Posiadamy

193 produkty

Pasty do zębów

Białe zęby są synonimem zdrowia i sukcesu, dlatego warto o nie dbać, aby mogły być wizytówka każdej pewnej siebie osoby. Jednak nie tylko kolor zębów jest najważniejszy, ale także ich odporność. Silne zęby, które oprą się próchnicy oraz różnego rodzaju przebarwieniom oraz nalotom, są możliwe do osiągnięcia dzięki zastosowaniu odpowiedniej pasty do zębów. Ten preparat razem z odpowiednią szczotką pozwoli na zachowanie czystości i świeżości w jamie ustnej. W tym kontekście ważna jest jednak regularność - zęby należy myć po każdym posiłku lub co najmniej dwa razy dziennie. Dodatkowo można używać płynu do płukania jamy ustnej oraz nitek dentystycznych. Odpowiednia profilaktyka pozwala na oszczędzenie sobie drogich i często nieprzyjemnych wizyt u dentysty.

Lacalut Aktiv Pasta Do...

Lacalut Aktiv Pasta Do Zębów 75ML +...

Cena 13,10 zł

Parodontax Whitening...

Parodontax Whitening Delikatnie...

Cena 12,50 zł

Parodontax Classic Pasta Do...

Parodontax Classic Pasta Do Zębów 75ML

Cena 11,97 zł

Sensodyne ProSzkliwo Pasta...

Sensodyne ProSzkliwo Pasta Do Zębów...

Cena 11,33 zł

Sensodyne Fluoride Pasta Do...

Sensodyne Fluoride Pasta Do Zębów 75ML

Cena 10,76 zł

Elmex Junior Pasta Do Zębów...

Elmex Junior Pasta Do Zębów Z...

Cena 10,65 zł

Elmex Pasta Do Zębów Dla...

Elmex Pasta Do Zębów Dla Dzieci Z...

Cena 10,09 zł

Colgate Total Detox Pasta...

Colgate Total Detox Pasta Do Zębów 75ML

Cena 8,49 zł

  • Nowy
Ziaja Mintperfekt Pasta...

Ziaja Mintperfekt Pasta Stomatologiczna...

Cena 8,11 zł

Colgate Total Visible...

Colgate Total Visible Action Widoczne...

Cena 7,87 zł

Bobini Dent Pasta Do Zębów...

Bobini Dent Pasta Do Zębów Lody...

Cena 7,68 zł

Ziaja Mintperfekt Szałwia...

Ziaja Mintperfekt Szałwia Pasta...

Cena 7,33 zł

Colgate Max White Luminous...

Colgate Max White Luminous Wybielająca...

Cena 6,99 zł

Ziaja Mintperfekt Pasta...

Ziaja Mintperfekt Pasta Stomatologiczna...

Cena 6,88 zł

Colgate Advanced White...

Colgate Advanced White Aktywny Węgiel...

Cena 6,83 zł

Blend-A-Med Complete...

Blend-A-Med Complete Protect 7 Original...

Cena 6,59 zł

Blend-A-Med Complete...

Blend-A-Med Complete Protect 7 Crystal...

Cena 6,59 zł

Blend-A-Med 3D White Pasta...

Blend-A-Med 3D White Pasta Do Zębów...

Cena 6,49 zł

Blend-A-Med 3D White Fresh...

Blend-A-Med 3D White Fresh Cool Water...

Cena 6,45 zł

Colgate Max White White...

Colgate Max White White Crystals...

Cena 6,35 zł

  • Nowy
Blend-A-Med 3D White Fresh...

Blend-A-Med 3D White Fresh Extreme Mint...

Cena 6,35 zł

Warto wspomnieć także o tym, że pierwsze naturalne pasty do zębów były wykonane ze sproszkowanego poroża zwierząt lub muszli skorupiaków. W późniejszych wiekach zęby czyszczono nawet miodem i owocami, a wszystko zmienił dopiero wiek 19, pod koniec którego firma Colgate stworzyła pierwszą w historii pastę do zębów w tubce z odpowiednimi dodatkami czyszczącymi. Kolejnym przełomem było dodanie do pasty fluoru, który pozwolił na jeszcze bardziej profesjonalne czyszczenie zębów. Pasty do zębów z aminofluorkiem pozwalają na skuteczną walkę z próchnicą oraz dbanie o stan swojej jamy ustnej.

Szeroki wybór past do zębów w sklepie kozackadrogeria.pl

W sklepie kozackadrogeria.pl dostępny jest szeroki wachlarz różnego rodzaju past od wiodących na rynku firm, takich jak White Glo, Elmex, Colgate czy Blend-a-med. Poszczególne pasty do zębów różnią się między sobą składem oraz charakterystyką. Pasty wybielające nastawione są nie tylko na czyszczenie zębów z osadów, ale przede wszystkim na potencjalnej zmianie koloru płytki nazębnej. Dla osób, które lubią ekologiczne rozwiązania, szczególnie polecane są zdrowe pasty do zębów, które zawierają same naturalne dodatki, a dodatkowo doskonale radzą sobie z dbaniem o higienę jamy ustnej.

Przy wyborze odpowiedniej pasty warto sprawdzić, czy nie jest się uczulonym na poszczególne elementy składu danego produktu. Dobrze także wybrać typ pasty z odpowiednią zawartością fluoru oraz dodatków wybielających. Szczególnie dzieciom powinny być podawane pasty do zębów o lekkim składzie, w którym nie ma zbyt wiele chemicznych dodatków. Ważne jest także to, aby do pasty dobrać odpowiednią szczoteczkę, która da szansę na rozprowadzenie leczniczych i czyszczących substancji w całej jamie ustnej i pozwoli dotrzeć nawet do trudno dostępnych miejsc. Również warto zwrócić uwagę na to, czy dany typ pasty usuwa kamień nazębny oraz, czy przeznaczony on jest dla osób, które regularnie spożywają kawę oraz herbatę. Picie tych napojów oraz palenie papierosów ma wpływ na tworzenie się na zębach nieestetycznego nalotu, który jednak można usunąć, sięgając po pasty wybielające.

Naturalne pasty do zębów

Niektórzy z niepokojem podchodzą do składu współczesnych past do zębów. Jednak zamiast długo wczytywać się w etykietę, można zdecydować się na naturalne pasty do zębów, które dają pewność tego, że obcuje się z produktem w stu procentach ekologicznym. Zdrowe pasty do zębów opierają się na minerałach oraz naturalnych ziołach, a w ich składzie nie spotka się cukru, sodu, fluorku czy drażniących chemikaliów. Osoby, które prowadzą naturalny i ekologiczny styl życia, z pewnością będą chciały skorzystać z produktów, które dają prozdrowotną pewność.

Codzienna świeżość, większa pewność siebie i śnieżnobiały uśmiech? Jest to możliwe do osiągnięcia nie tylko z wykorzystaniem drogich zabiegów, ale także regularnej pielęgnacji przy pomocy dobrze wyprofilowanej szczotki oraz oczywiście dobrej pasty do zębów. Wybór odpowiedniego jej typu to bardzo ważna kwestia, ponieważ jest to preparat, który używa się bardzo regularnie, stąd nie można zgadzać się produkty o niepewnym składzie, słabej jakości czy niskiej skuteczności. Pasty do zębów z aminofluorkiem wydają się najlepszym rozwiązaniem, aby raz na zawsze pożegnać się z kłopotami z próchnicą.