Posiadamy

195 produkty

Środki do WC

Środki do WC powinny cechować się szybkim i skutecznym działaniem, ponieważ to właśnie zadbana toaleta jest wizytówką każdej łazienki. Miejsce, do którego nawet król chodzi piechotą, musi zatem wyróżniać się równie królewskim wizerunkiem. Ważne jest to, aby WC zachowywało najwyższe standardy higieny oraz nie odrzucało swoim zapachem. Dobry gospodarz powinien zadbać o czystość łazienki oraz znajdującej się w niej armatury. Nic bowiem tak nie odstrasza gości, jak niehigieniczny sedes czy zlew, na których znajdują się osad z mydła i zabrudzenia wątpliwego pochodzenia. Warto jednak dodać, że higienę urządzeń sanitarnych należy zachować zawsze, nie tylko podczas wizyty gości. Domownikom przecież także nie sprawia przyjemności korzystanie z zaniedbanej toalety. Na szczęście naprzeciw potrzebom związanym z zachowaniem czystości armatury przychodzą producenci detergentów, którzy swoim klientom oferują nieustannie ulepszane środki do czyszczenia toalet.

Bros Microbec Ultra Tabs...

Bros Microbec Ultra Tabs Tabletki Do...

Cena 32,99 zł

Voigt Pikasat VC120...

Voigt Pikasat VC120 Koncentrat Do Mycia...

Cena 15,02 zł

Bros Microbec Bio Żel Do WC...

Bros Microbec Bio Żel Do WC 750ML

Cena 14,99 zł

Chameloo Professional...

Chameloo Professional Limescale Remover...

Cena 12,99 zł

Cillit Bang Koniec Z...

Cillit Bang Koniec Z Pleśnią Spray 750ML

Cena 12,52 zł

Kret Granulki Do...

Kret Granulki Do Udrażniania Rur 800G

Cena 12,50 zł

Meglio Anti Limescale...

Meglio Anti Limescale Odkamieniacz W...

Cena 12,05 zł

Bref WC Power Aktiv...

Bref WC Power Aktiv Zawieszka...

Cena 11,80 zł

Bref WC Power Aktiv...

Bref WC Power Aktiv Zawieszka...

Cena 11,80 zł

Bref Wc Power Aktiv...

Bref Wc Power Aktiv Zawieszka...

Cena 11,49 zł

Bref WC Power Aktiv...

Bref WC Power Aktiv Zawieszka...

Cena 11,49 zł

Bref WC With Fresh Pearls...

Bref WC With Fresh Pearls Apple Żel Do...

Cena 10,98 zł

Bref WC With Fresh Pearls...

Bref WC With Fresh Pearls Ocean Żel Do...

Cena 10,98 zł

Bref WC With Fresh Pearls...

Bref WC With Fresh Pearls Pine Żel Do...

Cena 10,98 zł

Voigt Pikasat VC1204R...

Voigt Pikasat VC1204R Aktywna Piana Do...

Cena 9,69 zł

Tytan Żel Do WC Niebieski 1,2L

Tytan Żel Do WC Niebieski 1,2L

Cena 9,27 zł

Dix Professional Mleczko Do...

Dix Professional Mleczko Do Łazienki W...

Cena 8,87 zł

Tytan Max Płyn Do Mycia Wc...

Tytan Max Płyn Do Mycia Wc 1,2 Kg

Cena 8,33 zł

Kret Granulki Do...

Kret Granulki Do Udrożniania Rur 400G

Cena 7,40 zł

Tytan Płyn Do Mycia Kuchni...

Tytan Płyn Do Mycia Kuchni 500g

Cena 7,00 zł

Kret żel Do Udrożniania Rur...

Kret żel Do Udrożniania Rur 500g

Cena 6,58 zł

Ajax Żel Do Czyszczenia...

Ajax Żel Do Czyszczenia Łazienki 500ML

Cena 6,47 zł

Sprawdź Środki do WC w sklepie kozackadrogeria.pl

Środki do dezynfekcji toalety dzielą się na wiele typów i rodzajów. Dana osoba powinna dobrać produkt czyszczący, który będzie dla niej najwygodniejszy w użyciu, a także zgodny z jej potrzebami. Oznacza to, że wybrany środek powinien odpowiadać na realne problemy występujące w danej ubikacji. Mogą to być osady z mydła lub kamienia, mnożące się bakterie lub nieprzyjemne zapachy.

Czym jeszcze powinna kierować się osoba, która wybiera swój idealny środek do czyszczenia armatury? Przede wszystkim jego składem oraz sposobem działania. Niektóre z produktów są bowiem bardziej agresywne i przy ich stosowaniu należy zachować ostrożność, inne cechują się naturalnym oraz nieszkodliwym składem. Te pierwsze środki do czyszczenia toalet gwarantują bardzo szybkie działanie, dlatego wybierane są przez osoby, które liczą na natychmiastowe i skuteczne efekty. Po te drugie natomiast sięgają najczęściej młodzi rodzice, dbający o bezpieczeństwo malucha lub konsumenci, których celem jest jak najmniejsza ingerencja w środowisko naturalne.

Środki do WC to nie tylko żele, płyny czy pianki czyszczące. To także kostki toaletowe, które być może nie wpływają na czystość, ale na pewno na ogólny odbiór oraz higienę łazienki. Używane są one niemal w każdej ubikacji, a ich działanie opiera się na neutralizacji nieprzyjemnych zapachów oraz rozprzestrzenianiu tych przyjemnych. Dodatkowo mogą one barwić wodę, np. te o morskim zapachu na kolor niebieski, który kojarzy się z czystością. Ponadto barwiona woda wygląda atrakcyjniej w sedesie niż bezbarwny płyn.

Profesjonalne środki do dezynfekcji toalety

Na rynku dostępnych jest wiele środków do dezynfekcji toalet. Każdy taki produkt ma za zadanie wyczyścić zabrudzoną armaturę. Wiele z nich przedstawia jednak cechy wyróżniające je na tle innych. Mogą być one stosowane do walki z konkretnymi problemami pojawiającymi się w danej łazience. Niektóre osoby borykają się z kamieniem osadzającym się na muszli klozetowej. Zjawisko to występuje w mieszkaniach, do których dopływa bardzo twarda woda. Trudno jest cokolwiek zrobić z samą wodą, jednak można przeciwdziałać kamiennym osadom - które, gdy już się pojawią, są wyjątkowo trudne do usunięcia. W takim przypadku warto sięgnąć po środki do WC, których skład zapobiega osadzaniu się kamienia, a także pomaga w jego zwalczaniu. Dla innych osób najważniejsze jest dezynfekcja oraz stworzenie jak najbardziej sterylnych warunków. Wiadomo bowiem, że w wilgotnym i ciepłym pomieszczeniu łatwo rozwijają się wszelkiego rodzaju bakterie oraz grzyby. Na tego rodzaju problemu należy wybrać agresywne w działaniu detergenty, które szybko i skutecznie usuwają wszelkie zabrudzenia oraz wykazują działanie bakteriobójcze, grzybobójcze, a nawet wirusobójcze. Kolejnym problemem związanym z eksploatacją toalet, zlewów oraz brodzików jest ich zatracanie pierwotnej barwy. Armatura ciemnieje lub żółknie i zaczyna wyglądać nieestetycznie. W takim przypadku najlepiej sprawdzają się te płyny, pianki czy żele do toalet, które dodatkowo wybielają wspomniane ceramiczne urządzenia.