Posiadamy

302 produkty

Pasty do zębów

Białe zęby są synonimem zdrowia i sukcesu, dlatego warto o nie dbać, aby mogły być wizytówka każdej pewnej siebie osoby. Jednak nie tylko kolor zębów jest najważniejszy, ale także ich odporność. Silne zęby, które oprą się próchnicy oraz różnego rodzaju przebarwieniom oraz nalotom, są możliwe do osiągnięcia dzięki zastosowaniu odpowiedniej pasty do zębów. Ten preparat razem z odpowiednią szczotką pozwoli na zachowanie czystości i świeżości w jamie ustnej. W tym kontekście ważna jest jednak regularność - zęby należy myć po każdym posiłku lub co najmniej dwa razy dziennie. Dodatkowo można używać płynu do płukania jamy ustnej oraz nitek dentystycznych. Odpowiednia profilaktyka pozwala na oszczędzenie sobie drogich i często nieprzyjemnych wizyt u dentysty.

Elmex Sensitive Pasta do...

Elmex Sensitive Pasta do Zębów z...

Cena 73,49 zł

  • Pakiet
Blend-A-Med Anti-Cavity...

Blend-A-Med Anti-Cavity Pasta do Zębów...

Cena 49,99 zł

  • Pakiet
Colgate Max Fresh Cooling...

Colgate Max Fresh Cooling Crystals Pasta...

Cena 42,99 zł

  • Pakiet
BlanX White Shock...

BlanX White Shock Wybielająca Pasta do...

Cena 29,99 zł

BlanX Coco White...

BlanX Coco White Wybielająca Pasta do...

Cena 29,99 zł

EquilIbra Aloe Gel...

EquilIbra Aloe Gel Whitening Toothpaste...

Cena 18,98 zł

Equilibra Aloesowa Pasta Do...

Equilibra Aloesowa Pasta Do Wrażliwych...

Cena 18,98 zł

Elmex Pasta do Zębów dla...

Elmex Pasta do Zębów dla Dzieci z...

Cena 12,48 zł

Elmex Sensitive Pasta do...

Elmex Sensitive Pasta do Zębów na...

Cena 12,48 zł

Parodontax Whitening Pasta...

Parodontax Whitening Pasta do Zębów z...

Cena 12,25 zł

Lacalut Aktiv Pasta do...

Lacalut Aktiv Pasta do Zębów 75ML +...

Cena 12,25 zł

Parodontax Classic Pasta do...

Parodontax Classic Pasta do Zębów bez...

Cena 12,25 zł

Lacalut Aktiv Pasta Do...

Lacalut Aktiv Pasta Do Zębów 75ML

Cena 11,99 zł

Sensodyne Pasta do Zębów z...

Sensodyne Pasta do Zębów z Fluorkiem...

Cena 11,75 zł

Ziaja Mintperfekt Pasta...

Ziaja Mintperfekt Pasta Stomatologiczna...

Cena 9,00 zł

Ziaja Mintperfekt Pasta...

Ziaja Mintperfekt Pasta Stomatologiczna...

Cena 8,57 zł

Aquafresh Big Teeth Pasta...

Aquafresh Big Teeth Pasta do Zębów z...

Cena 8,25 zł

Ziaja Mintperfekt Szałwia...

Ziaja Mintperfekt Szałwia Pasta...

Cena 8,15 zł

Ziaja Mintperfekt Pasta...

Ziaja Mintperfekt Pasta Stomatologiczna...

Cena 8,15 zł

Colgate Anti-Tartar Pasta...

Colgate Anti-Tartar Pasta do Zębów...

Cena 7,99 zł

  • Nowy
Colgate Total Detox Pasta...

Colgate Total Detox Pasta do Zębów 75ML

Cena 7,99 zł

Ziaja Mintperfekt Sensitiv...

Ziaja Mintperfekt Sensitiv Pasta...

Cena 7,99 zł

Ziaja Mintperfekt Szałwia...

Ziaja Mintperfekt Szałwia Pasta...

Cena 7,96 zł

Mattes Black Dent Pasta do...

Mattes Black Dent Pasta do Zębów z...

Cena 6,49 zł

Jordan Caries Defense Pasta...

Jordan Caries Defense Pasta do Zębów...

Cena 6,25 zł

Blend-A-Med Complete...

Blend-A-Med Complete Protect 7 Original...

Cena 5,99 zł

  • Nowy

Warto wspomnieć także o tym, że pierwsze naturalne pasty do zębów były wykonane ze sproszkowanego poroża zwierząt lub muszli skorupiaków. W późniejszych wiekach zęby czyszczono nawet miodem i owocami, a wszystko zmienił dopiero wiek 19, pod koniec którego firma Colgate stworzyła pierwszą w historii pastę do zębów w tubce z odpowiednimi dodatkami czyszczącymi. Kolejnym przełomem było dodanie do pasty fluoru, który pozwolił na jeszcze bardziej profesjonalne czyszczenie zębów. Pasty do zębów z aminofluorkiem pozwalają na skuteczną walkę z próchnicą oraz dbanie o stan swojej jamy ustnej.

Szeroki wybór past do zębów w sklepie kozackadrogeria.pl

W sklepie kozackadrogeria.pl dostępny jest szeroki wachlarz różnego rodzaju past od wiodących na rynku firm, takich jak White Glo, Elmex, Colgate czy Blend-a-med. Poszczególne pasty do zębów różnią się między sobą składem oraz charakterystyką. Pasty wybielające nastawione są nie tylko na czyszczenie zębów z osadów, ale przede wszystkim na potencjalnej zmianie koloru płytki nazębnej. Dla osób, które lubią ekologiczne rozwiązania, szczególnie polecane są zdrowe pasty do zębów, które zawierają same naturalne dodatki, a dodatkowo doskonale radzą sobie z dbaniem o higienę jamy ustnej.

Przy wyborze odpowiedniej pasty warto sprawdzić, czy nie jest się uczulonym na poszczególne elementy składu danego produktu. Dobrze także wybrać typ pasty z odpowiednią zawartością fluoru oraz dodatków wybielających. Szczególnie dzieciom powinny być podawane pasty do zębów o lekkim składzie, w którym nie ma zbyt wiele chemicznych dodatków. Ważne jest także to, aby do pasty dobrać odpowiednią szczoteczkę, która da szansę na rozprowadzenie leczniczych i czyszczących substancji w całej jamie ustnej i pozwoli dotrzeć nawet do trudno dostępnych miejsc. Również warto zwrócić uwagę na to, czy dany typ pasty usuwa kamień nazębny oraz, czy przeznaczony on jest dla osób, które regularnie spożywają kawę oraz herbatę. Picie tych napojów oraz palenie papierosów ma wpływ na tworzenie się na zębach nieestetycznego nalotu, który jednak można usunąć, sięgając po pasty wybielające.

Naturalne pasty do zębów

Niektórzy z niepokojem podchodzą do składu współczesnych past do zębów. Jednak zamiast długo wczytywać się w etykietę, można zdecydować się na naturalne pasty do zębów, które dają pewność tego, że obcuje się z produktem w stu procentach ekologicznym. Zdrowe pasty do zębów opierają się na minerałach oraz naturalnych ziołach, a w ich składzie nie spotka się cukru, sodu, fluorku czy drażniących chemikaliów. Osoby, które prowadzą naturalny i ekologiczny styl życia, z pewnością będą chciały skorzystać z produktów, które dają prozdrowotną pewność.

Codzienna świeżość, większa pewność siebie i śnieżnobiały uśmiech? Jest to możliwe do osiągnięcia nie tylko z wykorzystaniem drogich zabiegów, ale także regularnej pielęgnacji przy pomocy dobrze wyprofilowanej szczotki oraz oczywiście dobrej pasty do zębów. Wybór odpowiedniego jej typu to bardzo ważna kwestia, ponieważ jest to preparat, który używa się bardzo regularnie, stąd nie można zgadzać się produkty o niepewnym składzie, słabej jakości czy niskiej skuteczności. Pasty do zębów z aminofluorkiem wydają się najlepszym rozwiązaniem, aby raz na zawsze pożegnać się z kłopotami z próchnicą.

Pasty do zębów – niezbędny element codziennej higieny jamy ustnej

Prawidłowa higiena jamy ustnej to nie tylko kwestia estetyczna, ale przede wszystkim zdrowotna. Pasty do zębów są naszym codziennym, niezastąpionym partnerem w tej walce. Oferujemy bogatą gamę produktów, które idealnie dopasują się do Waszych indywidualnych potrzeb.

Szukacie pasty o działaniu wybielającym, do zębów wrażliwych, czy może chcecie zwalczyć problem nieświeżego oddechu? W naszym asortymencie z pewnością znajdziecie produkty dla siebie! Pasty, które mamy w sprzedaży, są starannie wyselekcjonowane i pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów. Wierzymy, że każdego dnia możemy przyczynić się do zachowania zdrowia i pięknego wyglądu Waszych zębów.

Pasta do zębów – składniki, które powinna zawierać

Wybierając pastę do zębów, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na jej skład. Godnym odnotowania składnikiem jest fluor – czyli substancja, która wzmacnia szkliwo, tym samym chroniąc je przed próchnicą.

Pasta do zębów powinna zawierać również dodatki polerujące, usuwające płytkę nazębną i kamień, czy składniki wybielające. Niektóre produkty wzbogacone są również o ekstrakty roślin takich jak aloes, rumianek czy mięta. Zioła te działają kojąco, przeciwbakteryjnie i odświeżająco. Właściwie dobrana pasta do zębów zaspokoi wszystkie potrzeby Twojej jamy ustnej, nie tylko skutecznie oczyszczając zęby, ale również dbając o ich zdrowie i piękno.

Pasty do zębów – różnice między produktami dla dorosłych i dzieci

Chociaż pasty do zębów dla dorosłych i dzieci spełniają takie same podstawowe zadania, istnieją ważne różnice, na które warto zwrócić uwagę. Przede wszystkim produkty dla najmłodszych są mniej intensywne w smaku i mają mniejszą ilość fluoru.

Poza tym dziecięce pasty zwykle mają słodkie, owocowe smaki i barwne opakowania, które zachęcają maluchy do codziennego mycia zębów. Ważne jest, aby nauczyć najmłodszych odpowiedniej techniki szczotkowania i zwrócić uwagę na to, aby używały właściwej ilości pasty. W naszym asortymencie znajdziecie pasty dla dzieci w różnym wieku, dostosowane do ich specyficznych potrzeb.

Pasta do zębów – sekret zdrowego i pięknego uśmiechu

Posiadanie zdrowego i pięknego uśmiechu to nie tylko kwestia estetyki, ale przede wszystkim zdrowia. Regularne stosowanie dobrej jakości pasty do zębów jest natomiast kluczem do utrzymania takiego efektu przez długi czas. Oczywiście, niezależnie od stosowanych specyfików, kluczowe jest regularne i prawidłowe mycie zębów.

W połączeniu z odpowiednią pastą do zębów codzienne szczotkowanie pozwoli Wam cieszyć się zdrowym i pociągającym uśmiechem przez długi czas. Właśnie takie produkty oferujemy Wam w naszej drogerii – sprawdzone, skuteczne, dostosowane do Waszych potrzeb. Z nami codzienna higiena jamy ustnej stanie się prostsza i przyjemniejsza. Sprawdźcie już teraz!