Posiadamy

93 produkty

Ochrona przeciwsłoneczna

Oznaką skutecznego opalania ciała i długotrwałej opalenizny nie jest wyłącznie złocisto-brązowa skóra. Żeby ciało było zdrowo opalone, a skóra nawilżona i jędrna, trzeba zadbać o odpowiedni wybór kosmetyków. Nie należy jednak zapominać, że bez zabezpieczenia słońce oddziałuje negatywnie nie tylko na ciało, ale też twarz i włosy. Ochrona przeciwsłoneczna na włosy, twarz i całe ciało zapewni swego rodzaju tarczę przed niebezpiecznym promieniowaniem oraz niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Ochrona przeciwsłoneczna twarzy bardzo często nie stanowi elementu codziennej pielęgnacji, ze względu na błędne przeświadczenie, że dostateczne zabezpieczenie zapewniają już kosmetyki do makijażu, takie jak podkład czy puder. Równie mocno pomijana jest prawidłowa pielęgnacja i ochrona włosów. Kosmyki narażone na długotrwałe promieniowanie słoneczne nie tylko tracą swój naturalny kolor, ale też stają się słabsze i zniszczone. Stosowanie dobrej jakości preparatów zawierających składniki regenerujące oraz filtry zabezpieczające przed szkodliwym promieniowaniem to podstawa i wyjściowa do możliwości cieszenia się zdrowym wyglądem skóry twarzy, ciała i włosów, niezależnie od upływu czasu.

Fflow Oilsoo Sun Base...

Fflow Oilsoo Sun Base SPF50+ Baza...

Cena 69,86 zł

Missha M Perfect Cover BB...

Missha M Perfect Cover BB Cream...

Cena 67,99 zł

MISSHA M Perfect Cover BB...

MISSHA M Perfect Cover BB Cream...

Cena 64,99 zł

Holika Holika Aloe Soothing...

Holika Holika Aloe Soothing Essence Żel...

Cena 60,50 zł

  • Nowy
Missha M Perfect Cover BB...

Missha M Perfect Cover BB Cream...

Cena 34,99 zł

Tołpa Dermo Face Rosacal...

Tołpa Dermo Face Rosacal Lekki...

Cena 34,99 zł

Missha M Perfect Cover BB...

Missha M Perfect Cover BB Cream...

Cena 34,99 zł

Nacomi Next Level SPF50 PA...

Nacomi Next Level SPF50 PA Wodoodporny...

Cena 34,32 zł

  • Nowy
Ziaja Sopot Sun Mleczko W...

Ziaja Sopot Sun Mleczko W Sprayu...

Cena 28,99 zł

Ziaja Sopot Sun Wodoodporna...

Ziaja Sopot Sun Wodoodporna Emulsja Do...

Cena 28,99 zł

DAX SUN Transparentny spray...

DAX SUN Transparentny spray do opalania...

Cena 28,68 zł

Ziaja Ziajka Emulsja Do...

Ziaja Ziajka Emulsja Do Opalania Dla...

Cena 23,98 zł

Ziaja Ziajka Wodoodporna...

Ziaja Ziajka Wodoodporna Emulsja Dla...

Cena 23,39 zł

Ziaja Sopot Sun Suchy...

Ziaja Sopot Sun Suchy Olejek W Żelu Do...

Cena 22,60 zł

Dax Sun Krem Ochronny Dla...

Dax Sun Krem Ochronny Dla Dzieci I...

Cena 19,19 zł

Dax Sun Nawilżający Krem...

Dax Sun Nawilżający Krem Ochronny Do...

Cena 17,33 zł

Dax Sun After Sun Rodzinny...

Dax Sun After Sun Rodzinny Balsam Po...

Cena 17,29 zł

Ziaja Emulsja Do Opalania...

Ziaja Emulsja Do Opalania SPF15 150ML

Cena 15,99 zł

Dax Sun Emulsja Do Opalania...

Dax Sun Emulsja Do Opalania Dla Rodziny...

Cena 15,99 zł

Ziaja Sun 10% D-Panthenolu...

Ziaja Sun 10% D-Panthenolu W Piance 150ML

Cena 15,99 zł

Ziaja Sopot Sun Olejek Do...

Ziaja Sopot Sun Olejek Do Opalania W...

Cena 14,49 zł

Dax Sun Mini Emulsja Do...

Dax Sun Mini Emulsja Do Opalania Dla...

Cena 13,99 zł

Dax Sun Krem Ochronny Dla...

Dax Sun Krem Ochronny Dla Dzieci I...

Cena 12,98 zł

Ziaja Sopot Sun Preparat Na...

Ziaja Sopot Sun Preparat Na Usta I...

Cena 9,29 zł

Sprawdź Ochrona przeciwsłoneczna w sklepie kozackadrogeria.pl

Kremy i zwarte w nich filtry, a także wskaźniki stopnia ochrony przed szkodliwym promieniowaniem - SPF, nie powinny być stosowane i dobierane wyłącznie do opalania na wakacjach. Ochrona przeciwsłoneczna twarzy to podstawa, o której nie należy zapominać przez cały rok. Kremy z filtrem mineralnym lub chemicznym coraz częściej zawierają składniki takie jak tlenek cynku czy witamina C i E, które oprócz samej ochrony zapewniają także doskonałe wsparcie regenerujące dla cery. Dostępne na rynku dermokosmetyki mają zbawienny wpływ terapeutyczny dla skóry, wyrównują jej koloryt i pomagają w walce z przebarwieniami. Mitem jest, że ochrona przeciwsłoneczna twarzy musi oznaczać wybieloną i tłustą cerę, na której nie utrzymuje się makijaż i pojawiają się wypryski.

Pielęgnacja włosów nie powinna kończyć się na dobraniu szamponu i odżywki, które dopasowane są do koloru, typu i długości kosmyków. Ochrona przeciwsłoneczna na włosy jest równie ważna co ich pielęgnacja i regularne mycie oraz szczotkowanie. Lekkie olejki lub mgiełki wzbogacone o filtry UVA/UVB, odpowiednio zabezpieczą włosy przed negatywnym wpływem promieni słonecznych oraz wysokich temperatur. Nowoczesne formuły gwarantują szybkie wchłanianie się i brak obciążenia włosów, a zawarte w nich naturalne składniki, mają zbawienny wpływ na ich nawilżenie oraz odżywienie. Lepiej zapobiegać i zadbać o włosy już w domu, przed ich ekspozycją na szkodliwe promienie słoneczne i podwyższone temperatury. Profesjonalna ochrona przeciwsłoneczna na włosy może zdziałać znacznie więcej niż późniejsza regeneracja i próba odbudowy zniszczonych kosmyków.

Najlepsza ochrona przeciwsłoneczna

Precyzyjnie dobrana ochrona przeciwsłoneczna w ciąży jest niezwykle ważna. Podstawą bezpiecznego korzystania z promieni słonecznych podczas błogosławionego stanu jest pielęgnacja oraz rozwaga. Dostępne na rynku mleczka, balsamy i kremy, zapewniają dobrą ochronę przed promieniami UV. Jeżeli skóra jest podatna na alergię i podrażnienia, warto postawić na filtry mineralne, które tworzą na ciele warstwę odbijającą niebezpieczne promieniowanie. W przypadku opalania nad wodą powinno się wybierać kosmetyki odporne na - np. kąpiel w morzu. Należy jednak pamiętać, że wodoodporne filtry nie zapewniają ochrony także po kąpieli, tylko w jej trakcie, dlatego po wyjściu z wody należy ponownie nałożyć kolejną porcję kosmetyku. Ochrona przeciwsłoneczna w ciąży powinna być dopasowana do miejsca i rodzaju opalania, a także długości przebywania na słońcu i panującej temperatury. Taki rodzaj zabezpieczenia nie powinien być jednak jedynym. Oprócz odpowiednich kosmetyków pomocne mogą okazać się także parasole i kosze plażowe, czy chroniące głowę nakrycia, takie jak chusty lub kapelusze, a także zabezpieczające oczy okulary.