Filters

Brand

Pojemność

Filtruj według

Marka

Marka

Pojemność

Pojemność

Posiadamy

18 produkty

Patyczki zapachowe – subtelne odświeżanie powietrza

Przyjemny aromat, unoszący się w domu kojarzy się z czystością i świeżością. Jednym z produktów umożliwiających osiągnięcie tego efektu są patyczki zapachowe. To doskonała alternatywa dla klasycznych odświeżaczy powietrza – zarówno tych w formie aerozolu, jak i rozpylanych automatycznie.

Patyczki zapachowe wykorzystują zjawisko dyfuzji. Dzięki temu przyjemna woń uwalniana jest równomiernie i przez cały czas. Patyczki zapachowe należą więc do całkowicie bezobsługowych odświeżaczy powietrza. Wystarczy ustawić je na półce, by cieszyć się pięknym aromatem przez cały czas.

Brait Home Parfume...

Brait Home Parfume Decorative Olejek...

Cena 20,22 zł

Brait Premium Patyczki...

Brait Premium Patyczki Zapachowe Night...

Cena 19,99 zł

Kolorado Egzotyczne Kwiaty...

Kolorado Egzotyczne Kwiaty i Paczula...

Cena 10,98 zł

Kolorado Patyczki Zapachowe...

Kolorado Patyczki Zapachowe Magnolia i...

Cena 10,98 zł

Kolorado Patyczki Zapachowe...

Kolorado Patyczki Zapachowe Zielony...

Cena 10,98 zł

Air Wick Life Scents...

Air Wick Life Scents Pachnące Patyczki...

Cena 12,99 zł

Air Wick Life Scents...

Air Wick Life Scents Pachnące Patyczki...

Cena 12,99 zł

Air Wick Pachnące Patyczki...

Air Wick Pachnące Patyczki Zapachowe...

Cena 11,45 zł

Air Wick Pachnące Patyczki...

Air Wick Pachnące Patyczki Zapachowe...

Cena 11,40 zł

Air Wick Pachnące Patyczki...

Air Wick Pachnące Patyczki Zapachowe...

Cena 11,40 zł

Zapachowe patyczki – działanie

W przeciwieństwie do klasycznych odświeżaczy powietrza, patyczki zapachowe nie wymagają żadnej ingerencji użytkownika. Aromat uwalniany jest stopniowo do momentu, gdy w pojemniku znajduje się olejek. Zapachowe patyczki wykonane są z chłonnych materiałów, takich jak papier, drewno czy włókno fibrynowe. Dzięki temu stopniowo nasiąkają olejkiem, a następnie uwalniają przyjemną woń w powietrze.

Jak używać takiego odświeżacza? Po zakupie należy umieścić zapachowe patyczki w pojemniku z olejkiem, a następnie ustawić go na półce. Warto wybrać miejsce znajdujące się mniej więcej na wysokości metra. Dzięki temu olejek będzie ulatniał się na optymalnej wysokości, a zapach pozostanie dłużej wyczuwalny.

Patyczki zapachowe – nietuzinkowa ozdoba

W pomieszczeniach takich jak sypialnia czy salon ważna jest nie tylko skuteczność, ale również estetyka. Patyczki zapachowe łączą w sobie te dwie cechy. Są nie tylko doskonałym sposobem na odświeżenie powietrza, ale również ciekawą ozdobą. Ustawione na regale czy półce doskonale wpasują się w wystrój.

Aby zapewnić ich większą skuteczność, warto co jakiś czas obracać patyczki. Możesz również regulować intensywność zapachu, wyciągając część patyczków lub dokładając kolejne.

Zapachowe patyczki – bogaty wybór zapachów

Zestawy zawierające zapachowe patyczki różnią się od siebie nie tylko pod względem wizualnym. W olejkach aromatycznych znajdziemy najróżniejsze nuty zapachowe – od orientalnych, korzennych woni po świeże i cytrusowe bryzy. Te ostatnie najczęściej wykorzystywane są w łazienkach, toaletach oraz spiżarniach, choć oczywiście nie jest to regułą. Korzenne aromaty naturalnie kojarzą się z pomieszczeniami kuchennymi, a bardziej piżmowe – z sypialnią czy salonem.

Choć informacje o rodzaju woni i ich przeznaczeniu mogą być sugestią, ważniejsze są Twoje osobiste odczucia. Dopasuj zapachy do swojego domu tak, by odpowiadały one Twojemu gustowi.

Szukasz eleganckiego i skutecznego odświeżacza powietrza? W naszym asortymencie znajdziesz gustowne patyczki zapachowe, które nadadzą Twoim pomieszczeniom przyjemnej woni na długo. Sprawdź!