Posiadamy

52 produkty

Olejki i oliwki do ciała

Olejki i oliwki do ciała to naturalny sposób na dostarczenie organizmowi niezbędnych substancji, a także moment na chwilę odprężenia i poczucie rozluźnienia. Olejki do ciała charakteryzują się naturalnymi wartościami, które skutecznie i bezpiecznie pielęgnują oraz nawilżają skórę. Świetnym pomysłem, za który skóra zawsze będzie wdzięczna, jest także stosowanie oliwki do ciała. Ma ona właściwości zdrowotne, a dodatkowo wpływa na zmysły za pośrednictwem charakterystycznych zapachów. Są to doskonałe kosmetyki do codziennego stosowania. Dzięki swoim prostym składom nadają się do prawie każdego rodzaju skóry, nawet tej najbardziej wymagającej i wrażliwej. Ilość ich zastosowania nie ma końca. Idealnie nadadzą się podczas relaksującego masażu, długiej kąpieli czy jako podkreślenie pięknej opalenizny. Dzięki swoim prozdrowotnym aspektom są ukojeniem dla podrażnionej skóry, a swoje uznanie zdobyły także wśród kobiet w ciąży, które często mają problem z suchą skórą w okolicach brzucha. Olejki i oliwki do ciała pozwalają na ogromny luksus za niewielkie pieniądze. Warto zastanowić się, czego wymaga się od kosmetyku i wybrać odpowiedni dla siebie, gdyż ilość i rodzaje robią wrażenie i dają wiele możliwości.

Jadwiga Naturalny Olejek Do...

Jadwiga Naturalny Olejek Do Masażu...

Cena 53,14 zł

Instituto Espanol Coco...

Instituto Espanol Coco Olejek do ciała...

Cena 31,00 zł

Nacomi Skin Care Massage...

Nacomi Skin Care Massage Oil...

Cena 26,10 zł

Nacomi Skin Care Massage...

Nacomi Skin Care Massage Oil Olejek Do...

Cena 26,10 zł

Nacomi Massage Oil Olejek...

Nacomi Massage Oil Olejek do Masaży...

Cena 26,10 zł

Perfecta Pheromones Active...

Perfecta Pheromones Active Perfumowana...

Cena 24,99 zł

Perfecta Pheromones Active...

Perfecta Pheromones Active Perfumowana...

Cena 24,99 zł

Perfecta Pheromones Active...

Perfecta Pheromones Active Perfumowana...

Cena 24,99 zł

Ziaja Witaminowa Oliwka Do...

Ziaja Witaminowa Oliwka Do Masażu 500 Ml

Cena 18,34 zł

Nacomi Cotton Seed Oil Olej...

Nacomi Cotton Seed Oil Olej z Nasion...

Cena 12,25 zł

Perfecta Perfumowana...

Perfecta Perfumowana Mgiełka do Ciała...

Cena 11,99 zł

Perfecta Perfumowana...

Perfecta Perfumowana Mgiełka do Ciała...

Cena 11,99 zł

Eveline Egyptian Miracle...

Eveline Egyptian Miracle Intensywnie...

Cena 29,64 zł

Nature Queen Mgiełka by...

Nature Queen Mgiełka by Katekijo 100ml

Cena 27,90 zł

Body Boom Suchy Olejek Do...

Body Boom Suchy Olejek Do Ciała...

Cena 25,90 zł

Bielenda Camellia Oil...

Bielenda Camellia Oil Luksusowy Eliksir...

Cena 22,99 zł

Nivea Olejek W Balsami Do...

Nivea Olejek W Balsami Do Ciała Kwiat...

Cena 22,24 zł

Eveline 99% Natural Orange...

Eveline 99% Natural Orange Extract...

Cena 19,89 zł

Bielenda Skin Loving Oil...

Bielenda Skin Loving Oil Nawilżający...

Cena 19,48 zł

Bielenda Skin Loving Oil...

Bielenda Skin Loving Oil Regenerujący...

Cena 19,48 zł

ArgaNove Organiczny Olej z...

ArgaNove Organiczny Olej z Czarnuszki 50ML

Cena 14,99 zł

PLAYBOY Endless Night for...

PLAYBOY Endless Night for her Mgiełka...

Cena 12,99 zł

Nivea Olejek W Balsami Do...

Nivea Olejek W Balsami Do Ciała Kwiat...

Cena 12,89 zł

Perfecta Perfumowana...

Perfecta Perfumowana Mgiełka Sweet...

Cena 11,99 zł

Eveline Botanic Expert...

Eveline Botanic Expert Intensywnie...

Cena 10,98 zł

Sprawdź Olejki i oliwki do ciała w sklepie kozackadrogeria.pl

Piękna i gładka skóra to efekt, do którego dąży wiele osób. Ciało i jego kondycja z wiekiem jest coraz bardziej wymagająca, a wiatr oraz chłód - szczególnie jesienią i zimą, nie wpływają pozytywnie na jego wygląd i miękkość. Kiedy balsamy i kremy okazują się być niezbyt skuteczną opcją, najlepiej jest sięgnąć po ekspertów w dziedzinie nawilżania i w naturalny sposób dostarczyć skórze witamin i ważnych nienasyconych kwasów tłuszczowych. Jest kilka sygnałów, które daje skóra domagająca się odpowiedniej pielęgnacji. Przede wszystkim jest to poczucie tzw. ściągniętej skóry, suchość i podrażnienie. Wtedy więcej niż pewne, że idealnie sprawdzą się tutaj oliwki do ciała. Dzięki lipidowej otoczce, którą zostawiają po sobie, organizm ma poczucie stałej ochrony przed wysuszeniem i jest odpowiednio zabezpieczony przed parowaniem wody. Ilość balsamów, kremów czy maseł jest obecnie tak ogromna, że czasem ciężko wybrać odpowiedni dla siebie. Tymczasem naprzeciw osobom, które cenią sobie najprostsze i najskuteczniejsze rozwiązania, wychodzą naturalne olejki i oliwki. To niezbędnik w dążeniu do lepszej skóry ciała.

Efektywna pielęgnacja ciała oliwkami i olejkami

Stosowanie oliwek i olejków ma najlepszy efekt, gdy robi się to w sposób naturalny i delikatny. Są to jedne z najstarszych kosmetyków na świecie, co pozwala na zaliczenie ich do najskuteczniejszych i najbardziej wartościowych wyrobów naturalnych. Sekret ich sukcesu to nie tylko prosty skład czy naturalne wartości, ale również dostępność niemal na całym świecie. Są cenione w każdym zakątku przez kobiety i mężczyzn w różnym wieku. Starożytni nie bez powodu używali ich podczas wizyt w łaźni. Olejki i oliwki do ciała najbardziej efektywne są właśnie po nałożeniu na wilgotną skórę, chwilę przed wytarciem jej ręcznikiem. Dzięki temu preparat wchłania się lepiej i szybciej. Co sprawia, że efekty ich zastosowania są bardziej widoczne i zapewniają ochronę na dłuższy czas. Dodatkowo mają one pozytywne wpływ nie tylko na stan umysłu, skórę ciała, ale także włosy czy dłonie. Jak się okazuje, bardzo dobrze służą także jako substancja łagodząca pieczenie po depilacji czy ułatwiają zmycie makijażu. Ich zastosowanie można odnaleźć w wielu sytuacjach dzięki temu, że już niewielka ilość pozwala na znakomity efekt. Olejki do ciała pozwalają na pełną regenerację, nie zważając na pory roku czy rodzaj skóry. Są to produkty, które koniecznie muszą znaleźć się w codziennej pielęgnacji każdego, komu zależy na pięknym wyglądzie skóry i zachowaniu jej jędrności. Po nałożeniu preparatów należy chwile odczekać, dlatego warto znaleźć moment dla siebie, bo to czas, który nigdy nie będzie zmarnowany.