Filters

Brand

Pojemność

Posiadamy

108 produkty

Sztuczne rzęsy

Podkreślenie spojrzenia podczas wykonywania makijażu to jeden z najważniejszych etapów dla większości kobiet. Jednak nie każda z nas może cieszyć się wymarzonymi długimi, gęstymi i idealnie podkręconymi rzęsami. W celu uzyskania znakomitego efektu warto pokusić się o przyklejenie sztucznych rzęs, które są dostępne w naszym sklepie w atrakcyjnej cenie. Prezentowane akcesoria sprawdzą się u kobiet w każdym wieku, a duża różnorodność modeli sprawia, że z pewnością znajdziesz idealną propozycję dla siebie. Oferujemy delikatne kępki, które stanowią doskonały dodatek do codziennego makijażu, jak i wyraziste sztuczne rzęsy zapewniające teatralny efekt. To od wybranego wariantu zależy stopień podkreślenia spojrzenia, dlatego już dziś zapoznaj się z całą oferowaną kolekcją i wybierz sztuczne rzęsy spełniające Twoje oczekiwania!

ARDELL Magnetic Lashes...

ARDELL Magnetic Lashes Double Rzęsy...

Cena 49,97 zł

Ardell Duo Brush On...

Ardell Duo Brush On Striplash Adhesive...

Cena 35,63 zł

Ardell Magnetic Naked...

Ardell Magnetic Naked Lashes 424 Black...

Cena 29,43 zł

Ardell Magnetic Naked...

Ardell Magnetic Naked Lashes 423 Black...

Cena 28,55 zł

Ardell Sztuczne Rzęsy...

Ardell Sztuczne Rzęsy Studio Effects...

Cena 22,56 zł

Ardell Sztuczne Rzęsy 207...

Ardell Sztuczne Rzęsy 207 Double Up Black

Cena 22,48 zł

Ardell Aqua Lash 340 Black...

Ardell Aqua Lash 340 Black Sztuczne Rzęsy

Cena 20,22 zł

Ardell Wispies Sztuczne...

Ardell Wispies Sztuczne Rzęsy na Pasku...

Cena 18,84 zł

Ardell Lashtite Individual...

Ardell Lashtite Individual Lashes Clear...

Cena 18,36 zł

Donegal Klej Do Rzęs W...

Donegal Klej Do Rzęs W Pisaku Czarny

Cena 17,99 zł

Ardel Natural 117 Black...

Ardel Natural 117 Black Sztuczne Rzęsy

Cena 17,54 zł

Ardell Natural 108 Sztuczne...

Ardell Natural 108 Sztuczne Rzęsy

Cena 17,40 zł

Ardell Natural 104 Black...

Ardell Natural 104 Black Sztuczne Rzęsy

Cena 17,15 zł

Ardell Natural Babies 1...

Ardell Natural Babies 1 Para Sztucznych...

Cena 17,15 zł

Donegal Klej Do Rzęs...

Donegal Klej Do Rzęs Transparenty 5G

Cena 15,99 zł

ARDELL Black 114 Rzęsy...

ARDELL Black 114 Rzęsy Pełne Pasek

Cena 11,16 zł

Inter-Vion Klej do...

Inter-Vion Klej do Sztucznych Rzęs 3G

Cena 9,99 zł

Inter-Vion Klej do...

Inter-Vion Klej do Sztucznych Rzęs 1G

Cena 4,49 zł

Ardell Duo Brush On Klej do...

Ardell Duo Brush On Klej do Sztucznych...

Cena 30,29 zł

Ardell Klej Duo Do...

Ardell Klej Duo Do Sztucznych Rzęs...

Cena 26,49 zł

Ardell Duo Klej Do Rzęs...

Ardell Duo Klej Do Rzęs Dark 7g

Cena 26,49 zł

Ardell Sztuczne Rzęsy 811...

Ardell Sztuczne Rzęsy 811 Faux Mink Black

Cena 24,99 zł

Ardell Rzęsy Fauxmink Demi...

Ardell Rzęsy Fauxmink Demi Wispies Black

Cena 23,98 zł

SOSU By SJ Klej do rzęs

SOSU By SJ Klej do rzęs

Cena 23,20 zł

Ardell Rzęsy Pełne Double...

Ardell Rzęsy Pełne Double Up 203 Black

Cena 22,99 zł

Sztuczne rzęsy – idealny sposób na podkreślenie spojrzenia

W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór sztucznych rzęs pochodzących od renomowanych producentów. Wszystkie z oferowanych propozycji cieszą się ogromną popularnością i zainteresowaniem wśród osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z makijażem, miłośniczek make-upu, a także wśród profesjonalnych wizażystek. Poszczególne modele są przeznaczone do wielokrotnego użytku, dzięki czemu można je wykorzystać w kilku makijażach. Powierzchnia włosków jest matowa lub gładka i lśniąca, a specjalne materiały wykorzystane do produkcji sztucznych rzęs sprawiają, że są one niezwykle lekkie, miękkie i prezentują się bardzo naturalnie, dzięki czemu można ich nie zauważyć na pierwszy rzut oka. Staranne wykonanie sprawia, że po aplikacji sztucznych rzęs czy kępek zupełnie nie czuć na oku, dzięki czemu ich noszenie jest bardzo komfortowe.

Bardzo istotna jest prawidłowa aplikacja sztucznych rzęs na pasku oraz kępek. To właśnie od niej zależy ostateczny efekt. Należy zachować dużą staranność i precyzję, gdyż nawet niewielki błąd może spowodować, że zrobimy sobie więcej szkody niż pożytku, a nawet najpiękniej wykonane cieniowanie oka czy kreska pójdą na marne. Sposób aplikacji różni się w zależności od wybranego akcesorium. Sztuczne rzęsy na pasku należy przyklejać bezpośrednio nad linią naturalnych rzęs, a przed aplikacją przymierzyć do kształtu oka,. Może się zdarzyć, że wybrany pasek będzie za długi. W takiej sytuacji należy go skrócić, aby uzyskać maksymalnie estetyczny efekt. Warto wykonać kreskę eyelinerem, aby ukryć miejsce łączenia, dzięki czemu pasek pozostanie zupełnie niewidoczny. Ponadto zawsze doskonałym rozwiązaniem jest pomalowanie tuszem naturalnych rzęs w celu ich przyciemnienia, co również znakomicie wpłynie na uzyskany efekt. W przypadku aplikacji kępek istnieje duża dowolność. Można je przykleić jedynie w kąciku zewnętrznym aby uzyskać efekt kociego oka lub zaaplikować je jedynie pośrodku, co optycznie powiększy oko. Ponadto za pomocą kilku sztucznych rzęs w postaci kępek można również zagęścić linię naturalnych włosków, co znakomicie sprawdzi się w codziennym makijażu i gwarantuje naturalny wygląd. Warto także zachować szczególną ostrożność podczas odklejania sztucznych rzęs i robić to bardzo delikatnie, najlepiej wcześniej przykładając nasączony płatek kosmetyczny w płynie do demakijażu, który rozpuści klej, dzięki czemu czynność stanie się przyjemniejsza i nie będzie wiązać się z ryzykiem uszkodzenia naturalnych włosków.

Sztuczne rzęsy w sklepie kozackadrogeria.pl

W naszej drogerii dbamy o to, aby oferowane produkty spełniały wszelkie oczekiwania i były bezpieczne w użytkowaniu. Prezentowane w tej kategorii sztuczne rzęsy są tego znakomitym przykładem. Każdy model jest trwały, wygląda naturalnie, jest łatwy w aplikacji, a także nie jest podatny na odkształcenia. Jednak należy pamiętać o właściwym przechowywaniu sztucznych rzęs, najlepiej w opakowaniach, w których zostały kupione. To pozwoli przez długi czas utrzymać je w nienagannej kondycji. Ponadto po każdym użyciu należy je dokładnie oczyścić z tuszu i kleju, najlepiej wykorzystać w tym celu stosowany na co dzień płyn do demakijażu. 

Poszczególne modele sztucznych rzęs różnią się przede wszystkim długością, gęstością i stopniem podkręcenia. Wszystkie z nich są gotowe do aplikacji tuż po wyjęciu z opakowania. Warto zdecydować się na wariant dopasowany do kształtu oka, gdyż źle dobrane sztuczne rzęsy i kępki mogą przytłoczyć spojrzenie lub nawet optycznie pomniejszyć oko, a przecież każdej z nas zależy na pięknym jego podkreśleniu. W przypadku dużych oczu warto zdecydować się na mocno podkręcone rzęsy o średniej gęstości, gdyż zbyt pełna objętość może je przytłoczyć. Głęboko osadzone oczy warto podkreślić dłuższymi sztucznymi rzęsami, aby były widoczne. W tym przypadku znakomicie sprawdzą się kępki lub krótsze paski. Skośne oczy i powieki bez wyraźnego załamania znacznie lepiej będą prezentować się w zaakcentowaniu zewnętrznego kącika. Należy pamiętać, że zbyt długie rzęsy mogą sprawiać wrażenie zbyt ciężkiego oka. Do najpopularniejszych modeli oferowanych w naszej drogerii należą sztuczne rzęsy i kępki firmy Ardell, Donegal. Inter-Vion, Lasplash oraz Sosu. Poza nimi w asortymencie znajdziesz również wysokiej jakości kleje oraz pęsety ułatwiające aplikację sztucznych rzęs.