Posiadamy

325 produkty

Produkty do golenia, kremy, żele

W ofercie sklepu internetowego kozackadrogeria.pl znajduje się szeroka gama artykułów do golenia. To między innymi kosmetyki oraz maszynki do golenia, dzięki którym proces usuwania owłosienia z twarzy jest szybki, przyjemny i efektywny. Idealnie gładka skóra na twarzy zapewnia świeży oraz elegancki wygląd.

Gillette Mach3 12 Wkładów...

Gillette Mach3 12 Wkładów do Maszynki

Cena 100,49 zł

Joop! Joop Homme Woda po...

Joop! Joop Homme Woda po Goleniu 75ML

Cena 87,35 zł

Gillette Mach3 Ostrza do...

Gillette Mach3 Ostrza do Maszynki 8 Sztuk

Cena 67,49 zł

Bic 3 Sensitive Jednorazowe...

Bic 3 Sensitive Jednorazowe Maszynki do...

Cena 59,99 zł

  • Nowy
Bic Soleil Bella Colours...

Bic Soleil Bella Colours 4-Ostrzowe...

Cena 59,99 zł

Gillette Blue3 Jednorazowe...

Gillette Blue3 Jednorazowe Maszynki do...

Cena 58,99 zł

  • Pakiet
Gillette Fusion5 Ostrza...

Gillette Fusion5 Ostrza Wymienne do...

Cena 56,99 zł

Polsilver 2 Maszynki do...

Polsilver 2 Maszynki do Golenia z...

Cena 56,49 zł

  • Pakiet
Gillette Blue3 Jednorazowe...

Gillette Blue3 Jednorazowe Maszynki do...

Cena 39,49 zł

  • Pakiet
AA Men Sensitive Balsam Po...

AA Men Sensitive Balsam Po Goleniu...

Cena 29,99 zł

Gillette Blue3 Plus Comfort...

Gillette Blue3 Plus Comfort Maszynki do...

Cena 28,99 zł

Nivea Men Hyaluron...

Nivea Men Hyaluron Przeciwzmarszczkowy...

Cena 24,99 zł

  • Nowy
Nivea Men Fresh Kick Woda...

Nivea Men Fresh Kick Woda po Goleniu 100ML

Cena 24,99 zł

Adidas Men Champions League...

Adidas Men Champions League Star Edition...

Cena 21,25 zł

  • Nowy
Adidas Pure Game Woda po...

Adidas Pure Game Woda po Goleniu 100ML

Cena 21,25 zł

Adidas Ice Dive Woda po...

Adidas Ice Dive Woda po Goleniu 100ML

Cena 21,25 zł

Polsilver 2 Maszynki do...

Polsilver 2 Maszynki do Golenia z...

Cena 18,89 zł

Gillette Mach3 Maszynka do...

Gillette Mach3 Maszynka do Golenia z...

Cena 17,75 zł

Bic Flex 4 Comfort Maszynki...

Bic Flex 4 Comfort Maszynki do Golenia...

Cena 16,49 zł

Nivea Men Skin Protection...

Nivea Men Skin Protection Pianka Do...

Cena 16,30 zł

Brutal Classic Woda...

Brutal Classic Woda Kolońska Męska 100ML

Cena 15,99 zł

Nivea Men Sensitive Żel do...

Nivea Men Sensitive Żel do Golenia...

Cena 15,74 zł

Nivea Men Sensitive...

Nivea Men Sensitive Łagodzący Żel do...

Cena 15,74 zł

Wars Fresh Woda Kolońska 90ML

Wars Fresh Woda Kolońska 90ML

Cena 13,75 zł

Nivea Men Deep Smooth Shave...

Nivea Men Deep Smooth Shave Pianka do...

Cena 12,76 zł

Nivea Men Protect & Care...

Nivea Men Protect & Care Nawilżająca...

Cena 12,76 zł

Kosmetyki, produkty i maszynki do golenia sklep kozackadrogeria.pl dystrybuuje od najlepszych producentów. W serwisie można znaleźć wyroby znanych marek, które zdobyły już uznanie milionów konsumentów nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Przed wyborem produktów do golenia warto dokładnie zapoznać się ze szczegółową ofertą i opisami poszczególnych kosmetyków i maszynek.

Produkty do golenia w sklepie kozackadrogeria.pl

Różnego rodzaju kremy, żele oraz maszynki do golenia sklep kozackadrogeria.pl udostępnia w wielu rodzajach oraz bardzo korzystnych cenach. To artykuły popularnych marek: Gillette, BOND, Nivea Men, L’OREAL Men Expert, Adidas i wiele innych. W ofercie można znaleźć także kultowe produkty znane na rynku już od wielu lat, takie jak: WARS, LIDER, a nawet BRUTAL.

Maszynki jednorazowe są wygodne, zapewniają szybkie golenie i doskonale sprawdzają się nawet w awaryjnych sytuacjach. Niezależnie od tego, czy mężczyzna goli się w domu, czy w podróży. Z wybranych produktów dostępnych w asortymencie korzystają również kobiety, którym zależy na zakupie jakościowych i skutecznych produktów do golenia.

Sprawdzone kremy, żele i maszynki do golenia

Wśród najpopularniejszych produktów dostępnych w drogerii internetowej są maszynki do golenia. Im więcej ostrzy zawiera maszynka, tym szybciej i precyzyjniej można się ogolić. Warto wybierać jednorazówki z paskami nawilżającymi, które łagodzą podrażnienia na skórze oraz pomogą uniknąć zaczerwienienia. Wiele maszynek zawiera także ruchomą głowicę, która dopasowuje się do kształtów twarzy. Rączki są antypoślizgowe, dzięki czemu mężczyzna ma lepszą kontrolę nad maszynką. Łatwe w czyszczeniu ostrza gwarantują przyjemne i precyzyjne golenie.

Korzystnym rozwiązaniem jest wybór maszynki do golenia z wymiennymi wkładami. Przed goleniem twarzy zawsze warto sprawdzić ostrza. Jeśli paski nawilżające są stępione, wyblakłe lub zużyte w inny sposób, warto zastanowić się nad wymianą wkładu na nowy. Częste wymienianie ostrzy jest ważne również ze względu na gromadzące się na narzędziu bakterie, które mogą powodować podrażnienia po goleniu.

Przed goleniem można wykonać peeling, dzięki któremu usunie się z twarzy martwy naskórek. Zarówno krem, jak i żel lub pianka do golenia zmiękcza zarost, dzięki czemu poprawia się poślizg maszynki i chroni się skórę przed podrażnieniami. Dzięki odpowiednim kosmetykom oraz narzędziom golenie jest przyjemne, niezwykle delikatne oraz dokładne, a owłosienie nie odrasta tak szybko.

Po wykonanej czynności czas na środek nawilżający lub kosmetyk po goleniu. Najlepiej umyć twarz chłodną wodą, a następnie delikatnie ją osuszyć. Kolejny etap to zastosowanie wody, balsamu lub kremu po goleniu, który zmniejszy ewentualne podrażnienia lub zaczerwienienia, pozostawiając przy tym przyjemny zapach na skórze. Wybierając kosmetyki po goleniu, warto kierować się ich zawartością. Składniki, na które warto zwracać uwagę to m.in. alantoina, która łagodzi podrażnienia, aloes działający nawilżająco i regenerująco, d-pantenol, który zmniejsza zaczerwienienie i przyspiesza gojenie skóry czy mięta, która skutecznie odświeża.

Jeśli ma się skórę, która nie jest skłonna do podrażnień, można wybrać wodę po goleniu z zawartością alkoholu. W przypadku występowania zaczerwienienia, podrażnienia czy drobnych ran, można wybierać balsamy oraz kremy po goleniu, które dodatkowo nawilżą skórę twarzy i ochronią ją przed działaniem różnego rodzaju czynników zewnętrznych. W efekcie skóra jest gładka oraz przyjemna w dotyku.