Filters

Brand

Pojemność

Posiadamy

332 produkty

Środki do WC

Środki do WC powinny cechować się szybkim i skutecznym działaniem, ponieważ to właśnie zadbana toaleta jest wizytówką każdej łazienki. Miejsce, do którego nawet król chodzi piechotą, musi zatem wyróżniać się równie królewskim wizerunkiem. Ważne jest to, aby WC zachowywało najwyższe standardy higieny oraz nie odrzucało swoim zapachem. Dobry gospodarz powinien zadbać o czystość łazienki oraz znajdującej się w niej armatury. Nic bowiem tak nie odstrasza gości, jak niehigieniczny sedes czy zlew, na których znajdują się osad z mydła i zabrudzenia wątpliwego pochodzenia. Warto jednak dodać, że higienę urządzeń sanitarnych należy zachować zawsze, nie tylko podczas wizyty gości. Domownikom przecież także nie sprawia przyjemności korzystanie z zaniedbanej toalety. Na szczęście naprzeciw potrzebom związanym z zachowaniem czystości armatury przychodzą producenci detergentów, którzy swoim klientom oferują nieustannie ulepszane środki do czyszczenia toalet.

Kret Granulki do...

Kret Granulki do Udrażniania Rur 3 x 800G

Cena 50,49 zł

  • Pakiet
Bros Microbec Ultra...

Bros Microbec Ultra Preparat do Szamb i...

Cena 45,99 zł

Bros Microbec Ultra Preprat...

Bros Microbec Ultra Preprat do Szamb i...

Cena 45,99 zł

Domestos Atlantic Fresh...

Domestos Atlantic Fresh Płyn do...

Cena 42,99 zł

  • Pakiet
Domestos Przedłużona Moc...

Domestos Przedłużona Moc Płyn do...

Cena 42,99 zł

  • Pakiet
Domestos Atlantic Fresh...

Domestos Atlantic Fresh Płyn do...

Cena 42,99 zł

  • Pakiet
Kret Granulki do...

Kret Granulki do Udrożniania Rur 3 x 560G

Cena 38,49 zł

  • Pakiet
Bros Expel BIO Aktywator do...

Bros Expel BIO Aktywator do Szamb i...

Cena 35,49 zł

Kret Żel do Udrożniania Rur...

Kret Żel do Udrożniania Rur 3 x 500G

Cena 32,49 zł

  • Pakiet
Bros Microbec Ultra Tabs...

Bros Microbec Ultra Tabs Tabletki do...

Cena 31,49 zł

Kret Żel do Udrożniania Rur...

Kret Żel do Udrożniania Rur 2 x 500G

Cena 21,49 zł

  • Pakiet
Tytan Żółty Płyn do Mycia...

Tytan Żółty Płyn do Mycia WC 3 x 700G

Cena 18,49 zł

  • Pakiet
Bros Microbec Bio Żel do WC...

Bros Microbec Bio Żel do WC 750ML

Cena 14,99 zł

Meglio Łazienka Spray do...

Meglio Łazienka Spray do Czyszczenia...

Cena 13,99 zł

Bref WC Power Aktiv...

Bref WC Power Aktiv Zawieszka...

Cena 13,25 zł

Kret Granulki do...

Kret Granulki do Udrożniania Rur 560G

Cena 12,99 zł

Kret Żel do Udrożniania Rur...

Kret Żel do Udrożniania Rur 500G

Cena 11,49 zł

Domestos Przedłużona Moc...

Domestos Przedłużona Moc Płyn do...

Cena 10,76 zł

Domestos Atlantic Fresh...

Domestos Atlantic Fresh Płyn do...

Cena 10,75 zł

Ambi Pur Spray do...

Ambi Pur Spray do Czyszczenia Łazienki...

Cena 10,25 zł

Ambi Pur Spray do...

Ambi Pur Spray do Czyszczenia Łazienki...

Cena 9,99 zł

Tytan Płyn do Mycia WC...

Tytan Płyn do Mycia WC Niebieski 1,2KG

Cena 9,99 zł

Tytan Płyn do Mycia WC...

Tytan Płyn do Mycia WC Zielony 1,2KG

Cena 9,99 zł

Tytan Mleczko do...

Tytan Mleczko do Czyszczenia Łazienki...

Cena 8,99 zł

Kret Color Power Ocean...

Kret Color Power Ocean Fresh Kostka do...

Cena 8,99 zł

Bref Power Aktiv Zawieszka...

Bref Power Aktiv Zawieszka do WC Morska...

Cena 8,99 zł

Tytan Violet Water...

Tytan Violet Water Zawieszka do WC...

Cena 8,76 zł

Środki do czyszczenia toalet – płyny do WC

Utrzymanie czystości w toalecie to nie lada wyzwanie. Choć widoczne zabrudzenia mogą być bardzo uporczywe w usuwaniu, to nie one są głównym źródłem problemu. O wiele groźniejsze są namnażające się bakterie oraz drobnoustroje, które mogą mieć bezpośredni wpływ na nasze zdrowie. Warto więc szczególnie dbać o czystość toalety i stosować środki, które pomagają w zwalczaniu tego zagrożenia.

Najpopularniejszym detergentem tego typu są oczywiście płyny do WC. Mają one za zadanie usunąć widoczny brud i kamień, a także zlikwidować bakterie i zapobiegać ich namnażaniu się. Te środki do czyszczenia toalet to bardzo silne detergenty, dlatego warto korzystać z nich rozsądnie. Alergicy oraz rodzice małych dzieci powinni rozważyć zakup ekologicznego płynu do WC, który jest mniej inwazyjny i bezpieczniejszy w stosowaniu.

Środek do czyszczenia i odświeżania toalet

Toaleta jest miejscem, w którym może unosić się nieprzyjemny zapach. Aby temu zapobiec, warto sięgnąć po środek czyszczący w formie zawieszki. Detergenty te aktywowane są przy każdym spłukaniu, co pozwala na regularne oczyszczanie toalety z brudu, kamienia oraz drobnoustrojów. Większość zawieszek ma w swoim składzie także dodatki zapachowe, co pozwala na uwalnianie przyjemnej woni.

Środek do czyszczenia toalet w formie zawieszki jest niezwykle prosty w użyciu. Koszyczek należy umieścić na krawędzi toalety, a gdy wkład się skończy – wymienić na nowy. Preparaty w formie żelowych krążków powinny być natomiast przyklejone do wnętrza muszli jak najbliżej górnej części. Środki tego typu dozowane są za pomocą specjalnego aplikatora – nie musisz więc narażać się na kontakt z bakteriami przy ich mocowaniu wewnątrz toalety.

Środki do czyszczenia i udrażniania toalet

Powstające z czasem zanieczyszczenia w rurach odpływowych mogą prowadzić do ich niedrożności. To z kolei prowadzi do zapchania toalety, czyli bardzo dużej niedogodności. Aby szybko przywrócić sanitariat do stanu używalności, należy zastosować specjalne preparaty udrażniające. Są one dostępne w formie żelowej lub w granulkach.

Środki do czyszczenia i udrażniania toalet są niezwykle żrące, dlatego warto postępować z nimi szczególnie ostrożnie. Na czas oczyszczania warto otworzyć wszystkie okna w łazience lub uruchomić wentylację. Do samej aplikacji warto użyć rękawiczek, a także w miarę możliwości maseczki ochronnej. Środki udrażniające są niezwykle skuteczne – zazwyczaj wystarczy jedno użycie, by pozbyć się problemu zapchanych rur. Warto mieć taki preparat zawsze w domu, nawet jeśli problem ten jeszcze Cię nie dotyczy.

Środek do czyszczenia toalet od zewnątrz

Choć utrzymanie czystości w środku armatury jest niezwykle ważne, to warto także zwrócić uwagę na zewnętrzną część toalety. Na muszli mogą zbierać się zabrudzenia, gromadzić bakterie, a także powstawać kamień. Do czyszczenia tych powierzchni warto wybrać mocno skoncentrowany środek o właściwościach wybielających. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że zarówno we wnętrzu, jak i na zewnątrz muszla będzie idealnie czysta.

Szukasz środków do czyszczenia toalet wysokiej jakości? Chemia domowa, którą mamy w swoim asortymencie pochodzi wyłącznie od renomowanych producentów. Zrób zakupy już teraz!