Posiadamy

392 produkty

Antyperspiranty

Nieprzyjemny zapach, dyskomfort i złe samopoczucie. Wszystkie niepożądane efekty pocenia bardzo łatwo można ominąć, używając odpowiedniego środka. Antyperspiranty to nie tylko substancje zapachowe i bakteriobójcze, ale także preparaty, które pozwalają na ograniczenie pocenia się. Jak antyperspirant niweluje skutki wydzielania mało przyjemnego zapachu? To właśnie zawartość alkalicznych soli glinu wpływa na nieoceniony komfort. Co najważniejsze, ochrona działa do momentu umycia skóry, czyli nawet przez cały dzień! Jest to odpowiedź na nadmierną potliwość czy naturalną nadaktywność gruczołów. Pocenie się to niezbyt lubiany efekt, który towarzyszy każdemu człowiekowi, dlatego warto jest wybrać odpowiedni antyperspirant dla siebie. Na rynku można znaleźć wiele propozycji, które pozwolą na swobodę i komfort podczas każdej sytuacji. Naturalne antyperspiranty to odpowiedź na potrzeby świadomych osób z wrażliwą skórą, dla których skład ma znaczenie. Gruczoły potowe rozmieszczone są na całym ciele, a latem pocenie się doskwiera jeszcze bardziej. Jeśli chce się uniknąć nieprzyjemnej woni i plam pod pachami, należy zastanowić się nad wyborem najlepszego na rynku antyperspirantu.

Dr. Hauschka Deodorant...

Dr. Hauschka Deodorant Refreshing...

Cena 51,92 zł

Gillette Power Rush...

Gillette Power Rush Antyperspirant W...

Cena 14,22 zł

Exclamation Dezodorant Wild...

Exclamation Dezodorant Wild Musk 150ML

Cena 13,74 zł

Nivea Dry Fresh...

Nivea Dry Fresh Antyperspirant W Sprayu...

Cena 10,48 zł

Nivea Men Antyperspirant W...

Nivea Men Antyperspirant W Sprayu Fresh...

Cena 10,48 zł

STR8 All Sports...

STR8 All Sports Antyperspirant W Sprayu...

Cena 9,90 zł

Dove Invisible Care...

Dove Invisible Care Antyperspirant w...

Cena 9,85 zł

STR8 Red Code Dezodorant W...

STR8 Red Code Dezodorant W Sprayu Dla...

Cena 9,54 zł

Gillette Antyperspirant W...

Gillette Antyperspirant W Sztyfcie High...

Cena 9,38 zł

STR8 Ahead Dezodorant W...

STR8 Ahead Dezodorant W Sprayu Dla...

Cena 8,88 zł

Garnier Mineral Invisible...

Garnier Mineral Invisible Black White...

Cena 8,86 zł

Garnier Mineral Action...

Garnier Mineral Action Control Thermic...

Cena 8,86 zł

Garnier Mineral Protection...

Garnier Mineral Protection Skin+Clothes...

Cena 8,86 zł

Garnier Mineral Invisi...

Garnier Mineral Invisi Clear Original...

Cena 8,86 zł

Garnier Mineral Invisible...

Garnier Mineral Invisible Black White...

Cena 8,86 zł

Garnier Action Control+...

Garnier Action Control+ Clinically 96H...

Cena 8,86 zł

STR8 Live True Dezodorant W...

STR8 Live True Dezodorant W Sprayu Dla...

Cena 8,84 zł

Garnier Minerals Action...

Garnier Minerals Action Control 48H...

Cena 8,84 zł

Axe Gold Dezodorant W...

Axe Gold Dezodorant W Aerozolu Dla...

Cena 8,79 zł

Nivea Black&White Invisible...

Nivea Black&White Invisible Pure...

Cena 8,70 zł

STR8 Xtra Power...

STR8 Xtra Power Antyperspirant W Sprayu...

Cena 8,55 zł

Nivea Black&white Invisible...

Nivea Black&white Invisible Fresh...

Cena 8,18 zł

Nivea Stress Protect...

Nivea Stress Protect Antyperspirant W...

Cena 8,18 zł

Adidas Victory League...

Adidas Victory League Antyperspirant W...

Cena 7,99 zł

Adidas Dynamic Pulse...

Adidas Dynamic Pulse Antyperspirant W...

Cena 7,99 zł

Adidas Champions League...

Adidas Champions League Victory Edition...

Cena 7,99 zł

Adidas Ice Dive...

Adidas Ice Dive Antyperspirant W Sprayu...

Cena 7,99 zł

Sprawdź antyperspiranty w sklepie kozackadrogeria.pl

Pocenie jest nieodłącznym elementem prawidłowego funkcjonowania organizmu. Należy pamiętać o tym, żeby w odpowiedni sposób aplikować i nakładać antyperspiranty. Są one przeznaczone wyłącznie w okolice skóry pod pachą, nigdzie indziej. Większość osób używa antyperspirant z samego rana, zaraz po kąpieli, a jak się okazuje najlepszym sposobem na efektywne jego działanie jest użycie go zaraz przed pójściem spać. Dlaczego? Podczas snu jest zdecydowanie mniej bodźców powodujących pocenie się, dlatego działania gruczołów są więc zdecydowanie mniej intensywne niż w trakcie dnia, a dzięki temu środek ma więcej czasu na wchłonięcie się i korzystniejsze działanie. Przy kolejnym szybkim prysznicu na noc lub długiej i relaksującej kąpieli, warto pomyśleć także o wygodzie i komforcie dnia następnego. Wybór odpowiedniego środka pod pachy nie należy do najprostszych z tego względu, że na rynku jest wiele rodzajów i zapachów, a także tanich odpowiedników znanych marek. Warto jest w odpowiedni sposób zadbać o swoje ciało i postawić na sprawdzone produkty, które nie podrażniają i nie zawierają toksycznych substancji, czyli naturalne antyperspiranty. Niewiele osób zwraca uwagę na jedną ważną kwestię podczas wyboru antypespiratów. W praktyce powinny one nie tylko chronić skórę, ale także ją pielęgnować. Są jednak osoby, które zdecydowanie bardziej powinny pomyśleć o wyborze antyperspirantów. Zaleca się je przede wszystkim osobom, które pracują fizycznie czy uprawiają sport. W naszej ofercie odnajdziesz dużo cenionych polskich, jak i zagranicznych firm, które od lat pozwalają na komfort i pozbycie się nieprzyjemnego zapachu. Kozackadrogeria.pl proponuje tego typu kosmetyki dla kobiet, jak również i mężczyzn.

Antyperspiranty, czyli wygoda i komfort zawsze pod ręką

Antyperspiranty powinny być szczególnie ważne dla osób, które każdego dnia mają problemy z intensywnym wydzielaniem się gruczołów potowych. Dyskomfort spowodowany poceniem się, najczęściej pojawia się na ubraniu w najmniej oczekiwanych okolicznościach, dlatego zawsze warto być gotowym na sytuacje awaryjne. Najlepsze antyperspiranty to takie, które łatwo się aplikuje, nie zostawiają śladów i szybko działają. Ważnym wyznacznikiem może okazać się także wielkość opakowania. Możliwość schowania produktu do torebki lub plecaka to świetna okazja do szybkiego odświeżenia się w wielu wymagających tego sytuacjach. Dużym plusem jest to, że użycie go nie wymaga skomplikowanego działania, ale należy pamiętać o nakładaniu go na suchą i czystą skórę. Obecnie na rynku producenci pokazują coraz to nowocześniejsze i praktyczniejsze opakowania, aby ich antyperspiranty zaspokajały nie tylko względy zdrowotne, ale i wizualne.