Posiadamy

100 produkty

Szampony dla mężczyzn do włosów, odżywki pielęgnacyjne - gwarancja estetycznej i zdrowej fryzury

Fryzura odgrywa niebagatelną rolę w odbiorze konkretnej osoby. Można zatem wysnuć tezę, że odpowiednia pielęgnacja głowy wpływa na wizerunek. Nie warto zatem traktować jej po macoszemu, wybierając kosmetyki niskiej jakości. Asortyment naszego sklepu uwzględnia wyłącznie produkty od renomowanych firm z wieloletnim doświadczeniem w branży kosmetycznej. Oferta uwzględnia zarówno wyroby mniej znanych manufaktur, jak i koncernów dominujących na półkach we wszystkich drogeriach. To właśnie różnorodność pozwala nam cieszyć się mianem najlepszego dystrybutora kosmetyków.

Coraz więcej mężczyzn dostrzega istotę dbania o siebie z pomocą preparatów pielęgnacyjnych. Czuwają oni nad odpowiednim nawilżeniem skóry, lśniącą fryzurą, a także interesującym zapachem, gdyż zdają sobie sprawę, że to bardzo istotna kwestia. Każdy, kto docenia wysokogatunkowe, męskie odżywki lub szampony do włosów, powinien zapoznać się z naszą bogatą ofertą. Z pewnością wszyscy dbający o siebie dżentelmeni zgromadzą tu swoją pielęgnacyjną wyprawkę.

Dr Irena Eris Platinum Men...

Dr Irena Eris Platinum Men Shower...

Cena 69,59 zł

Anwen Your Hairness Szampon...

Anwen Your Hairness Szampon do Włosów...

Cena 34,99 zł

Marion Men Szampon Przeciw...

Marion Men Szampon Przeciw Siwieniu 150G

Cena 22,48 zł

Head&Shoulders Citrus Fresh...

Head&Shoulders Citrus Fresh...

Cena 18,49 zł

Ziaja Yego 3w1 Żel Pod...

Ziaja Yego 3w1 Żel Pod Prysznic Dla...

Cena 8,99 zł

Palmolive Men Invigorating...

Palmolive Men Invigorating Szampon Do...

Cena 8,49 zł

Apis Action for Men Zestaw...

Apis Action for Men Zestaw Żel pod...

Cena 59,53 zł

Tigi Bed Head Men Clean Up...

Tigi Bed Head Men Clean Up Pepperming...

Cena 47,15 zł

Head&Shoulders Ocean Fresh...

Head&Shoulders Ocean Fresh Szampon do...

Cena 18,49 zł

Head&Shoulders Classic...

Head&Shoulders Classic Clean Szampon Do...

Cena 18,49 zł

Head&Shoulders Anti Hair...

Head&Shoulders Anti Hair Fall Szampon...

Cena 17,99 zł

Head&Shoulders Citrus Fresh...

Head&Shoulders Citrus Fresh...

Cena 17,12 zł

Head&Shoulders Classic...

Head&Shoulders Classic Clean Szampon Do...

Cena 16,38 zł

Head&Shoulders Classic...

Head&Shoulders Classic Clean Szampon...

Cena 15,07 zł

Head&Shoulders Nutriente...

Head&Shoulders Nutriente Lawenda...

Cena 15,07 zł

Head&Shoulders Deep...

Head&Shoulders Deep Hydration Kokos...

Cena 15,07 zł

Head&Shoulders Smooth And...

Head&Shoulders Smooth And Silky...

Cena 15,07 zł

Head&Shoulders Menthol...

Head&Shoulders Menthol Fresh...

Cena 15,07 zł

Delia Cameleo Men Szampon...

Delia Cameleo Men Szampon Przeciw...

Cena 14,99 zł

Delia Cameleo Men Szampon...

Delia Cameleo Men Szampon Redukujący...

Cena 14,88 zł

Clear Men Cool Sport...

Clear Men Cool Sport Menthol Szampon...

Cena 14,88 zł

Clear Men Refreshing...

Clear Men Refreshing Szampon...

Cena 14,88 zł

Clear Men 24h Fresh Szampon...

Clear Men 24h Fresh Szampon...

Cena 14,88 zł

Clear Men Classic Action...

Clear Men Classic Action 2in1 Szampon...

Cena 14,88 zł

Head&Shoulders Men Hairfall...

Head&Shoulders Men Hairfall Szampon Do...

Cena 14,28 zł

Szampony dla mężczyzn do włosów w sklepie kozackadrogeria.pl

Bujna, lśniąca i schludna czupryna to jeden z najważniejszych atrybutów każdego współczesnego dżentelmena. Osiągnięcie takich efektów wymaga jednak pewnych starań i przemyślanych kroków. Zdecydowanie nie warto sięgać po preparaty, których skład pozostawia wiele do życzenia. W naszym asortymencie próżno szukać tego rodzaju produktów. Wszyscy znajdą jednak bez problemu szampony do włosów męskie o niepodważalnej użyteczności. Ograniczenie ich funkcji do właściwości myjących nie pozwala już na osiągnięcie konkurencyjności rynkowej. Najlepsze specyfiki z naszego sklepu gwarantują zdecydowanie więcej korzyści, choć nie wszystkie są widoczne na pierwszy rzut oka.

Męskie szampony mają w sobie wiele składników aktywnych, którym można przypisać różne zadania. Niektóre sprzyjają pielęgnacji włosów przetłuszczających się, inne usprawniają mycie kosmyków rzadkich, zwiększając ich objętość. Dla właścicieli włosów wymagających czegoś więcej, aniżeli pozbycia się zanieczyszczeń, oferowane są produkty o specjalnych mocach. Przeciwłupieżowe szampony do włosów męskie, preparaty wzmacniające, wygładzające, rewitalizujące, odświeżające czy też zapobiegające siwieniu bądź wypadaniu kosmków to tylko nieliczne propozycje dla najbardziej wymagających konsumentów.

Zadbaj o swoje włosy z naszymi odżywkami

Pielęgnacja pasm tak naprawdę dopiero po wyjściu spod prysznica rozpoczyna się na dobre. Do gry wkraczają wówczas męskie odżywki. Najczęściej nanosi się je na wilgotne włosy, aby ułatwić ich dotarcie do wewnętrznych struktur kosmyków. W przeciwieństwie do szamponów nie należy nakładać ich w dużych ilościach. Często powielanym błędem jest intensywne wcieranie preparatu w oczekiwaniu na pojawienie się piany. Warto wiedzieć, że odżywki często nie gwarantują takiego efektu i powinno się korzystać z nich w rozsądny i oszczędny sposób. Unika się tym samym tłustych śladów, ale nie zmniejsza ich użyteczności. Specyfik należy pozostawić na głowie przez tyle czasu, ile rekomenduje producent. Takie informacje zawsze można znaleźć na opakowaniu. Po kuracji odżywiającej, odbudowującej lub zwiększającej objętość odżywki do włosów męskie należy dokładnie zmyć letnią wodą.

Na asortyment naszego sklepu składają się wysokiej jakości produkty z zakresu pielęgnacji, spośród których warto wyróżnić męskie szampony i odżywki. Pomagają w dbaniu o atrakcyjny wygląd fryzury, potwierdzając, że sama stylizacja nie wystarczy. Wizyta u fryzjera, ponadczasowe cięcie czy czas spędzony przed lustrem z kosmetykami utrwalającymi w rękach nie przyniosą oczekiwanych efektów, jeśli struktura włosów jest słaba lub prezentują się one nieestetycznie. O ich wygląd należy na wstępie zatroszczyć się samodzielnie. Najlepiej to zrobić, korzystając z preparatów zakupionych w naszej internetowej drogerii.