Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Waga

Waga

Cena

Cena

Pojemność

Pojemność

Cena

Zakres ceny: -

Posiadamy

434 produkty

Chemia gospodarcza i domowe środki czystości

Każda przestrzeń mieszkalna, która jest regularnie użytkowana, kurzy się oraz brudzi. Zadbane wnętrze i starannie posprzątana przestrzeń to powód do dumy każdej gospodyni domowej. Jednakże w czasach, w których notorycznie narzeka się na brak czasu, utrzymanie zadbanego domu to duży wysiłek. Na szczęście rynek domowych środków czystości jest na tyle duży, że producenci prześcigają się w dostarczaniu ciekawszych i skuteczniejszych rozwiązań. Chemia gospodarcza sklep z faktycznie działającymi produktami może znacznie ułatwić sprzątanie domu. Ostatnimi czasy popularne stały się domowe środki czystości, które są delikatne dla środowiska, a także zdrowia konsumentów. Najpopularniejsze marki, które oferują obecnie topowe produkty to między innymi Ariel, Fairy, Lenor, Vizir, Vanish, Finish i wiele innych. Większość z nich pochodzi z koncernu Procter & Gamble, który wiedzie prym w produkcji domowych środków czystości.

Fairy Platinum All In One...

Fairy Platinum All In One Kapsułki Do...

Cena 43,11 zł

Persil Power Freshness By...

Persil Power Freshness By Silan Płynny...

Cena 27,95 zł

Ariel Mountain Spring 3w1...

Ariel Mountain Spring 3w1 Kapsułki Do...

Cena 26,68 zł

Finish All In 1 Tabletki Do...

Finish All In 1 Tabletki Do Zmywarki...

Cena 25,55 zł

Surf Kapsułki do prania...

Surf Kapsułki do prania 723g (30 sztuk)

Cena 24,92 zł

Dzidziuś Proszek Do Prania...

Dzidziuś Proszek Do Prania Biel 1,5kg

Cena 24,54 zł

Bros Elektro + płyn na...

Bros Elektro + płyn na muchy, komary i...

Cena 23,31 zł

Somat All In One 1 Tabletki...

Somat All In One 1 Tabletki Do Zmywarki...

Cena 22,80 zł

Ludwik All in One Żel do...

Ludwik All in One Żel do zmywarek 750ml

Cena 22,58 zł

Sunlight All in 1 Expert...

Sunlight All in 1 Expert Extra Power...

Cena 21,82 zł

Fairy Orginal All in One...

Fairy Orginal All in One Tabletki do...

Cena 17,92 zł

Ambi Pur 3volution...

Ambi Pur 3volution Moonlight Vanilla...

Cena 17,66 zł

Vizir Alpine Fresh Proszek...

Vizir Alpine Fresh Proszek Do Prania...

Cena 15,49 zł

Bros Płyn do elektro na...

Bros Płyn do elektro na muchy komary i...

Cena 15,34 zł

Bros Elektro + wkłady na...

Bros Elektro + wkłady na komary do 120...

Cena 15,29 zł

Lenor Summer Breeze Płyn Do...

Lenor Summer Breeze Płyn Do Płukania...

Cena 13,70 zł

Lenor Floral Romance Płyn...

Lenor Floral Romance Płyn Do Płukania...

Cena 13,70 zł

Lenor Lavender & Chamomille...

Lenor Lavender & Chamomille Płyn Do...

Cena 13,70 zł

Persil Duo Caps Kolor...

Persil Duo Caps Kolor Kapsułki 12szt

Cena 13,28 zł

Persil Emerald Waterfall...

Persil Emerald Waterfall Kapsułki 14szt

Cena 13,28 zł

Dr. Reiner Płyn Do Prania...

Dr. Reiner Płyn Do Prania Odzieży...

Cena 13,19 zł

Meglio Lo Sgrassatore...

Meglio Lo Sgrassatore...

Cena 12,46 zł

Bros Płytka na owady

Bros Płytka na owady

Cena 11,46 zł

Chemia gospodarcza w sklepie kozackadrogeria.pl

Artykuły, takie jak chemia gospodarcza sklep kozackadrogeria.pl oferuje w kilku kategoriach. Składają się na nie płyny do naczyń, preparaty do zmywarek, proszki i kapsułki do prania, płyny do prania i płukania, preparaty do toalet, produkty do czyszczenia i pielęgnacji, środki na owady i gryzonie. Wśród kategorii znaleźć można produkty wyróżnionych marek: odplamiacze i wybielacze marki Ace, produkty do czyszczenia pralek marki Calgon oraz Kret do udrażniania rur. W ofercie znajdują się również odświeżacze powietrza Air Wick czy Ambi Pur, środki do czyszczenia łazienek, kuchni, podłóg, okien marki Ajax, a także Bref, Domestos, Tytan do sprzątania toalet. Presto stworzył chusteczki do czyszczenia różnych powierzchni, a Pronto wyczyści te wykonane z drewna. Domowe środki czystości do wszystkich rodzajów podłóg oferują - Rex, Sidolux, Mr Proper. Niezbędniki do walki z kamieniem, rdzą, a także tłuszczem - Cillit, Cillit Bang, Savo. W ofercie znajduje się również marka Cif, która proponuje produkty do czyszczenia kuchni oraz łazienki. Z kolei Clin oraz Meglio polecają środek do mycia szyb. Fairy, Ludwik, Fresh, Morning Fresh, Pur to marki, których logo znaleźć można na produktach do mycia naczyń. Finish zadba, aby naczynia wyjmowane ze zmywarki, zawsze były czyste oraz błyszczące. Somat i Tytan z kolei zadbają o stan zmywarki od strony technicznej. W myciu dywanów doskonale sprawdzą się marki Vanish oraz Wezyr. Dosia proponuje z kolei proszek do prania oraz czyszczenia różnych powierzchni, a także żel do czyszczenia toalet. Ogromny wybór konsumenci znajdą w kategorii produktów do prania - Biały Jeleń, Bryza, Persil, Ariel, Coccolino, Lenor, E, Pur, Quanto, Silan, Surf, Rex, Sofin, Vizir, Woolite, Sofin. Co więcej, dostępne są produkty hipoalergiczne, idealne do prania ubrań dziecięcych marki Dzidziuś lub Lovela. Dr Reiner za to skutecznie rozprawi się z plamami. Użytkownicy sklepu sięgają często także po produkty marki Yope oraz Zielko.

Domowe środki czystości - które z nich sprawdzić?

Domowe środki czystości to kategoria bardzo szeroka. Znajdują się w niej firmy, które od lat zajmują wysoką pozycję na rynku. Wśród nich znajdują się Ariel, Vizir, Sidolux, Pronto, Domestos, Lenor i wiele innych. Na szczególną uwagę zasługują marki Zielko oraz Yope, gdyż stawiają głównie na naturalne rozwiązania. To takie produkty, które są przyjazne środowisku, a przede wszystkim mają dobry wpływ na zdrowie człowieka. Yope to produkty do czyszczenia podłóg, sprzątania łazienki, mycia naczyń, a także szyb. Każda nazwa wymienionych produktów zawiera określenie “naturalny płyn”. Dzięki temu, że 97% składników jest pochodzenia naturalnego lub o niskim stopniu przetworzenia, produkt nie wpływa negatywnie na środowisko. Marka Zielko natomiast oferuje płyn do czyszczenia przeznaczony do różnych powierzchni, środek do czyszczenia łazienki oraz toalety. Środek do czyszczenia kuchni, a także mycia szyb. Produkty zawierają 99,5% składników pochodzenia naturalnego, są biodegradowalne i przede wszystkim skuteczne.