Filtruj według

Marka

Marka

Składniki aktywne

Składniki aktywne

Rodzaj

Rodzaj

Pojemność

Pojemność

Posiadamy

1548 produkty

Chemia gospodarcza i domowe środki czystości

Każda przestrzeń mieszkalna, która jest regularnie użytkowana, kurzy się oraz brudzi. Zadbane wnętrze i starannie posprzątana przestrzeń to powód do dumy każdej gospodyni domowej. Jednakże w czasach, w których notorycznie narzeka się na brak czasu, utrzymanie zadbanego domu to duży wysiłek. Na szczęście rynek domowych środków czystości jest na tyle duży, że producenci prześcigają się w dostarczaniu ciekawszych i skuteczniejszych rozwiązań. Chemia gospodarcza sklep z faktycznie działającymi produktami może znacznie ułatwić sprzątanie domu. Ostatnimi czasy popularne stały się domowe środki czystości, które są delikatne dla środowiska, a także zdrowia konsumentów. Najpopularniejsze marki, które oferują obecnie topowe produkty to między innymi Ariel, Fairy, Lenor, Vizir, Vanish, Finish i wiele innych. Większość z nich pochodzi z koncernu Procter & Gamble, który wiedzie prym w produkcji domowych środków czystości.

Vileda Easy Ultramat Turbo...

Vileda Easy Ultramat Turbo Mop Obrotowy

Cena 174,72 zł

Vileda Ultramax Mop Płaski...

Vileda Ultramax Mop Płaski I Kij

Cena 64,94 zł

Fairy Platinum All In One...

Fairy Platinum All In One Tabletki Do...

Cena 59,99 zł

Finish Quantum Powerball...

Finish Quantum Powerball Tabletki Do...

Cena 43,63 zł

Toshiba Bateria Nikolowo...

Toshiba Bateria Nikolowo Wodorowa...

Cena 43,58 zł

Bros Microbec Bio Bakterie...

Bros Microbec Bio Bakterie Do Eko Szamb...

Cena 42,99 zł

E Color Proszek Do Prania...

E Color Proszek Do Prania Tkanin...

Cena 41,99 zł

Fairy Platinum All In One...

Fairy Platinum All In One Kapsułki Do...

Cena 41,99 zł

Vizir All in 1 Color...

Vizir All in 1 Color Kapsułki Do Prania...

Cena 39,99 zł

  • Nowy
Ariel Color Proszek Do...

Ariel Color Proszek Do Prania Tkanin...

Cena 37,99 zł

Duracell Baterie Alkaiczne...

Duracell Baterie Alkaiczne AA/LR6 16 Sztuk

Cena 36,41 zł

Mohani Orzechy Piorące Z...

Mohani Orzechy Piorące Z Bawełnianym...

Cena 36,17 zł

Vizir AllIn1 Pods Kapsułki...

Vizir AllIn1 Pods Kapsułki Do Prania...

Cena 35,99 zł

Vizir Allin1 Alpine Fresh...

Vizir Allin1 Alpine Fresh Kapsułki Do...

Cena 35,99 zł

Fairy All In One Tabletki...

Fairy All In One Tabletki Do Zmywarki...

Cena 35,99 zł

Persil Discs Color Kapsułki...

Persil Discs Color Kapsułki Do Prania...

Cena 35,99 zł

E Color Proszek Do Prania...

E Color Proszek Do Prania Tkanin...

Cena 34,99 zł

  • Nowy
Persil Active Regular Żel...

Persil Active Regular Żel Do Prania...

Cena 33,98 zł

Vizir AquaPuder Touch of...

Vizir AquaPuder Touch of Lenor Color...

Cena 33,21 zł

Finish Quantum Max Lemon...

Finish Quantum Max Lemon Kapsułki Do...

Cena 31,99 zł

Coccolino Care Kapsułki Do...

Coccolino Care Kapsułki Do Prania...

Cena 31,99 zł

Clarina Folia Aluminiowa...

Clarina Folia Aluminiowa Gastro Box 1KG

Cena 31,99 zł

  • Nowy
Finish All In 1 Deep Clean...

Finish All In 1 Deep Clean Tabletki Do...

Cena 31,99 zł

Woolite Pro Care...

Woolite Pro Care Regenerujący Płyn Do...

Cena 29,16 zł

Bros Microbec Ultra Tabs...

Bros Microbec Ultra Tabs Tabletki Do...

Cena 28,99 zł

Finish Quantum Max Regular...

Finish Quantum Max Regular Kapsułki do...

Cena 28,87 zł

Chemia gospodarcza w sklepie kozackadrogeria.pl

Artykuły, takie jak chemia gospodarcza sklep kozackadrogeria.pl oferuje w kilku kategoriach. Składają się na nie płyny do naczyń, preparaty do zmywarek, proszki i kapsułki do prania, płyny do prania i płukania, preparaty do toalet, produkty do czyszczenia i pielęgnacji, środki na owady i gryzonie. Wśród kategorii znaleźć można produkty wyróżnionych marek: odplamiacze i wybielacze marki Ace, produkty do czyszczenia pralek marki Calgon oraz Kret do udrażniania rur. W ofercie znajdują się również odświeżacze powietrza Air Wick czy Ambi Pur, środki do czyszczenia łazienek, kuchni, podłóg, okien marki Ajax, a także Bref, Domestos, Tytan do sprzątania toalet. Presto stworzył chusteczki do czyszczenia różnych powierzchni, a Pronto wyczyści te wykonane z drewna. Domowe środki czystości do wszystkich rodzajów podłóg oferują - Rex, Sidolux, Mr Proper. Niezbędniki do walki z kamieniem, rdzą, a także tłuszczem - Cillit, Cillit Bang, Savo. W ofercie znajduje się również marka Cif, która proponuje produkty do czyszczenia kuchni oraz łazienki. Z kolei Clin oraz Meglio polecają środek do mycia szyb. Fairy, Ludwik, Fresh, Morning Fresh, Pur to marki, których logo znaleźć można na produktach do mycia naczyń. Finish zadba, aby naczynia wyjmowane ze zmywarki, zawsze były czyste oraz błyszczące. Somat i Tytan z kolei zadbają o stan zmywarki od strony technicznej. W myciu dywanów doskonale sprawdzą się marki Vanish oraz Wezyr. Dosia proponuje z kolei proszek do prania oraz czyszczenia różnych powierzchni, a także żel do czyszczenia toalet. Ogromny wybór konsumenci znajdą w kategorii produktów do prania - Biały Jeleń, Bryza, Persil, Ariel, Coccolino, Lenor, E, Pur, Quanto, Silan, Surf, Rex, Sofin, Vizir, Woolite, Sofin. Co więcej, dostępne są produkty hipoalergiczne, idealne do prania ubrań dziecięcych marki Dzidziuś lub Lovela. Dr Reiner za to skutecznie rozprawi się z plamami. Użytkownicy sklepu sięgają często także po produkty marki Yope oraz Zielko.

Domowe środki czystości - które z nich sprawdzić?

Domowe środki czystości to kategoria bardzo szeroka. Znajdują się w niej firmy, które od lat zajmują wysoką pozycję na rynku. Wśród nich znajdują się Ariel, Vizir, Sidolux, Pronto, Domestos, Lenor i wiele innych. Na szczególną uwagę zasługują marki Zielko oraz Yope, gdyż stawiają głównie na naturalne rozwiązania. To takie produkty, które są przyjazne środowisku, a przede wszystkim mają dobry wpływ na zdrowie człowieka. Yope to produkty do czyszczenia podłóg, sprzątania łazienki, mycia naczyń, a także szyb. Każda nazwa wymienionych produktów zawiera określenie “naturalny płyn”. Dzięki temu, że 97% składników jest pochodzenia naturalnego lub o niskim stopniu przetworzenia, produkt nie wpływa negatywnie na środowisko. Marka Zielko natomiast oferuje płyn do czyszczenia przeznaczony do różnych powierzchni, środek do czyszczenia łazienki oraz toalety. Środek do czyszczenia kuchni, a także mycia szyb. Produkty zawierają 99,5% składników pochodzenia naturalnego, są biodegradowalne i przede wszystkim skuteczne.