Filters

Brand

Pojemność

Filtruj według

Marka

Marka

Pojemność

Pojemność

Posiadamy

16 produkty

Płatki kosmetyczne

Zdrowa i piękna cera to obiekt marzeń wielu osób, które stosują najróżniejsze preparaty i zabiegi, aby osiągnąć taki stan rzeczy. Mogąc pochwalić się naturalnie wyglądającą skórą, jest się pewniejszym siebie, łatwiej nawiązuje się kontakty i osiąga sukcesy zawodowe. Aby lepiej się prezentować, pomocny jest także gustowny make-up, który pomoże uwydatnić charakterystyczne elementy urody oraz zatuszować niedoskonałości. Przy wszelkich działaniach upiększających przydadzą się płatki kosmetyczne, dzięki którym możliwe jest gruntowne oczyszczenie twarzy oraz zmycie makijażu. Możliwe jest używanie ich także do oczyszczania skóry szyi oraz dekoltu.

Bella Wata Opatrunkowa...

Bella Wata Opatrunkowa Bawełniano...

Cena 7,99 zł

Wata...

Wata Kosmetyczno-Higieniczna 200G

Cena 5,50 zł

Bella Wata Opatrunkowa...

Bella Wata Opatrunkowa Bawełniano...

Cena 5,49 zł

Mattes Lybar Płatki...

Mattes Lybar Płatki Kosmetyczne 120 Sztuk

Cena 4,85 zł

Wata...

Wata Kosmetyczno-Higieniczna 100G

Cena 2,99 zł

Bella Wata...

Bella Wata Bawełniano-Wiskozowa

Cena 7,52 zł

Bella Cotton Płatki...

Bella Cotton Płatki Kosmetyczne 50 Sztuk

Cena 6,58 zł

Bella Cotton Wata...

Bella Cotton Wata Bawełniana 100G

Cena 5,49 zł

Bella Cotton Płatki...

Bella Cotton Płatki Kosmetyczne 120 Sztuk

Cena 5,26 zł

Bella Wata Opatrunkowa...

Bella Wata Opatrunkowa Bawełniano...

Cena 3,80 zł

Lula Płatki Kosmetyczne 120...

Lula Płatki Kosmetyczne 120 Sztuk

Cena 3,76 zł

Waciki do demakijażu powinny być dwustronne, aby zbyt łatwo się nie rozpadały. Równie ważne są zamknięte brzegi płatków, aby nie zostawiały one włókien na skórze. Kluczowa jest także kwestia wykorzystanego materiału - płatki do demakijażu powinny być bardzo miłe w dotyku oraz delikatne, aby nie podrażniały skóry i kojarzyły się z odprężeniem i relaksem. Jeśli nie przemywa się regularnie twarzy wacikami lub zostawia makijaż na twarzy na całą noc, może skutkować to problemami z cerą (takimi jak trądzik czy przebarwienia), podrażnieniami czy zbyt mocnym natłuszczeniem czy nieestetycznym wyglądem skóry.

Płatki kosmetyczne do demakijażu w sklepie kozackadrogeria.pl

Wybierając odpowiednie płatki do demakijażu, warto przede wszystkim zwrócić uwagę na naturalny sposób ich wykonania - nie powinny być one fabrycznie nasączone żadnymi środkami, które mogłyby być szkodliwe czy alergiczne dla skóry. Płatki kosmetyczne dostępne w naszej ofercie posiadają świadectwo PZH, co daje pewność tego, że korzysta się z produktów bezpiecznych. Bella, Lula czy Cleanic to znane firmy, których produkty mogą pochwalić się wysoką jakością - waciki do demakijażu tych firm są wygodne w użytku, bardzo chłonne, co pozwala po pierwsze rozprowadzić na nich różnego typu kosmetyki, a po drugie zmyć ze skóry nieczystości, osady, tusz czy puder.

Płatki kosmetyczne mogą być używane też do innych celów, dzięki nim nie zmywa się tylko makijażu, ponieważ można przemyć nimi także na przykład rany. Wykorzystuje się je również do nanoszenia kremu na twarz, dekolt czy szyję - wykonywanie tej czynności palcem mogłoby skutkować roznoszeniem bakterii. Waciki używa się także do zmywania paznokci, a z ich wykorzystaniem można zrobić to w bardzo estetyczny i sprawny sposób. Nieprawdą jest również to, że tylko kobiety używają płatków kosmetycznych - wielu mężczyzn korzysta z nich, aby oczyścić swoją cerę czy okolice nosa. Waciki do demakijażu są tak wygodnym i bezpiecznym akcesorium higienicznym, że bez przeszkód można używać ich także do przemywania dziecięcej skóry. Uniwersalne rozwiązania higieniczne są zawsze najlepsze, dlatego warto zaopatrzyć się w kilka dużych paczek płatków, które mogą być używane nie tylko przez kobiety, ale całą rodzinę.

Wygodne w użyciu waciki do demakijażu

Wygodne korzystanie z wacików jest możliwe także dzięki wyborowi odpowiedniej paczki, w której będzie co najmniej 120 sztuk płatków. Taki pakiet wystarczy na kilka miesięcy swobodnego przemywania twarzy i zmywania makijażu. Płatki kosmetyczne nie są potrzebne tylko w każdej łazience, ale także salonie makijażu czy masażu. Używanie wacików z odpowiednimi atestami oraz podwójną warstwą minimalizuje szansę roznoszenia przez specjalistę bakterii czy nieczystości. Warto pamiętać o tym, że nawet najwygodniejsze waciki, które nie rozpadają się i nie zostawiają włókien na skórze, będą nieskuteczne, gdy będzie stosowało się wraz z nimi niesprawdzone kosmetyki. Tego rodzaju preparaty zamiast pomagać, mogą szkodzić i powodować alergie czy też problemy skórne.

Waciki do demakijażu to najlepszy sposób na to, aby cera zawsze prezentowała się wyśmienicie oraz była okazem zdrowia. Dbają o to firmy kosmetyczne, takie jak Bella, które dzięki swojej długoletniemu doświadczeniu dostarczają certyfikowane produkty, zapewniające odpowiednia ochronę i bezpieczeństwo.