Filters

Brand

Filtruj według

Marka

Marka

Rodzaj skóry

Rodzaj skóry

Działanie

Działanie

Filtry przeciwsłoneczne

Filtry przeciwsłoneczne

Wartość SPF

Wartość SPF

Składniki aktywne

Składniki aktywne

Rodzaj

Rodzaj

Pojemność

Pojemność

DLA KOGO?

DLA KOGO?

Miniformat

Miniformat

Posiadamy

121 produkty

Ochrona przeciwsłoneczna

Oznaką skutecznego opalania ciała i długotrwałej opalenizny nie jest wyłącznie złocisto-brązowa skóra. Żeby ciało było zdrowo opalone, a skóra nawilżona i jędrna, trzeba zadbać o odpowiedni wybór kosmetyków. Nie należy jednak zapominać, że bez zabezpieczenia słońce oddziałuje negatywnie nie tylko na ciało, ale też twarz i włosy. Ochrona przeciwsłoneczna na włosy, twarz i całe ciało zapewni swego rodzaju tarczę przed niebezpiecznym promieniowaniem oraz niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Ochrona przeciwsłoneczna twarzy bardzo często nie stanowi elementu codziennej pielęgnacji, ze względu na błędne przeświadczenie, że dostateczne zabezpieczenie zapewniają już kosmetyki do makijażu, takie jak podkład czy puder. Równie mocno pomijana jest prawidłowa pielęgnacja i ochrona włosów. Kosmyki narażone na długotrwałe promieniowanie słoneczne nie tylko tracą swój naturalny kolor, ale też stają się słabsze i zniszczone. Stosowanie dobrej jakości preparatów zawierających składniki regenerujące oraz filtry zabezpieczające przed szkodliwym promieniowaniem to podstawa i wyjściowa do możliwości cieszenia się zdrowym wyglądem skóry twarzy, ciała i włosów, niezależnie od upływu czasu.

Holika Holika Aloe...

Holika Holika Aloe Waterproof Sun Gel...

Cena 72,91 zł

It's Skin Babyface Silky BB...

It's Skin Babyface Silky BB Cream...

Cena 49,30 zł

Bielenda Beauty Molecules...

Bielenda Beauty Molecules Ochronne...

Cena 41,99 zł

Eveline Vitamin C 3x Action...

Eveline Vitamin C 3x Action...

Cena 28,99 zł

Dax Sun Emulsja Ochronna do...

Dax Sun Emulsja Ochronna do Opalania z...

Cena 27,99 zł

Dax Sun Krem Ochronny Dla...

Dax Sun Krem Ochronny Dla Dzieci I...

Cena 22,99 zł

Dax Sun Krem Ochronny Dla...

Dax Sun Krem Ochronny Dla Dzieci I...

Cena 17,99 zł

Altruist Dermatologist...

Altruist Dermatologist Anti-Redness...

Cena 89,24 zł

Missha Magic Cushion Cover...

Missha Magic Cushion Cover Lasting...

Cena 71,99 zł

MISSHA M Perfect Cover BB...

MISSHA M Perfect Cover BB Cream...

Cena 69,99 zł

Holika Holika Make Up Sun...

Holika Holika Make Up Sun Cream SPF50...

Cena 68,33 zł

Missha M Perfect Cover BB...

Missha M Perfect Cover BB Cream...

Cena 67,99 zł

Missha M Perfect Cover BB...

Missha M Perfect Cover BB Cream...

Cena 67,99 zł

MISSHA M Perfect Cover BB...

MISSHA M Perfect Cover BB Cream...

Cena 64,99 zł

Altruist Sunscreen Fluid...

Altruist Sunscreen Fluid SPF50 Krem...

Cena 64,57 zł

Apis Hello Summer Spf30...

Apis Hello Summer Spf30 Emulsja do...

Cena 53,78 zł

Skin79 Animal BB Cream...

Skin79 Animal BB Cream Angry Cat SPF50...

Cena 53,33 zł

Ziaja Sopot Sun Mleczko W...

Ziaja Sopot Sun Mleczko W Sprayu...

Cena 49,99 zł

Altruist Invisible Sunspray...

Altruist Invisible Sunspray SPF50 Spray...

Cena 43,42 zł

Holika Holika Shimmering...

Holika Holika Shimmering Petit BB SPF45...

Cena 42,71 zł

Dax Sun Active+...

Dax Sun Active+ Transparentny Spray do...

Cena 39,99 zł

Missha M Perfect Cover BB...

Missha M Perfect Cover BB Cream...

Cena 36,46 zł

Nacomi Next Level SPF50 PA...

Nacomi Next Level SPF50 PA Wodoodporny...

Cena 36,06 zł

Dax Sun Active+...

Dax Sun Active+ Transparentny Spray do...

Cena 35,99 zł

Sprawdź Ochrona przeciwsłoneczna w sklepie kozackadrogeria.pl

Kremy i zwarte w nich filtry, a także wskaźniki stopnia ochrony przed szkodliwym promieniowaniem - SPF, nie powinny być stosowane i dobierane wyłącznie do opalania na wakacjach. Ochrona przeciwsłoneczna twarzy to podstawa, o której nie należy zapominać przez cały rok. Kremy z filtrem mineralnym lub chemicznym coraz częściej zawierają składniki takie jak tlenek cynku czy witamina C i E, które oprócz samej ochrony zapewniają także doskonałe wsparcie regenerujące dla cery. Dostępne na rynku dermokosmetyki mają zbawienny wpływ terapeutyczny dla skóry, wyrównują jej koloryt i pomagają w walce z przebarwieniami. Mitem jest, że ochrona przeciwsłoneczna twarzy musi oznaczać wybieloną i tłustą cerę, na której nie utrzymuje się makijaż i pojawiają się wypryski.

Pielęgnacja włosów nie powinna kończyć się na dobraniu szamponu i odżywki, które dopasowane są do koloru, typu i długości kosmyków. Ochrona przeciwsłoneczna na włosy jest równie ważna co ich pielęgnacja i regularne mycie oraz szczotkowanie. Lekkie olejki lub mgiełki wzbogacone o filtry UVA/UVB, odpowiednio zabezpieczą włosy przed negatywnym wpływem promieni słonecznych oraz wysokich temperatur. Nowoczesne formuły gwarantują szybkie wchłanianie się i brak obciążenia włosów, a zawarte w nich naturalne składniki, mają zbawienny wpływ na ich nawilżenie oraz odżywienie. Lepiej zapobiegać i zadbać o włosy już w domu, przed ich ekspozycją na szkodliwe promienie słoneczne i podwyższone temperatury. Profesjonalna ochrona przeciwsłoneczna na włosy może zdziałać znacznie więcej niż późniejsza regeneracja i próba odbudowy zniszczonych kosmyków.

Najlepsza ochrona przeciwsłoneczna

Precyzyjnie dobrana ochrona przeciwsłoneczna w ciąży jest niezwykle ważna. Podstawą bezpiecznego korzystania z promieni słonecznych podczas błogosławionego stanu jest pielęgnacja oraz rozwaga. Dostępne na rynku mleczka, balsamy i kremy, zapewniają dobrą ochronę przed promieniami UV. Jeżeli skóra jest podatna na alergię i podrażnienia, warto postawić na filtry mineralne, które tworzą na ciele warstwę odbijającą niebezpieczne promieniowanie. W przypadku opalania nad wodą powinno się wybierać kosmetyki odporne na - np. kąpiel w morzu. Należy jednak pamiętać, że wodoodporne filtry nie zapewniają ochrony także po kąpieli, tylko w jej trakcie, dlatego po wyjściu z wody należy ponownie nałożyć kolejną porcję kosmetyku. Ochrona przeciwsłoneczna w ciąży powinna być dopasowana do miejsca i rodzaju opalania, a także długości przebywania na słońcu i panującej temperatury. Taki rodzaj zabezpieczenia nie powinien być jednak jedynym. Oprócz odpowiednich kosmetyków pomocne mogą okazać się także parasole i kosze plażowe, czy chroniące głowę nakrycia, takie jak chusty lub kapelusze, a także zabezpieczające oczy okulary.