do mebli drewnianych, zapewnia znacznie mniejsze osadzanie kurzu na powierzchniach pokrytych tym specyfikiem nawet przez 7 dni w porównaniu do użycia zwykłej, suchej szmatki. Na naszym rynku powoli coraz popularniejsza staje się marka Xanto, która ma w swoim ofercie między innymi aerozol Wax Shine Furniture, który jest przeznaczony do czyszczenia i nabłyszczania mebli. Zawiera między innymi wosk pszczeli, zapewniający wszystkim meblom nieskazitelny wygląd przez długi czas. Zachęcamy do zakupu preparatów do czyszczenia mebli w naszej drogerii internetowej już dziś!