Filters

Brand

No choice available on this group

Pojemność

No choice available on this group

Filtruj według

Marka

Marka

Składniki aktywne

Składniki aktywne

Rodzaj

Rodzaj

Pojemność

Pojemność

Posiadamy

3128 produkty

Chemia gospodarcza i domowe środki czystości

Każda przestrzeń mieszkalna, która jest regularnie użytkowana, kurzy się oraz brudzi. Zadbane wnętrze i starannie posprzątana przestrzeń to powód do dumy każdej gospodyni domowej. Jednakże w czasach, w których notorycznie narzeka się na brak czasu, utrzymanie zadbanego domu to duży wysiłek. Na szczęście rynek domowych środków czystości jest na tyle duży, że producenci prześcigają się w dostarczaniu ciekawszych i skuteczniejszych rozwiązań. Chemia gospodarcza sklep z faktycznie działającymi produktami może znacznie ułatwić sprzątanie domu. Ostatnimi czasy popularne stały się domowe środki czystości, które są delikatne dla środowiska, a także zdrowia konsumentów. Najpopularniejsze marki, które oferują obecnie topowe produkty to między innymi Ariel, Fairy, Lenor, Vizir, Vanish, Finish i wiele innych. Większość z nich pochodzi z koncernu Procter & Gamble, który wiedzie prym w produkcji domowych środków czystości.

Vileda Easy Ultramat Turbo...

Vileda Easy Ultramat Turbo Mop Obrotowy

Cena 157,49 zł

Bros Proszek do Zwalczania...

Bros Proszek do Zwalczania Mrówek KARTON...

Cena 154,49 zł

 • Pakiet
Fairy Platinum Plus...

Fairy Platinum Plus Kapsułki do Zmywarki...

Cena 150,49 zł

 • Nowy
 • Pakiet
Vileda Mop Obrotowy Turbo

Vileda Mop Obrotowy Turbo

Cena 142,50 zł

Vizir Platinum Pods Kolor...

Vizir Platinum Pods Kolor Kapsułki do...

Cena 134,99 zł

 • Pakiet
Bros Proszek na Mrówki 3 x 1KG

Bros Proszek na Mrówki 3 x 1KG

Cena 129,99 zł

 • Pakiet
Bryza 4w1 Proszek do Prania...

Bryza 4w1 Proszek do Prania MIX Color...

Cena 122,49 zł

 • Pakiet
Bryza 4w1 Proszek do Prania...

Bryza 4w1 Proszek do Prania Tkanin...

Cena 122,49 zł

 • Pakiet
Velvet Delikatnie Biały...

Velvet Delikatnie Biały Papier Toaletowy...

Cena 117,49 zł

 • Pakiet
Vizir Platinum PODS...

Vizir Platinum PODS Uniwersalne Kapsułki...

Cena 109,99 zł

 • Pakiet
Gama Kapsułki do Prania MIX...

Gama Kapsułki do Prania MIX Kolor i...

Cena 108,99 zł

 • Pakiet
Regina Rumianek Papier...

Regina Rumianek Papier Toaletowy Worek 14...

Cena 107,49 zł

 • Pakiet
Tira Celulozowy Ręcznik...

Tira Celulozowy Ręcznik Papierowy 500...

Cena 95,49 zł

 • Pakiet
Almusso BIG! Papier...

Almusso BIG! Papier Toaletowy 3 x 40 Rolek

Cena 93,99 zł

 • Pakiet
Purox Proszek do Prania...

Purox Proszek do Prania Universal i Color...

Cena 92,49 zł

 • Pakiet
Ariel Allin1 Pods 3w1...

Ariel Allin1 Pods 3w1 Kapsułki do Prania...

Cena 89,99 zł

 • Pakiet
Ariel Allin1 Pods Mountain...

Ariel Allin1 Pods Mountain Sprign...

Cena 86,75 zł

Bros Proszek na Mrówki 2 x 1KG

Bros Proszek na Mrówki 2 x 1KG

Cena 86,49 zł

 • Pakiet
Almusso Majestic Ręcznik...

Almusso Majestic Ręcznik Papierowy Worek...

Cena 82,99 zł

 • Pakiet
Regina Absorb Ręcznik...

Regina Absorb Ręcznik Papierowy...

Cena 82,49 zł

 • Pakiet
Magic Klej Tubka 45G x 20...

Magic Klej Tubka 45G x 20 Sztuk

Cena 81,49 zł

Elfi Fantasy Pojemny Jak...

Elfi Fantasy Pojemny Jak Chmurka Ręcznik...

Cena 76,49 zł

 • Pakiet
Bros Proszek Trutka na...

Bros Proszek Trutka na Mrówki Likwidacja...

Cena 74,49 zł

 • Nowy
 • Pakiet
Foxy Mega Ręcznik Kuchenny...

Foxy Mega Ręcznik Kuchenny 9 x 2 Rolki

Cena 74,49 zł

 • Pakiet
Almusso Rumiankowy Papier...

Almusso Rumiankowy Papier Toaletowy Worek...

Cena 72,49 zł

 • Pakiet
Master Ścierka Morana 40 Sztuk

Master Ścierka Morana 40 Sztuk

Cena 71,00 zł

Lenor Płyn do Płukania...

Lenor Płyn do Płukania Tkanin Spring...

Cena 70,99 zł

 • Pakiet
Almusso 20! Papier...

Almusso 20! Papier Toaletowy Worek 4 x 20...

Cena 70,99 zł

 • Pakiet
Vanish Oxi Action...

Vanish Oxi Action Odplamiacz do Koloru i...

Cena 70,99 zł

 • Pakiet
Elfi Friendly Ręcznik...

Elfi Friendly Ręcznik Papierowy 6 x 1 Rolka

Cena 66,99 zł

 • Pakiet
Elfi Friendly Fakubana...

Elfi Friendly Fakubana Papier Toaletowy...

Cena 66,49 zł

 • Pakiet
Almusso BIG! Papier...

Almusso BIG! Papier Toaletowy 2 x 40 Rolek

Cena 62,49 zł

 • Pakiet
Bryza 4w1 Proszek do Prania...

Bryza 4w1 Proszek do Prania Tkanin...

Cena 62,29 zł

Chemia gospodarcza w sklepie kozackadrogeria.pl

Artykuły, takie jak chemia gospodarcza sklep kozackadrogeria.pl oferuje w kilku kategoriach. Składają się na nie płyny do naczyń, preparaty do zmywarek, proszki i kapsułki do prania, płyny do prania i płukania, preparaty do toalet, produkty do czyszczenia i pielęgnacji, środki na owady i gryzonie. Wśród kategorii znaleźć można produkty wyróżnionych marek: odplamiacze i wybielacze marki Ace, produkty do czyszczenia pralek marki Calgon oraz Kret do udrażniania rur. W ofercie znajdują się również odświeżacze powietrza Air Wick czy Ambi Pur, środki do czyszczenia łazienek, kuchni, podłóg, okien marki Ajax, a także Bref, Domestos, Tytan do sprzątania toalet. Presto stworzył chusteczki do czyszczenia różnych powierzchni, a Pronto wyczyści te wykonane z drewna. Domowe środki czystości do wszystkich rodzajów podłóg oferują - Rex, Sidolux, Mr Proper. Niezbędniki do walki z kamieniem, rdzą, a także tłuszczem - Cillit, Cillit Bang, Savo. W ofercie znajduje się również marka Cif, która proponuje produkty do czyszczenia kuchni oraz łazienki. Z kolei Clin oraz Meglio polecają środek do mycia szyb. Fairy, Ludwik, Fresh, Morning Fresh, Pur to marki, których logo znaleźć można na produktach do mycia naczyń. Finish zadba, aby naczynia wyjmowane ze zmywarki, zawsze były czyste oraz błyszczące. Somat i Tytan z kolei zadbają o stan zmywarki od strony technicznej. W myciu dywanów doskonale sprawdzą się marki Vanish oraz Wezyr. Dosia proponuje z kolei proszek do prania oraz czyszczenia różnych powierzchni, a także żel do czyszczenia toalet. Ogromny wybór konsumenci znajdą w kategorii produktów do prania - Biały Jeleń, Bryza, Persil, Ariel, Coccolino, Lenor, E, Pur, Quanto, Silan, Surf, Rex, Sofin, Vizir, Woolite, Sofin. Co więcej, dostępne są produkty hipoalergiczne, idealne do prania ubrań dziecięcych marki Dzidziuś lub Lovela. Dr Reiner za to skutecznie rozprawi się z plamami. Użytkownicy sklepu sięgają często także po produkty marki Yope oraz Zielko.

Domowe środki czystości - które z nich sprawdzić?

Domowe środki czystości to kategoria bardzo szeroka. Znajdują się w niej firmy, które od lat zajmują wysoką pozycję na rynku. Wśród nich znajdują się Ariel, Vizir, Sidolux, Pronto, Domestos, Lenor i wiele innych. Na szczególną uwagę zasługują marki Zielko oraz Yope, gdyż stawiają głównie na naturalne rozwiązania. To takie produkty, które są przyjazne środowisku, a przede wszystkim mają dobry wpływ na zdrowie człowieka. Yope to produkty do czyszczenia podłóg, sprzątania łazienki, mycia naczyń, a także szyb. Każda nazwa wymienionych produktów zawiera określenie “naturalny płyn”. Dzięki temu, że 97% składników jest pochodzenia naturalnego lub o niskim stopniu przetworzenia, produkt nie wpływa negatywnie na środowisko. Marka Zielko natomiast oferuje płyn do czyszczenia przeznaczony do różnych powierzchni, środek do czyszczenia łazienki oraz toalety. Środek do czyszczenia kuchni, a także mycia szyb. Produkty zawierają 99,5% składników pochodzenia naturalnego, są biodegradowalne i przede wszystkim skuteczne.

Chemia domowa – czystość bez wysiłku

Czasy, gdy porządki domowe zajmowały dużą część dnia, a trudne zabrudzenia należało szorować odeszły już w zapomnienie. Nowoczesna chemia gospodarcza pozwala na usunięcie najbardziej uporczywych plam i osadów bez wysiłku. Obecnie dostępne są specyfiki do niemal każdego rodzaju zabrudzeń – od pleśni i rdzy po zwykły kurz.

Nim jednak chemia domowa zagości w Twoich progach, warto dokładnie zapoznać się z właściwościami poszczególnych produktów. Jeśli cenisz sobie dbanie o środowisko, sięgnij po produkty biodegradowalne o naturalnych składach. Specyfiki o silnym działaniu sprawdzą się u osób, dla których liczy się przede wszystkim efekt.

Domowa chemia – codzienne porządki

W każdym domu powinny znaleźć się specyfiki, które ułatwiają utrzymanie czystości na co dzień. Z pewnością należą do nich płyny specjalnego przeznaczenia, np. do naczyń, szyb czy podłóg. Przydatne są również preparaty do czyszczenia mebli, zwłaszcza te z dodatkami pielęgnujących olejków. Posiadaczom zmywarki przyda się także domowa chemia, niezbędna do korzystania z tego urządzenia – kapsułki, tabletki, sól czy nabłyszczacz.

Osobnym działem domowej chemii są płyny, przeznaczone do konkretnych pomieszczeń, takich jak kuchnia czy łazienka. Zawarte w nich składniki wspomagają walkę z najczęściej pojawiającymi się zabrudzeniami, takimi jak kamień, rdza, zacieki czy tłuste plamy. Środki pielęgnujące powierzchnie płaskie, takie jak woski do mebli czy pasty do podłóg pomagają w utrzymaniu efektu na dłużej.

Chemia domowa – wielkie sprzątanie

Środki czystości przydają się nie tylko na co dzień, ale również przy generalnych porządkach. Nagromadzoną odzież oraz tekstylia należy podzielić na stosiki i wyprać – tu przyda się proszek, żel lub kapsułki, a także płyn do płukania. Z trudniejszymi zabrudzeniami bez problemu poradzi sobie odplamiacz, a w odzyskaniu dawnego blasku pomoże wybielacz. Tego typu chemia domowa powinna być wykorzystywana z rozwagą, ponieważ nadmiar tych specyfików może prowadzić do odbarwień odzieży.

Pranie automatyczne jest jednak niczym w porównaniu z ręcznym czyszczeniem. Dywany, obicia mebli czy kanap powinny być traktowane specyfikami o łagodnym składzie, tak by nie uszkodzić delikatnej struktury materiału. Świeżo wypranym obrusom, firanom czy pościeli warto natomiast zafundować krochmalową kąpiel, by na dłużej zachowały świeżość.

Domowa chemia – przydatne akcesoria

Codzienne mycie podłóg stanie się o wiele łatwiejsze, gdy zainwestujesz w porządny mop z wiaderkiem. Domowa chemia to także akcesoria, które pomagają w utrzymaniu czystości. Z pewnością można do nich zaliczyć ręczniki papierowe, ścierki z różnego rodzaju materiału, papier toaletowy czy rękawice ochronne.

Nasz asortyment jest tak szeroki, że ciężko jest uwzględnić właściwości i zastosowanie każdego z produktów. Nie wierzysz? Sprawdź naszą ofertę i skompletuj zestaw, dzięki któremu codzienne sprzątanie stanie się prawdziwą przyjemnością.