Filtruj według

Marka

Marka

Składniki aktywne

Składniki aktywne

Rodzaj

Rodzaj

Pojemność

Pojemność

Posiadamy

1849 produkty

Chemia gospodarcza i domowe środki czystości

Każda przestrzeń mieszkalna, która jest regularnie użytkowana, kurzy się oraz brudzi. Zadbane wnętrze i starannie posprzątana przestrzeń to powód do dumy każdej gospodyni domowej. Jednakże w czasach, w których notorycznie narzeka się na brak czasu, utrzymanie zadbanego domu to duży wysiłek. Na szczęście rynek domowych środków czystości jest na tyle duży, że producenci prześcigają się w dostarczaniu ciekawszych i skuteczniejszych rozwiązań. Chemia gospodarcza sklep z faktycznie działającymi produktami może znacznie ułatwić sprzątanie domu. Ostatnimi czasy popularne stały się domowe środki czystości, które są delikatne dla środowiska, a także zdrowia konsumentów. Najpopularniejsze marki, które oferują obecnie topowe produkty to między innymi Ariel, Fairy, Lenor, Vizir, Vanish, Finish i wiele innych. Większość z nich pochodzi z koncernu Procter & Gamble, który wiedzie prym w produkcji domowych środków czystości.

Vileda Easy Ultramat Turbo...

Vileda Easy Ultramat Turbo Mop Obrotowy

Cena 183,15 zł

Tira Celulozowy Ręcznik...

Tira Celulozowy Ręcznik Papierowy 500...

Cena 94,99 zł

Dreft Platinum All In One...

Dreft Platinum All In One Tabletki Do...

Cena 81,97 zł

Dreft Platinum Original...

Dreft Platinum Original Tabletki Do...

Cena 81,48 zł

Vizir All in 1 Color...

Vizir All in 1 Color Kapsułki Do Prania...

Cena 77,06 zł

  • Nowy
Vileda Ultramax Mop Płaski...

Vileda Ultramax Mop Płaski I Kij

Cena 69,78 zł

Fairy Original All-In-1...

Fairy Original All-In-1 Tabletki Do...

Cena 64,99 zł

Vizir Color Proszek do...

Vizir Color Proszek do Prania Tkanin...

Cena 59,99 zł

Fairy Platinum All In One...

Fairy Platinum All In One Tabletki Do...

Cena 59,77 zł

Gallus Universal Zapachowe...

Gallus Universal Zapachowe Kapsułki Do...

Cena 57,29 zł

Bryza 4w1 Proszek Do Prania...

Bryza 4w1 Proszek Do Prania Tkanin...

Cena 52,15 zł

Bros Microbec Ultra Preprat...

Bros Microbec Ultra Preprat do Szamb i...

Cena 49,99 zł

E Color Proszek Do Prania...

E Color Proszek Do Prania Tkanin...

Cena 49,67 zł

E Proszek Do Prania Tkanin...

E Proszek Do Prania Tkanin Kolorowych...

Cena 48,19 zł

Bros Microbec Bio Bakterie...

Bros Microbec Bio Bakterie Do Eko Szamb...

Cena 45,36 zł

Persil Color Proszek Do...

Persil Color Proszek Do Prania Tkanin...

Cena 43,41 zł

E Color Proszek Do Prania...

E Color Proszek Do Prania Tkanin...

Cena 41,05 zł

Persil Color Lavender...

Persil Color Lavender Freshness Żel Do...

Cena 40,12 zł

Vizir AquaPuder Color...

Vizir AquaPuder Color Proszek Do Prania...

Cena 39,99 zł

Bryza 4w1 Proszek Do Prania...

Bryza 4w1 Proszek Do Prania Tkanin...

Cena 39,11 zł

Persil Discs Color Kapsułki...

Persil Discs Color Kapsułki Do Prania...

Cena 38,99 zł

Chemia gospodarcza w sklepie kozackadrogeria.pl

Artykuły, takie jak chemia gospodarcza sklep kozackadrogeria.pl oferuje w kilku kategoriach. Składają się na nie płyny do naczyń, preparaty do zmywarek, proszki i kapsułki do prania, płyny do prania i płukania, preparaty do toalet, produkty do czyszczenia i pielęgnacji, środki na owady i gryzonie. Wśród kategorii znaleźć można produkty wyróżnionych marek: odplamiacze i wybielacze marki Ace, produkty do czyszczenia pralek marki Calgon oraz Kret do udrażniania rur. W ofercie znajdują się również odświeżacze powietrza Air Wick czy Ambi Pur, środki do czyszczenia łazienek, kuchni, podłóg, okien marki Ajax, a także Bref, Domestos, Tytan do sprzątania toalet. Presto stworzył chusteczki do czyszczenia różnych powierzchni, a Pronto wyczyści te wykonane z drewna. Domowe środki czystości do wszystkich rodzajów podłóg oferują - Rex, Sidolux, Mr Proper. Niezbędniki do walki z kamieniem, rdzą, a także tłuszczem - Cillit, Cillit Bang, Savo. W ofercie znajduje się również marka Cif, która proponuje produkty do czyszczenia kuchni oraz łazienki. Z kolei Clin oraz Meglio polecają środek do mycia szyb. Fairy, Ludwik, Fresh, Morning Fresh, Pur to marki, których logo znaleźć można na produktach do mycia naczyń. Finish zadba, aby naczynia wyjmowane ze zmywarki, zawsze były czyste oraz błyszczące. Somat i Tytan z kolei zadbają o stan zmywarki od strony technicznej. W myciu dywanów doskonale sprawdzą się marki Vanish oraz Wezyr. Dosia proponuje z kolei proszek do prania oraz czyszczenia różnych powierzchni, a także żel do czyszczenia toalet. Ogromny wybór konsumenci znajdą w kategorii produktów do prania - Biały Jeleń, Bryza, Persil, Ariel, Coccolino, Lenor, E, Pur, Quanto, Silan, Surf, Rex, Sofin, Vizir, Woolite, Sofin. Co więcej, dostępne są produkty hipoalergiczne, idealne do prania ubrań dziecięcych marki Dzidziuś lub Lovela. Dr Reiner za to skutecznie rozprawi się z plamami. Użytkownicy sklepu sięgają często także po produkty marki Yope oraz Zielko.

Domowe środki czystości - które z nich sprawdzić?

Domowe środki czystości to kategoria bardzo szeroka. Znajdują się w niej firmy, które od lat zajmują wysoką pozycję na rynku. Wśród nich znajdują się Ariel, Vizir, Sidolux, Pronto, Domestos, Lenor i wiele innych. Na szczególną uwagę zasługują marki Zielko oraz Yope, gdyż stawiają głównie na naturalne rozwiązania. To takie produkty, które są przyjazne środowisku, a przede wszystkim mają dobry wpływ na zdrowie człowieka. Yope to produkty do czyszczenia podłóg, sprzątania łazienki, mycia naczyń, a także szyb. Każda nazwa wymienionych produktów zawiera określenie “naturalny płyn”. Dzięki temu, że 97% składników jest pochodzenia naturalnego lub o niskim stopniu przetworzenia, produkt nie wpływa negatywnie na środowisko. Marka Zielko natomiast oferuje płyn do czyszczenia przeznaczony do różnych powierzchni, środek do czyszczenia łazienki oraz toalety. Środek do czyszczenia kuchni, a także mycia szyb. Produkty zawierają 99,5% składników pochodzenia naturalnego, są biodegradowalne i przede wszystkim skuteczne.