Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Waga

Waga

Cena

Cena

DLA KOGO?

DLA KOGO?

Cena

Zakres ceny: -

Posiadamy

11 produkty

Pumeksy i tarki do pięt

Gładkie i zadbane stopy to marzenie każdego. W szczególności w przypadku wiosenno-letnich pór roku lub miejsc, w których są wyjątkowo eksponowane. Niezależnie od tego, czy są poddawane nadmiernemu wysuszeniu, wysiłkowi fizycznemu, czy narażone na zabrudzenia, należy prawidłowo zadbać o ich regenerację i nawilżenie. Pumeksy do stóp świetnie sprawdzają się w przypadku suchych i popękanych pięt, które wymagają złuszczenia i odświeżenia. Nieco bardziej wymagające stopy mogą potrzebować silniejszych rozwiązań i wtedy pomocne okażą się tarki do pięt, które posiadają zazwyczaj dwie powierzchnie ścierające, umożliwiające łatwiejsze pozbycie się twardego naskórka na obszarze stopy. Kluczem do zadbanych i wypielęgnowanych stóp jest dobór odpowiedniego akcesorium, które najlepiej sprawdzi się przy konkretnym problemie. Należy jednak pamiętać, że dostępne na rynku pumeksy do pięt i tarki do stóp nie okażą się skuteczne, jeżeli nie będą stosowane regularnie i w odpowiedni sposób.

Inter-vion Tarka Do Pięt

Inter-vion Tarka Do Pięt

Cena 8,12 zł

Inter-vion Tarka Do Pięt...

Inter-vion Tarka Do Pięt Dwustronna

Cena 7,10 zł

Donegal Tarka Do Pięt

Donegal Tarka Do Pięt

Cena 6,21 zł

Inter-vion Ostrza Wymienne...

Inter-vion Ostrza Wymienne Do Aparatu...

Cena 6,14 zł

Donegal Pumeks Naturalny

Donegal Pumeks Naturalny

Cena 1,73 zł

Inter-vion Aparat Do Pedicure

Inter-vion Aparat Do Pedicure

Cena 7,65 zł

Inter-vion Tarka Do Stóp...

Inter-vion Tarka Do Stóp Dwustronna

Cena 7,56 zł

Donegal Tarka Do Pięt Szeroka

Donegal Tarka Do Pięt Szeroka

Cena 4,62 zł

Inter-vion Pumeks Z Rączką

Inter-vion Pumeks Z Rączką

Cena 1,73 zł

Sprawdź Pumeksy i tarki do pięt w sklepie kozackadrogeria.pl

Występujące na powierzchni skóry nierówności i zgrubienia wymagają złuszczania, ponieważ regularnie odrastają i za każdym razem trzeba się ponownie ich pozbywać. Najlepiej postawić na systematyczność tego zabiegu i wykonywanie go podczas porannej lub wieczornej kąpieli. Szeroki wybór dostępnych na rynku akcesoriów pozwala na dobór skutecznych rozwiązań, które potrafią zwalczyć uciążliwy naskórek i pozwolić cieszyć się gładkimi i pięknymi stopami. Tarka do pięt z rączką drewnianą lub metalową ułatwia sam proces ścierania, a praktyczna rączka ogranicza wyślizgiwanie się urządzenia z rąk i umożliwia precyzyjną kontrolę siły nacisku na stopę i tym samym mocy złuszczania. Dwustronna tarka do stóp dzięki dwóm powierzchniom ze zróżnicowanymi poziomami ziarnistości pozwala na dobranie mocy ścierania do indywidualnych potrzeb i umożliwia jednoczesne mocne złuszczenie oraz polerowanie. Wybór szerokiej tarki do pięt znacznie przyspiesza proces usuwania martwego naskórka, ponieważ obejmuje od razu cały problematyczny obszar. Takie rozwiązanie świetnie sprawdza się w przypadku odcisków i zgrubień, które nie tylko wyglądają nieestetycznie, ale też powodują dyskomfort podczas chodzenia.

Znany i ceniony od lat pumeks do stóp występuje zarówno w tradycyjnej wersji w kształcie prostokąta lub nieco bardziej zmodyfikowanej i wzbogaconej o poręczny sznurek lub rączkę. Wykonany jest najczęściej z naturalnych składników mineralnych, które delikatnie złuszczają naskórek i nie powodują dodatkowych podrażnień. Dostępne na rynku różne rodzaje pumeksy do pięt: naturalne, wulkaniczne czy syntetyczne, doskonale usuwają zrogowaciały naskórek, odciski i nagniotki i umożliwiają utrzymanie higieny oraz schludnego wyglądu kończyn. Kluczowe jest jednak szczególne dbanie o ich przechowywanie i czystość, dlatego po każdym zastosowaniu pumeks do stóp należy dokładnie wyczyścić i wysuszyć, tak żeby mógł służyć dłużej.

Najwyższej jakości tarki i pumeksy do stóp

Proces złuszczania zrogowaciałego naskórka nie kończy się na zastosowaniu tarki do stóp lub pumeksu. Ważny jest sam proces usuwania suchej i zniszczonej skóry oraz jej późniejsza pielęgnacja. Domowy zabieg pedicure można robić na różne sposoby. Przed przystąpieniem do procesu złuszczania należy dokładnie wymoczyć i zmiękczyć stopy w kilkunastominutowej kąpieli z np. dodatkiem soli. Następujące po tym usuwanie naskórka może być wykonywane na mokro lub sucho. Dostępne w ofercie wysokiej jakości pumeksy oraz tarki do pięt umożliwiają obie opcje, bez ryzyka uszkodzenia naskórka i podrażnień. Należy pamiętać, żeby po każdym takim zabiegu dobrze nawilżyć i zabezpieczyć stopy. W tym przypadku doskonale sprawdzą się mocno natłuszczające i zmiękczające kremy, które uelastyczniają skórę na stopach, wygładzą pozostałe nierówności i wpłyną pozytywnie na możliwość późniejszego powtarzania tego zabiegu. Pumeksy i tarki do pięt to niezbędne akcesorium w każdej łazience, podstawa pielęgnacji i baza domowego pedicure.