Filters

Brand

Posiadamy

26 produkty

Odtłuszczacze

Meglio Lo Sgrassatore Lemon...

Meglio Lo Sgrassatore Lemon Odtłuszczacz...

Cena 40,49 zł

  • Pakiet
Meglio Lo Sgrassatore Lemon...

Meglio Lo Sgrassatore Lemon Odtłuszczacz...

Cena 26,99 zł

  • Pakiet
Sidolux KH-7 Odtłuszczacz W...

Sidolux KH-7 Odtłuszczacz W Sprayu Do...

Cena 18,99 zł

Oh Camellia Professional...

Oh Camellia Professional Odtłuszczacz...

Cena 16,99 zł

Voigt Brudpur VC242...

Voigt Brudpur VC242 Koncentrat Do...

Cena 15,49 zł

Cillit Band Odtłuszczanie...

Cillit Band Odtłuszczanie Spray do...

Cena 10,98 zł

Voigt Voiger Tłusty Brud...

Voigt Voiger Tłusty Brud Niezawodny...

Cena 10,49 zł

Mill Clean Odtłuszczacz...

Mill Clean Odtłuszczacz Uniwersalny na...

Cena 9,99 zł

Ludwik Active Foam Fresh...

Ludwik Active Foam Fresh Płyn Do Mycia...

Cena 7,99 zł

ProElite Oil Spoter Środek...

ProElite Oil Spoter Środek Do Usuwania...

Cena 24,93 zł

Voigt Nano Cherry VC241C...

Voigt Nano Cherry VC241C Koncentrat Do...

Cena 20,69 zł

Chameloo Professional...

Chameloo Professional Degreaser...

Cena 14,99 zł

Meglio Odtłuszczacz...

Meglio Odtłuszczacz Uniwersalny Mydło...

Cena 12,48 zł

Fairy Professional Kuchenny...

Fairy Professional Kuchenny środek...

Cena 10,98 zł

Cif Power & Shine...

Cif Power & Shine Odtłuszczacz 750ML

Cena 9,35 zł

Odtłuszczacze – niezbędne w każdej kuchni

Każdy, kto przynajmniej raz smażył jedzenie na patelni wie, jak ciężko usunąć tłuste plamy z kuchenki czy płytek. Wyczyszczenie tego rodzaju zabrudzeń często wymaga długiego szorowania, a efekt wcale nie jest zadowalający. Na szczęście istnieją środki, które wspomagają walkę z uporczywymi plamami kuchennymi.

Odtłuszczacze to skoncentrowane preparaty czyszczące, które łączą w sobie skuteczność oraz bezpieczeństwo. Mogą być wykorzystywane do mycia piekarnika, płyty grzewczej, kuchenki mikrofalowej, blatów oraz płytek. W ich składzie nie znajdziesz substancji żrących ani niebezpiecznych dla skóry. Dzięki temu możesz stosować je do powierzchni, które mają bezpośredni kontakt z żywnością – choć oczywiście po umyciu należy dokładnie je opłukać.

Odtłuszczacz – Twój pomocnik w warsztacie

Niezależnie od tego, czy jesteś majsterkowiczem amatorem, czy prowadzisz firmę – warsztat jest miejscem, w którym tłuste plamy są codziennością. Rozlany olej czy smuga po smarze nie tylko psują estetykę, ale również stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa. Substancje te sprawiają, że powierzchnia nimi pokryta staje się śliska. Pozostawienie jej w takim stanie wręcz prosi się o wypadek.

W walce z warsztatowymi zabrudzeniami również pomoże Ci odtłuszczacz. Jeśli plama jest wyjątkowo duża, najpierw warto zebrać nadmiar oleju czy smaru gąbką lub szmatką. Następnie wystarczy spsikać powierzchnię odtłuszczaczem, odczekać chwilę i przetrzeć to miejsce czystą ściereczką.

Odtłuszczacze – zadbają o Twoją odzież

Choć niewiele osób o tym wie, odtłuszczacze mogą być również stosowane na tekstylia (nie wszystkie!). Gdy na fartuchu lub ulubionej koszulce pojawiają się tłuste plamy, często od razu spisujemy tę sztukę odzieży na straty. Zanim jednak wyrzucisz zabrudzony strój do śmietnika, warto dać jeszcze szansę odtłuszczaczowi.

Jak bezpiecznie usunąć tłuste plamy z odzieży? W przypadku kolorowych ubrań warto najpierw zrobić test w najmniej widocznym miejscu ubrania. Jeśli strój nie będzie się odbarwiał, możesz działać. Odtłuszczacz nanieś na plamy (2-3 psiknięcia wystarczą), a następnie wypierz ubranie w pralce, najlepiej na długim cyklu.

Odtłuszczacz – najlepszy przyjaciel w gastronomii

Tłuste plamy to prawdziwa zmora kucharzy. W dużej restauracji, barze szybkiej obsługi czy malowniczym bistro – pojawiają się one wszędzie. Tego rodzaju zabrudzenia muszą być usuwane jak najszybciej, ponieważ tego wymagają normy czystości, stosowane w gastronomii.

Tutaj również doskonale sprawdzają się odtłuszczacze. Środki te pozwalają na szybkie i skuteczne usuwanie tłustych plam i osadów różnego pochodzenia. Ponadto są niesamowicie wydajne – wystarczy zaledwie kilka psiknięć, by pokryć dużą powierzchnię płynem odtłuszczającym. Środki tego typu są ulubieńcami w gastronomii również przez wzgląd na bezpieczeństwo – mogą być wykorzystywane tam, gdzie pojawia się żywność.

Chcesz pozbyć się tłustych zabrudzeń z piekarnika, płytek czy odzieży? W naszym asortymencie znajdziesz odtłuszczacze najwyższej jakości. Towar zamawiamy wprost od producentów – masz więc gwarancję, że otrzymasz w 100% oryginalny produkt. Nie czekaj!