Posiadamy

58 produkty

Maszynki do golenia

W ofercie naszej drogerii internetowej znajduje się szeroki wybór akcesoriów dla najbardziej wymagających klientów, a wśród nich maszynki do golenia, które stanowią podstawowe wyposażenie łazienkowe. Akcesoria te służą do szybkiego i bezpiecznego usuwania włosów z ciała, w tym także tych najtwardszych znajdujących się na męskiej twarzy. Zarost jest szczególnie uciążliwy dla mężczyzn, którzy w szczególny sposób dbają o swój wizerunek, stawiając na codzienne golenie. Warto tym samym zadbać o stosowanie wysokiej jakości maszynek, gdyż ostrza ulegające szybkim uszkodzeniom wynikającym ze standardowego użytkowania są nie tylko nieefektywne, lecz także bardzo niebezpieczne dla skóry, gdyż mogą wiązać się z powstawaniem bolesnych podrażnień. W naszym sklepie znajdują się maszynki jednorazowe i wielorazowe na żyletki, pochodzące od najlepszych producentów z całego świata, w tym marek takich jak Gillette, Wilkinson czy BIC. Wszystkie są w pełni oryginalne i wyposażone w szereg bardzo ciekawych rozwiązań technicznych, które zwiększają ich funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania.

Gillette Blue3 Jednorazowe...

Gillette Blue3 Jednorazowe Maszynki do...

Cena 110,99 zł

  • Nowy
  • Pakiet
Bic Flex5 Maszynki Do...

Bic Flex5 Maszynki Do Goleania 10 Sztuk

Cena 102,99 zł

Gillette Mach3 Ostrza Do...

Gillette Mach3 Ostrza Do Maszynki 8 Sztuk

Cena 74,99 zł

Bic Soleil Bella Colours 4...

Bic Soleil Bella Colours 4 Ostrzowe...

Cena 65,79 zł

Gillette Fusion5 Power...

Gillette Fusion5 Power Maszynka do Golenia

Cena 56,99 zł

Gillette Blue3 Jednorazowe...

Gillette Blue3 Jednorazowe Maszynki do...

Cena 55,49 zł

  • Nowy
  • Pakiet
Bic Miss Soleil Sensitive...

Bic Miss Soleil Sensitive Maszynki Do...

Cena 54,59 zł

Bic Miss Soleil Jednorazowe...

Bic Miss Soleil Jednorazowe Maszynki Do...

Cena 49,05 zł

Bic Men Flex 3 Comfort...

Bic Men Flex 3 Comfort Maszynki...

Cena 47,71 zł

Gillette Blue3 Jednorazowe...

Gillette Blue3 Jednorazowe Maszynki do...

Cena 38,99 zł

  • Nowy
  • Pakiet
Polsilver 2 Maszynki do...

Polsilver 2 Maszynki do Golenia z...

Cena 24,99 zł

Gillette Mach3 Maszynka Do...

Gillette Mach3 Maszynka Do Golenia z...

Cena 24,45 zł

Gillette Blue3 Jednorazowe...

Gillette Blue3 Jednorazowe Maszynki do...

Cena 21,00 zł

Bic Flex 4 Comfort Maszynki...

Bic Flex 4 Comfort Maszynki Do Golenia...

Cena 16,99 zł

Wilkinson Sword Żyletki...

Wilkinson Sword Żyletki Classic 5 Sztuk

Cena 3,85 zł

BIC Chrome Platinum Żyletki...

BIC Chrome Platinum Żyletki 5 Sztuk

Cena 3,44 zł

Gillette Platinum Ostrza...

Gillette Platinum Ostrza Wymienne 5 Sztuk

Cena 2,15 zł

Polsilver 2 Jednorazowe...

Polsilver 2 Jednorazowe Maszynki Do...

Cena 94,99 zł

Gillette Fusion5 ProGlide...

Gillette Fusion5 ProGlide Maszynka Do...

Cena 79,99 zł

Gillette Blue3 Comfort I...

Gillette Blue3 Comfort I Sensitive...

Cena 72,78 zł

Gillette Fusion5 ProGlide...

Gillette Fusion5 ProGlide Maszynka do...

Cena 68,99 zł

Gillette Simply Venus3...

Gillette Simply Venus3 Maszynki...

Cena 66,44 zł

Gillette Fusion5 Ostrza...

Gillette Fusion5 Ostrza Wymienne Do...

Cena 49,05 zł

Gillette Mach3 Maszynka Do...

Gillette Mach3 Maszynka Do Golenia Dla...

Cena 40,60 zł

Gillette Fusion Wymienne...

Gillette Fusion Wymienne Ostrza Do...

Cena 39,90 zł

Gillette Blue3 Comfort...

Gillette Blue3 Comfort Jednorazowe...

Cena 36,73 zł

Gillette Blue3 Maszynki Do...

Gillette Blue3 Maszynki Do Golenia Trzy...

Cena 34,60 zł

Gillette Fusion5 Maszynka...

Gillette Fusion5 Maszynka Do Golenia

Cena 31,99 zł

Gillette Blue3 Football...

Gillette Blue3 Football Jednorazowe...

Cena 21,99 zł

Gillette Mach 3 Ostrza Do...

Gillette Mach 3 Ostrza Do Golarki 2 Sztuki

Cena 16,79 zł

Gillette Mach3 Sensitive...

Gillette Mach3 Sensitive Maszynka Do...

Cena 15,02 zł

Gillette Blue Ii Chromium...

Gillette Blue Ii Chromium Jednorazowe...

Cena 11,44 zł

Gillette Sensor3 Blue Cool...

Gillette Sensor3 Blue Cool Golarki...

Cena 9,31 zł

Polsilver Super Iridium...

Polsilver Super Iridium Żyletka 5 Sztuk

Cena 3,20 zł

Czym się kierować podczas wyboru maszynki do golenia?

Zakup maszynki do golenia jest wbrew pozorom bardzo trudny. W sieci znajdują się setki mniej i bardziej polecanych maszynek różniących się między innymi funkcjonalnością. Najbardziej standardowe i najtańsze modele są przeznaczone dla mężczyzn, którzy cenią sobie niskie koszty ponad wszystko i chcą w swojej łazience mieć wyłącznie podstawowe maszynki, które zapewniają dobre efekty golenia lecz także niewiele funkcji dodatkowych. Dla bardziej wymagających mężczyzn oferujemy także zaawansowane technicznie maszynki do golenia brody, które są wyposażone w szereg usprawnień zwiększających komfort i bezpieczeństwo. Szczególnie popularnym rozwiązaniem jest nawilżany pasek tuż nad ostrzami, który zwiększa poślizg maszynki po skórze i stale ją nawilża. Dzięki temu znacznie zmniejsza ryzyko pojawienia się podrażnień lub uczucia ciągnięcia. Równie popularnym rozwiązaniem technicznym jest ruchoma główka, najlepiej w kilku płaszczyznach, która dopasowuje się do kształtu twarzy i jest bardziej komfortowa w użytkowaniu. Tańsze maszynki do golenia włosów na twarzy są wyposażone w regulację w jednej płaszczyźnie (góra/dół).

Bardzo istotnym elementem każdej maszynki do golenia brody są oczywiście ostrza. To od nich zależy precyzja golenia oraz ryzyko powstania uszkodzeń skóry czy też możliwość wielokrotnego użycia dlatego zachęcamy, aby wybierać maszynki odpowiednio wysokiej jakości. Dla przykładu sławne i bardzo popularne na świecie ostrza wymienne do maszynki Gillette Mach 3 są twardsze niż stal, dzięki czemu podczas golenia nie ciągną włosów i można ich użyć nawet 15 razy bez ryzyka ich przedwczesnego stępienia. Producenci starają się ulepszać swoje maszynki do golenia z dnia na dzień, dlatego na rynku co roku można spotkać coraz to ciekawsze rozwiązania, np. takie jak blisko umieszczone ostrza, które znacznie zmniejszają ryzyko zacięcia się w trakcie golenia.

Maszynki do golenia w sklepie kozackadrogeria.pl

Maszynki do golenia włosów zawsze powinny być jak najbardziej komfortowe w użytkowaniu, szczególnie wtedy, gdy mężczyzna używa ich codziennie np. przed wyjściem do pracy. Warto wybrać model z ergonomicznie zaprojektowaną rączką, najlepiej pokrytą tworzywem sztucznym, takim jak guma lub silikon, który będzie komfortowy podczas długiego i precyzyjnego golenia się przed pracą. Wtedy liczy się każda minuta, dlatego wszelkie zacięcia mogą w efekcie spowodować spóźnienie się. Podobnie jest w przypadku kobiet, które używają maszynki do golenia z podobną częstotliwością jak mężczyźni, podstawową różnicę w ich przypadku stanowi jednak większa delikatność ich skóry. Z reguły damskie maszynki są bardziej precyzyjne i wyposażone w grubsze paski nawilżające oraz listki ochronne, gdyż używane są na większym obszarze, np. na całych nogach. Ruchome główki zapewniają przy tym także łatwe dotarcie do trudno dostępnych miejsc.

W naszym sklepie dostępne są maszynki do golenia brody oraz włosów damskie i męskie najlepszych producentów z całego świata, w tym BIC, Wilkinson, Gillette oraz Polsilver. Wszystkie dostępne produkty są przez nas precyzyjnie wybrane spośród innych i zapewniają kapitalny komfort golenia przy zachowaniu korzystnej ceny zakupu. Część z nich stanowi także znakomity pomysł na prezent. Szczególnie ciekawe są maszynki do golenia na żyletki, które są idealnym wyborem dla mężczyzn lubiących styl retro i uczucie golenia jak sprzed laty. Zachęcamy do zakupu maszynki do golenia już dziś, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami pod numerem telefonu lub adresem e-mail. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości podczas wyboru i odpowiemy na pytania natury technicznej i nie tylko. Jesteśmy drogerią z wieloletnim stażem na rynku, a nasi klienci doceniają nas między innymi za ponadprzeciętnie dobrą jakością obsługi klienta oraz błyskawiczną wysyłkę i łatwość obsługi naszej witryny.