Posiadamy

172 produkty

Pasty do zębów

Białe zęby są synonimem zdrowia i sukcesu, dlatego warto o nie dbać, aby mogły być wizytówka każdej pewnej siebie osoby. Jednak nie tylko kolor zębów jest najważniejszy, ale także ich odporność. Silne zęby, które oprą się próchnicy oraz różnego rodzaju przebarwieniom oraz nalotom, są możliwe do osiągnięcia dzięki zastosowaniu odpowiedniej pasty do zębów. Ten preparat razem z odpowiednią szczotką pozwoli na zachowanie czystości i świeżości w jamie ustnej. W tym kontekście ważna jest jednak regularność - zęby należy myć po każdym posiłku lub co najmniej dwa razy dziennie. Dodatkowo można używać płynu do płukania jamy ustnej oraz nitek dentystycznych. Odpowiednia profilaktyka pozwala na oszczędzenie sobie drogich i często nieprzyjemnych wizyt u dentysty.

White Glo Deep Stain...

White Glo Deep Stain Charcoal Sensitive...

Cena 25,58 zł

Mohani Whitening Charcoal...

Mohani Whitening Charcoal Toothpaste...

Cena 23,30 zł

White Glo Night&Day Zestaw...

White Glo Night&Day Zestaw Past...

Cena 18,24 zł

Beverly Hills Formula...

Beverly Hills Formula Natural White...

Cena 15,66 zł

Equilibra Aloesowa Pasta Do...

Equilibra Aloesowa Pasta Do Wrażliwych...

Cena 15,40 zł

Equilibra Pasta Do Zębów O...

Equilibra Pasta Do Zębów O Potrójnym...

Cena 15,40 zł

White Glo Herbal White...

White Glo Herbal White Pasta Do Zębów...

Cena 12,98 zł

Sensodyne Complete...

Sensodyne Complete Protection Pasta Do...

Cena 10,49 zł

Sensodyne Fluoride Pasta Do...

Sensodyne Fluoride Pasta Do Zębów 75ML

Cena 10,49 zł

Elmex Junior Pasta Do Zębów...

Elmex Junior Pasta Do Zębów Z...

Cena 10,49 zł

Elmex Pasta Do Zębów Dla...

Elmex Pasta Do Zębów Dla Dzieci Z...

Cena 9,99 zł

Sensodyne Deep Clean Pasta...

Sensodyne Deep Clean Pasta Do Zębów Z...

Cena 8,53 zł

White Glo Professional...

White Glo Professional Choice Zestaw...

Cena 8,47 zł

Ziaja Mintperfekt Pasta...

Ziaja Mintperfekt Pasta Stomatologiczna...

Cena 7,72 zł

Colgate Optic White Pasta...

Colgate Optic White Pasta Do Zębów 75ML

Cena 7,49 zł

Colgate Optic White Pasta...

Colgate Optic White Pasta Do Zębów 75ML

Cena 7,49 zł

Mattes Black Dent Pasta Do...

Mattes Black Dent Pasta Do Zębów Z...

Cena 7,00 zł

Jordan White Smile Pasta Do...

Jordan White Smile Pasta Do Zębów 75ML

Cena 6,99 zł

Colgate Advanced White...

Colgate Advanced White Aktywny Węgiel...

Cena 6,99 zł

Ziaja Mintperfekt Szałwia...

Ziaja Mintperfekt Szałwia Pasta...

Cena 6,99 zł

Blend-A-Med 3D White Fresh...

Blend-A-Med 3D White Fresh Extreme Mint...

Cena 6,69 zł

Blend-A-Med Complete...

Blend-A-Med Complete Protect 7 Original...

Cena 6,69 zł

Blend-A-Med 3D White Fresh...

Blend-A-Med 3D White Fresh Cool Water...

Cena 6,68 zł

Warto wspomnieć także o tym, że pierwsze naturalne pasty do zębów były wykonane ze sproszkowanego poroża zwierząt lub muszli skorupiaków. W późniejszych wiekach zęby czyszczono nawet miodem i owocami, a wszystko zmienił dopiero wiek 19, pod koniec którego firma Colgate stworzyła pierwszą w historii pastę do zębów w tubce z odpowiednimi dodatkami czyszczącymi. Kolejnym przełomem było dodanie do pasty fluoru, który pozwolił na jeszcze bardziej profesjonalne czyszczenie zębów. Pasty do zębów z aminofluorkiem pozwalają na skuteczną walkę z próchnicą oraz dbanie o stan swojej jamy ustnej.

Szeroki wybór past do zębów w sklepie kozackadrogeria.pl

W sklepie kozackadrogeria.pl dostępny jest szeroki wachlarz różnego rodzaju past od wiodących na rynku firm, takich jak White Glo, Elmex, Colgate czy Blend-a-med. Poszczególne pasty do zębów różnią się między sobą składem oraz charakterystyką. Pasty wybielające nastawione są nie tylko na czyszczenie zębów z osadów, ale przede wszystkim na potencjalnej zmianie koloru płytki nazębnej. Dla osób, które lubią ekologiczne rozwiązania, szczególnie polecane są zdrowe pasty do zębów, które zawierają same naturalne dodatki, a dodatkowo doskonale radzą sobie z dbaniem o higienę jamy ustnej.

Przy wyborze odpowiedniej pasty warto sprawdzić, czy nie jest się uczulonym na poszczególne elementy składu danego produktu. Dobrze także wybrać typ pasty z odpowiednią zawartością fluoru oraz dodatków wybielających. Szczególnie dzieciom powinny być podawane pasty do zębów o lekkim składzie, w którym nie ma zbyt wiele chemicznych dodatków. Ważne jest także to, aby do pasty dobrać odpowiednią szczoteczkę, która da szansę na rozprowadzenie leczniczych i czyszczących substancji w całej jamie ustnej i pozwoli dotrzeć nawet do trudno dostępnych miejsc. Również warto zwrócić uwagę na to, czy dany typ pasty usuwa kamień nazębny oraz, czy przeznaczony on jest dla osób, które regularnie spożywają kawę oraz herbatę. Picie tych napojów oraz palenie papierosów ma wpływ na tworzenie się na zębach nieestetycznego nalotu, który jednak można usunąć, sięgając po pasty wybielające.

Naturalne pasty do zębów

Niektórzy z niepokojem podchodzą do składu współczesnych past do zębów. Jednak zamiast długo wczytywać się w etykietę, można zdecydować się na naturalne pasty do zębów, które dają pewność tego, że obcuje się z produktem w stu procentach ekologicznym. Zdrowe pasty do zębów opierają się na minerałach oraz naturalnych ziołach, a w ich składzie nie spotka się cukru, sodu, fluorku czy drażniących chemikaliów. Osoby, które prowadzą naturalny i ekologiczny styl życia, z pewnością będą chciały skorzystać z produktów, które dają prozdrowotną pewność.

Codzienna świeżość, większa pewność siebie i śnieżnobiały uśmiech? Jest to możliwe do osiągnięcia nie tylko z wykorzystaniem drogich zabiegów, ale także regularnej pielęgnacji przy pomocy dobrze wyprofilowanej szczotki oraz oczywiście dobrej pasty do zębów. Wybór odpowiedniego jej typu to bardzo ważna kwestia, ponieważ jest to preparat, który używa się bardzo regularnie, stąd nie można zgadzać się produkty o niepewnym składzie, słabej jakości czy niskiej skuteczności. Pasty do zębów z aminofluorkiem wydają się najlepszym rozwiązaniem, aby raz na zawsze pożegnać się z kłopotami z próchnicą.