Filters

Brand

Pojemność

Posiadamy

69 produkty

Eyelinery

Eyelinery są uwielbiane przez wszystkie miłośniczki makijażu, dla których make-up bez kreski na powiece jest niepełny. Ten rodzaj kosmetyku znakomicie podkreśla spojrzenie, tworząc tak zwany efekt kociego oka – bardzo zalotnego makijażu, który znakomicie sprawdzi się u kobiet w każdym wieku. W naszej drogerii znajdują się najpopularniejsze eyelinery od renomowanych producentów, które są wygodne i łatwe w użyciu. Występują w wielu formach do wyboru, dzięki czemu możesz zamówić wariant dostosowany do Twoich potrzeb i upodobań. Zamów już dziś eyeliner w żelu, pisaku lub słoiczku w atrakcyjnej cenie. Wszystkie z prezentowanych w tej kategorii propozycji cieszą się znakomitą opinią na rynku kosmetycznym wśród współczesnych klientek, dla których wysoka jakość ma znaczenie. Znajdź w swojej kosmetyczce miejsce dla precyzyjnego eyelinera, który znakomicie podkreśli Twój codzienny lub wieczorowy makijaż!

Pupa Vamp! Definition Liner...

Pupa Vamp! Definition Liner Eyeliner W...

Cena 82,31 zł

Jusee No More Drama Eye...

Jusee No More Drama Eye Marker Eyeliner...

Cena 47,04 zł

Eveline Variete Wodoodporny...

Eveline Variete Wodoodporny Eyeliner w...

Cena 28,99 zł

Maybelline Hyper Easy...

Maybelline Hyper Easy Liquid Eyeliner w...

Cena 25,88 zł

Eveline Variete Kolorowy...

Eveline Variete Kolorowy Eyeliner w...

Cena 24,99 zł

Eveline Variete Kolorowy...

Eveline Variete Kolorowy Eyeliner w...

Cena 24,99 zł

Eveline Variete Kolorowy...

Eveline Variete Kolorowy Eyeliner w...

Cena 24,99 zł

Eveline Variete Kolorowy...

Eveline Variete Kolorowy Eyeliner w...

Cena 24,99 zł

Rimmel Wonder Ink Ultimate...

Rimmel Wonder Ink Ultimate Eyeliner 001...

Cena 20,58 zł

Rimmel Scandal Eyes...

Rimmel Scandal Eyes Precision Micro Eye...

Cena 20,52 zł

Eveline Art Scenic Eyeliner...

Eveline Art Scenic Eyeliner Pisak Czarny

Cena 17,49 zł

Golden Rose Smart Liner...

Golden Rose Smart Liner Matte&Intense...

Cena 16,99 zł

Eveline Precise Brush Liner...

Eveline Precise Brush Liner Eyeliner w...

Cena 16,99 zł

Eveline Celebrities...

Eveline Celebrities Eyeliner w Płynie...

Cena 15,49 zł

Miss Sporty Studio Lash The...

Miss Sporty Studio Lash The Miaoww...

Cena 12,12 zł

Eveline Celebrities...

Eveline Celebrities Eyeliner...

Cena 11,99 zł

Delia Paradise Perfect...

Delia Paradise Perfect Matte Matowy...

Cena 7,99 zł

The Balm Schwing Black...

The Balm Schwing Black Liquid Eyeliner...

Cena 63,54 zł

Lasplash Golden Gatsby Live...

Lasplash Golden Gatsby Live Wire Liner...

Cena 59,99 zł

Lasplash Art-ki-tekt Slim...

Lasplash Art-ki-tekt Slim Eyeliner W...

Cena 53,90 zł

Max Factor Colour X-Pert...

Max Factor Colour X-Pert Wodoodporny...

Cena 31,66 zł

Maybelline Eye Studio...

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Gel...

Cena 27,59 zł

Loreal Super Liner...

Loreal Super Liner Superstar Eyeliner W...

Cena 26,99 zł

Golden Rose Stylist Duo...

Golden Rose Stylist Duo Liner - Liner Z...

Cena 22,48 zł

Maybelline master Ink Matte...

Maybelline master Ink Matte Eyeliner W...

Cena 22,12 zł

Eyelinery – kocie spojrzenie w mgnieniu oka

Eyelinery znakomicie wydobywają głębię spojrzenia, gdyż za ich pomocą można szybko i starannie poprowadzić kreskę na górnej powiece. Taki rodzaj make-upu sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i na wyjątkową okazję. Ostatnio hitem jest tak zwany makijaż geometryczny, w którym główną rolę odkrywają symetrycznie poprowadzone kreski na różne sposoby. Powinny być przede wszystkim wyraziste i dopasowane do kształtu oka. Dostępne w naszej drogerii eyelinery zapewnią precyzję, która w przypadku kresek jest najważniejsza. Dodatkowo możesz je z powodzeniem wykorzystać do makijażu typu smoky eyes czy też cut crease. Wykonanie kresek na powiece sprawi, że Twoje spojrzenie w mgnieniu oka stanie się uwodzicielskie i magnetyzujące. Do najpopularniejszych wariantów należą eyelinery w pisaku, które są uznawane za najwygodniejsze w użyciu. Za ich pomocą można jednym pociągnięciem podkreślić każdy makijaż. W zależności od grubości końcówki kreska poprowadzona eyelinerem w pisaku może być zarówno bardzo cienka, jak i dużo grubsza – narysowana w wewnętrznym lub zewnętrznym kąciku oka.

Równie dużą popularnością cieszą się eyelinery w żelu, które także poradzą sobie z każdą grubością kresek, gdyż w ich przypadku istotną rolę odgrywa pędzelek, za pomocą którego można żelowy produkt z łatwością nałożyć na powiekę w dowolnym miejscu. Powinien być dość sztywny, aby wyrysować nim bardzo precyzyjną linię. Miłośniczki makijażu często wybierają również eyelinery w pędzelku, które zwykle wymagają większej wprawy i doświadczenia, jednak za ich pomocą można wyrysować najcieńsze i najbardziej precyzyjne kreski na powiece. Ciekawą alternatywą dla eyelinerów są również kredki do oczu, które pozwalają stworzyć zmiękczone linie, łatwe w cieniowaniu bądź rozmazaniu, co pozwoli stworzyć efekt smokey eyes za pomocą kilku ruchów pędzelkiem. Szeroki ich wybór również znajdziesz w naszej drogerii. Zaletą eyelinerów jest możliwość wyboru zarówno czarnego koloru, jak i wielu innych odcieni, wśród których są dostępne zielone, niebieskie, różowe, bordowe i szare warianty. W ofercie nie zabrakło także kolorowych eyelinerów, które pozwolą zaszaleć w makijażu i stworzyć wymarzony look na wyjątkową okazję.

Eyelinery w sklepie kozackadrogeria.pl

Wiele osób, szczególnie początkujących, szuka najlepszego sposobu na wyrysowanie precyzyjnej kreski za pomocą eyelinera. Początki bywają trudne, jednak w ich przypadku cierpliwość się opłaca i z każdą kolejną linią zwiększa się wprawa i poprawiają umiejętność, dlatego po kilku dniach ćwiczeń z dużo większą łatwością można narysować wymarzoną kreskę na powiece. Jednak, poza doświadczeniem, istotne jest również użycie sprawdzonych kosmetyków. W naszej drogerii oferujemy wyłącznie eyelinery w pisaku, w żelu i w pędzelki, które są polecane przez znanych artystów makijażu i wizażystki. Ponadto cieszą się doskonałą opinią w świecie kosmetycznym, również wśród trendsetterek, które wyznaczają makijażowe trendy. Aby poprawnie narysować kreskę należy odpowiednio przygotować powiekę używając np. bazy, na której linia będzie wydawać się wyraźniejsza i dłużej się utrzyma. Najpopularniejszym sposobem jest tak zwane przedłużenie eyelinerem dolnej powieki wyciągając lekko ku górze tak zwaną “jaskółkę”, która optycznie powiększy oko. Następnie wystarczy ją połączyć z górną powieką na mniej więcej ¾ lub połowie jej długości, w zależności od grubości linii jaką chcemy osiągnąć.

Wśród prawdziwych bestsellerów w naszej drogerii oferujemy między innymi Eveline Precise Brush Liner eyeliner w pisaku oraz Golden Rose Perfect Lashes Eyeliner tusz do kresek w wersji z precyzyjnym i cienkim pędzelkiem. Równie dużą popularnością cieszy się wysokiej jakości Lancome Grandiose Liner – pierwszy eyeliner zginany pod kątem 35 stopni, co znacznie ułatwia malowanie wymarzonej kreski na powiece, gdyż jego kształt jest dostosowany do powieki. Warto także zwrócić uwagę na możliwość wykonania kolorowych i szalonych makijaży przy użyciu eyelinerów w formie kredek Golden Rose Dream Eyes. Dla wymagających miłośniczek makijażu doskonałym wyborem będzie wersja wodoodporna Max Factor Colour X-pert, Eveline Variete oraz Liquid Precision 2000.