Posiadamy

304 produkty

Odświeżacze powietrza

O przyjemności przebywania w pomieszczeniach domowych decyduje nie tylko ich wystrój, kolorystyka czy rodzaj użytych mebli, istotny jest także panujących w nich zapach. Dostępne w naszej drogerii internetowej odświeżacze powietrza mogą zupełnie zmienić atmosferę każdego pokoju i sprawić, że przebywanie w nim stanie się znacznie przyjemniejsze. Oferujemy przede wszystkim aerozole w klasycznej formie, które sprawdzą się do szybkiego odświeżenia domu np. przed wizytą gości, jak i odświeżacze, które działają w trybie ciągłym i cały czas dbają o wypełnienie domowej przestrzeni ciekawymi nutami zapachowymi. Ponadto bywają atrakcyjne wizualnie, dzięki czemu mogą stanowić ozdobę na półce, co ma szczególnie duże znaczenie w domach, w których przykłada się dużo uwagi do estetycznej aranżacji. Przejrzyj koniecznie wszystkie odświeżacze powietrza do pokoju i złóż zamówienie już dziś, a w razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Yankee Candle Reed Diffuser...

Yankee Candle Reed Diffuser Pałeczki...

Cena 133,12 zł

General Fresh Odświeżacz...

General Fresh Odświeżacz Samochodowy...

Cena 88,39 zł

Air Wick Pure Freshmatic...

Air Wick Pure Freshmatic Białe Kwiaty...

Cena 28,99 zł

Ambi Pur Wkład do...

Ambi Pur Wkład do Elektrycznego...

Cena 23,98 zł

Brait Premium Patyczki...

Brait Premium Patyczki Zapachowe Night...

Cena 21,99 zł

Brait Pachnące Patyczki...

Brait Pachnące Patyczki Secret Love 100ML

Cena 21,99 zł

Ambi Pur Car Anti Tobacco...

Ambi Pur Car Anti Tobacco Samochodowy...

Cena 19,99 zł

Ambi Pur Spring Awakening...

Ambi Pur Spring Awakening Wkład do...

Cena 17,99 zł

Ambi Pur z Wkładem do...

Ambi Pur z Wkładem do Elektrycznego...

Cena 17,99 zł

Ambi Pur z Wkładem do...

Ambi Pur z Wkładem do Elektrycznego...

Cena 17,99 zł

Air Wick Pure Freshmatic...

Air Wick Pure Freshmatic Odświeżacz...

Cena 14,99 zł

Air Wick Wkład Do...

Air Wick Wkład Do Automatycznego...

Cena 14,99 zł

Air Wick Electrical Mango i...

Air Wick Electrical Mango i Brzoskwinia...

Cena 14,50 zł

  • Nowy
Air Wick Electrical Rajska...

Air Wick Electrical Rajska Plaża...

Cena 14,50 zł

Air Wick Essential Oils...

Air Wick Essential Oils Wkład do...

Cena 14,50 zł

Air Wick Electrical...

Air Wick Electrical Księżycowa Lilia...

Cena 14,50 zł

Air Wick Electrical Białe...

Air Wick Electrical Białe Kwiaty...

Cena 14,50 zł

Brait Magic Flower Spring...

Brait Magic Flower Spring Garden...

Cena 13,99 zł

Brait Magic Flower Lovely...

Brait Magic Flower Lovely Sweet Berries...

Cena 13,99 zł

Air Wick Life Scents Wkład...

Air Wick Life Scents Wkład Do...

Cena 13,80 zł

Air Wick Pure Wkład Do...

Air Wick Pure Wkład Do Odświeżacza...

Cena 13,80 zł

Na co warto zwrócić uwagę podczas zakupu odświeżaczy powietrza?

Wybór odświeżacza powietrza wcale nie jest tak prosty, jak mogłoby się wydawać. Warto się kierować przede wszystkim jego zapachem. Cytrusowe, leśne i bardzo orzeźwiające nuty sprawdzą się zdecydowanie najlepiej w pomieszczeniach sanitarnych, gdzie będą podkreślać ich higieniczną świeżość i czystość. Z kolei do odświeżenia pokoju znakomicie sprawdzą się zapachy przypominające perfumy lub wodę toaletową, które z kolei będą gwarantować luksusowy, elegancki efekt po wejściu do domu. Zapach ma podstawowy wpływ na to, jak goście oceniają nasze mieszkanie oraz jego czystość. Warto także używać odświeżacza powietrza do pokoju bezpośrednio po po gotowaniu, pieczeniu, otwarciu okna, gdy Twoje mieszkanie znajduje się tuż obok ruchliwej ulicy czy nawet w przypadku, gdy ze spaceru w deszczową pogodę wrócił nasz długowłosy, czworonożny przyjaciel. 

Innym wariantem odświeżacza powietrza są te, które aktywnie działają przez cały czas. Są to przede wszystkim patyczki zapachowe, aerozole uaktywniające się co pewien, z góry określony czas czy też żele do przyklejenia w muszli WC lub model podłączane do gniazda elektrycznego. Podstawową zaletą tego typu odświeżaczy jest fakt, iż po ich położeniu na półce lub wpięciu do gniazdka można w zasadzie całkowicie zapomnieć o ich istnieniu i cieszyć się przyjemnym zapachem w wybranym pomieszczeniu lub całym domu, bez konieczności ponawiania jego aplikacji. Ponadto część z nich wyróżnia się niezwykle stylowym i modnym designem, dzięki czemu można je traktować jako atrakcyjną ozdobę pokoju, przedpokoju, kuchni czy łazienki. Producenci doskonale wiedzą, że wszystkie stacjonarne odświeżacze powietrza do pokoju będą umieszczone w widocznym miejscu, dlatego projektują je ze zwróceniem szczególnej uwagi na ich estetyczne wykonanie.

Odświeżacze powietrza w sklepie kozackadrogeria.pl

W naszym sklepie oferujemy wyłącznie najwyższej jakości bezpieczne w użyciu odświeżacze powietrza, pochodzące od najlepszych firm z całego świata. Wszystkie są przebadane, atestowane i mają sprawdzone pochodzenie, tym samym są w pełni oryginalne i przeznaczone do użytkowania w warunkach domowych, a także w firmowych biurach. Oferujemy między innymi pełen przekrój urządzeń Air Wick, które słyną na całym świecie ze swojej wydajności oraz bezobsługowego użytkowania. Podobnie jest z Glade by Brise, które konkurują z powyższą marką zarówno jakością zapachów oraz ich intensywnością, jak i wyglądem zewnętrznym poszczególnych opakowań. Świat szturmem zdobywają również zapachy Yankee Candle, które pojawiły się na rynku raptem kilka lat temu i od razu zdobyły serca fanów na całym świecie. Nie można także zapomnieć o zapachach Brait,w przypadku których do generowania zapachu używa się pałeczek wkładanych jedną końcówką do słoiczka wypełnionego mocno nasyconą esencją. 

Oferujemy również zapasy, dzięki którym nie musisz ponownie kupować głównego elementu. To ogromna oszczędność w dłuższym ujęciu czasowym. Duża różnorodność dostępnych zapachów sprawia, że każdy w naszej ofercie znajdzie coś, co spełni jego oczekiwania. Świeże cytrusy, ciekawe zapachy leśne, nietypowe kompozycje oparte na ziołach lub kompozycjach kwiatowych bądź owocowych i setki innych połączeń sprawiają, że odświeżacze można zmieniać w zależności od samopoczucia, dlatego też warto mieć na bieżąco minimum kilka butelek aerozoli i zapasów do systemów, które działają przez cały czas. Przejrzyj koniecznie wszystkie dostępne odświeżacze powietrza do pokoju i złóż zamówienie już dziś, a w razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasi konsultanci są dostępni specjalnie dla Ciebie i chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące naszego asortymentu, w tym także na te natury technicznej i nie tylko. Składanie zamówienia jest niezwykle proste i intuicyjne, podobnie jak korzystanie z bezpiecznego systemu płatności. Z naszej strony gwarantujemy również szybką dostawę na wskazany adres.