Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Waga

Waga

Cena

Cena

Pojemność

Pojemność

Cena

Zakres ceny: -

Posiadamy

572 produkty

Chemia gospodarcza i domowe środki czystości

Każda przestrzeń mieszkalna, która jest regularnie użytkowana, kurzy się oraz brudzi. Zadbane wnętrze i starannie posprzątana przestrzeń to powód do dumy każdej gospodyni domowej. Jednakże w czasach, w których notorycznie narzeka się na brak czasu, utrzymanie zadbanego domu to duży wysiłek. Na szczęście rynek domowych środków czystości jest na tyle duży, że producenci prześcigają się w dostarczaniu ciekawszych i skuteczniejszych rozwiązań. Chemia gospodarcza sklep z faktycznie działającymi produktami może znacznie ułatwić sprzątanie domu. Ostatnimi czasy popularne stały się domowe środki czystości, które są delikatne dla środowiska, a także zdrowia konsumentów. Najpopularniejsze marki, które oferują obecnie topowe produkty to między innymi Ariel, Fairy, Lenor, Vizir, Vanish, Finish i wiele innych. Większość z nich pochodzi z koncernu Procter & Gamble, który wiedzie prym w produkcji domowych środków czystości.

Fairy Platinum All In One...

Fairy Platinum All In One Kapsułki Do...

Cena 43,11 zł

Vizir Alpine Fresh All in...

Vizir Alpine Fresh All in 1Kapsułki do...

Cena 36,74 zł

  • Nowy
Vizir Color All in 1...

Vizir Color All in 1 Kapsułki do prania...

Cena 36,74 zł

  • Nowy
Persil Power Freshness By...

Persil Power Freshness By Silan Płynny...

Cena 26,49 zł

Ariel Allin1 Pods Color...

Ariel Allin1 Pods Color Kapsułki do...

Cena 26,27 zł

Somat Gold Tabletki do...

Somat Gold Tabletki do mycia naczyń w...

Cena 25,84 zł

Somat All in 1 Extra...

Somat All in 1 Extra Tabletki do mycia...

Cena 25,84 zł

Ariel Mountain Spring 3w1...

Ariel Mountain Spring 3w1 Kapsułki Do...

Cena 25,74 zł

Finish All In 1 Tabletki Do...

Finish All In 1 Tabletki Do Zmywarki...

Cena 25,55 zł

Surf Kapsułki do prania...

Surf Kapsułki do prania 723g (30 sztuk)

Cena 24,92 zł

Biały Jeleń Proszek do...

Biały Jeleń Proszek do prania Biel 1,5kg

Cena 23,96 zł

Biały Jeleń Hipoalergiczny...

Biały Jeleń Hipoalergiczny Proszek Do...

Cena 23,96 zł

Bros Elektro + płyn na...

Bros Elektro + płyn na muchy, komary i...

Cena 23,31 zł

Dzidziuś Proszek Do Prania...

Dzidziuś Proszek Do Prania Biel 1,5kg

Cena 23,01 zł

Somat All In One 1 Tabletki...

Somat All In One 1 Tabletki Do Zmywarki...

Cena 22,80 zł

Ludwik All in One Żel do...

Ludwik All in One Żel do zmywarek 750ml

Cena 22,58 zł

Sunlight All in 1 Expert...

Sunlight All in 1 Expert Extra Power...

Cena 21,82 zł

Fairy Orginal All in One...

Fairy Orginal All in One Tabletki do...

Cena 17,92 zł

Ambi Pur 3volution...

Ambi Pur 3volution Moonlight Vanilla...

Cena 17,66 zł

Ludwik All In One Tabletki...

Ludwik All In One Tabletki do zmywarki...

Cena 17,55 zł

Fairy Original All In One...

Fairy Original All In One Kapsułki do...

Cena 16,76 zł

Ariel Mountain Spring...

Ariel Mountain Spring Proszek do prania...

Cena 16,49 zł

Vizir Alpine Fresh Proszek...

Vizir Alpine Fresh Proszek Do Prania...

Cena 15,49 zł

Bros Płyn do elektro na...

Bros Płyn do elektro na muchy komary i...

Cena 15,34 zł

Bros Elektro + wkłady na...

Bros Elektro + wkłady na komary do 120...

Cena 15,29 zł

Chemia gospodarcza w sklepie kozackadrogeria.pl

Artykuły, takie jak chemia gospodarcza sklep kozackadrogeria.pl oferuje w kilku kategoriach. Składają się na nie płyny do naczyń, preparaty do zmywarek, proszki i kapsułki do prania, płyny do prania i płukania, preparaty do toalet, produkty do czyszczenia i pielęgnacji, środki na owady i gryzonie. Wśród kategorii znaleźć można produkty wyróżnionych marek: odplamiacze i wybielacze marki Ace, produkty do czyszczenia pralek marki Calgon oraz Kret do udrażniania rur. W ofercie znajdują się również odświeżacze powietrza Air Wick czy Ambi Pur, środki do czyszczenia łazienek, kuchni, podłóg, okien marki Ajax, a także Bref, Domestos, Tytan do sprzątania toalet. Presto stworzył chusteczki do czyszczenia różnych powierzchni, a Pronto wyczyści te wykonane z drewna. Domowe środki czystości do wszystkich rodzajów podłóg oferują - Rex, Sidolux, Mr Proper. Niezbędniki do walki z kamieniem, rdzą, a także tłuszczem - Cillit, Cillit Bang, Savo. W ofercie znajduje się również marka Cif, która proponuje produkty do czyszczenia kuchni oraz łazienki. Z kolei Clin oraz Meglio polecają środek do mycia szyb. Fairy, Ludwik, Fresh, Morning Fresh, Pur to marki, których logo znaleźć można na produktach do mycia naczyń. Finish zadba, aby naczynia wyjmowane ze zmywarki, zawsze były czyste oraz błyszczące. Somat i Tytan z kolei zadbają o stan zmywarki od strony technicznej. W myciu dywanów doskonale sprawdzą się marki Vanish oraz Wezyr. Dosia proponuje z kolei proszek do prania oraz czyszczenia różnych powierzchni, a także żel do czyszczenia toalet. Ogromny wybór konsumenci znajdą w kategorii produktów do prania - Biały Jeleń, Bryza, Persil, Ariel, Coccolino, Lenor, E, Pur, Quanto, Silan, Surf, Rex, Sofin, Vizir, Woolite, Sofin. Co więcej, dostępne są produkty hipoalergiczne, idealne do prania ubrań dziecięcych marki Dzidziuś lub Lovela. Dr Reiner za to skutecznie rozprawi się z plamami. Użytkownicy sklepu sięgają często także po produkty marki Yope oraz Zielko.

Domowe środki czystości - które z nich sprawdzić?

Domowe środki czystości to kategoria bardzo szeroka. Znajdują się w niej firmy, które od lat zajmują wysoką pozycję na rynku. Wśród nich znajdują się Ariel, Vizir, Sidolux, Pronto, Domestos, Lenor i wiele innych. Na szczególną uwagę zasługują marki Zielko oraz Yope, gdyż stawiają głównie na naturalne rozwiązania. To takie produkty, które są przyjazne środowisku, a przede wszystkim mają dobry wpływ na zdrowie człowieka. Yope to produkty do czyszczenia podłóg, sprzątania łazienki, mycia naczyń, a także szyb. Każda nazwa wymienionych produktów zawiera określenie “naturalny płyn”. Dzięki temu, że 97% składników jest pochodzenia naturalnego lub o niskim stopniu przetworzenia, produkt nie wpływa negatywnie na środowisko. Marka Zielko natomiast oferuje płyn do czyszczenia przeznaczony do różnych powierzchni, środek do czyszczenia łazienki oraz toalety. Środek do czyszczenia kuchni, a także mycia szyb. Produkty zawierają 99,5% składników pochodzenia naturalnego, są biodegradowalne i przede wszystkim skuteczne.