Posiadamy

78 produkty

Oleje organiczne

Oleje organiczne mają wiele zastosowań. Używa się ich nie tylko do ciała, ale również do włosów i twarzy. Świetnie się sprawdzają dodane do kąpieli. To wielozadaniowe kosmetyki, które wystarczają na bardzo długo. Ich składy opierają się wyłącznie na naturalnych substancjach, które są pozyskiwane z roślin. Warto testować różnego rodzaju olejki organiczne, aby znaleźć ten najbardziej odpowiadający własnym wymaganiom. Najłatwiej sprawdzić to na włosach. Dla niektórych dany olej może być za ciężki i mocno je obciążający. Nie warto od razu zrażać się do całej gamy kosmetyków, bo niekiedy okazuje się, że inny skład zadziała przeciwnie i doda włosom objętości oraz blasku.

Mohani Precious Oils Olej Z...

Mohani Precious Oils Olej Z Opuncji...

Cena 121,92 zł

Nanoil Argan Oil Olejek...

Nanoil Argan Oil Olejek Arganowy Do...

Cena 39,78 zł

Nacomi Macadamia Oil...

Nacomi Macadamia Oil Naturalny Olej...

Cena 38,30 zł

Lynia Olejek Rozjaśniający...

Lynia Olejek Rozjaśniający Z Kwasem...

Cena 34,30 zł

Mohani Precious Oils Olej Z...

Mohani Precious Oils Olej Z Tamanu 50ML

Cena 32,63 zł

Mohani Precious Oils Olej...

Mohani Precious Oils Olej Arganowy 50ML

Cena 28,50 zł

Bielenda Camellia Oil...

Bielenda Camellia Oil Luksusowy Kremowy...

Cena 25,99 zł

Mohani Precious Oils Olej Z...

Mohani Precious Oils Olej Z Baobabu 50ML

Cena 23,04 zł

Mohani Precious Oils Olej Z...

Mohani Precious Oils Olej Z Rokitnika 30ML

Cena 21,38 zł

Mohani Precious Oils Olej Z...

Mohani Precious Oils Olej Z Awokado 100ML

Cena 20,87 zł

Nacomi Rose Hip Oil...

Nacomi Rose Hip Oil Naturalny Olej Z...

Cena 18,82 zł

Mohani Precious Oils Olej...

Mohani Precious Oils Olej Ze Słodkich...

Cena 16,94 zł

Nacomi Naturalny Olej...

Nacomi Naturalny Olej Arganowy 30ML

Cena 14,18 zł

Nacomi Cotton Seed Oil Olej...

Nacomi Cotton Seed Oil Olej Z Nasion...

Cena 12,99 zł

Nacomi Grape Seed Oil Olej...

Nacomi Grape Seed Oil Olej Z Pestek...

Cena 11,86 zł

Nacomi Olej Z Nasion...

Nacomi Olej Z Nasion Konopii Indyjskiej...

Cena 9,86 zł

Nacomi Macadamia Oil...

Nacomi Macadamia Oil Naturalny Olej...

Cena 9,68 zł

Mohani Precious Oils Olej Z...

Mohani Precious Oils Olej Z Jojoba 100ML

Cena 42,74 zł

Mohani Precious Oils Olej...

Mohani Precious Oils Olej Moringa 50ML

Cena 39,66 zł

Mohani Precious Oils Olej...

Mohani Precious Oils Olej Aloesowy 50ML

Cena 24,67 zł

Nacomi Black Seed Oil...

Nacomi Black Seed Oil Naturalny Olej Z...

Cena 24,16 zł

Sprawdź Oleje organiczne w sklepie kozackadrogeria.pl

Naturalne oleje organiczne stosować można w bardzo wielu celach. Spowalniają one procesy starzenia się skóry, przeciwdziałają trądzikowi i skutecznie nawilżają. Wszystko zależy od tego, który z produktów się wybierze. Każdy z nich posiada własne wyspecjalizowane spektrum działania. Sprawdzą się one również dla tych, którzy są amatorami masażu i potrzebują odpowiedniej substancji nawilżającej. Organiczne oleje roślinne zawierają w sobie liczne witaminy i mikroelementy, które są świetnie absorbowane przez wszystkie części ciała. Kosmetyki oparte na bazie tłuszczu wykazują wysoką wchłanialność oraz odbudowują ochronne warstwy skóry. Szczególnie weganie docenią olejki organiczne. Roślinny skład pozwala sięgnąć po nie każdemu. Częstym problemem jest fakt, że kosmetyki zawierają w sobie miód lub składniki związane z mlekiem. To uniemożliwia sięganie po nie weganom. Oleje organiczne bazują na drzewach arganowych, kokosach, pestkach różnych owoców i masie innych elementów roślinnych. Stosując je, można mieć poczucie, że dba się o dobro zwierząt. To dobry wybór dla tych, którym los planety nie jest obojętny. Dużą zaletą olejków jest fakt, że wystarczają na bardzo długi czas. Jedno opakowanie bez wątpienia będzie ilością dostateczną nawet na kilka miesięcy. Oczywiście olejków nie należy stosować nadmiernie. Poddanie się kuracji raz w tygodniu w zupełności wystarczy, aby nawilżyć ciało i uzupełnić jego zapotrzebowanie na składniki odżywcze.

Naturalne olejki organiczne

Zapewne może się to wydawać nieprawdopodobne, że jeden kosmetyk nadaje się do stosowania na całe ciało. Jeszcze bardziej zaskakujący wyda się fakt, że może on także wspomagać gojenie się ran i rozjaśniać przebarwienia. Olejki organiczne do twarzy zauważalnie poprawiają kondycję skóry. Nie należy nakładać ich zbyt dużo, delikatne wklepanie kilku kropel w zupełności wystarczy. Poza tym - najlepiej jest używać je na uprzednio zwilżoną twarz. Wcześniej nałożony krem zmniejszy prawdopodobieństwo zanieczyszczenia porów. Stosując naturalne oleje organiczne, trzeba uzbroić się w cierpliwość. Efekty nie zawsze widoczne będą po pierwszym użyciu, jednak z czasem ciało podziękuje za wytrwałość w ich stosowaniu. Skóra stanie się znacznie bardziej gładka i ujędrniona, a włosy mocniejsze oraz bardziej lśniące. Najlepsze oleje organiczne to te tłoczone na zimno i nierafinowane. Nie wszystkie z nich nadają się do delikatnej skóry twarzy, niektóre są zbyt tłuste. Odpowiedni będzie m.in. olej jojoba. Ciekawym produktem są naturalne oleje organiczne z dodatkiem złota. Drogocenny kruszec rozjaśnia twarz i chroni ją przed działaniem czynników zewnętrznych. Myśląc o stosowaniu olejku do włosów, niekiedy można mieć wątpliwości. Przecież to tłusty produkt, jak po jego użyciu będzie wyglądać fryzura? Nie trzeba jednak obawiać się sięgania po organiczne oleje roślinne, ponieważ ich działanie jest naprawdę zbawienne. Jeśli włosy są zniszczone wieloletnim farbowaniem lub wysuszone od codziennego używania prostownicy, to nie ma dla nich lepszej kuracji. Olejowanie dobrze jest przeprowadzić na mokro, aby wszystkie składniki odpowiednio wchłonęły się w strukturę włosa. Bazą może być wtedy nie tylko woda, ale również maska lub odżywka, które będą dodatkowym wsparciem dla olejków.