Posiadamy

38 produkty

Eyelinery

Eyelinery są uwielbiane przez wszystkie miłośniczki makijażu, dla których make-up bez kreski na powiece jest niepełny. Ten rodzaj kosmetyku znakomicie podkreśla spojrzenie, tworząc tak zwany efekt kociego oka – bardzo zalotnego makijażu, który znakomicie sprawdzi się u kobiet w każdym wieku. W naszej drogerii znajdują się najpopularniejsze eyelinery od renomowanych producentów, które są wygodne i łatwe w użyciu. Występują w wielu formach do wyboru, dzięki czemu możesz zamówić wariant dostosowany do Twoich potrzeb i upodobań. Zamów już dziś eyeliner w żelu, pisaku lub słoiczku w atrakcyjnej cenie. Wszystkie z prezentowanych w tej kategorii propozycji cieszą się znakomitą opinią na rynku kosmetycznym wśród współczesnych klientek, dla których wysoka jakość ma znaczenie. Znajdź w swojej kosmetyczce miejsce dla precyzyjnego eyelinera, który znakomicie podkreśli Twój codzienny lub wieczorowy makijaż!

Lancome Grandiose Liner...

Lancome Grandiose Liner Eyeline 01 Noir...

Cena 125,14 zł

Max Factor Colour X-Pert...

Max Factor Colour X-Pert Wodoodporny...

Cena 31,66 zł

Max Factor Exess Intesity...

Max Factor Exess Intesity Long Wear...

Cena 28,17 zł

Maybelline Eye Studio...

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Gel...

Cena 25,55 zł

Eveline Variete Wodoodporny...

Eveline Variete Wodoodporny Eyeliner W...

Cena 22,95 zł

Golden Rose Stylist Duo...

Golden Rose Stylist Duo Liner - Liner Z...

Cena 22,48 zł

Rimmel Scandal Eyes...

Rimmel Scandal Eyes Precision Micro Eye...

Cena 17,56 zł

Eveline Precise Brush Liner...

Eveline Precise Brush Liner Eyeliner W...

Cena 17,43 zł

Eveline Celebrities...

Eveline Celebrities Eyeliner Widelash W...

Cena 11,16 zł

Eveline Celebrities...

Eveline Celebrities Eyeliner...

Cena 10,82 zł

Golden Rose Dipliner...

Golden Rose Dipliner Eyeliner Tusz do...

Cena 10,53 zł

Eveline Celebrities...

Eveline Celebrities Ultraprecyzyjny...

Cena 9,99 zł

Delia Paradise Perfect...

Delia Paradise Perfect Matte Matowy...

Cena 7,99 zł

Delia Paradise Perfect...

Delia Paradise Perfect Matte Matowy...

Cena 7,99 zł

Pupa Vamp! Definition Liner...

Pupa Vamp! Definition Liner Eyeliner W...

Cena 62,88 zł

The Balm Schwing Black...

The Balm Schwing Black Liquid Eyeliner...

Cena 62,67 zł

Loreal Super Liner...

Loreal Super Liner Superstar Eyeliner W...

Cena 26,99 zł

Eveline Celebrities...

Eveline Celebrities Eyeliner W Płynie...

Cena 11,89 zł

Delia Cosmetics New Look...

Delia Cosmetics New Look Eyeliner Black

Cena 9,48 zł

Eyelinery – kocie spojrzenie w mgnieniu oka

Eyelinery znakomicie wydobywają głębię spojrzenia, gdyż za ich pomocą można szybko i starannie poprowadzić kreskę na górnej powiece. Taki rodzaj make-upu sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i na wyjątkową okazję. Ostatnio hitem jest tak zwany makijaż geometryczny, w którym główną rolę odkrywają symetrycznie poprowadzone kreski na różne sposoby. Powinny być przede wszystkim wyraziste i dopasowane do kształtu oka. Dostępne w naszej drogerii eyelinery zapewnią precyzję, która w przypadku kresek jest najważniejsza. Dodatkowo możesz je z powodzeniem wykorzystać do makijażu typu smoky eyes czy też cut crease. Wykonanie kresek na powiece sprawi, że Twoje spojrzenie w mgnieniu oka stanie się uwodzicielskie i magnetyzujące. Do najpopularniejszych wariantów należą eyelinery w pisaku, które są uznawane za najwygodniejsze w użyciu. Za ich pomocą można jednym pociągnięciem podkreślić każdy makijaż. W zależności od grubości końcówki kreska poprowadzona eyelinerem w pisaku może być zarówno bardzo cienka, jak i dużo grubsza – narysowana w wewnętrznym lub zewnętrznym kąciku oka.

Równie dużą popularnością cieszą się eyelinery w żelu, które także poradzą sobie z każdą grubością kresek, gdyż w ich przypadku istotną rolę odgrywa pędzelek, za pomocą którego można żelowy produkt z łatwością nałożyć na powiekę w dowolnym miejscu. Powinien być dość sztywny, aby wyrysować nim bardzo precyzyjną linię. Miłośniczki makijażu często wybierają również eyelinery w pędzelku, które zwykle wymagają większej wprawy i doświadczenia, jednak za ich pomocą można wyrysować najcieńsze i najbardziej precyzyjne kreski na powiece. Ciekawą alternatywą dla eyelinerów są również kredki do oczu, które pozwalają stworzyć zmiękczone linie, łatwe w cieniowaniu bądź rozmazaniu, co pozwoli stworzyć efekt smokey eyes za pomocą kilku ruchów pędzelkiem. Szeroki ich wybór również znajdziesz w naszej drogerii. Zaletą eyelinerów jest możliwość wyboru zarówno czarnego koloru, jak i wielu innych odcieni, wśród których są dostępne zielone, niebieskie, różowe, bordowe i szare warianty. W ofercie nie zabrakło także kolorowych eyelinerów, które pozwolą zaszaleć w makijażu i stworzyć wymarzony look na wyjątkową okazję.

Eyelinery w sklepie kozackadrogeria.pl

Wiele osób, szczególnie początkujących, szuka najlepszego sposobu na wyrysowanie precyzyjnej kreski za pomocą eyelinera. Początki bywają trudne, jednak w ich przypadku cierpliwość się opłaca i z każdą kolejną linią zwiększa się wprawa i poprawiają umiejętność, dlatego po kilku dniach ćwiczeń z dużo większą łatwością można narysować wymarzoną kreskę na powiece. Jednak, poza doświadczeniem, istotne jest również użycie sprawdzonych kosmetyków. W naszej drogerii oferujemy wyłącznie eyelinery w pisaku, w żelu i w pędzelki, które są polecane przez znanych artystów makijażu i wizażystki. Ponadto cieszą się doskonałą opinią w świecie kosmetycznym, również wśród trendsetterek, które wyznaczają makijażowe trendy. Aby poprawnie narysować kreskę należy odpowiednio przygotować powiekę używając np. bazy, na której linia będzie wydawać się wyraźniejsza i dłużej się utrzyma. Najpopularniejszym sposobem jest tak zwane przedłużenie eyelinerem dolnej powieki wyciągając lekko ku górze tak zwaną “jaskółkę”, która optycznie powiększy oko. Następnie wystarczy ją połączyć z górną powieką na mniej więcej ¾ lub połowie jej długości, w zależności od grubości linii jaką chcemy osiągnąć.

Wśród prawdziwych bestsellerów w naszej drogerii oferujemy między innymi Eveline Precise Brush Liner eyeliner w pisaku oraz Golden Rose Perfect Lashes Eyeliner tusz do kresek w wersji z precyzyjnym i cienkim pędzelkiem. Równie dużą popularnością cieszy się wysokiej jakości Lancome Grandiose Liner – pierwszy eyeliner zginany pod kątem 35 stopni, co znacznie ułatwia malowanie wymarzonej kreski na powiece, gdyż jego kształt jest dostosowany do powieki. Warto także zwrócić uwagę na możliwość wykonania kolorowych i szalonych makijaży przy użyciu eyelinerów w formie kredek Golden Rose Dream Eyes. Dla wymagających miłośniczek makijażu doskonałym wyborem będzie wersja wodoodporna Max Factor Colour X-pert, Eveline Variete oraz Liquid Precision 2000.